Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
Czyli domniemam ,że Zdanie oznajmujące t/z wg. ciebie rezonansem się w Polsce nie leczy ? Wracając do twojej cewki by zaistniałą na naszym rynku powinna spełniać wiele rozporządzeń zgodnych z przepisami i literami prawa . Powinna mieć stosowne certyfikaty z normami obowiązującymi w UE . to ostatnie jest odpowiedzią do czego się dąży by być przewidywalnym ale czy na pewno w twoim przypadku. Własnie czy w twoim przypadku chcesz ten proceder robić legalnie? .
Brak wiedzy, czy..... CE mogę kupić jutro za 500 zł. Nic więcej nie potrzeba. By legalnie sprzedawać cewki Miszyna. Czy aparat do napromieniowania raka leczy, czy chemia-terapia raka leczy? Nie samo słowo terapia załatwia wszelkie wątpliwości. Więc cewki Miszyna to też terapia i o tym pisałem, żadna cewka ci nerki nie przewróci ani nie wyleczy na raz dwa. Urządzenia biorezonansu co masz w zasięgu działają na częstotliwościach poniżej 200 kH. A badania Miszyna i jego naśladowców dowodzą, że najlepszy i przewidywany efekt leczniczy zaobserwowany na częstotliwościach 285-305 kH. Tylko i wyłącznie w trybie "impłozia". Dalsze częstotliwości mają wymierne skutki aż do 800kH, bo wtedy rezonans zaczyna oddziaływać na komórki rodzime organizmu. Ponad to częstotliwość poniżej 50 kH coś tam też nie halo ale to mnie nie interesowało więc nie wiem co i jak. A widzę, że aparaty które masz w zasięgu ręki działają właśnie poniżej tych częstotliwości. Więc nawodnienie rynku urządzeniami które nie działają ma takie skutki, że nie myślisz i idziesz do apteki.