dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 15
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 281
  1. #241
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Od wczoraj urzęduje u mnie stolarz o urodzie porucznika Borewicza.

    Nareszcie będe miała stopien w salonie, blat pod umywalke w 3 łazience i listwy przypodłogowe na całym parterze.
    Nie będe musiala patrzeć na beton i wreszcie po skorzystaniu z wc będe mogła umyć sobie ręce
    Fotki wkrótce

  2. #242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Za chwilę opiszę fotki.
    Póki co zapraszam do oglądania

    A oto co zrobił stolarz. Na tym zdjeciu stopień w kształcie łuku. Właśnie z powodu tego wygietego stopni awielu stolarzy nie chciało sie podjąć tego zadania. Ten łuk nie jest w takim kształcie, jak chciałam, ale w sumie może być



    A to dalszy ciąg stopnia. Zalezało nam na tym, aby kolor był taki sam jak schody więc zamówilismy bejce z firmy która robiła nam schody ( Rintal). Okaząło siię jadnak, ze mimo tego samego gatunku drewna ( buk) i uzytej tej samej bejcy barwa nieco się rózni, ale odcień jest ten sam



    Juz jakiś czas temu wymysliliśmy sobie, ze podświetlimy ten stopień wężem świetlnym. Celowo stolarz zrobił pod spodem tego stopni akorytko, zeby ukryć jak najbardziej ten wąz. Kleilismy z Mirkeim cały wieczór...
    Niestey efekt na snie zadowolił, bo mimo wszytsko ten wąż był widoczny gdy stało sie w większej odległosci. Normalnie jak na jarmarku było



    A w dodatku rano ten wąz spadł
    Myślimy teraz o innym rozwiązaniu. Na razie podświetlenia niet



    A oto blat drewniany do 3 łazienki , na którym stoi misa. Jeszcze nie ma syfonu. Postawiłam tak, zeby nacieszyć oko



    I w innym siwetle



    No i ta półka nad geberitem to tez robota stolarza





    To jeszcze nie wszytsko. Mam już też wszędzie listwy przypodłogowe. Są wysokie na 10 cm i bardzo solidne. Takie właśnie chcieliśmy


    No i jeszcze wykończenie schodów. Widac bylo wylwekę i stolarz przykrył tio miejsce deską. Widziecie jak idealnie się zgrało???



    No i na koniec firanko-zasłonki , które uszyłam. Maja rózną barwę w zalezności od światła. W dzień sa sa beżowo- żółte, jak zaświeci słońce złote, a wieczorem połyskilwie brązowe. Podobaja mi sie




  3. #243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Nareszcie doczekaliśmy się krzeseł do kuchni. Myślałam o innych ( metal+ skóra), a le ponieważ takich jak sobie wymysliłam nie produkują więc zdecydowalismy sie na takie. Dośc juz mielismy plastikowych, zielonych, ktorym nóżki sie rozjeżdżały

    Tak wyglądają





    No i jeszcze pokaże Wam taki mały stołeczek do zakładania butów ( Ikea 39 zł ). Własciwie kupiłam go specjalnie dla taty, który lubi sobie usiasc jak zakłada buty. Pomalowałam go sadolinem. Paskudnie wygląda, prawda??? Ale za to bardzo praktyczny.



    I widoczek z mojego okna "nadawczego" sprzed kilku dni. Teraz snigu ani grama.



    A może napijecie się za mna kawy?



    Pozdrawiam ciepło

  4. #244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Nie mamy jeszcze drzwi w wiatrołapie. W sumie według mnie są zbędne, bo jest tam podłogówka i temperatura jest taka sama jak w całym domu. Do tego jest tam szafa, która mi się podoba i drzwi zewnętrzne z naświetlami i dzieki temu widze co dzieje się przed domem. Mirek upiera się przy tym, ze drzwi trzeba zamontować, bo jak przyjda prawdziwe mrozy to zbyt wychłodzimy dom. Póki co mrozów nie ma i jakoś nie spieszy mi sie z decyzją zamwiania drzwi. Podoba mi się, ze jest otwarta przestrzeń na waitrołap.
    Jest tylko jeden szkopuł takiego stanu.
    A mianowicie, drzwi zewnętrzne sa na wprost kącika wypoczynkowego i każdy kto wchodzi widzi co się dzieje ...co pijemy, co oglądamy i jaką pozycje przybralismy leżac na kanapie. W związkiu z tym wpadliśmy na pomysł zrobienia takiego parawanu z przesuwanymi na szynach zasłonami. Coś takiego widzieliśmy w Ikei. Kupiliśmy to Wczoraj Mirek zamocował szyne na suficie. Juz pokazuje jak to wygląda.





    Kupiłam jeden panel w kolorze ciemnoszarym i dwa z pniami brzózek. Kamil twierdzi ze to wiocha . Prawde mówiąc nie jestem pewna, czy te brzózki tu pasują... . . Zaletą tego rowiązania jest to, że powieścić można to co się chce. Jeżeli znudzą mi się brzozy to uszyje co innego. Fajne jest tez to, ze mozna dowolnie przesuwać te zasłony.






    I powstał taki przytulny kącik wypoczynkowy. Planujemy kupic wypoczynek w jasnym szarym l, bezowym lub kremowym kolorze..Będzie dobrze???



    A tam na górze poprawej stronie jest mój punky nadawczy



    A tak się prezentuje jak podświetli się schody (Mirek przymocował tez wąż za pomocą super glu)


    No i jak???
    Możecie pisac smiało, jeżlei uważacie tak jak Kamil

  5. #245
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Witam Was w Nowym Roku !!!!!!!!!
    Po raz pierwszy cieszyłam się ,że mija rok.
    Obfitował w wiele zmian..najważniejsze i najweselsze to przeprowadzka do nowego domu , ale radosć z mieszkania w nim zakóciła mi trochę moja choroba, z którą wygrywam.
    Jestem pewna, ze ten rok będzie fantastyczny, czego i Wam życze

    Sylwester był rewelacyjny!! Bawilismy sie świetnie!



    A kuchnia była najbardziej oblegana. Był tzw, szwedzki stół





    A co nowego w naszym domku ???

    Powoli wykańczamy , własciwie uzupełniamy jakies drobizagi..cos tam przykleimy, cos przybijemy, coż dokupimy i cieszymy sie jak dzieci
    Bo najprzyjemniejsdze jest już mieszkac i udoskonalać to co juz jest, prawda?

    Pamiętcie jak pisałam o węzu pod schodkiem, który był widoczny ?
    Już nie jest, prawie.. Kupiliśmy w Praktikerze tekie cienkie listewki, które dały się wygiąc i przykleiliśmy pod schodkiem.



    Była tam taka szczelinka, w która dało się wsunąc tą listewkę ( zrobił ja stolarz ) Dzięki temu zrobiła saię fajna przesłona.
    Niestey w jednym miejscu nie udało się tak zrobic , więc tam zostanie jarmark


    A oto jak to teraz wygląda. Zrobiłam zdjęcie teraz, więc efekt jest nieco gorszy niż wieczorem


    SkońcZyliśmy tez trzecią łazienkę dla gosci. Naprwde wyszła bardzo ładnie. Mamy satysfakcję, bo sami ja zaprojektowalismy . Kupismy kinkiety, wieszaczki na papier i ręczniki, plakat..i tak to się prezentuje

    nad geberitem


    a drugiej strony


    obok jest takie wysokie lustro optycznie powiekszające łazienkę


    ta łazienka ma tez taki plus ( może minus? ), że stojąc przy umywalce można dokładnie obejrzeć się z tyłu, jak w przebieralni sklepowej



    No i jeszcze choinka na koniec



    Tereaz myslimy nad sypialnią.Jak widzicie nie ma jeszcze tapety za łózkiem, ani kinkietów, a ja i tak się cieszę



    Pozdrawiam!

  6. #246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Niedługo wiosna, więc trzeba pomyslec o następnych pracach

    Tym razem to elewacja

    Nie mam jeszcze ekipy ani konkretnych pomysłów. Przypomne Wam jak wygląda obecnie nasza Zoska zaraz znajdę jakąs lepsza fotkę, bo na tej moje dziecko lata po dachu...jeszcze ktoś wezwie kuratora


    i od frontu


    A tak wygląda wizualizacja z Archipelagu.

    Tutaj elewacje wykończone są tynkiem strukturalnym i okładziną drewnianą a cokół pokryty okładziną ceglaną.
    Podobaja nam sie te panele drewniane na górze zamiast tynków, ale połozone poziomo. Po pierwsze nadaja taki fajny, wiejski styl a po drugie będa stanowiły dodatkową izolację. I tutaj mam pytanie do Was.
    Gdzie kupuje sie takie dseki elewacyjne? Miras chce sam to zrobić w czasie wakacji. Szukalisy w supermarketach budowlanych, ale nie ma tam takich.

    Na parterze chcey połozyć tynk strukturalny w kolorze ...hmm..kawy z mlekiem, bezu albo wanilii ....chyba
    Cokół i wnękę przy drzwiach garazowych i tarasie chcielibysmy wyłozyć płytka klinkierową.
    Zaraz poszperam w necie i pokaże co nam sie podoba. Będe wdzięczna za wszelkie sugestie i pomysły


    I jeszcze jedno..
    czy ktos was zdecydował się na ocieplanie porothermu 44?
    A jeżeli tak to styropianem czy wełna? Piatka wystarczy?
    Wahamy sie, bo dom, mimo ze bez elewacji to jest dosc ciepły. Własciwie to ogrzewany tylko kominkiem, sporadycznie jak nas nie ma to wlącza sie piec gazowy. Szczerze polecam płaszcz wodny!!!!!!!!! Jedynie przy mocnych wiatrach bardzo dom się wychładza
    A może dac sobie spokój z ociepleniam...

  7. #247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    A JA CHCĘ JUZ WIOSNĘ!!!!!!!!!!!!!!!
    Chcę parzeć jak roslinki pusczają pierwsze pąki, jak rozkwita bez koło okna sypialni..Chce poczuć powiew ciepłego powietrza, delikatne muśnięcia promieni słońca na mojej skórze ...chcę patrzec jak koty wyleguja się w słońcu i ścigaja sie na trawniku...

    Wy też już chcecie??

    W niedzielę był przedsmak wiosny. Na naszym tarasie było tak ciepło, ze Miras pokazał az goła klate a ja zasnełam na huśtawce tak mi było dobrze i ciepło.

    No i rzecz najważniejsza!!!!!!!!!!
    Mam nowy ROWER ( no prawie ). Ale nie jest to jakis góral, albo dual, ale najprawdziwsza DAMKA . Siedzisko wygodne, przerzutki pochowane, lampa z przodu i z tyłu, hamowanie reczne i nozne, bagażnik i zakryty łańcuch. Od dawna chciałam taki właśnie rower. Wygodny, do jazdy w mieście i do tego taki troche staroswiecki. Lubietakie klimaty. No i moge nawet w sukience na niego wsiąść...

    A teraz pokazuje
    Przegląd..


    No i jazda próbna


    Czyz nie prezentujemy sie boooosko???

    No to by było na tyle z nowości budowlanych

  8. #248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Wiecie ile zapłaciłam za gaz ?????????????

    878 zł

    Myślicie pewnie, ze za miesiac .
    O nie!
    ani nie za dwa miesiące ani nawet za trzy.

    A teraz usiądźcie bo padniecie!


    878 zł za 8 miesięcy!

    Kumacie????

    Kominki z płaszcem wodnym to jest to!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Za ok. 5 tygodni do naszego "salonu" wjedzie nowy naroznik. Mielismy dylemat, czy zamówić z materiału czy ze skóry. Nawet zamieściłam zapytanie we wnętrzach...
    http://forum.muratordom.pl/skorzany-...mu,t125819.htm
    Ostateczna decyzja to- skóra w kolorze kawy ( bez mleka ).


    A teraz wskakuję na rower w poszukiwaniu drapaka dla kotów, coby już teraz się przyzwyczaiły



    Ale numer !
    Przyjechał właśnie szambiarz, a ja wcale do niego nie dzwoniłam . Dopiero zamierzałam ....
    Szambiarz z intuicją. ..tego jeszcze nie słyszałam

  10. #250
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie



    Cześć!

    Jestem mała sunią. Mieszkam z mamą , braćmi i jedna siostrą.
    Wczoraj przyjechali do nas w odwiedziny jacyś nieznajomi ludzie. Patrzyli się na mnie i cały czas uśmiechali. Jakas pani z opaska na głowie bez przerwy mnie dotykała i musiłam ją trochę pokąsać, żeby jej pokazac jakie ostre mam ząbki. Mniejszy pan głaskał mnie jakbym była kotem a ten duzy wziął mnie na ręce oglądał z wszytystkich stron. Trochę się bałam , ale chyba niepotrzebnie, bo po chwili oddał mnie mojej mamie.
    Chyba chcą mnie adoptować. Mówili cos o duzym domu i ogrodzie i o tym, że kochaja zwierzęta. Troche się boję, bo mówili że maja juz dwa koty , jeden z nich to podobno jakaś Dżuma a drugi Sepsa . Ale jak będe zaszczepiona, to pewnie nie chwycę od nich żadnej poważnej choroby..
    No i będe teskniła za swoim rozdeństwem i swoją mamą..

    Ci nowi chyba mnie polubili. Robili mi nawet zdjęcia . Chciałam się troche popisać i udawałam, że gryze swojego brata i nawet trochę biegałam i robiłam zakręty jak na mnie patrzyli...

    Jak myślicie?
    Przeprowadzić się do nich???

    Z poważaniem
    Sunia

  11. #251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    KOMUNIKAT

    INFORMUJEMY, ŻE W DNIU JUTRZEJSZYM tj.4.04.2008 r W GODZINACH 13.00 - 15.00 NA DROGACH DOLNEGO SLĄSKA WYSTAPIĄ ZNACZNE UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM SPOWODOWANE PIERWSZA JAZDĄ PRÓBNĄ KURSANTKI nijakiej ŻABY, POJAZDEM OSOBOWYM marki FIAT PUNTO z widocznym znakiem L.
    W ZWIĄZKU Z TYM, MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PRÓB WYMUSZANIA PIERWSZEŃSTWA, JAZDY POD PRĄD, SKRĘCANIA W INNA STRONE NIZ SYGNALIZOWANA, KŁOPTÓW Z URUCHOMIENIEM POJAZDU NA SKRZYZOWANIU I WIELE INNYCH TRUDNYCH DO PRZEWIDZENIA SYTUACJI.
    MOŻE TO DOPROWADZIĆ DO KOLIZJI DROGOWYCH, POTRĄCENIA PIESZYCH I CHAOSU NA DROGACH.
    URPASZA SIĘ O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOSCI NA DROGACH A NAJLEPIEJ O POZOSTANIE W DOMACH LUB ZAKŁADACH PRACY W TYM TERMINIE.

    ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

    z wyrazami troski
    ZAŻONT DRUK I MOSTUF

  12. #252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie






    Czesć !
    To ja WIKI
    Od soboty jestem u nich. Jest nieźle.
    Najbardziej lubie ją, bo jest ze mną cały czas. Daje mi jeść, bawi sie ze mna i ma fajne ręce do kąsania. Doszło do tego, że wyprowadziła się z sypialni i śpi ze mna w salonie. Troche się niepokoję, czy aby nie stane się to powodem zaniku pozycia małżeńskiego ...
    Bardzo źle się czuje jak nie ma nikogo ze mną. Wtedy głosno zawodzę i zaraz ktoś przychodzi. Podoba mi się ich salon, bo jest dużo miejsca do załatwiania się. jak zrobie siku ialbo kupe to oni jakos dziwnie się zachwują . Głosno coś mówia i wynoszą mnie od razu na trawę. Myślę, ze mają jakąś obsesję
    Koty sa spoko. Czają się strasznie jak mnie widza i chodzą tylko na tzw. wysokościach tzn. blatach , parapetach i schodach.
    A tak poza tym to uwielbiam jeszcze coś jeśc
    Ale nie pwoiem Wam co , bo jest własnie pora sniadania . Moge tylko dodać że znajduje tego mnóstwo w piasku

  13. #253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Zyła sobie spokojnie i leniwie. Wysypiała się do woli , relaksowała i wszytsko robiła w zwolnionym tempie...żadnych stresów, żadnego pośpiechu i zmartwień ( no prawie)
    Zyc nie umierac.
    Ale zachciało je się zmierzyć ze swomi lękami odnośnie jazdy samochodem i zapisała sie na kurs prawa jazdy. . Póki była teoria to jej się nawet podobało. Ale gdy przyszły jazdy to zaczęło się. Zasypia i budzi zmieniając biegi i analizując gdzie sa kierunkowaskazy, sprzegło i jak naciskać hamulec, zeby nie walnac głową w szybe . Przed każda jazdę ma rozwolnienie i ostatnio nie ma apetytu. Schudła juz 1,5 kilo i waga nadal spada (to akurat bardzo pozytywne ). Ale neistety szybciej przetłusczają jej się włosy i pojawiło się na czole mnóstwo bolacych pryszczy ( ze stresu).
    A na dokładkę wzięli sobie pieska Tak fajny , malutki i ma puszystą sierść..wspaniały po prostu...chodzi za nią krok w krok. Niczego nie da się zrobic. Ona za miotłe a Wiki zaczyna walkę o nią, ona za szmatę ,żeby zetrzec liczne kałuże sików na pieknej, nowej podłodze, Wiki wyszrpuje szmatę z ręki szczekając i warcząc
    Ona postawnawia popracować w ogrodzie. Piesek sie wybiega a ona poplewi i przygotuje grządke pod warzywniak. Zostawia prace w domu i wychodzi oczywiścei z Wiki. I tu tez zaczyna sie walka . Tym razem o sprzęt ogrodowy. Ona chce pograbić, Wiki atakuje grabie no to zostawia psu te grabie i bierze szpadel. Po chwili Wiki porzuca grabie i rzuca się na szpadel. On azostawia mu ten szpadel i bierze motyczke..Wiki porzuca szpadel i z wrzaskiem atakuje motyczke..ona zosatwia jej tą haczkę i bierze grabie> Wiki porzuca motyke i rzuca się na grabie....itd....uffffffffffffff..

    Rezygnuje z prac ogrodowych i idzie z Wiki na spacer . Wiki biega po po trawce wesoło merdając ogonkiem . Kochany piesek. Ale węszy, widac że to mądry piesek ...
    Zaraz ...a co ona "spożywa"??? No niie!!!!!!!!! znów wpieprzyła kocie gówno . Ona tłumaczy, ze to fe i prowadzi w inne rejony działki. Wiki zatrzymuje isę koło kompostownika. Ona na chwile odwraca wzrok a Wiki w tym czasie znajduje sobie wspaniały kawałek zgniłego banana i zanim ona dobiegła z krzykiem szybciutko połkyka pyszne danie
    Wracają do domu. Wiki po przekroczeniu progu pieknie się załatwia i wdeptuje łapmi w szczochy roznosząc po całym domu. Ona chwyta za szmatę i chce wytrzeć jaj łapy, ale bezskutecznie, bo Wiki kąsa ją po rękach i tak się wyrywa że ona traci cierpliowsc.

    Siadam na kanapie i piszę sms do męza
    " w piz.u taka robota!!!!!!!!!!" .

    A oto sprawca tego całego zamieszania


  14. #254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cześć
    Tęskniliście???
    Jestem zdrowa i wesoła. Nadal uwielbiam gryźć



    kopać w piasku..





    odpoczywać na tarasie..



    i spać w domu



    Będę miała swoja budę. Podoba mi się. Wypróbowłam już ją
    Ona też musiała wsadzić tam swoje dupsko !!!



    odezwe się jeszcze.

  15. #255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Po 3 latach znajomości na forum nareszcie się spotkałyśmy .
    Wyszłam na droge z napisem ŻABA , bo bałam się że mnie nie pozna
    A potem było pokazywanie, popijanie, śmianie, spożywanie, plotkowanie i odwiedzanie budy Wiki.
    Oczywiście mówię o forumowiczce o uroczym niku OLKALYBOWA , znanej z pięknego ogrodu

    Olu i Pawle dziekujemy i zapraszamy ponownie

    A to my
    od lewej Miras, Paweł ( mąż Olkilybowej), Olkalybowa no i ja .
    Przygląda nam się Wiki



    No i przy budzie Wiki


  16. #256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    MÓJ OGRÓD PO MAJÓWCE

    before

    after






    a juz było tak ładnie.....ehhhhhhhhhhh



    Wiki też nie jest zachwycona


  17. #257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Tralalalalalaaa

    Własnie dostałam telefon.
    W piatek będzie nowy naroznik, na który czekaliśmy 2 miesiące.
    Ciekawe jak będzie się prezentował, bo na zywo widzielismy tylko jasny, a nasz bedzie w brązie

    Juz zdjęłam ten parawan z brzozami i zrobiło sie bardzo pusto. Narożnik powędruje pod ścianę a telewizor w miejscu gdzie wisiał parawan.
    Juz nie mogłam patrzeć na ten stary wypoczynek w maziaki
    Z ulga się go pozbędę. Tylko co ja znim zrobie
    Altanka????


    Tak wiec zapraszam w piatek na oglądanie

    A to dla miośników zwierzyny jak to kiedyś Olkalybowa napisała


  18. #258
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Naroznik już jest!
    Przywieźli o 7. 30 Dobrze ze Miras był jeszcze w domu bo panowie zastali by mnie w szlafroczku nieprzytomną i rozczochraną
    Wnieśli to wszytskodo domu szczelnie owiniete w folię i karton.
    Miałam poczekać do wieczora az wrócą chłopaki do domu, ale nie wytrzymałam.

    Rozebrałam go... , albo móc przynajmniej dotknac jej delikatna skórę , sprawdzić jego kształt, wielkość i zapach...

    Jestem zachwycona!!!!!!!!!!

    Czy ktoś chciałby go ujrzeć?

  19. #259
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    No to pokazuję. W świetle dziennym , sztucznym i mieszanym
    Posrodku jest taki drewniany stoliczek, bardzo praktyczny.
    Bardzo fajne są tez regulowane zagłówki. i ta wielka pufa, która po przesunięciu robi z naroznika olbrzymie łoze
    Planuję uszyć albo kupić jakieś poduchy , najlepiej pomaranczowe, zeby narożnik nabrał lekkosci.
    Genrealnie jesteśmy zadowoleni







    Co bardziej spostrzegawczy odnajdą Mirasa pod narzuta



  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Nie mogłam swojego dziennika znaleźć
    Na piatą strone wyladował.
    Veruni tez z resztą

    Zaraz , zaraz ...co ja chciałam..

    Aaaaaa chciałam napisac, ze prace w ogrodzie prawie stoją
    W sensie, ze teren nadal jest rozkopany, więc jak siedzę na tarsie to staram się patrzeć w dal na piekne ogrody sąsiadów zaprojektowane i wykonane przez profesjonalne firmy.
    Dzisiaj przyjechała kostka na to boisko, wiec jest szansa, że za jakiś miesiąc, dwa Miras z chłopakami zakończa prace. Już wysypany jest tłuczeń i piasek. Trzeba to jeszcze ubić, zanim położy się kostkę. Jak Wam pokaże zagęszczarkę zrobioną przez Mirasa to padniecie . Ale to jutro albo wieczorkiem, bo teraz ładuja się baterie.

    Ale nie tak zupełnie nic nowego nie ma w ogrodzie
    Zrobilismy z Mirasem rabate na podwyższeniu oraz ogródek warzywny z pegrola na winogrona
    Fotki wkrótce , chociaz po wczorajszej wizycie u toli w jej ogrodzie nie mam pewności, że jest co pokazywac.. .

    W połowie czerwca wchodzi ekipa robic nam elewcję. Jak dzisiaj popatrzyłam na elewacje domu mayland, to na nowo zachorowałma na taki intensywny kolor na ścianach awojego domu. W połaczeniu z brązowawym klinkierem i drewnem na górze , efekt może byc dobry...
    Powinniśmy zamawiać juz klinkier, bo na pewno trzeba będzie czekac minimum 2 tygodnie... Może jutro pojadę do Wrocławia i cos poszukam na Bielanach, chyba że złapię lenia jak dzis i nie pojadę

    Boszszsszze jaka ja leniwa ostatnio jestem . Z tego dobrobytu w główce się przewróciło

    ps. a ostatnio tylko to czytam


Strona 13 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony