Witam.
Jaki dom był by najlepszy i w miarę najtańszy dla rodziny 2+3.
Obecnie mieszkamy w bloku i mam jakiś zarys jakie pomieszczenia są wystarczające.
Już wiem że nowy dom musi mieć 4pokoje, takie po 10m, mamy taki w bloku 3x4 i w zupełności starcza dla dwójki chłopaków 7i 5lat, tak że nawet 3x3 dla jednego był by ok , jak również na naszą sypialnie ten wymiar był by wporzadku no i jeden pokój dla najmłodsze córki, oraz jakiś salon, teraz mamy 4x4.5m i jest porostu duży.
Kuchnie mamy również 12m (4x3) tak że wiem że ta jest za duża jako same miejsce do gotowania.
Łazienka starczy nam 2x2-prysznic, toaleta pralka, chociaż nic by się nie stało jak by było jeszcze jedno wc w domu bo jest to bardzo wygodne, teraz tak mamy.
Przejrzelismy już bardzo wiele projektów i wiemy że nasz dom będzie mieć ok 80-90m.
Projekt na wzór Z7 czyli parterowy bo odchodzi koszt schodów i mocnego stropu, z tego co wyczytałem to taka bryła jest najtańsza w budowie.
Duży mętlik jest co do ogrzewania, bo przy takim domku czytałem trochę porad żeby iść w elektryczne ogrzewanie, no ale czy napewno. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pzdr