dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 55 z 88
Pokaż wyniki od 1.081 do 1.100 z 1751
  1. #1081
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Program cały czas jest modyfikowany i udoskonalany....
    Do programu Mój Prąd zostało wprowadzone kolejne ułatwienie, które dotyczy tych osób, które nie mają profilu zaufanego czy e-dowodu, a chcą skorzystać z dotacji. Została uruchomiona możliwość składnia elektronicznych wniosków na gov.pl przez pełnomocnika! To bardzo pomocne, wiele jest klientów, którzy nie mają profilu zaufanego... Teraz będzie jeszcze łatwiej o dotację
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  2. #1082

    Domyślnie

    To ja muszę napisać do Tauronu bo jestem święcie przekonany że nowego numeru czy tam umowy nie dostałem. Tylko aneks i zaświadczenie i liczniku.

  3. #1083

    Domyślnie

    Widocznie w Tauronie, tak samo jak w Energa, masz ten sam nr umowy. W PGE dostajesz nową umowę.

  4. #1084

    Domyślnie

    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    Zastosuj się do prośby z mojego poprzedniego postu.
    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    Odpieprz się ode mnie
    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    jesteś obojniakiem, nie przepraszam dziś dżender na to mówią
    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    odpie***** się ode mnie
    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    Włącz se disko polo, załóż dresy
    Ty się, chamie, najpierw zastosuj do zasad kultury na tym forum, ok?
    Czy ktoś może z moderatorów to czytał? Czy ktoś może odpowiednio zareagować na chamskie odzywki tego użytkownika wobec mnie? Bo jeżeli nie, to ja mogę mu odpisać w trzech osobach na raz.

  5. #1085
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stanowska Zobacz post
    Ty się, chamie, najpierw zastosuj do zasad kultury na tym forum, ok?
    Czy ktoś może z moderatorów to czytał? Czy ktoś może odpowiednio zareagować na chamskie odzywki tego użytkownika wobec mnie? Bo jeżeli nie, to ja mogę mu odpisać w trzech osobach na raz.
    Gdzie ty widzisz chamskie odzywki, całkowicie kulturalnie proszę cię abyś się odpiepszył/odpiepszyła, nie reagujesz i dodatkowo wyzywasz mnie od chamów. Zdradź może tajemnice czy jesteś on czy ona, będzie mi łatwiej obrażać...

  6. #1086
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jeśli u Ciebie odzywka "odpiepRZ się" jest kulturalną prośbą, to nie chcę znać tych mniej kulturalnych...
    Wstawka o obojnakach (nie "obojniakach") też szczytem kultury nie była...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 28-05-2020 o 13:17

  7. #1087
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Jeśli u Ciebie odzywka "odpiepRZ się" jest kulturalną prośbą, to nie chcę znać tych mniej kulturalnych...
    Wstawka o obojnakach (nie "obojniakach") też szczytem kultury nie była...
    Przeczytaj kontekst zdań, zauważ kiedy i dlaczego to się zaczęło- albo właściwie kto zaczął albo po prostu nie odzywaj się jeśli rozmowa nie dotyczy Ciebie.

  8. #1088
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Spokojnie, jestem w temacie, zwracam tylko uwagę.
    Zawsze lepiej Tobie, niż moderatorowi...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #1089

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stanowska Zobacz post
    Widocznie w Tauronie, tak samo jak w Energa, masz ten sam nr umowy. W PGE dostajesz nową umowę.
    Dokładnie takie dostałem info z Tauronu. Numer umowy jest ten co wcześniej.

  10. #1090

    Domyślnie

    Posiadam działalność gospodarczą i chciałbym zakupić hurtowo zestaw paneli fotowoltaicznych. Czy mogę je później zamontować na domu u rodziców i wystawić FV aby mogli skorzystać z dotacji mój prąd? Czy nie może być żadnych powiązań rodzinnych?

  11. #1091
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Napisał zyznos321 Zobacz post
    Posiadam działalność gospodarczą i chciałbym zakupić hurtowo zestaw paneli fotowoltaicznych. Czy mogę je później zamontować na domu u rodziców i wystawić FV aby mogli skorzystać z dotacji mój prąd? Czy nie może być żadnych powiązań rodzinnych?
    Dane na fakturze muszą być zgodne z danymi osoby zgłaszającej - czyli "właściciela " licznika. Do programu mój prąd można zgłosić faktury za falownik, elementy montażowe, montaż. I na dobrą sprawę wystarczy kosztów na 10k żeby zgarnąć 5k dopłaty.

  12. #1092
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    Dane na fakturze muszą być zgodne z danymi osoby zgłaszającej - czyli "właściciela " licznika. Do programu mój prąd można zgłosić faktury za falownik, elementy montażowe, montaż. I na dobrą sprawę wystarczy kosztów na 10k żeby zgarnąć 5k dopłaty.
    Mówisz, że wystarczy na 10k a jak się ma kwota odpisu od dochodu. Czy nie musi się zgadzać z kwotą na zgłoszeniu minus dotacja. Im więcej faktur dostarczę za wbudowane elementy to mam większą kwotę odpisu od dochodu.

  13. #1093

    Domyślnie

    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    Dane na fakturze muszą być zgodne z danymi osoby zgłaszającej - czyli "właściciela " licznika. Do programu mój prąd można zgłosić faktury za falownik, elementy montażowe, montaż. I na dobrą sprawę wystarczy kosztów na 10k żeby zgarnąć 5k dopłaty.
    Rozumiem. Chodzi mi o to, czy nie będzie problemu jeśli wystawię fakturę z własnej działalności np. dla rodziców.

  14. #1094
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Napisał zyznos321 Zobacz post
    Rozumiem. Chodzi mi o to, czy nie będzie problemu jeśli wystawię fakturę z własnej działalności np. dla rodziców.
    Jeśli kupisz na działalność to rodzice nie mogą skorzystać z tej faktury, ale jeśli to ty wystawisz fakturę (Twoja firma) to jak najbardziej tak- dwuznacznie można zrozumieć Twój wpis. Rodzice mogą użyć faktur, na których są ich dane. Inne nie będą brane pod uwagę.

  15. #1095

  16. #1096

    Domyślnie

    Został wstrzymany odbiór Mój Prąd drogą pocztową. Wyłącznie obecnie wnioski przez internet.

  17. #1097
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał kalkulatorek Zobacz post
    Został wstrzymany odbiór Mój Prąd drogą pocztową. Wyłącznie obecnie wnioski przez internet.
    tak 2 miesiące temu brawo TY! I złota lampa żarowa za refleks.

  18. #1098

    Domyślnie

    To dziwne, bo Pani z infolinii mówiła o 1 czerwca.

  19. #1099

    Domyślnie

    Infolinia nie działa

  20. #1100

    Domyślnie

    Nie była to infolinia z Mój Prąd, inna rządowa. Myślę, że nie jest to już aż takie istotne Miłego dnia

Strona 55 z 88

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony