dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bartekkk07

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Świecie
    Kod pocztowy
    86-105
    Posty
    3

    Domyślnie Salon z aneksem około 20m2 pomysł??

    Cześć. Wspólnie z małżonką przymierzamy się do zakupu mieszkania. Ostatnio trafiliśmy na ofertę która bardzo nam się podoba.
    Jednak przed podjęciem decyzji ostatecznej chcielibyśmy się poradzić.
    Co sądzicie o salonie z aneksem o powierzchni około 20m2 czy da się to fajnie rozplanować? (tak żeby był stolik, kanapa i TV)
    I tak ogólnie jak oceniacie rozkład pomieszczeń w mieszkaniu i jego funkcjonalność?
    Z góry dziękujemy za wszystkie porady, opinie i pomysły

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KM.F.10 KLATKA F - PODDASZE - MIESZKANIE F10-1.jpg
Wyświetleń:	281
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	432053

  2. #2

    Domyślnie

    Postawiłabym ściankę w tym salon+kuchnia na przeciwko kanapy. Ale to ja, ile osób tyle opinii.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mieszkanie jest spore, a salon mały, dziwne. Tam przedpokój jest wielkości salonu.
    Nieładne jest wejście do łazienki zaraz przy stole jadalnianym.
    Ten wąski pokój jest bez okna?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 02-07-2019 o 21:18

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bartekkk07

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Świecie
    Kod pocztowy
    86-105
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dlatego właśnie aranżacja tego salonu z aneksem jest dla nas najważniejsza. A ten pokój wąski a długi ma dwa okna dachowe.

  5. #5

    Domyślnie

    "I tak ogólnie jak oceniacie rozkład pomieszczeń w mieszkaniu i jego funkcjonalność?"
    Okna dachowe- niepraktyczny wynalazek.Dla mnie to cecha dyskwalifikująca całe mieszkanie, ale rozumiem, że autorom wątku odpowiada. Może tam dałoby się przenieść kuchnię? Chyba , że musi być tyle pokoi ile ma to mieszkanie.20 metrów kwadratowych na aneks i salon to jednak mało.
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 03-07-2019 o 09:16

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli aneks nie jest konieczny to ja bym poszła mniej więcej w tym kierunku- kierunku-jeśli było to możliwe oczywiście.Poniższa propozycja jest dla mnie bardziej funkcjonalna niż przedstawiona przez dewelopera-ale autor wątku nie napisał ile osób ma tam mieszkać.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	propozycja.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	432073  
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 03-07-2019 o 09:17

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bartekkk07

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Świecie
    Kod pocztowy
    86-105
    Posty
    3

    Domyślnie

    Na ten moment w mieszkaniu mieszkałyby dwie osoby. Jeśli chodzi o okna dachowe to dla nas nie są one problemem. Natomiast w kwestii przeniesienia kuchni jest to faktycznie jakieś rozwiązanie z tym, że zależy nam na tym żeby w mieszkaniu mieć trzy pokoje.

  8. #8

    Domyślnie

    Inna propozycja:
    Tam gdzie okna dachowe umieściłam sypialnię. Albo tam gdzie okna dachowe pokój dla dziecka, a sypialnia rodziców na lewo od wejścia do mieszkania.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolejna propozycja.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	56,5 KB
ID:	432097  

  9. #9

    Domyślnie

    A w tej wersji więcej miejsca do przechowywania, drzwi do kuchni przesuwne, a do salonu brak drzwi, zmieniłam tez miejsce pokoju dziecka.W każdej mojej opcji są 3 pokoje tak jak sobie życzyłeś.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	inny pomysł.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	432114  
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 04-07-2019 o 12:41

  10. #10
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Tutaj propozycja dewelopera wydaje się zupełnie rozsądna. Nasza propozycja ustawienia z drobnymi zmianami. (w wąskim pokoju ciężko zaproponować układ mebli bez znajomości skosów i ustawienia okien połaciowych).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	433046

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony