dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie budowa ogrodzenia + renowacja domku drewnianego

    Witam. Chciałbym zasięgnąć dorady co do wyceny takiej o to roboty.
    Wykonanie ogrodzenia w dość trudnym terenie górki itp jest to ok 150 m do zrobienia:
    wywiercenie dziur usadzenie zabetonowanie słupków, deski miedzy słupkami maja być betonowane to też szalunek zbrojenie oraz wylanie tych desek i plus naciągniecie siatki.
    Ile wołać za taka robotę myślę o stawce za mb, sama robocizna bez materiałów.
    myślę o granicach 30-50zł mb co myślicie??
    Jest jeszcze druga robota odnowienie domku drewnianego, wyczyszczenie i pomalowanie orientuje sie ktoś jaką stawkę powiedzieć za wykonanie takiej roboty ?
    Pozdrawiam

    PS: Mam również do poprawy sporo murków ogrodzeniowych które porasta mech i kruszy się beton... część muszę zalać od nowa ale część chciałbym uratować. Pytanie czym najlepiej zarobić drobne ubytki w takich murkach i jakich środków użyć do ich wzmocnienia ?

    Chętnie też bym przyją doradę odnośnie renowacji domku z drewna ( Modrzew) Jakie najlepsze środki do malowania

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal162 Zobacz post
    Witam. Chciałbym zasięgnąć dorady co do wyceny takiej o to roboty.
    Wykonanie ogrodzenia w dość trudnym terenie górki itp jest to ok 150 m do zrobienia:
    wywiercenie dziur usadzenie zabetonowanie słupków, deski miedzy słupkami maja być betonowane to też szalunek zbrojenie oraz wylanie tych desek i plus naciągniecie siatki.
    Ile wołać za taka robotę myślę o stawce za mb, sama robocizna bez materiałów.
    myślę o granicach 30-50zł mb co myślicie??
    Jest jeszcze druga robota odnowienie domku drewnianego, wyczyszczenie i pomalowanie orientuje sie ktoś jaką stawkę powiedzieć za wykonanie takiej roboty ?
    Pozdrawiam

    PS: Mam również do poprawy sporo murków ogrodzeniowych które porasta mech i kruszy się beton... część muszę zalać od nowa ale część chciałbym uratować. Pytanie czym najlepiej zarobić drobne ubytki w takich murkach i jakich środków użyć do ich wzmocnienia ?

    Chętnie też bym przyją doradę odnośnie renowacji domku z drewna ( Modrzew) Jakie najlepsze środki do malowania
    masz naymsli zrobienie szalunku od słupka do słupka i zalanie betonem? beton gotow czy z gruchy?

  3. #3

    Domyślnie

    Chodzi o te deski miedzy słupkami i one nie będą z gotowych elementów tylko betonowane a beton będę sam robił w betoniarce

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal162 Zobacz post
    Chodzi o te deski miedzy słupkami i one nie będą z gotowych elementów tylko betonowane a beton będę sam robił w betoniarce
    to nie chcesz wcale dużo, bo troche trzeba się narobić. Jak dla mnie cena ok

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony