dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 55
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 1091
  1. #721
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Wątek załozyłeś, aby chwalić się swoim zdrowiem?
    Opisujesz głównie proces zdrowienia.
    Cieszę się, że jest Ci coraz lepiej.
    Nieważne, jakich metod używasz.
    W doniosłość niektórych ja powątpiewam, ale nie ma to znaczenia, skoro Tobie pomagają.

    Każdego obchodzi jego własne zdrowie...
    Cudze - nie koniecznie.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #722
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Tak działa Tor, oscyloskop to świetnie pokazuje, aż dziwie się, że nikt nie prowadzi takich badań: https://youtu.be/86mqSBauYmU

    Tak będę to używał aż do ... kolega będzie się faszerował aspiryną a ja życiodajnym sinusem
    Oniemiałem...
    Na moim oscyloskopie taki sinus pojawia się bez żadnej cewki...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #723
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Oniemiałem...
    Na moim oscyloskopie taki sinus pojawia się bez żadnej cewki...

    Adam M.
    No, i? Opisz jak zrobić tak życiodajni sinus, siłą woli?

  4. #724
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Fiksacja funkcjonalna...
    Pompka do roweru jest do roweru i do pompowania... Od komarów się nią nie ogonisz, gwoździa nią nie wbijesz...
    Ale spoko! Wielu tak ma i żyją.

    Jak Cię coś ciekawi - SAM SOBIE SPRAWDZAJ!
    Wyrobisz sobie własne zdanie i będziesz mógł zaprezentować metodę sprawdzającą.

    Adam M.
    Wyrobiłem sobie własne zdanie i nie muszę niczego sprawdzać.
    Dałem Tobie szansę na weryfikację cudownej metody leczenia by Rife.

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Napisałem, że wielu PISZE, ZE LECZY METODĄ RIFE.
    Leczą czy nie - sam sprawdź jak chcesz wiedzieć.
    Czy skutecznie - jak wyżej! Sam sprawdź!

    Adam M.
    Podałeś przykład leczenie boreliozy - BioRife.
    Pytałem czy skuteczna, czy z mikroskopem czy bez i czy to metoda (lib analogia) Rife.
    Nic nie odpowiedziałeś bo nic nie wiesz na ten temat.
    Znalazłeś coś w Internecie i powielasz.

    Powielasz pogląd o cudownej metodzie to daj dowód.
    Ja nie muszę bo nie mogę udowodnić tego czego nie ma i nie funkcjonuje.

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Radośnie i kilkukrotnie namawiałeś, aby ktoś (np. ja) zaczął kroić miliony na leczeniu tą metodą.
    Czemu sam w ten wspaniały biznes (jak głosisz) nie wejdziesz?[/B]
    Bo brak Ci kasy, doswiadczenia i przekonania, ze to działa?
    Nic nie wiem - to się wypowiem?
    PO CO?

    Adam M.
    Kłamiesz i manipulujesz wypowiedziami.
    "Radośnie i kilkukrotnie namawiałeś, aby ktoś (np. ja) zaczął kroić miliony na leczeniu tą metodą."
    nie namawiałem aby ktoś zaczął "kroić miliony na leczeniu tą metodą".
    Masz taką przypadłość charakteryzującą się notorycznym przeinaczaniem sensu wpisów. Swoich i cudzych.
    Tak aby można było jeszcze więcej namotać i wyjść na "mądrego"

    Nie potrafisz logicznie rozumować.
    Pisałem, że bogaci i rozumni ludzie chętnie by wydali 390 tys. $ lub nawet 10x więcej aby wprowadzić takie cudowne urządzenie i dla własnych zysków i dla chwały i dla satysfakcji z uleczenia milionów ludzi.

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wątek jest o cudownych ceweczkach.
    Gdzieś dzwonią...
    Opisałem - gdzie.
    Co ktoś z tego zrozumie i przyswoi - to jego.
    Jak czytam - Ty nie przyswajasz nic!

    Adam M.
    To Ty w wątku o "ceweczkach" podałeś przykład leczenia metodą Rife.
    To Ty piszesz o rewelacyjnej metodzie Rife w leczeniu chorób nowotworowych,
    Daj szansę ludziom i podaj przykłady skutecznego leczenia w XXI wieku. Może być w Polsce.


    Kroić na głupotę bez potwierdzenia potrafisz znakomicie.
    Podobnie jak słynny Zięba. (chyba jesteś wyznawcą jego metod "leczenia") ?
    Wciska taki sam kit jak Ty.

    Fiksacja funkcjonalna... hmmm.
    Fiksum dyrdum...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #725
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Daj szansę ludziom i podaj przykłady skutecznego leczenia w XXI wieku. Może być w Polsce.
    )
    Dawaj tu beznadziejnie chorega na raka, ot i będzie ci przykład.

  6. #726
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    [24.09.2016 9:27:47 | Изменены 9:28:24] Влад.: Лежит на спине человек (живой). На животе включеная, в режиме, синусом плоская. Сверху на катушку ставлю поллитровую банку с водой в которой шесть пиявок. Через 5 секунд резкое оживление и они дружно ломанулись из воды на крышку банки, и сидели там пока я их не помиловал) Без катушки они обычно очень чувствительны к теплу и особенно живого тела. Тут же им не до тепла и т.д.
    [24.09.2016 9:34:06] Татьяна: а если крышку открыть они бы выпрыгнули?
    [24.09.2016 9:34:21] Влад.: ага, сели бы на велосипеды и уехали))
    [24.09.2016 9:34:57] Влад.: когда убрал их с катушки через минуту только полезли вниз
    [24.09.2016 9:35:06] Влад.: а убрал я их на расстояние 1 метр
    [24.09.2016 9:35:15] Влад.: от плоской
    [24.09.2016 9:36:10] Александр Макеев: наверно и червякам в животе тоже не нравится,только куда они ломиться будут ))
    [24.09.2016 9:36:11] Татьяна: получается кошкам нравится быть рядом с катушками, а пиявки стараюся держаться от них подальше?
    [24.09.2016 9:40:44] Сергей: Вчера на кота положил плоскую катушку он с ней очень быстро уснул, сегодня с ним что то не то, он обычно так себя не видет, как то так. Выздоравлевает наверное.
    А Мишин говорил что у него кошки валится глисты начали......... Ну понятно от куда.

  7. #727
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Nie jestem tu od tłumaczenia ale zastanawia mnie fakt ,że dlaczego twoje myślenie z uzdrawiającą cewka jest tak namolne i trywialne. Twoja misja kończy się na końcu twojej cewki. Zaznaczam twojej.Innych nie ma i nie będzie.Nikt z FM nie będzie się nią leczył , wszyscy mają to daleko gdzieś bo jest czymś niesprawdzonym bardzo niespektakularnym. Ożywa tylko twoja chora wyobraźnia którą w sposób magiczny chcesz kultywować .

    09/24/2016 9:27:47 | Zmieniono 9:28:24] Vlad.: Osoba (żywa) leży na plecach. W tym brzuchu, w trybie, zatok jest płaski. Na szpulę, w której jest sześć pijawek, kładę półlitrową puszkę wody. Po 5 sekundach nastąpiło gwałtowne odrodzenie i razem popędzili z wody do wieczka puszki i siedzieli tam, dopóki nie zlitowałem się nad nimi. Bez cewki są zwykle bardzo wrażliwi na ciepło, a zwłaszcza na żywe ciało. Natychmiast nie są gotowe na ciepło itp.[09.24.2016 9:34:06] Tatyana: a gdyby otworzyli wieko, wyskoczyliby?
    [24.09.2016 9:34:21] Vlad.: Tak, bierzemy rowery i wyjeżdżamy))
    [24.09.2016 9:34:57] Vlad.: Po usunięciu ich z cewki za minutę po prostu zeszli
    [09.24.2016 9:35:06] Vlad.: Ale usunąłem je na odległość 1 metra
    [24.09.2016 9:35:15] Vlad.: Z mieszkania
    [09/24/2016 9:36:10] Alexander Makeev: prawdopodobnie robaki w żołądku też tego nie lubią, tylko tam, gdzie się złamią))
    [09/24/2016 9:36:11] Tatyana: okazuje się, że koty lubią być blisko cewek i starają się trzymać z dala od pijawek?
    [09.24.2016 9:40:44] Siergiej: Wczoraj położył kota na płaskiej szpuli, bardzo szybko zasnął, dziś coś z nim jest nie tak, zwykle nie widzi siebie w ten sposób. Prawdopodobnie odzyskuje.
    I Mishin powiedział, że jego koty spadają, zaczęły się robaki ... Cóż, jasne jest skąd.
    Wkleiłeś to .Widzisz o czym to świadczy ? O niczym.

  8. #728
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Jeżeli nie rozumiesz odpowiedzi, to ona była nie dla ciebie. A dla tego kto zadaje pytanie jak dział Tor. A no tak, że glisty i różne paskustwa zwyczajnie uciekają z organizmu poddanego niskiemu rezonansu 300kHz, a zwierzęta domowe odwrotnie. Test z oscylografem świetnie pokazuje jak zmienia się rezonans całego organizmu przy dotknięciu Tora.
    Jak widać niema to nic wspólnego z moja "chorą" wyobraźnią. Chorą w porównaniu z twoją a czy twoja jest wzorcem, że tak sobie bez wahania na raz przymierzasz i porównujesz moją wyobraźnie do swojej?

  9. #729
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Dawaj tu beznadziejnie chorega na raka, ot i będzie ci przykład.
    Odwiedź najbliższy oddział onkologiczny, ew. Jakieś hospocjum , porozmawiaj z chorymi, ich rodzinami.
    Może w akcie desperacji ktoś spróbuje
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  10. #730
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Nie śmiesz mnie, mnie uzdrawianie innych nie interesuje. Rife również nie łaził po hospicjach, ci komu zależało sami go szukali. Natomiast rosjanin o którym była już mowa, nalegał na badaniach i jemu te badania zrobili na poziomie państwowego zlecenia, teraz go oskarżają o szarlataństwo i podrobienie badań (oskarżają ci, co mu te badania robił). Również już był przykład dwóch rosjan co z racji pracy w hospicjum wprowadzili terapię Miszyna, oby dwa mało nie wylądowali w więzieniu za to, że mieli spektakularne wyniki i o tych praktykach dowiedziały się odpowiednie służby co stoją na "straży" naszego zdrowia

  11. #731
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Boisz się spisku ?
    Żydzi, czy masoni ?


    Pocieszny jesteś, jak i cały ten wątek...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  12. #732
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    ...........

    Podałeś przykład leczenie boreliozy - BioRife.
    Pytałem czy skuteczna, czy z mikroskopem czy bez i czy to metoda (lib analogia) Rife.
    Nic nie odpowiedziałeś bo nic nie wiesz na ten temat.
    Znalazłeś coś w Internecie i powielasz.
    pkorol nie ma pojęcia o boreliozie, nie ogarnia tym, no jak mu tam, no rozumem jakie głupoty wypisuje.

  13. #733
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Natomiast rosjanin o którym była już mowa, nalegał na badaniach i jemu te badania zrobili na poziomie państwowego zlecenia,....
    Trofim Łysenko też był członkiem Ogólnozwiązkowej Akademii Nauk Rolniczych im. W.I. Lenina i dwukrotnie jej prezesem, od 1939 członek Akademii Nauk ZSRR

  14. #734
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    pkorol nie ma pojęcia o boreliozie, nie ogarnia tym, no jak mu tam, no rozumem jakie głupoty wypisuje.
    No, jestem elektrykiem. A jaka różnica dla kucharki czy to woda źródlana czy z kranu? Nie ma żadnej. Tak i Torowi wszytko jedno, przykładasz go do brzuszka, mówisz "poszli von" i masz

  15. #735
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Zmienne pola elektryczne mogą być stosowane w leczeniu raka.
    Переменные электрические поля воздействуют на опухолевые клетки, замедляя время их деления от одного часа до более чем трех часов (а). Поля также расщепляют клетки на более поздних стадиях клеточного деления (b,c).

    В ходе исследований группа использует переменные электрические поля, которые вызывают колебания электрически заряженных частиц в клетках вперед и назад сотни тысяч раз в секунду. Интенсивность электрических полей составляет не более одного или двух вольт на сантиметр. Ранее считалось, что такие низко интенсивные поля не вызывают ничего существенного, кроме разогрева клеток. Однако после нескольких лет экспериментов исследователи показали, что поля нарушают клеточное деление в опухолевых клетках, помещенных в стеклянную чашу (in vitro).

    После интенсивного изучения этого эффекта в лабораторных условиях и на лабораторных животных, исследователи начали небольшие клинические испытания с целью проверки его способностей по борьбе с раком. Этот метод был применен к 10 пациентам с рецидивирующей мультиформной глиомой (GBM), формой рака мозга с очень низким коэффициентом выживаемости.

    Все пациенты ранее подвергались лечению другими методами, но во всех случаях рак возвращался. В исследовании ученые снабдили пациентов электродами для воздействия электрическими полями с частотой 200 кГц на кожу головы на регулярной основе до 18 часов в сутки. В результате исследователи отметили, что опухоли мозга достигали поздней стадии гораздо более медленно, чем обычно (в среднем за 26 недель), и иногда даже регрессировали. Пациенты также жили значительно дольше, в среднем продолжительность жизни составила 62 недели. Хотя и не существовало контрольной группы, результаты отличались в лучшую сторону по сравнению со статистическими данными по GBM. Согласно последним время прогрессирования опухоли составляет приблизительно 10 недель, и типичная продолжительность жизни - около 30 недель. Кроме того, 3 из 10 пациентов были все еще живы спустя 2 года после начала электродной терапии. Эти результаты были опубликованы в последнем номере The Proceedings Национальной Академии Наук (National Academy of Sciences).

    Статья в Physics Today объясняет эти результаты с точки зрения физических механизмов, которые позволяют электрическим полям влиять на деление раковых клеток. Как было замечено, электрические поля имеют 2 способа воздействия на опухолевые клетки.

    Во-первых, они замедляют клеточное деление. Клетки, которым как правило хватает часа для деления, под воздействием электрического поля частотой в 200 кГц не закончивали процесс деления даже спустя 3 часа. Еще одна группа, состоящая из Луки Кукулло (Luca Cucullo), Дамира Джанигро (Damir Janigro) и их коллег в клинике Кливленда (Cleveland Clinic), замедлила клеточное деление, применяя электрические поля с гораздо более низкой частотой - всего 50 Гц. Кроме того, это свидетельствует о возможности снижения свойственной клеткам устойчивости к лекарствам.

    Что вызывает замедление деления клеток? В случае 200 кГц электрические поля препятствуют формированию и функционированию основной клеточной структуры, известной как митотическое веретено. Веретено состоит из таких компонентов клетки, как микротрубочки. Микротрубочки, в свою очередь, содержат компоненты, которые имеют высокий электрический дипольный момент, при котором имеется большое разделение противоположных электрических зарядов. Поэтому части митотического веретена подвергаются большому влиянию и, вероятно, разрушаются под воздействием электрического поля.

    Второй эффект от полей с частотой в 200 кГц заключается в том, что они иногда расщепляют дочерние клетки непосредственно перед их отделением. Деление клеток иногда прекращается вследствие развития района с высоким электрическим полем между двумя дочерними клетками. Это приводит к большому градиенту в электрическом поле от каждой дочерней клетки в этом районе. Такой градиент может оторвать органеллы (клеточные структуры) и макромолекулы (например, белки) от каркаса клеток.

    Полагается, что переменные электрические поля обладают схожим воздействием на человеческую глиому. В то же время терапия электрическим полем создает незначительную опасность для нормальной мозговой ткани, потому что здоровые клетки мозга не делятся. Наблюдалось только разрушительное воздействие электрических полей на деление клеток. Основываясь на успехе своих первоначальный клинических исследований, теперь ученые работают над другим клиническим испытанием, на этот раз с контрольной группой, подвергающейся химиотерапии. Исследователи также изучают возможность комбинирования терапии электрическим полем и небольшими дозами химиотерапии.

    www.eurekalert.org

  16. #736
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Electric fields have potential as a cancer treatment
    Low-intensity electric fields can disrupt the division of cancer cells and slow the growth of brain tumors, suggest laboratory experiments and a small human trial, raising hopes that electric fields will become a new weapon for stalling the progression of cancer. The research, performed by an international team led by Yoram Palti of the Technion-Israel Institute of Technology in Haifa, is explained in the August issue of Physics Today, the flagship magazine of the American Institute of Physics.

    In the studies, the research team uses alternating electric fields that jiggle electrically charged particles in cells back and forth hundreds of thousands of times per second. The electric fields have an intensity of only one or two volts per centimeter. Such low-intensity alternating electric fields were once believed to do nothing significant other than heat cells. However, in several years' worth of experiments, the researchers have shown that the fields disrupt cell division in tumor cells placed on a glass dish (in vitro).

    After intensively studying this effect in vitro and in laboratory animals, the researchers started a small human clinical trial to test its cancer-fighting ability. The technique was applied to ten human patients with recurrent glioblastoma multiforme (GBM), a form of brain cancer with a very low survival rate. All the patients had their earlier tumors treated by other methods, but the cancer had started to recur in all cases. Fitting the patients with electrodes that applied 200 kHz electric fields to the scalp at regular intervals for up to 18 hours per day, the researchers observed that the brain tumors progressed to advanced stages much slower than usual (taking a median time of 26 weeks), and sometimes even regressed. The patients also lived considerably longer, with a median survival time of 62 weeks. While no control group existed, the results compared favorably to historical data for recurrent GBM, in which the time for tumor progression is approximately 10 weeks and the typical survival time is 30 weeks. In addition, 3 of the 10 patients were still alive two years after the electrode therapy started. These results were announced in a recent issue of The Proceedings of the National Academy of Sciences (Kirson et al., PNAS 104, 10152-10157, June 12, 2007).

    The Physics Today article explains these results in terms of the physical mechanisms that enable the electric fields to affect dividing cancer cells. In vitro, the electric fields were seen to have two effects on the tumor cells.

    First, they slowed down cell division. Cells that ordinarily took less than an hour to divide were still not completely divided after three hours of exposure to an electrical field of 200 kHz. Another group consisting of Luca Cucullo, Damir Janigro and their colleagues at the Cleveland Clinic, slowed cell division by applying electric fields with a much lower frequency just 50 Hz. In addition, this protocol demonstrated the ability to decrease the intrinsic drug resistance of the cells.

    What causes cell division to slow down" In the 200-kHz case, the electric fields hamper the formation and function of a key cell structure known as the mitotic spindle. The spindle is composed of cell components known as microtubules. The microtubules in turn contain components that have a high electric dipole moment, in which there is a large separation of opposite electric charges. Therefore, parts of the mitotic spindle are greatly influenced, and apparently disrupted, by an electric field.

    The second effect of the 200 kHz fields is that they sometimes disintegrated the daughter cells just before they split off from their partners. The dividing cells sometimes destruct because a high-electric-field region develops between the two daughter cells. This leads to a large slope, or gradient, in the electric field from each daughter cell to this region. This gradient may rip organelles (cell structures) and macromolecules (such as proteins) from the scaffolding of the cells.

    The alternating electric fields are believed to have similar effects in the human glioblastomas. In contrast, the electric-field treatment poses little danger to normal brain tissue, because healthy brain cells do not divide. The electric fields were only observed to have disruptive effects on dividing cells. Based on the success of their initial human study, the researchers are working on another human clinical trial, this time with a control group receiving chemotherapy. The researchers are also investigating the possibility of combining the electric-field therapy with low-dose chemotherapy.

    ###
    The Physics Today article, appearing in the magazine's Search and Discovery section and written by editor Johanna Miller, is freely available online, with full text and pictures, at http://ptonline.aip.org/journals/doc...s_8/19_1.shtml

    The American Institute of Physics (AIP) is a not-for-profit membership corporation created for the purpose of promoting the advancement and diffusion of the knowledge of physics and its application to human welfare.

    Disclaimer: AAAS and EurekAlert! are not responsible for the accuracy of news releases posted to EurekAlert! by contributing institutions or for the use of any information through the EurekAlert system.

  17. #737
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    « Ответ #939 : 18.02.2019, 19:44:08 »

    Добавлю ещё опыт: человек не мог отказаться от алкоголя. Воздействовал большой ДМА по животу, груди, спине, поясница по 15 мин. Почки тор 15 мин на каждую, затем 15 мин Катей. При этом желание употребить спиртного при зависимости не возникало. В связи с праздниками, приходила родня, пришлось с ними по 100чки. На следующий день ни какого желания накатить не возникло. Был явный эффект чистки кишечника, давление пришло в норму с гипертонического. При этом прислал фото, полипы стали отваливаться, остались их основы в виде пятен. Эффект отвала полип возник через 2 недели, после прикладывания. Удивил ...

  18. #738
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    rusek potrafi!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rife4.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	46,5 KB
ID:	436984
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rif1.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	436976   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rif2.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	72,6 KB
ID:	436977   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rif3.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	436978  
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 13-11-2019 o 18:53

  19. #739
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    wow
    mucha ze złotym zębem
    ... co leczy ?
    unde venis et quo tendis

  20. #740
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Dla nie kumatych, cewki Mishyna również operują takim samym polem co i lampy Rifa. Cewka zaświeca takie lampy również.

Strona 37 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony