dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Opaski wokół okien

    Witam, mam zamiar przy ocieplaniu domu styropianem robić też opaski wokół okien na doklejanym styropianie 2cm, tynkiem troszkę ciemniejszym od elewacji dla urozmaicenia wyglądu ścian. Słyszałem opinie, że na górze takiej opaski zbiera się bród, a potem w czasie np.: deszczu może spływać i brudzić elewację. Nie podoba mi się opaska tylko malowana bez wypustki. Proszę o informacje czy faktycznie jest niebezpieczeństwo ubrudzenia tynku z takiej opaski?

    Pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał marioosz Zobacz post
    Witam, mam zamiar przy ocieplaniu domu styropianem robić też opaski wokół okien na doklejanym styropianie 2cm, tynkiem troszkę ciemniejszym od elewacji dla urozmaicenia wyglądu ścian. Słyszałem opinie, że na górze takiej opaski zbiera się bród, a potem w czasie np.: deszczu może spływać i brudzić elewację. Nie podoba mi się opaska tylko malowana bez wypustki. Proszę o informacje czy faktycznie jest niebezpieczeństwo ubrudzenia tynku z takiej opaski?

    Pozdrawiam
    Pomijając właśnie funkcjonalność i to że faktycznie zbiera się tam brud to jeszcze wygląda to słabo.
    Opaski wokół okien były fajne 10 lat temu.
    No ale kwestia gustu

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    werka878

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    LEGNICA
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    56

    Domyślnie

    Dodale na grafit 3 cm podlogowego w tym ida bonieKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190611_165537.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	433408
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	uhjk.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	433409

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony