dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 55
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1091
  1. #61
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Uważaj jednak aby nie zaszkodziło Tobie działanie cewki Miszina (Mishina).
    Jeżeli jesteś zdrowy to po co stosować a jeżeli jesteś chory to jednak ryzykujesz.
    Chyba że ma to być działanie profilaktyczne. Może jednak zaszkodzić.
    Sam Mishin pisał o ok. 10% przypadków gdzie cewka szkodzi ale się tym nie przejął bo uważa że to mały odsetek.

    To że nie ma badań skuteczności lub szkodliwości to ma być dobry znak ?
    Dziwna argumentacja ale może Tobie pasować.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 29-08-2019 o 17:01
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Cóż, tekst z linka http://nextews.com/6530103f/ wyjaśnia wszystko. Cytat: Ponadto urządzenie może być mierzone przy użyciu 10-milimetrowego rezystora podłączonego do obwodu mocy szeregowo.
    To zdanie jest wisienką na torcie

  3. #63
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Cóż, tekst z linka http://nextews.com/6530103f/ wyjaśnia wszystko. Cytat: Ponadto urządzenie może być mierzone przy użyciu 10-milimetrowego rezystora podłączonego do obwodu mocy szeregowo.
    To zdanie jest wisienką na torcie
    Ten cały tekst to pomyłka, kto i dla czego go przetłumaczył googlem. Nie wiem. Ale jako ciekawostkę powiem, że Tesla nie mierzył swoich cewek miernikami prądu a centymetrem. Więc jeżeli czegoś nie rozumiesz to nie spiesz się tego wyśmiewać by nie zostać pośmieliskiem
    Co do cytatu, chodzi o to, że jeżeli nie posiadasz oscyloskopu to możesz zastosować rezystor 10om i za jego pomocą przestroić cewkę. Ale to nie istotne szczegóły.

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Co do cytatu, chodzi o to, że jeżeli nie posiadasz oscyloskopu to możesz zastosować rezystor 10om i za jego pomocą przestroić cewkę. Ale to nie istotne szczegóły.
    A jak posiadasz oscyloskop to co? Przestroisz cewkę nim?
    Ten bełkot jest istotny. Ma sprawić, by czytelnik nic nie rozumiał i podziwiał geniusz twórcy. Tyle, że ten bełkot naprawdę nie ka sensu.

  5. #65
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Ten cały tekst to pomyłka, kto i dla czego go przetłumaczył googlem. Nie wiem. Ale jako ciekawostkę powiem, że Tesla nie mierzył swoich cewek miernikami prądu a centymetrem. Więc jeżeli czegoś nie rozumiesz to nie spiesz się tego wyśmiewać by nie zostać pośmieliskiem
    Co do cytatu, chodzi o to, że jeżeli nie posiadasz oscyloskopu to możesz zastosować rezystor 10om i za jego pomocą przestroić cewkę. Ale to nie istotne szczegóły.
    W układzie SI centymetrem nie mierzy się cewek ani prądu. Jeśli maszynowe tłumaczenie tekstu jest bezsensownym bełkotem, to wypada je skorygować zanim się bezkrytycznie opublikuje. Lecz aby poprawić tłumaczenie, trzeba posiadać elementarną wiedzę z fizyki i koło się zamyka.

  6. #66
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    naprawdę nie ma sensu.
    Co konkretnie kolega miał na myśli?:

    Synonimy do wyrażenia „bez sensu”
    Pod spodem znajduje się pełne zestawienie wszystkich synonimów do wyrażenia bez sensu:

    ab re, absurdalnie, bez głowy, bez pomyślunku, bezmyślnie, bezrozumnie, bezsensownie, gamoniowato, gapiowato, gapowato, głupawo, głupio, głupiutko, głupkowato, idiotycznie, imbecylnie, kretyńsko, ni przypiął, ni przyłatał, ni w pięć, ni w dziesięć, ni w pięć, ni w dziewięć, niedorzecznie, nieinteligentnie, nielogicznie, niemądrze, nierozsądnie, nierozumnie, nonsensownie, po gapiowsku, bzdurnie, darmo, na darmo, nieracjonalnie, nieroztropnie, po próżnicy, bez powodzenia, bez skutku, bezcelowo, bezowocnie, bezpłodnie, bezproduktywnie, bezskutecznie, daremnie, jałowo, na nic, na próżno, nadaremnie, nadaremno, niecelowo, nieefektywnie, niepotrzebnie, nieproduktywnie, nieskutecznie, niewydajnie, próżno, zbędnie, zbytecznie, alogicznie, debilnie, groteskowo, nierealnie, operetkowo, paradoksalnie, surrealistycznie, surrealnie, bez wyniku, bez potrzeby, bez racji bytu, bezcelowy, bezprzedmiotowy, bezużyteczny, czczy, daremny, nie na miejscu, niepotrzebny, nieprzydatny, niezasadny, zbędny, zbyteczny, absurdalny, banalny, barani, bezmyślny, beznadziejny, bezrozumny, bezsensowny, błazeński, chory, cudaczny, durnowaty, durny, dziwaczny, gapiowaty, gapowaty, głupawy, głupi, głupkowaty, idiotyczny, irracjonalny, kretyński, niedorzeczny, niefajny, niemądry, nierozsądny, nierozumny, nierozważny, nieudany, ośmieszający, pokręcony, poplątany, poroniony, pozbawiony sensu, przygłupi, przygłupiasty, szalony, walnięty, zwariowany, nieobowiązujący, lekkomyślnie, naiwnie, bez celu, jałowy, niecelowy, niepożądany, nieuzasadniony, od rzeczy,

  7. #67
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    W układzie SI centymetrem nie mierzy się cewek ani prądu. (
    Ale to do kogo się odnosi?
    Jeżeli do Tesli, to za późno mu to tłumaczy, jak wytłumaczyć burakowi, że tak się nie robi.
    Jeżeli do mnie to za wcześnie, bo ja o istnieniu cewek dowiedziałem się parę dni temu i nie mam zamiaru swojej niewiedzy na ten temat uzupełniać.

    p.s: Co do tekstu, to ma kolega zamiar wszystkie psy na minie powiesić, ja nie mogę odpowiadać za idiotyczne teksty nie douczonych ludzi. Ja te śmieci tu nie przywlókłszy. U "artykułu" jest autorka, proszę do niej się udać z pouczeniem albo do tego co nie zawahał się go tu opublikować: Maya Muzashvili

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Co konkretnie kolega miał na myśli?:

    Synonimy do wyrażenia „bez sensu”
    Czyje to słowa, że wziąłeś je w cydzysłów? Nie ma sensu to, co cytowałem. I w ostatnim poście, i w pierwszym swoim w tym wątku. I to, co określam jako "pseudonaukowy bełkot"

    Punktować można długo. Choćby to, że rezystor nie służy do mierzenia i jego długość nie ma żadnego znaczenia.
    Bełkotem jest "odlew soli", "kolumn monet z czerwonych krwinek", "widmo częstotliwości" i tak dalej, i tak dalej.

  9. #69
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Punktować można długo. Choćby to, że rezystor nie służy do mierzenia i jego długość nie ma żadnego znaczenia.
    Bełkotem jest "odlew soli", "kolumn monet z czerwonych krwinek", "widmo częstotliwości" i tak dalej, i tak dalej.
    Całkowicie z kolegą się zgadzam.

    Co do synonimów, to jakaś strona, nie podaję odnośników, bo każdy może wkleić tekst w goo i znaleźć źródło

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Ale to do kogo się odnosi?
    Jeżeli do Tesli, to za późno mu to tłumaczy, jak wytłumaczyć burakowi, że tak się nie robi.
    Jeżeli do mnie to za wcześnie, bo ja o istnieniu cewek dowiedziałem się parę dni temu i nie mam zamiaru swojej niewiedzy na ten temat uzupełniać.

    p.s: Co do tekstu, to ma kolega zamiar wszystkie psy na minie powiesić, ja nie mogę odpowiadać za idiotyczne teksty nie douczonych ludzi. Ja te śmieci tu nie przywlókłszy. U "artykułu" jest autorka, proszę do niej się udać z pouczeniem albo do tego co nie zawahał się go tu opublikować: Maya Muzashvili
    Psów na Waszeci nie wieszam, z szacunku dla tych zwierzątek. Jeżeli widzę że tekst jest .............., no powiedzmy marny, to po prostu go nie puszczam na poważne strony. Uwentualnie w przypływie humoru wrzucam na dowolnie wybrana stronkę satyryczną...
    Przecież Maya Muzashvili nie zarejestrowała się na fm, no chyba że ma ksywkę pkorol

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Co do synonimów, to jakaś strona, nie podaję odnośników, bo każdy może wkleić tekst w goo i znaleźć źródło
    Nie zmienia to faktu, że podałeś mi synonimy do sformułowania "bez sensu" którego nie użyłem.

  12. #72
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Miszyn na skróty
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pomidor.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	5,0 KB
ID:	434112

  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Miszyn na skróty
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pomidor.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	5,0 KB
ID:	434112
    Pod warunkiem że w czaszce połączonej z palcami występują jakieś zwoje. A to nie jest takie powszechne, nawet u humanoidów

  14. #74
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Zrobiłem jedną cewkę tzw TOR. Na razie nie mam do czego ją podłączyć. Ale i tego nie mogę znaleźć u innych posiadaczy tych cewek. Gdy ją podnoszę do twarzy to czuję ciepło. Syn 6 latek gdy trzyma cewkę na dłoni mówi, że czuję jak z jednej strony dłoni go drapie a z drugiej jakby się przykleja. Umiem czytać biopole ale rękami, niestety nic nie czuję. Cewka pracuje niby z biopolem. Więc powinna być jakaś rekcja. Niestety żadna wiec według mnie nic ta cewka nie promieniuje. A synu nić a nic nie podpowiadałem by się nie sugerował tylko pytałem co czuje. Córka 8 lat nic nie czuje. Próbowałem odpalić cewkę bezpośrednio od gniazdka, nic nie zauważyłem. Nie chcę eksperymentować, szkoda czasu, interesują mnie wyłącznie właściwości lecznicze. Wiec muszę poszukać odpowiedniego zasilacza.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3643.JPG
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	60,0 KB
ID:	434115

    Dorwałem żonę, twierdzi, że też czuje delikatne ciepło jak przybliżasz do twarzy.

    Podłączyłem jeden przewód cewki do uziemienia w gniazdku, szczęka opada, cewka jest zdecydowanie cieplejsza.
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 30-08-2019 o 20:30

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Ja swoją żonę i dzieci kocham i szanuję, więc na nich nigdy bym nie eksperymentował. Teściową też mam fajną ... no może nie aż tak
    https://www.youtube.com/watch?v=nBKU8yX9sxg

  16. #76
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Podłączyłem jeden przewód cewki do uziemienia w gniazdku, szczęka opada, cewka jest zdecydowanie cieplejsza.
    Znakiem tego różnicówek, o udowodnionym pozytywnym wpływie na zdrowie a nawet życie nie zaaplikowałeś?


    Co do eksperymentów na dzieciach i żonie tak mi się skojarzyło:
    - Kochanie, choć potrzymaj mi ten drucik.
    - No trzymam... I co?
    - Nic... Znaczy faza jest w tym drugim.

  17. #77
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Jakie eksperymenty, przecież to kawałek drutu o właściwościach placebo? Weź kolego 18 metrów skrętki nawiń na dłoń, i co jest faza? Miota was ze skrajności w krajalność ciekawe w jakim celu?
    Od kiedy to bolec uziemiający w gniazdu ma jakieś właściwości?

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Jakie eksperymenty, przecież to kawałek drutu o właściwościach placebo?
    To co to znaczyło"
    Próbowałem odpalić cewkę bezpośrednio od gniazdka, nic nie zauważyłem.


    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Od kiedy to bolec uziemiający w gniazdu ma jakieś właściwości?
    U mnie nie jest dla ozdoby. Ale owszem, niektórzy nie podpinają.

  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Zrobiłem jedną cewkę tzw TOR.

    1. Na razie nie mam do czego ją podłączyć. Ale i tego nie mogę znaleźć u innych posiadaczy tych cewek.

    2.Gdy ją podnoszę do twarzy to czuję ciepło.

    3. Syn 6 latek gdy trzyma cewkę na dłoni mówi, że czuję jak z jednej strony dłoni go drapie a z drugiej jakby się przykleja.

    4. Umiem czytać biopole ale rękami, niestety nic nie czuję. Cewka pracuje niby z biopolem. Więc powinna być jakaś rekcja. Niestety żadna wiec według mnie nic ta cewka nie promieniuje. A synu nić a nic nie podpowiadałem by się nie sugerował tylko pytałem co czuje.

    5. Córka 8 lat nic nie czuje.

    6. Próbowałem odpalić cewkę bezpośrednio od gniazdka, nic nie zauważyłem.

    7. Nie chcę eksperymentować, szkoda czasu, interesują mnie wyłącznie właściwości lecznicze.

    8. Wiec muszę poszukać odpowiedniego zasilacza.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3643.JPG
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	60,0 KB
ID:	434115

    9. Dorwałem żonę, twierdzi, że też czuje delikatne ciepło jak przybliżasz do twarzy.

    10. Podłączyłem jeden przewód cewki do uziemienia w gniazdku, szczęka opada, cewka jest zdecydowanie cieplejsza.
    Pytania:
    1 do czego to chcesz podłączyć ?
    Inni posiadacze podłączają do czegoś i ale nie chwalą się do czego podłączają?
    2. Czujesz promieniowanie od cewki TOR ?
    Czyli niepodłączona cewka TOR daje ciepło czy raczej twarz sama robi się ciepła przy zbliżeniu do cewki TOR ?
    3. Wydaje się że cewka powinna z obu stron mieć te same oddziaływanie.
    4. Jeżeli czujesz biopole a cewka nie daje biopola i cewka nic nie promieniuje to dlaczego czujesz ciepło jak w p.2 ?
    5. Bez komentarza
    6. Na czym ma polegać odpalenie "bezpośrednio od gniazdka" ?
    Chciałeś podłączyć dwa końce uzwojenia (lub uzwojeń) do gniazdka 230 V ?
    7. Przecież eksperymentujesz ! Podłączasz do gniazdka ... ?
    W jaki sposób sprawdzisz oczekiwane właściwości lecznicze?
    Ty lub ktoś w Rodzinie choruje i będzie "leczył" cewką TOR lub cewką Mishina ??
    8.Co to znaczy "odpowiedni zasilacz" ? Sam go dobierasz czy są na to jakieś wytyczne ?
    9. Żona czuje ciepło (tak jak Ty) prze zbliżanie niepodłączonej do niczego cewki TOR ?
    10. Podłączyłeś cewkę do gniazdka i nic się nie działo a podłączając tylko do bolca z uziemieniem) "szczęka opada" ??
    Podłączyłeś jeden koniec uzwojenia cewki czy oba końce cewki ?

    Trochę to się kupy nie trzyma ale może nie znam się.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #80
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Trochę to się kupy nie trzyma ale może nie znam się.
    Ja też na tym się nie znam, jestem zwykłym elektrykiem. Piszę o tym co robię, cewka to nie czajnik, zasada jej działania jest zaprzeczeniem tego wszystkiego co "kupy się trzyma".

    Pytania:
    1 do czego to chcesz podłączyć ? Do generatora funkcji. Na elektrodzie opisałem generator.

    2. Czujesz promieniowanie od cewki TOR ? Tak, czuję ciepło, wyłącznie policzkami trzymając TOR 5 cm od policzków, ale mogą to być również zakłócenia pochodzące z moich rąk bo mam potężne biopole.
    Czyli niepodłączona cewka TOR daje ciepło czy raczej twarz sama robi się ciepła przy zbliżeniu do cewki TOR ? Gdy podnoszę pilota do policzków to nic sienie grzeje więc to TOR grzeje.
    3. Wydaje się że cewka powinna z obu stron mieć te same oddziaływanie. Jest chyba jednostronna, nie jestem pewny.
    4. Jeżeli czujesz biopole a cewka nie daje biopola i cewka nic nie promieniuje to dlaczego czujesz ciepło jak w p.2 ? Nie wiem, biopole człowieka ma około 100kHz cewka 280-310kHz. Ta co mam, nie wiadomo, bo niema czym sprawić.
    5. Bez komentarza. OK.
    6. Na czym ma polegać odpalenie "bezpośrednio od gniazdka" ? Podłączyłem cewkę do gniazdka zamiast generatora. Sieć też jest generatorem. Ponieważ cewka jest nawinięta na częstotliwość 300kHz, siec prawdopodobnie ją uruchomiła. Na ile skutecznie nie wiem. Gdy przykładam ją na serce to czuję jakby była to cegła, gdy przykładam do niedawno potłuczonych żeber po prawej to bul znika. I nawet jeżeli to tylko placebo to strasznie się cieszę, bo przez te cholerne żebra nie mogłem normalnie funkcjonować, bałem się kichnąć Kto miał potłuczone żebra ten zrozumie
    Chciałeś podłączyć dwa końce uzwojenia (lub uzwojeń) do gniazdka 230 V ? Podłączyłem tak jak na rysunku. Idź na elektrodę, nie mam czasu na dublowanie tematów.
    7. Przecież eksperymentujesz ! Podłączasz do gniazdka ... ? A co mam siedzieć i narzekać jak jest źle?
    W jaki sposób sprawdzisz oczekiwane właściwości lecznicze? No taki jak wyżej, przykładam i się cieszę
    Ty lub ktoś w Rodzinie choruje i będzie "leczył" cewką TOR lub cewką Mishina ?? Nikt nie choruje-profilaktyka. Tor to cewka MIszyna ma ich kilka rodzajów.
    8.Co to znaczy "odpowiedni zasilacz" ? Sam go dobierasz czy są na to jakieś wytyczne ? https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3610222.html
    9. Żona czuje ciepło (tak jak Ty) prze zbliżanie niepodłączonej do niczego cewki TOR ? Tak, dzieci nie.
    10. Podłączyłeś cewkę do gniazdka i nic się nie działo a podłączając tylko do bolca z uziemieniem) "szczęka opada" ?? Uziemiając jedno uzwojenie, zrobiłem z cewki odbiornik fal radiowych. Cewkę można z grubsza nazwać kondensatorem.
    Podłączyłeś jeden koniec uzwojenia cewki czy oba końce cewki ? Tylko jeden, oby dwa zamkną obwód i nic nie będzie, metal w pobliżu cewki również ją blokuje całkowicie..

    Trochę to się kupy nie trzyma ale może nie znam się. NO

Strona 4 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony