dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 55
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 1091
  1. #601
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... modlitwa nie pomaga
    Kłamiesz świadomie, jak wam nie szkoda swoje karmy psuć, nie rozumiem. I proszę przystopować bo to temat nie o wierze tylko o pewnym urządząku.

  2. #602
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Skoro wiesz, że nie wiesz to jesteś na dobrej drodze. Ale skoro nie wiesz, to nie pisz takie głupoty, że nie pomaga, bo niewiedza jedno a wprowadzanie innych w błąd to jest kłamstwo.
    Nie napisałem, że nie wiem.
    Napisałem, że nie znam takiego przypadku.
    To jest bardzo duża różnica.
    Znam takich którzy modlili się, starali się, dzielni byli, zasługiwali na pomoc a nie dostali tej pomocy.
    Rosjanie mówią: na Boga licz ale sam dzielny bądź! Bo większość spraw załatwisz sam z Bożą pomocą
    W ten sposób jak wrócą do zdrowia to zasługa Najwyższego a nie nie uda się no to trudno.
    Nie zasługiwali (mimo, że załugiwali).

    Przeczytaj jeszcze raz mój wpis.
    Nie znam takiego któremu by pomogła.
    Znam wielu takich którym nie pomogła.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #603
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Zemną można retorykę uprawiać godzinami ale niczemu to nie służy tylko gimnastyce umysłu. Więc niech ci będzie. Jednak ważcie swoje słowa, bo wielomówność mająca na celu wprowadzenie nie doświadczonych czytelników w błąd jest grzechem i będę go piętnował. Proście, a będzie Wam dane. Ja prosiłem i mam wszystko o co prosiłem. Tylko jedno mnie krępuje, bo gdy prosiłem nie byłem świadomy, że inaczej to wygląda od podszewki.

  4. #604
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Ja nie mogę, to można kupić już w Polsce!

    Ultranowoczesne urządzenie
    do zabiegów biorezonansowych
    SMART
    Wielofunkcyjny generator Smart jest najnowocześniejszym obecnie urządzeniem służącym do zabiegów biorezonansowych, wyposażonym w ok. 700 programów terapeutycznych.

    Urządzenie mobline
    usuwa obciążenia pasożytnicze, bakteryjne, wirusowe, grzybicze i pierwotniakowe
    Pobudza siły obronne organizmu
    Koszt tansportu 0 zł - Gratis!!!


    http://smart.vitanea.eu/


    I poco im te wszystkie programy? aż 700 to dnia nie starczy by dotrzeć do pożądanego

  5. #605
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    ..... Bo większość spraw załatwisz sam z Bożą pomocą
    Znam co najmniej kilka przypadków gdy modlitwa nie pomogła.
    Np. 125P dziadek z babcią ( z tyłu siedziała córka i wnuczka) wyjeżdżał z RODOS na szosę w(y)lotową do(z) miasta. Nie wiem czy i jak się rozglądał gdy
    ruszał skręcajac w lewo, dosć że gdy był na połowie jezdni dostał strzał w prawe drzwi. Młynek po całej jezdni itp. klimaty. Przypadkiem byłem równo z pogotowiem, ratowników jeszcze w dorzeczu Odry nie było. Rozpacz córki (Babciu, babciu ...) i żarliwą modlitwę wnuczki mam w uszach do dziś, choc minęło kilkanaście lat. Oczywiście na lusterku różaniec był zawieszony, a jakże!
    Takich przypadków trochę znam, na szosie dawno mi cykneło milion km to się naoglądałem...
    Ściególnie w Polszcze.
    Po Europie w wakacje 3500km i wypadku nie widziałem, a w Polsce ...

  6. #606
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Jak czytam ci, to serce mi pęka. Takie historii dzieciom w tęczowym przedszkolu trzeba opowiadać. Żądasz by modlitwa została przyrównana do (przepraszam) załatwienia się? W kolejce po piwo, strzeliłem sobie modlitwę i już nie musiałem stać w kolejce po rybę bo pluskała we wannie Proszę cie...
    p.s:
    O jej i to wszytko można jedną cewką Miszyna załatwić. Nie zdawałem sobie sprawy ile tego jest. I zatoki tu też są

    Proszę o wstawianie linków, a nie cytowanie całości wielostronicowych prac.
    Inaczej FM stanie się nieczytelne
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-11-2019 o 15:55

  7. #607
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Jak czytam ci, to serce mi pęka. Takie historii dzieciom w tęczowym przedszkolu trzeba opowiadać. Żądasz by modlitwa została przyrównana do (przepraszam) załatwienia się? W kolejce po piwo, strzeliłem sobie modlitwę i już nie musiałem stać w kolejce po rybę bo pluskała we wannie Proszę cie...
    p.s:
    O jej i to wszytko można jedną cewką Miszyna załatwić. Nie zdawałem sobie sprawy ile tego jest. I zatoki tu też są

    Bakterie
    1. Antypasożytniczy – program ogólny
    Podstawowy cykl: 7–10 dni po jednym seansie dziennie
    Programy dodatkowe: detoks ogólny, normalizacja czynności jelit
    i immuno stymulacja
    ...
    385. Nerwica natręctw
    Program stworzony dla ludzi o szczególnej osobowości, których
    cechują lęki, niepewność i narzekania. Nie ma ograniczeń czasowych
    stosowania programu.
    Programy dotatkowe: można łączyć ze wszystkimi programami.
    ...
    416. Depresja bez stanu lękowego
    Wskazania: depresje bez lęku, zmęczenie, brak radości, rozbicie,
    rekonwalescencja.
    Przeciwwskazania: depresja maniakalna ze stanem lękowym.

    417. Depresja maniakalna
    Wskazania: maniakalne fazy depresji, niepokój, nerwowość, fobie,
    strach, sytuacje konfliktowe i stresowe, nerwica serca, psychosomatyczne kłopoty z sercem i krążeniem, wegetatywne zaburzenia
    układu pokarmowego (włącznie z chorobą wrzodową).

    418. Depresja przy zaburzeniach endokrynnych
    Program stosuje się przy zaburzeniach regulacji endokrynnej wywołanej przez depresję.
    Wskazania: depresja klimakteryjna, depresja menstruacyjna, depresja okresu dojrzewania.

    419. Program mózgowy
    Dzięki następowaniu po sobie wszystkich zakresów częstotliwości organizm ulega stymulacji, która odpowiada treningowi mózgowemu.
    Wskazania: aktywacja działalności intelektualnej, uaktywnienie
    mózgu, miażdżyca, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona.
    ....
    435. Program sportowy
    Program pozwala rozluźnić stan psychosomatyczny. Sprzyja skupieniu i gotowości do odpowiedzialnej próby sił i możliwości.
    Ciekawe. Prawie wszystko leczy.
    Dlaczego praktycznie nikt tego nie używa jeżeli "pomaga na wszystko" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #608
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Jak czytam ci, to serce mi pęka. Takie historii dzieciom w tęczowym przedszkolu trzeba opowiadać. Żądasz by modlitwa została przyrównana do (przepraszam) załatwienia się? W kolejce po piwo, strzeliłem sobie modlitwę i już nie musiałem stać w kolejce po rybę bo pluskała we wannie Proszę cie...
    p.s:
    O jej i to wszytko można jedną cewką Miszyna załatwić. Nie zdawałem sobie sprawy ile tego jest. I zatoki tu też są

    Bakterie
    1. Antypasożytniczy – program ogólny
    Podstawowy cykl: 7–10 dni po jednym seansie dziennie
    Programy dodatkowe: detoks ogólny, normalizacja czynności jelit
    i immuno stymulacja
    2. Bakterie – program ogólny
    Podstawowy cykl: 7–10 dni po jednym seansie dziennie. Powtórzyć
    cykl po 7–10 dniach.
    Programy dodatkowe: detoks ogólny, drenaż układu limfatycznego
    3. Bartonella
    bla,bla,bla................... bla,bla,bla
    434. Program energetyzujący
    Program pozwala szybko uzupełnić energię organizmu.
    435. Program sportowy
    Program pozwala rozluźnić stan psychosomatyczny. Sprzyja skupieniu i gotowości do odpowiedzialnej próby sił i możliwości.
    Jeśli jest do wszystkiego, to znaczy że jest do niczego.
    Nie wyjaśnia kluczowego pytania:
    Po co człowiek ma 6 metrów jelit?
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Aby gorącym rosołem, d..y nie poparzyć.

  9. #609
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ciekawe. Prawie wszystko leczy.
    Dlaczego praktycznie nikt tego nie używa jeżeli "pomaga na wszystko" ?
    Już pisałem, że Bioptron jest refundowany, to dla czego lekarz mi wciska antybiotyki zamiast kuracji Bioptronem. Stać cię na urządzenie Miszyna czy bioptron za 2 tys? Nie, ot i cała odpowiedź, taniej kupić aspirynę za 2 zeta. Widzisz jakie tam czasy kuracji miesiącami a aspiryna 15 min.

    Znowu puste słowa? Nikt nie używa kogo znasz. A reszta świata, to co. Więc mów wyłącznie za siebie. Więc dlaczego ty i twoi znajomi nie używają nie wiem, ja używam i moi znajomi już też używają i jesteśmy zadowoleni.

  10. #610
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    ...

    Znowu puste słowa? Nikt nie używa kogo znasz. A reszta świata, to co. Więc mów wyłącznie za siebie. Więc dlaczego ty i twoi znajomi nie używają nie wiem, ja używam i moi znajomi już też używają i jesteśmy zadowoleni.
    Czy Ty pełnisz tutaj jakąś misję ?
    unde venis et quo tendis

  11. #611
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Już pisałem, że Bioptron jest refundowany, to dla czego lekarz mi wciska antybiotyki zamiast kuracji Bioptronem. Stać cię na urządzenie Miszyna czy bioptron za 2 tys? Nie, ot i cała odpowiedź, taniej kupić aspirynę za 2 zeta. Widzisz jakie tam czasy kuracji miesiącami a aspiryna 15 min.

    Znowu puste słowa? Nikt nie używa kogo znasz. A reszta świata, to co. Więc mów wyłącznie za siebie. Więc dlaczego ty i twoi znajomi nie używają nie wiem, ja używam i moi znajomi już też używają i jesteśmy zadowoleni.
    Kupno lampy Bioptron dla celów prywatnych jest refundowane?
    Może mylisz zakup z terapią.
    Wiesz co leczy albo wspomaga leczenie taka lampa ?
    Co Bipotron ma wspólnego z cewką Miszyna?

    Kto używa cewek Miszynia - "cały świat" ?
    Jeżeli "cały świat używa" cewek Miszyna to dlaczego szukasz użytkowników na FM?
    Może szukasz chętnych na zakup cewek a nie użytkowników.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #612
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Wiesz co leczy albo wspomaga leczenie taka lampa ?
    Co Bipotron ma wspólnego z cewką Miszyna?

    .

    Karmisz trolla, który ma radochę.
    Wbrew pozorom Bipotron z cewką mają coś wspólnego. Z gruntu błędną idę, na której opiera się metoda działania zarówno cewek, mikroskopów Rife, o których tak tęsknie pisał tutaj Pan Adam, jak i najnowszej ( z nazwy tyko i nie takiej nowej , bo stosowanej bezskutecznie od lat 30), czyli Bipotronów, "wynalazków" f-my robiącej na co dzień garnki a wmawiającej zrozpaczonym ludziom skuteczność metody słynnego Rife.
    A w rzeczywistości jest to zwykłe placebo, które ma to do siebie, że działa a efekt jest tylko pozorny i szybko zanika (nie leczy) głównie za sprawą utraty wiary, bo każde placebo z czasem przestaje zwyczajnie działać, lub z powodu utraty kasy na kolejną, doskonalszą wersję. Tak cwaniacy strzygą swoje barany od wieków.
    Dlaczego te urządzenia oparte są na błędnej idei? Otóż świadomie( najczęściej), lub nie wprowadzają w błąd swoich użytkowników.
    Zasada tych urządzeń opierać się ma na rezonansie elektromagnetycznym(EM) fali świetlnej z częstotliwością fal EM w komórkach chorych, uszkodzonych lub z patogenami. Tu jest koniec racjonalnej wiedzy, dalej już zaczynają się tyko czary.
    Gdzie jest pseudonaukowy bełkot, który próbują wmówić ? Otóż jest on w planie firmy, ponieważ większość użytkowników nie rozumie zjawisk, o których mówią twórcy maszyn.
    A mówią oni nie mniej , nie więcej tyko to, że każdy typ komórki posiada swoją charakterystyczną falę EM. To prawda i to przecież wykorzystuje medycyna od lat do diagnozowania np przy użyciu drogiej i czułej aparatury z zastosowaniem nadprzewodników czy radiografii.
    Gdyby tak dostroić falę EM do częstotliwości rezonansowej fali chorej komórki, można byłoby ją zniszczyć.To jest gówna propozycja cwaniaków. No tak , ale z pewnością nie zrobi się tego za pomocą zwykłej żarówki ledowej, która jest zasadniczą częścią promieniowania EM owego Bipotronu (w przypadku Miszyna falę EM produkować ma drucik, lub mikroskop u Rife)
    Warunki powstawania wszelkiego rezonansu są sprawdzone, mają nawet swoje prawo i działają. Z tym , że za pomocą metod proponowanych przez szarlatanów nigdy nie zaistnieją. Nie da się za pomocą fal o długości rzędu metrów czy mm, wprowadzić w rezonans falę o długości mikronów. Równie dobrze za pomocą snopowiązałki możemy próbować dokonać operacji zaćmy oka.
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 04-11-2019 o 13:35

  13. #613
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post

    Karmisz trolla, który ma radochę.
    Wbrew pozorom Bipotron z cewką mają coś wspólnego. Z gruntu błędną idę, na której opiera się metoda działania zarówno cewek, mikroskopów Rife, o których tak tęsknie pisał tutaj Pan Adam, jak i najnowszej ( z nazwy tyko i nie takiej nowej , bo stosowanej bezskutecznie od lat 30), czyli Bipotronów, "wynalazków" f-my robiącej na co dzień garnki a wmawiającej zrozpaczonym ludziom skuteczność metody słynnego Rife.
    ...
    Masz rację.
    Nie traktuję pkorol jako trolla. Dyskutuję z Nim.
    Myślę, że jest "święcie" przekonany o prozdrowotnym działaniu cewek Miszyna.
    Ale ostatnie jego wpisy mogą sugerować że jest zainteresowany sprzedażą tych "urządzeń".
    Nie wiedziałem że są lampy typu Bioptron z ledowymi żarówkami.
    Wiem, że są lampy z halogenową żarówką firmy OSRAM
    Na temat lampy i tego, jak jest zbudowana, wypowiedzieli się specjaliści od elektroniki z płockiej firmy Elektronika Serwis. Dostali ją oni do naprawy, rozkręcili i - jak twierdzą - oczom ich ukazały się... tanie części, które na pewno nie są warte tak wielu pieniędzy.
    "Złożona jest z układu zasilania (zwykła przetwornica SMPS), układu kontroli (prosty timer z sygnalizacją akustyczną) oraz tego, co jest sercem sprzętu - systemu optycznego (szklany filtr żółty i filtr UV) z promiennikiem. Co najciekawsze, promiennik ów okazał się najzwyklejszym 20-watowym halogenem oświetleniowym firmy Osram, jaki spotkać można chociażby w lampce na biurko lub oczku podświetlającym półkę w regale"
    - piszą pracownicy serwisu na Facebooku
    http://wyborcza.biz/biznes/1,147743,...Redirects=true

    Lampy UVA i UVB działają.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 04-11-2019 o 16:57 Powód: litrówka: Wiem, że są lampy z halogenową żarówką firmy OSRAM
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #614
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    ....Wim, że są lamy z halogenową żarówką firmy OSRAM...........
    Wiem ,że to drobne przejęzyczenie ale u pkorol , choć robi ich znacznie więcej sprowadzają się już do czystego handlu. Zacznie wklejać linki z możliwością zakupu urządzeń cewko podobnym , zrobi interes i w chwale finansowej odejdzie. To co miał przekazać przekazał.Teraz zaczyna się materializm i jak do niego podejdzie ,że jest dla niego najistotniejszą materialną prawdą ,będzie zarobiony.

  15. #615
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post

    Karmisz trolla, który ma radochę.
    Równie dobrze za pomocą snopowiązałki możemy próbować dokonać operacji zaćmy oka.
    Kłamstwo, bełkot i brak podstawowej wiedzy, Mój Bioptron nie ma żarówek ledowych. Podszkol się może będziesz bardziej wiarygodny

  16. #616
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wiem ,że to drobne przejęzyczenie ale u pkorol , choć robi ich znacznie więcej sprowadzają się już do czystego handlu. Zacznie wklejać linki z możliwością zakupu urządzeń cewko podobnym , zrobi interes i w chwale finansowej odejdzie. To co miał przekazać przekazał.Teraz zaczyna się materializm i jak do niego podejdzie ,że jest dla niego najistotniejszą materialną prawdą ,będzie zarobiony.
    Co za obłuda, gość co podaje wszystkie dane jak i co trzeba zrobić by zrobić samemu, planuje skok na kasę? W jaki sposób reklamując garnki? Miszyn udostępnił wszystkie dane, nic nie produkuje i nikomu nikogo nie poleca a i tak go nazywają szarlatanem. Tysiące stron na forach rosyjskich tłumaczą jak możesz zrobić sam i uruchomić, nawet ostatnie tumany wykonują cewki i potem się zachwycają wynikami. I Miszyn i wiele innych osób (może i ja) są uczestnikami ruchu społecznego który się nazywa " Globalna fala" ruchu gdzie człowiek robi coś bezinteresownie dla człowieka a nie dla biznesu. I możecie tu się zarzygać słownie na śmierć i tak to się odbije ode mnie jak od lustra. Bo prowadzę ten temat bez interesownie i wasze komentarze do mnie nie docierają bo nadajemy na różnych częstotliwościach

  17. #617
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post

    Karmisz trolla, który ma radochę.
    Wbrew pozorom Bipotron z cewką mają coś wspólnego. Z gruntu błędną idę, na której opiera się metoda działania zarówno cewek, mikroskopów Rife, o których tak tęsknie pisał tutaj Pan Adam, jak i najnowszej ( z nazwy tyko i nie takiej nowej , bo stosowanej bezskutecznie od lat 30), czyli Bipotronów, "wynalazków" f-my robiącej na co dzień garnki a wmawiającej zrozpaczonym ludziom skuteczność metody słynnego Rife.
    A w rzeczywistości jest to zwykłe placebo, które ma to do siebie, że działa a efekt jest tylko pozorny i szybko zanika (nie leczy) głównie za sprawą utraty wiary, bo każde placebo z czasem przestaje zwyczajnie działać, lub z powodu utraty kasy na kolejną, doskonalszą wersję. Tak cwaniacy strzygą swoje barany od wieków.
    Dlaczego te urządzenia oparte są na błędnej idei? Otóż świadomie( najczęściej), lub nie wprowadzają w błąd swoich użytkowników.
    Zasada tych urządzeń opierać się ma na rezonansie elektromagnetycznym(EM) fali świetlnej z częstotliwością fal EM w komórkach chorych, uszkodzonych lub z patogenami. Tu jest koniec racjonalnej wiedzy, dalej już zaczynają się tyko czary.
    Gdzie jest pseudonaukowy bełkot, który próbują wmówić ? Otóż jest on w planie firmy, ponieważ większość użytkowników nie rozumie zjawisk, o których mówią twórcy maszyn.
    A mówią oni nie mniej , nie więcej tyko to, że każdy typ komórki posiada swoją charakterystyczną falę EM. To prawda i to przecież wykorzystuje medycyna od lat do diagnozowania np przy użyciu drogiej i czułej aparatury z zastosowaniem nadprzewodników czy radiografii.
    Gdyby tak dostroić falę EM do częstotliwości rezonansowej fali chorej komórki, można byłoby ją zniszczyć.To jest gówna propozycja cwaniaków. No tak , ale z pewnością nie zrobi się tego za pomocą zwykłej żarówki ledowej, która jest zasadniczą częścią promieniowania EM owego Bipotronu (w przypadku Miszyna falę EM produkować ma drucik, lub mikroskop u Rife)
    Warunki powstawania wszelkiego rezonansu są sprawdzone, mają nawet swoje prawo i działają. Z tym , że za pomocą metod proponowanych przez szarlatanów nigdy nie zaistnieją. Nie da się za pomocą fal o długości rzędu metrów czy mm, wprowadzić w rezonans falę o długości mikronów. Równie dobrze za pomocą snopowiązałki możemy próbować dokonać operacji zaćmy oka.
    Chyba czegoś nie zrozumiałeś!
    Mikroskop to narzędzie do oglądania czegoś, co jest bardzo małe.
    Reif skonstruował mikroskop do oglądanie tego mniejszego, niż bardzo małe!
    OGLĄDANIA!!!
    Nikogo nim nie leczył.
    Ale...
    OBSERWUJĄC w nim te bardzo małe WIDZIAŁ jak na nie oddziałuje to, co im aplikował.
    Tak trudno to zrozumieć?
    Dziś wielu sobie pysk wyciera autentycznymi dokonaniami niektórych i tak jak piszesz - bazując na niewiedzy ogółu trzaska kasę.
    Nie dziwne skoro większość to idioci...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  18. #618
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Co za obłuda, gość co podaje wszystkie dane jak i co trzeba zrobić by zrobić samemu, planuje skok na kasę? W jaki sposób reklamując garnki? Miszyn udostępnił wszystkie dane, nic nie produkuje i nikomu nikogo nie poleca a i tak go nazywają szarlatanem. Tysiące stron na forach rosyjskich tłumaczą jak możesz zrobić sam i uruchomić, nawet ostatnie tumany wykonują cewki i potem się zachwycają wynikami. I Miszyn i wiele innych osób (może i ja) są uczestnikami ruchu społecznego który się nazywa " Globalna fala" ruchu gdzie człowiek robi coś bezinteresownie dla człowieka a nie dla biznesu. I możecie tu się zarzygać słownie na śmierć i tak to się odbije ode mnie jak od lustra. Bo prowadzę ten temat bez interesownie i wasze komentarze do mnie nie docierają bo nadajemy na różnych częstotliwościach
    Znaczy - rzucamy perły przed wieprze?


    Płaskoziemcy też tak samo argumentują...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  19. #619
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie wiedziałem że są lampy typu Bioptron z ledowymi żarówkami.
    Wiem, że są lampy z halogenową żarówką firmy OSRAM

    http://wyborcza.biz/biznes/1,147743,19603211,magiczna-lampa-do-gojenia-ran-kosztuje-prawie-3-tys-zl-a.html?disableRedirects=true

    Lampy UVA i UVB działają.
    Masz całkowitą rację, te "cudowne" Bioptrony mają halogen. Pisałem o Bioptronie ale nadal myślałem o źródłach do aparatury leczącej, opartej na wynalazkach Rife'a, mającej selektywnie niszczyć komórki nowotworowe. Moja wielka wina, niepoprawnie to napisałem. Zasugerowałem się niepotrzebnie wcześniejszą rozmową z Adamem o EM rezonansie komórkowym w tzw. efekcie Bio-rife. Czytam ten wątek ze względów rozrywkowych. Lubię płaskoziemców.

    O źródłach UVA i UVB i ich prozdrowotnych właściwościach wiadomo mi tylko tyle, że na pewno bardzo małe dawki z wąskiego zakresu poniżej 300nm potrzebne są do produkcji witamin, powodują jednak zmiany budowy DNA czy wzmożoną pigmentację, ale także wiele innych i to całkiem szkodliwych skutków. Nie wypowiadam się czy działają pozytywnie - nie znam się na medycynie. Halogen wysyła niewielką ilość UVA , stąd do oświetlenia na żarówkach stosuje się zazwyczaj filtry kwarcowe.

  20. #620
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Co za obłuda, gość co podaje wszystkie dane jak i co trzeba zrobić by zrobić samemu, planuje skok na kasę? W jaki sposób reklamując garnki? Miszyn udostępnił wszystkie dane, nic nie produkuje i nikomu nikogo nie poleca a i tak go nazywają szarlatanem. Tysiące stron na forach rosyjskich tłumaczą jak możesz zrobić sam i uruchomić, nawet ostatnie tumany wykonują cewki i potem się zachwycają wynikami. I Miszyn i wiele innych osób (może i ja) są uczestnikami ruchu społecznego który się nazywa " Globalna fala" ruchu gdzie człowiek robi coś bezinteresownie dla człowieka a nie dla biznesu. I możecie tu się zarzygać słownie na śmierć i tak to się odbije ode mnie jak od lustra. Bo prowadzę ten temat bez interesownie i wasze komentarze do mnie nie docierają bo nadajemy na różnych częstotliwościach
    Skoro tak twierdzisz i nazywasz się szarlatanem w tej pasji cewkowej ,to jestem nawet skłonny Ci uwierzyć ,że nie wietrzysz tu powoli swojego biznesowego interesu. Chcę zrozumieć także ,że skoro dla idei to po co postronnym wklejasz linki z jakimiś ustrojstwami?

Strona 31 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony