dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomaso81

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-907
    Posty
    3

    Domyślnie Po wymianie pionu wod kan, pomocy

    Witam,
    Jestem po wymianie pionów wod-kan, robotnicy wszystko zrobili tak jak trzeba, no ale w łazience w umywalce woda praktycznie nie leciała. Mnie w domu nie było przy odbiorze - odkrecilem zaworki i przeczyscilem tak samo jak sitko w kranie. Zimna woda leci jak wcześniej i jest ok,ale ciepła jak nie leciała tak leci bardzo srednio(w sensie ciepła ale jest zimna bo za małe ciśnienie) Dodam, że mam stare rury w ścianie bo tak kupiłem mieszkanie. Ogólnie wszędzie jest ciepła woda z Junkersa tylko nie w łazience w umywalce.. Co mam zrobić?? Czy to jest wina tych robotników? Administracji?? Czy wygram z nimi bo gdzieś przytkalo rury jak poszło ciśnienie po wymianie

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaso81 Zobacz post
    Witam,
    Jestem po wymianie pionów wod-kan, robotnicy wszystko zrobili tak jak trzeba, no ale w łazience w umywalce woda praktycznie nie leciała. Mnie w domu nie było przy odbiorze - odkrecilem zaworki i przeczyscilem tak samo jak sitko w kranie. Zimna woda leci jak wcześniej i jest ok,ale ciepła jak nie leciała tak leci bardzo srednio(w sensie ciepła ale jest zimna bo za małe ciśnienie) Dodam, że mam stare rury w ścianie bo tak kupiłem mieszkanie. Ogólnie wszędzie jest ciepła woda z Junkersa tylko nie w łazience w umywalce.. Co mam zrobić?? Czy to jest wina tych robotników? Administracji?? Czy wygram z nimi bo gdzieś przytkalo rury jak poszło ciśnienie po wymianie
    Kocham takie teksty:
    ... robotnicy wszystko zrobili tak jak trzeba, no ale w łazience w umywalce woda praktycznie nie leciała.
    Przemilczę logikę tego zdaniai cztery zadnia później:
    Co mam zrobić?? Czy to jest wina tych robotników? Administracji??
    Mój borze sosnowy!
    Wiesz że zrobili jak trzeba lecz nie wiesz co zrobić?Może: Administracja obiecała, że po wymianie pionów będzie ciepła woda?
    Przyczyna raczej jest w części instalacji która nie była wymieniana.
    Na końcu piszesz:
    Czy wygram z nimi bo gdzieś przytkalo rury jak poszło ciśnienie po wymianie?
    Co miało przytkać po wymianie jeśli wcześniej nie było ciepłej wody?
    Kupiłeś mieszkanie ze starą instalacją, rury zarośnięte , pewnie woda ledwie ciurkała, administracja wymieniła piony czyli część wspólną i remont ma z głowy.
    Instalacja w mieszkaniu to twoja broszka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony