dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 417

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.268

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciej Loret Zobacz post
    "Po 365 dniach[...]"




    Mam też żółte skarpetki ale jakie to ma znaczenie wobec mojego pytania?
    Co to jest "kwp"? Lekceważąco "KWP"?
    Pytałem o to jak w przeciętnym domu można mieć po roku ZERO na magazynie przy całkiem przyzwoitej produkcji energii....
    Jeżeli zużycie było większe od produkcji to jasne że można w przeciętnym i każdym innym. kwp czyli kilowatopik. Skarpetki to nie wiem jaki mają wpływ


    Jakie miałeś zużycie przez ten rok i ile z anie zapłaciłeś? Może wyszło na 0 i to byłby stan idealny albo coś dopłaciłeś bo nie starczyło produkcji.



    Na moim przykazie. Pierwszy okres rozliczeniowy miałem rok temu kawałek listopada i grudzień. wyszło mi oddane do sieci 14kwh -I i 0,5 kwh w II (szał nie?)

    w kolejnej fakturze zostało to poodejmowane od zużycia półrocznego , czyli wyzerowane. Teraz czekam na 3 fakturę za II półrocze br mam zużycie 313kwh w I i wprowadzenie 810 czyli 335 kwh już po opuście 20% w magazynie i zużycie w II 852kwh wprowadzenie 427 w magazynie O kwh i do zapłaty za 510 kwh za 204 zł i też się zastanawiam czy mi to zbilansują międzystrefowo bo w PGE tak jest czy dopiero za poł roku.
    Ostatnio edytowane przez gawel ; 12-12-2020 o 14:07

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony