dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    azalia44

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Kod pocztowy
    49-100
    Posty
    8

    Domyślnie Drzwi garażowe -wymiar otworu wjazdowego

    Witam
    Chciałam wymienić drzwi garażowe uchylne, przyjechał pracownik z firmy w której złożyłam zamówienie.W trakcie pomiarów powiedziałam,ze się na tym nie znam i żeby tak zrobił żeby było dobrze.Stary otwór wjazdowy był 2.47 cm więc nie bardzo szeroki .Pan powiedział ,ze nie będziemy niszczyli muru ,że to się dokręci i będzie ok.Nic nie wspomniał ,że się zwęzi wjazd i może być problem z wjazdem .Przyjechali Panowie z drzwiami i już jak zaczęli montować to mówiłam ,że to miało być przytwierdzone do muru ale nie było mowy że tak się pomniejszy otwór wjazdowy, ale tak mi to tłumaczyli ,ze ja blondynka pozwoliłam dokończyć montaż.Jak odjeżdzali to powiedzieli ,ze mam kilka godzin nie wjeżdzać samochodem ,żeby wszystko doschło, a teraz jest problem otwór wjazdowy to 2,18 czyli zwężenie o 0,29 cm węższe i nie ma mowy żeby wjechać szerszym autem .Co teraz mogłabym z tym zrobić , jestem załamana wprawdzie nie zapłaciłam jeszcze za te drzwi ale pewnie nie mam żadnych szans ,żeby to jakoś zmienić?
    Bardzo proszę poradzcie coś?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    To jest pytanie bardziej na forum prawne niż to.. Mi ciężko jest sobie wyobrazić by zawęzić otwór o niemal 30cm..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony