dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Ponieważ masz mało wiedzy na temat PC/PW proponuje abyś skontaktował się ;
    - z kolegą asolt ;tel 506-060-832 - celem ;
    a/ profesjonalnego wykonania OZC budynku,
    b/ propozycji doboru mocy pompy,
    c/ propozycji grubości wylewki i rozkładu elementów grzejnych w podłogówce
    Należy szukać kumatego instalatora, znanej marki, blisko domu
    Poczytaj tematy z mojej stopki
    Około 80 % Energii Na Ogrzewanie Budynku Przypada Na Temperatury > - 2 C ,
    Dobór mocy PC-PW wg. OZC ; http://forum.muratordom.pl/showthrea...-wg-OZC/page16
    Czy bufor / sprzęgło jest potrzebne ??? ; http://forum.muratordom.pl/showthrea...-hydrauliczne),
    Grzanie PC-PW w II-taryfie; http://forum.muratordom.pl/showthrea...-taryfie/page2

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubis1973 Zobacz post
    Wracam do tematu , czytam fora i NIBE odpada, Viessman za drogi.
    Witaj! A czy wiesz może, że teraz mamy ciekawą promocje i objęte są nią również pompy ciepła? Zobacz tutaj - co myślisz?
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Fugaz

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konsultant Viessmann Zobacz post
    Witaj! A czy wiesz może, że teraz mamy ciekawą promocje i objęte są nią również pompy ciepła? Zobacz tutaj - co myślisz?
    Nie wiem jak ma się ta promocja - napisałem i otrzymałem ofertę na vitocal 200s D08- całość z montażem 43tys. netto - trochę kiepska ta promocja, aż strach myśleć ile kosztuje normalnie.

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fugaz Zobacz post
    Nie wiem jak ma się ta promocja - napisałem i otrzymałem ofertę na vitocal 200s D08- całość z montażem 43tys. netto - trochę kiepska ta promocja, aż strach myśleć ile kosztuje normalnie.
    A ja nie wiem, kiedy otrzymałeś tę wycenę. Nie znam też dokładnie twojego systemu, ale tak dla Twojej informacji: zobacz tutaj
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Fugaz

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    188

    Domyślnie

    Ofertę dostałem 2 kwietnia - czytałem tę ofertę i byłem bardzo zdziwiony tą ceną bo wg tej tabeli z cenami powinno być dużo mniejsza - ale cóż poradzić Pani, która za mną rozmawiała przekonywała mnie, że pompa ciepła to się nie opłaca i mam sobie wziąć gaz skoro jest taka możliwość. Może dlatego dostałem tak drogą wycenę na pompę ciepła. W ofercie dodatkowo mam 300 litrowy zbiornik CWU.

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fugaz Zobacz post
    Ofertę dostałem 2 kwietnia - czytałem tę ofertę i byłem bardzo zdziwiony tą ceną bo wg tej tabeli z cenami powinno być dużo mniejsza - ale cóż poradzić Pani, która za mną rozmawiała przekonywała mnie, że pompa ciepła to się nie opłaca i mam sobie wziąć gaz skoro jest taka możliwość. Może dlatego dostałem tak drogą wycenę na pompę ciepła. W ofercie dodatkowo mam 300 litrowy zbiornik CWU.
    Dziękuję za informację. A czy mogę jeszcze dopytać, czy kontaktował się Pan bezpośrednio z Viessmann na infolinię, czy z firma partnerska w Pana okolicy?
    Warto może zweryfikować tę ofertę.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Fugaz

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    188

    Domyślnie

    Kontaktowałem się przez formularz Vissmana i konsultant przekazał temat do najbliższej firmy partnerskiej. Co do weryfikacji to nie wiem czy mam ochotę znów przez to przechodzić, raz czekałem miesiąc na ofertę - nie otrzymałem ponowiłem kontakt z prośbą żeby konsultant nie przekazywał zapytania do tej firmy a i tak im temat przekazał i z wielką łaską otrzymałem jakieś wypociny po 2 lub 3 tygodniach.
    Macie bardzo fajny produkt - ale sugeruje wpuścić ukrytego klienta i niektórych zweryfikować, bo skutecznie odstraszają.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fugaz Zobacz post
    Macie bardzo fajny produkt - ale sugeruje wpuścić ukrytego klienta i niektórych zweryfikować, bo skutecznie odstraszają.
    A na czym ma polegac ta bardzo fajnosc tego produktu?
    Ma jakieś ponadprzeciętne osiagi czy jak bo ceny jak z kosmosu nawet w tabelce.
    Dostales dużo wieksza cenę bo ta cena z tabelki z montazem gratis to taki wałek nie uwzgledniajacy praktycznie niczego aby to zamontować w kazdym normalnym domu trzeba doliczyć jeszcze parę tysiakow do i tak juz kosmicznej ceny.
    Ukrytego klijenta to oni se mogą wprowadzać cicho siedzą i modla się tylko aby jakaś firma chciała wogole sprzedawać te pompy a firmy partnerskie widocznie za małą marżę mają to tak podchodzą do klijenta

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar vr5
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    2.492

    Domyślnie

    @Fugaz, @codix

    Tak jest od zawsze: najlepszy produkt to taki, gdzie cena jest do przełknięcia przez klienta, a marża najwyższa z możliwych.
    Ogrzewanie: Bez węgla. Gaz z rury, 4 klimy. PC PW 8,0 kW (Daikin Altherma na R32).

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Fugaz

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    188

    Domyślnie

    Wybór jest na szczęście tak duży - że każdy znajdzie coś dla siebie Dla mnie istotny parametr to hałas, później wygląd - bardzo istotny parametr to instalator. Odnośnie ceny o będę myślał po zakończeniu konkursu, którego wynik przekładają od zeszłego roku. Jeśli się okaże, że nasza gmina dostanie kasę to będę mógł wydać max45tys. z czego unia zwróci mi 95% kosztów brutto. Więc nie wydam swoich za wiele. Jak będę musiał ze swoich płacić to w sumie wybór jest jeden Ariston - najtańsza oferta i parametr "głośności" wygląda O.K.

  11. #31

    Domyślnie

    Witam,

    zachęcam Pana również do sprawdzenia oferty powietrznych pomp ciepła marki Buderus z rodziny Logatherm, które cechują się najwyższą jakością wykonania, co przekłada się na wysoką sprawność oraz żywotność urządzenia. Marka Buderus posiada również fachowy serwis. Wybór pompy ciepła jest to inwestycja na długie lata, w związku z czym dostępność części zamiennych oraz fachowy serwis jest bardzo ważnym aspektem. Istotną zaletą pompy Logatherm WLW196i AR jest wysoki współczynnik COP oraz wysoka jakość wykonania. Urządzenie cechuje się również ciekawym wyglądem, dzięki zastosowaniu specjalnego szkła tytanowego dostępnego w dwóch kolorach. Dzięki modulacji mocy grzewczej nie wymagane jest stosowanie bufora. Pompa cechuje się również bardzo cichą pracą poniżej 40dB(A).
    Więcej informacji o produkcie może Pan znaleźć na stronie:
    https://www.buderus.com/pl/pl/ocs/bu...rzne-746309-c/
    Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant Buderus

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony