dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie 64m2 - zmiana aranżacji 3 pokoje na 4 pokoje

    Cześć Wszystkim,

    podobny temat już przerabiałem i uzyskałem pomoc na tym forum więc znów zwracam się do szanownych forumowiczów o pomoc, poprzednie lokum nie zostało sfinalizowane więc szukaliśmy dalej i oto z czym obecnie zwracamy się o pomoc

    Mieszkanie ma 64m2 obecnie ma 2 pokoje po ok 10m2 i 11m2 oraz salon z aneksem 26m2.
    To w czym potrzebujemy pomocy to:
    1) wydzielenie 3 pokoju sypialni wiec może być małe pomieszczenie tylko z łożkiem ;]
    2) prośba o ewentualne praktyczne rozwiązania które można tutaj zastosować (np między dwoma pokojami przesunąć cześć ściany łączącej aby zrobić miejsce na zabudowaną szafę wnękowa w jednym i drugim pokoju).

    z góry dzięki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut mieszkania.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	67,7 KB
ID:	429204  
    Ostatnio edytowane przez xyzo ; 14-04-2019 o 15:37

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem co technicznie byłoby możliwe do wykonania. W obu przypadkach ściany po obu stronach korytarza przy wejściu przesunęłam nieco w lewo ale mogą zostać jak w oryginale (budynek już stoi czy dopiero w planach?).

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	64m2-1.jpg
Wyświetleń:	191
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	429245

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	64m2-2.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	429246

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za propozycje, podobnie myśleliśmy z żoną jak opcja nr 1.
    Opcja nr 2 odpada z uwagi na układ kominów który musi zostać, coprawda domek jeszcze nie stoi ale nad nami jest sąsiad a domek to szeregówka wiec az takich zmian w projekcie nie dopuszczą

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Propozycja nr 1 od alycya to jest to o czym też byśmy pomyśleli Przy takim rozwiązaniu można także pomyśleć o stworzeniu małej toalety z prysznicem w miejscu pralni z wejściem od sypialni rodziców.

  5. #5

    Domyślnie

    Cześć,

    odkopuje temat niestety z przyczyn technicznych nie zostały wprowadzone proponowane zmiany w układzie ścian w mieszkaniu. Koniec końców układ jest prawie taki jak zaproponował developer. Do tej pory mieszkaliśmy sobie w dwóch pokojach i salonie z kuchnia ale czas nadszedł wydzielić 3 osobny pokój

    Proszę o zerknięcie fachowym okiem na moje 3 opcje poprowadzenia ścianki i podpowiedzenie która z tych jest najbardziej praktyczna, chyba że jest jakaś jeszcze inna opcja

    Wiem, że będzie mały pokoik ale lepszy ciasny kat dla dzieciaka niz żaden.

    Poniżej rzuty: stan obecny oraz 3 moje propozycje.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stan obecny.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	466137
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podzial v1 drezwi na skosie.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	466138
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podzial v1 drzwi przy scianie.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	466139
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podzial v2 drzwi przy scianie.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	466140

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony