dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 55
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 1091
  1. #741
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    wow
    mucha ze złotym zębem
    ... co leczy ?
    Nic nie leczy, bo niema lustra, bez lustra to tylko zabawka bezużyteczna. Chociaż to jedyne użądlenie które pokazuje obecność pola skrętnego czy zimnego argonu kto jak woli lub eteru lub też Ognie świętego Elma.

  2. #742
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Takie świecące zabaweczki to robiliśmy w szkole średniej za schyłkowego Władysława G. Tylko rurki próżniowe mieliśmy mniejsze, typu OG350 lub OG 280...
    Emerytowani pracownicy ówczesnej Poczty Polskiej wiedzą o co biega.

    Mieliśmy nawet opracowany czytnik myśli i stosowany w praktyce.
    Był to plastikowy pojemnik wielkości ~~kostki masła , na górnej płaszczyźnie dwa metalowe pola do przyłożenia dwóch paluszków: jeden paluszek wskazujący ręki prawej, na drugie pole paluszek wskazujący rączki lewej. Delikwent/ka mieli się skupić i można było rozpocząć badanie naciskając dyskretnie przycisk pod spodem urzadzenia.
    W tym momencie badanie zawsze było zakończone

  3. #743
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Ot znalazłem po polsku to się nazywa "Pola Torsyjne" uff, parę miesięcy mnie to zajęło

  4. #744
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Mieliśmy nawet opracowany czytnik myśli
    Ja czytam myśli nakładając ręce. Dla twojego małostkowego umysłu to rzecz nie pojęta. Dla mnie rutyna.

  5. #745
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Zabójczy wpływ sieci 5G na pola torsyjne organizmów żywych - dr Diana Wojtkowiak
    https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

  6. #746
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Ja czytam myśli nakładając ręce. Dla twojego małostkowego umysłu to rzecz nie pojęta. Dla mnie rutyna.
    Czytasz swoje myśli czy "obce" ?
    "Nakładając ręce" na... ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #747
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Pole torsyjne to widze przed sobą gdy czytam ten wątek. Dlatego zabieram lapka na balkon...

  8. #748
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Uwaga, małostkowy umysł złamiesz mózg!.
    – Skoro myśl może istnieć samodzielnie i mieć formę jak przedmiot, to w jaki sposób pole torsyjne „odziewa się” w tę formę, że powstaje myśl?

    – Równania, opisujące pole torsyjne i opisujące myśl – to są równania nieliniowe.
    Oznacza to, że zarówno pola, jak i myśli, mogą oddziaływać na siebie wzajemnie.
    Pole wytwarza pewne zagęszczenia – solitony. Występują one jako samodzielne istnienia mające własną strukturę, swoją własną charakterystykę.
    Różnorodność tych zagęszczeń jest nieskończenie wielka, albowiem, kiedy myślimy, w naszej głowie pojawiają się one jako pewne obrazy – fizyczne, matematyczne itd. Te obrazy żyją.
    Mogą wydostać się z głowy i przyjść do głowy.
    Nasz mózg to idealny odbiornik i generator pól torsyjnych o bardzo subtelnej wibracji.

  9. #749
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Jak Wam taki Jonizator eteryczno - orgonowy!? Dla mnie czad, jutro z dzieciakami zabieram się za pracę

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jonizator orgonu.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	34,9 KB
ID:	436986

  10. #750
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie Można namierzyć konkretną osobę za pomocą sieci 5G, a następnie zabić ją polami torsy

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Zabójczy wpływ sieci 5G na pola torsyjne organizmów żywych - dr Diana Wojtkowiak
    https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo
    Pola torsyjne są wykorzystywane np. w fizykoterapii i lekarze podobno nie lubią tego określenia, choć wiedzą, że to właśnie one mają zastosowanie, a nie pola elektromagnetyczne. Mogą one też być niebezpieczne.
    Za ich pomocą można przesyłać DNA i jako pierwszy zrobił to odkrywca wirusa HIV.

    A teraz jak ma się to do sieci 5G? Otóż za jej pomocą można przesyłać pola torsyjne. W ten sposób można wywołać epidemię nowotworów lub przesłać wirusy bezpośrednio do organizmu człowieka. W jaki sposób? Dr Wojtkowiak porównuje to do teleportacji na przykładzie dwóch szklanek z wodą. W jednej mamy dodatkowo substancje zawierające wirusy. Za pomocą pól torsyjnych można je przesłać do drugiej szklanki. Ale to nie wszystko, bo w ten sposób można też dokonywać selektywnych zabójstw.
    Można namierzyć konkretną osobę za pomocą sieci 5G, a następnie zabić ją polami torsyjnymi.
    https://www.telepolis.pl/artykuly/wydarzenia/
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #751
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Tiaaaa, namierza się w klienta numerem 9. cyfrowym, po 14 sekundach od wybrania numeru następuje inicjacja akustyczna a po 30 sekundach trzymania odbiornika przy małżowinie* arbuz wybucha.


    *) nie mylić małżowiny z małżonką. Małżonki pole torsyjne się nie imi.

  12. #752
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Ot znalazłem po polsku to się nazywa "Pola Torsyjne" uff, parę miesięcy mnie to zajęło
    No tak masz rację.Szkodliwe pola torsyjne

    Pola torsyjne to pola informacji, przenikające - według teorii "wyklętego" rosyjskiego fizyka Giennadija Szypowa - cały Wszechświat. Stanowią także źródło istnienia materii, mimo że nie przenoszą energii ani materii, a jedynie dane. Czynią to z prędkością wielokrotnie większą od prędkości światła.
    Ty to taki podobny do niego.Przenosisz dane zero skuteczności fizycznej. Widać tak musi być.

  13. #753
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Pola torsyjne szkodliwe są tylko w przestrzeniach zamkniętych. Trudno wywietrzyć...

  14. #754
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Pola torsyjne szkodliwe są tylko w przestrzeniach zamkniętych. Trudno wywietrzyć...
    Dobre.
    A tak na poważnie, to wszędzie tam gdzie pojawiają się nazwiska Szypow, Zięba, Wojtkowiak powinien szybko interweniować psychiatra i zainteresować się tym zjawiskiem fascynacji w necie socjolog.
    To są ludzie wyjątkowo skompromitowani ( przyłapani wielokrotnie na mijaniu się z prawdą i kłamstwie, zmieniający swoje zeznania, operujący pseudonaukowymi pojęciami a nawet zwyczajni cwaniacy, żerujący na nieświadomych i silnie zauroczonych) Takich jest sporo tutaj, ale jest nim również i senior Macierewicz smoleński.
    Żadna z teorii Szypowa, Wojtkowiak, Zięby nigdy nie potwierdziła się a wszystkie prowadzą od ezoteryki i magii do wzoru na istnienie Boga. Wspomniany Szypow i jego teoria stanów opiera się m.in. o kompletnie niezrozumiałą przez niego teorię strun i założenia pozbawione logiki).
    W oparciu o sofizmaty można głupim i naiwnym śmiało udowodnić wszystko. Nawet w najprostszej algebrze , że 2=5 - polecam przykłady takowych, jest ich mnóstwo w necie i większość , nawet po szkołach, bez podpowiedzi uwierzy w nie, jak w płaską Ziemię.
    Przykład wyjątkowego bełkotu pseudonaukowego jest tutaj. Jest tego znacznie więcej, chyba zacznę to czytać.
    cyt.
    – Równania, opisujące pole torsyjne i opisujące myśl – to są równania nieliniowe.
    Oznacza to, że zarówno pola, jak i myśli, mogą oddziaływać na siebie wzajemnie.
    Nobel z matmy!
    Możemy równie dobrze powiedzieć inne mądre zdanie : " Opis penisa, i opis waginy to są zagadnienia z anatomii. Oznacza to, że obecna cena ziemniaków wpływa na wygląd tych narządów".

  15. #755
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Dobre i prawdziwe !!
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #756
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post

    ...
    " Opis penisa, i opis waginy to są zagadnienia z anatomii. Oznacza to, że obecna cena ziemniaków wpływa na wygląd tych narządów".
    Powyższe budzi moje skojarzenia do "łamanych" "flaczków po warszawsku," na kaczym korpusie
    Niechybnie by warunek "po warszawsku", został spełniony, (łamanie pierwotne), korpus powinien pochodzić z Warszawy.
    Łamaniem wtórnym są "dobra" pod postacią "pulpecików czosnkowo - cebulowych"
    Tym jakże prostym "łamaniem", Warszawiacy dołożą do swego tradycyjnego dania, smak doprowadzający ich do niezwykłych doznań smakowych, które do tej pory nie były im dane
    unde venis et quo tendis

  17. #757
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Takich jest sporo tutaj, ale jest nim również i senior Macierewicz smoleński.
    Wierzących w cewkę Miszyna? Macierewicz też ? .Ktoś najwyraźniej pomylił niepomocną cewkę Miszyna z cewka moczową , dodając penisa i waginę w ten wadliwy topik i w rzeczy samej są to zagadnienia z anatomii homo sapiens.

  18. #758
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Brak rozumu, to także zagadnienie z anatomii homo sapiens.

    https://demotywatory.pl/4344213/Fakt...-lat-bez-mozgu

  19. #759
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Powyższe budzi moje skojarzenia do "łamanych" "flaczków po warszawsku," na kaczym korpusie
    Niechybnie by warunek "po warszawsku", został spełniony, (łamanie pierwotne), korpus powinien pochodzić z Warszawy.
    Łamaniem wtórnym są "dobra" pod postacią "pulpecików czosnkowo - cebulowych"
    Tym jakże prostym "łamaniem", Warszawiacy dołożą do swego tradycyjnego dania, smak doprowadzający ich do niezwykłych doznań smakowych, które do tej pory nie były im dane
    Sorry Winnetou, ale łamanie flaczków wybiega zbyt mocno poza strefę mojej skromnej wyobraźni. Opis łamania, który zaserwowałeś może IMO co najwyżej doprowadzić warszawiaków do łez a nie doznań smakowych. Nie moja to jednak broszka, ja tam prosty człowiek jestem, zjadam niełamane.
    Ale!...łamanie gnatów, zwłaszcza tym nieprawdziwym Polakom, to co innego. To przynajmniej widziałem i wiem , że skutecznie działa bez cewki i jonizatora.

  20. #760
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Zastanawiam się w ogóle czy w/w persona żartuje sobie tylko w tej chwili , czy jednak rzeczywiście można w jakiś sposób zobiektywizować pojęcie "łamania gnatów " przy użyciu cewki Miszyna ? Pomijam tu ludzką ciekawość , występującą wszędzie dla gatunku ludzkiego , ponieważ sam doświadczyłem próbując wygarbować skórę złośliwemu przestępcy. Pomogło.

Strona 38 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony