dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 55
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 1091
  1. #881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Dobry ten egregor.
    Spostrzegawczy.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #882
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    ten egregor jest chyba z tym gościem , to on

    dziękuję, że jesteś zemną Bądź zdrów przyjacielu, życzę ci dużo pozytywnych niespodzianek, niech egregor "globalnej fali" będzie również z tobą.

  3. #883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    pkorol
    Wesołego Nowego Roku życzę i obyś nie odcierpiał druiego stycznia.
    Ceweczki se naszykuj i baw się dobrze!
    2KC też se kup...
    Coś zadziała.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  4. #884
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    pkorol
    Wesołego Nowego Roku życzę i obyś nie odcierpiał druiego stycznia.
    Ceweczki se naszykuj i baw się dobrze!
    2KC też se kup...
    Coś zadziała.

    Adam M.
    Może trunki serwowane z cewki, nie oddziałują negatywnie na głowę i pozostałą resztę organizmu?
    Może @pkorol przetestuje i zaprezentuje nam efekty?
    Gdyby się udało choć trochę, to zbyt dla restauracji i domów weselnych nieograniczony. Nie nadąży z produkcją. To lepsze niż leczenie "po" i bardziej wydajne, jedna sala-jedna cewka.

  5. #885
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    pkorol
    Wesołego Nowego Roku życzę i obyś nie odcierpiał druiego stycznia.
    Ceweczki se naszykuj i baw się dobrze!
    2KC też se kup...
    Coś zadziała.

    Adam M.
    Dziękuję, na wzajem. "Niestety" nie kiwnę kieliszkiem, bo nie piję i w ogóle prowadzę bardzo zdrowy tryb życia. Czego wszystkim życzę z całego serca.

  6. #886
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał noc Zobacz post
    Może trunki serwowane z cewki, nie oddziałują negatywnie na głowę i pozostałą resztę organizmu?
    Może @pkorol przetestuje i zaprezentuje nam efekty?
    Gdyby się udało choć trochę, to zbyt dla restauracji i domów weselnych nieograniczony. Nie nadąży z produkcją. To lepsze niż leczenie "po" i bardziej wydajne, jedna sala-jedna cewka.
    dziękuję, że jesteś zemną Bądź zdrów przyjacielu, życzę ci dużo pozytywnych niespodzianek, niech egregor "globalnej fali" będzie również z tobą.

  7. #887
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Dziękuję, na wzajem. "Niestety" nie kiwnę kieliszkiem, bo nie piję i w ogóle prowadzę bardzo zdrowy tryb życia. Czego wszystkim życzę z całego serca.
    I po co ci ten zdrowy tryb życia jeśli ciągle musisz się leczyć z zatkanych zatok, z bolącego łokcia i czort wie czego tam jeszcze nie doczytałem.
    Mistrz hipochondrii to ty.
    Niżej kilka cytatów z tekstów mistrza:

    #10 Gdy coś mi dolega to sięgam albo po maliny własnoręcznie przygotowane lub ziółka stosowne albo naświetlam się lampą bioptron.

    #13
    Oczywiście, że choruje jak każdy inny. niema cudów.

    #15
    Cewki mnie potrzebne dla profilaktyki, bo są takie co nadają cały czas na cały dom.

    #19
    Skoro głupie przykładanie cewki Miszyna na pół godziny niszczy raka i niema skudów ubocznych to trzeba być ostatnim .... by co najmniej tym się nie zainteresować.

    #25
    ja wierzę tylko w siebie i Boga. Nie wierzę z żadne urządzenia elektryczne. Ja nie wiem jak działają te cewi i czy są skuteczne ja tych cewek nie trzymałem w ręku, wiec takie twierdzenie byłoby kłamstwem.

    #27
    Jeżeli bolą żeby to idę do dentysty, jeżeli mogę uratować kolano głupią lampą, to dla czego mam się godzić na operacje i zostać inwalidą do końca życia?

    #29
    gdyby kolega choć raz w życiu wybrał się na Jasną Górę i zobaczył świadectwa tych co ich uzdrowiła to zrozumiałby, że żadne badania i certyfikaty nie są potrzebne jeżeli człowiek żyje w zgodzie z naturą. I nie uświadczy kolega na Jasnej Górze żadnej negatywnej relacji

    #31
    teraz czytam wyniki badań co udowodniają że rak "rośnie" potraktowanym cewkami.

    #97
    Nie wiem czemu serce ją nie toleruje, po przełożeniu cewki do serca, serce zaczyna boleć. Gdy przykładam cewkę do czubku głowy to czuć pieczenie.

    #158
    Mówiłem o tym, że nie posiadam "chorób" które mnie przeszkadzają w życiu. Więc nie pragnę ich się pozbyć.

    #204
    Proste jak budowa cepa. Wystarczy przyłożyć cewkę do głowy i się rozjaśnia.

    #207 Ooooooooooooo cymesik:
    Co do wody. Woda w agregacie grzewczym pod ciśnieniem 10 At, przechodzi przez system ślimaków które ją wprawiają w wir H2O rozpada się na H i O a gdy opuszcza ślimak znów się łączy H2O rozpad albo łączenie podnosi temperaturę.

    Na szczescie mój wolny czas sie skończył i mogę skończyć cytowanie tęgich mysli pkorola.

    Jak w akademickim dowcipie:
    Profesor przepytuje studenta, pod biurkiem leży owczarek niemiecki i strzyże uchem. Student opowiada straszne dyrdymały, więc pedagog z gołębim sercem schyla sie pod biurko i mówi:
    - Azor wyjdź, bo zgłupiejesz!


    Wszystkim życzę lepszego Nowego 2020 Roku!

  8. #888
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Gdy zakładałem wątek, nie rozumiałem ani siebie ani ciebie. Teraz siebie rozumieć nie muszę a ciebie rozumiem. Jesteś w matryce i ona tobą dyryguje. Gratuluję wysiłku, nic to nie wnosi, ci którzy są w matrycy i tak mnie nie rozumieją i nie zrozumieją bo trawa nigdy nie wyjaśni istnienie kozy, a ci którzy wyszli z matrycy, dla nich ten temat zbędny. Temat adresowany jest noosferze i ładuje masę krytyczną. Dziękuję wszystkim odwiedzającym temat, dzięki wam matryca niszcząca nas wszystkich kiedyś padnie. Pozdrawiam

  9. #889
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Witam, chłopaki robili badanie ramki przeciwkradzieżowej w supermarkecie. Kto ma problem z tłumaczeniem, powiem: Przekroczenie normy pola elektromagnetycznego w 188 razy, pole mocniejsze od mikrofalówki! Więc jak komuś kawa wystygnie to wiecie teraz gdzie ją podgrzać
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramka.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	65,5 KB
ID:	438689

  10. #890
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Witam, chłopaki robili badanie ramki przeciwkradzieżowej w supermarkecie. Kto ma problem z tłumaczeniem, powiem: Przekroczenie normy pola elektromagnetycznego w 188 razy, pole mocniejsze od mikrofalówki! Więc jak komuś kawa wystygnie to wiecie teraz gdzie ją podgrzać
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramka.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	65,5 KB
ID:	438689

    Ta informacja a zwłaszcza Twoja, kompletnie głupawa interpretacja jest na tym forum zupełnie zbyteczna i nikomu nieprzydatna. Dotyczy ona przecież wyłącznie ciebie.
    Nikt bowiem z tu obecnych, oprócz Ciebie rzecz jasna, nie robi przecież zakupu kosmetyków w Moskwie . To po pierwsze.
    Informacja , którą podajesz, to popis kolejnego, nieszkodliwego idioty dla podobnych mu idiotów, chłonących bez zrozumienia zjawisk tego typu rewelacje.
    Żaden z nich nie wie jak działa taka bramka antykradzieżowa. Ty widać też, skoro polecasz grzać na nich kawę.
    W tym miejscu Maxwell się w grobie przewraca a nieboszczyk Lorentz gorzko płacze nad ludzką głupotą.
    Można wyciągnąć jednak z tej informacji bardzo ciekawe wnioski.
    W Rosji współczesna technologia jest wciąż na poziomie XIX i początków XX wieku a wszyscy moskiewscy klienci tego sklepu z bramką mają nie tylko silne poparzenia ale i czasem wybuchają.
    Z pewnością wy, ruscy macie silnie zlasowane mózgi od zakupów w takich sklepach, co udowodniłeś już wszystkim i to nie tylko tym idiotycznym obrazkiem.

  11. #891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Witam, chłopaki robili badanie ramki przeciwkradzieżowej w supermarkecie. Kto ma problem z tłumaczeniem, powiem: Przekroczenie normy pola elektromagnetycznego w 188 razy, pole mocniejsze od mikrofalówki! Więc jak komuś kawa wystygnie to wiecie teraz gdzie ją podgrzać
    Ile wynosi norma? ta przekroczona 188 razy?
    Ile wynosi promieniowanie mikrofalówki?

    PS Dlaczego w tym temacie nie można dawać punktów za "pomógł".
    Chciałem podziękować 2112wojtek
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 30-12-2019 o 17:52 Powód: literówka :)
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #892
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ile wynosi norma? ta przekroczona 188 razy?
    Ile wynosi promieniowanie mikrofalówki?

    Dobre pytania.
    Równie dobrze można by zadać takie oto pytanie :" ile wynosi transcendentalna obecność konia w łazience i jaka jest tu dopuszczalna norma?" Miałoby ono ten sam mniej więcej sens.
    Pole EM ma przecież kilka wielkości je charakteryzujących, więc należałoby zapytać konkretnie o które miary źródła chodzi.
    Miary zewnętrzne dla prom EM to gęstość mocy, natężenia magnet i natężenia el.
    Dla wewnętrznych to szybkość pochłaniania energii i gęstość prądu indukowanego. Co więc przekroczyło normę?
    Wszystkie wymienione mogą mieć wpływ na zdrowie. Wszystkie w zależności od typu źródła promieniowania są dla danego urządzenia inne.
    Lampy magnetronowe w mikrofali mają określony oraz dopuszczalny ( bezpieczny dla zdrowia) zakres częstotliwości i mocy, przy czym normy są takie ( nie wiem jakie są w Rosji), że w odległości już 30 cm od źródła promieniowania, wszystkie miary nie mogą być większe niż 1/50 dozwolonej wartości dla każdej wielkości fizycznej o negatywnych skutkach dla zdrowiaDlatego nawet jak wysypiesz popcorn na mikrofalówkę i rozpieprzysz blokadę, to się i tak on nie upiecze.To taki 50-cio krotny bufor w UE.
    Idiotyzm prezentowanego myślenia obrazkowego polega na tym, że bramki antykradzieżowe nie są zasilane tak jak "mikrowele" magnetronami.
    W publicznych systemach ochrony i bezpieczeństwa stosuje się słabe i bezpieczne promieniowanie radiowe,elektromagnetyczne lub akusto-magnetyczne.
    Gęstość promieniowania, w zależności od typu, dla skutecznego działania nie musi być większa niż w komórce czy kilku pilotach do tv.
    Niestety nie wiem jak to jest w Moskwie.
    Może tam dla zabezpieczenia rzadkiej flaszki wódki stosują na bramkach lotnicze podświetlanie radarowe? Chociaż takiej potrzeby w ogóle nie ma.
    Jak niektórzy skutecznie dowodzą, rusek to podobno stan umysłu a nie narodowość.
    I jak sobie jaki głupek kupi urządzenie do mierzenia czegoś, to na YT udowodni skutecznie całemu światu innych głupoli, że lodówka z zamrażarką jest przyczyną ciężkiego grzechu cudzołóstwa .

  13. #893
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post

    PS Dlaczego w tym temacie nie można dawać punktów za "pomógł".
    Chciałem podziękować 2112wojtk
    najedz myszką na nick'a , kliknij lewym przyciskiem , wyświetli się okienko , wejdz w posty użytkownika np tu https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7789816 kliknij 'podziękuj' , w komentarzu wpisz za co, by redakcja nie miała się czego przyczepić i po robocie .

    Gdzieś kiedyś było chyba info ,że w 3 działach nie można dziękować .
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 30-12-2019 o 17:40
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  14. #894
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Gdzieś kiedyś było chyba info ,że w 3 działach nie można dziękować .
    Też dziękuję..

    PS Jest więcej takich tematów bez "podziękuj"
    - Cewka Miszyna
    - szczepionka odra+świnka+ różyczka
    - "Chemistral"
    - Wariacje kulinarne NS.
    - Teorie spiskowe
    - Różnice w poziomie życia
    - Nie dla idiotów !!!
    - KULINARIA (ten jest ciekawy)
    Generalnie "Nie tylko budowa"

    A może jeszcze więcej?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #895
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Dobre pytania.
    I jak sobie jaki głupek kupi urządzenie do mierzenia czegoś, to na YT udowodni skutecznie całemu światu innych głupoli, że lodówka z zamrażarką jest przyczyną ciężkiego grzechu cudzołóstwa .
    Po co, w jakim celu mydlisz oczy? Widzisz żaróweczkę na urządzeniu, jest zainstalowana dla tępych imbecylów które jak ją widzą, to rozumieją, że norma przekroczona. Nic dodać nic ująć. Technologia tak ma.
    Rozumiem, że za biciem piany kryjesz brak normy? Bo takiej w wolnej Polsce niema takie normy tylko tępe rosjanie mają i chińczycy, bo urządzonko chińskie wiadomo.

  16. #896
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Siedzisz na forum i mydlisz ludziom oczy, że takie małpy w rosji maja śmieszne normy a w polsce nie są potrzebne, bo bramki przecież bezpieczne i tylko małpom rosyjskim gotują mózgi, polakom nie, ciekawe dla czego? Czemu małpom amerykańskim piszą na mikrofalówkach, żeby się trzymali z daleka a polacy przecież nie muszą ciekawe dla czego. Czyżby doktór Jeży Jaśkowski ma rację gdy twierdzi, że wyżynają polaków szczepionkami i chemią. I że polskie produkty takie zdrowe, może w zatrutych niemcach i zdrowe w polsce raczej nie. Ciekawe z czego koszą ludzi nowotwory, tylko głupi i ślepy nie widzi że nowotworów więcej niż grypy. Idź na cmentarz może wtedy ci oczy się otworzą, ludzi więcej 50-ki nie dożywają. O taką wolną polskę wam chodziło?

    Że co? Najlepszy doradca na forum, Boże ludzie czy wyście powariowali kompletnie?
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 30-12-2019 o 22:32

  17. #897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    W Polsce też są normy, w USA też.
    Podaj te wartości dopuszczalne który są przekroczone 188 razy.
    Konkrety a nie baśnie o małpach.

    Ila masz lat do 50-tki?

    PS W szkole nie uczyli Ciebie że Polska i Polacy pisze się Polska i Polacy ?
    Podobnie Rosja i Niemcy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #898
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Po co, w jakim celu mydlisz oczy? Widzisz żaróweczkę na urządzeniu, jest zainstalowana dla tępych imbecylów które jak ją widzą, to rozumieją, że norma przekroczona. Nic dodać nic ująć. Technologia tak ma.
    Rozumiem, że za biciem piany kryjesz brak normy? Bo takiej w wolnej Polsce niema takie normy tylko tępe rosjanie mają i chińczycy, bo urządzonko chińskie wiadomo.
    Od bicia piany i totalnych głupot to Ty tu jesteś specem. W ogóle to o czym Ty teraz piszesz?
    To, że czytasz bez rozumienia tekstu, to pół biedy, ale to obsesyjne i kurczowe chwytanie się wyrwanych z kontekstu, zupełnie nieistotnych dla tematu zwrotów i określeń oraz odmienianie ich przez możliwe przypadki, jest niemal tak niepokojące, jak Twoja wyjątkowo niestabilna ortografia. Rozkojarzenie tematyczne litościwie pomijam. To taka charakterystyczna sraczka myślowa u Ciebie.
    Po Nowym Roku wracasz, mam nadzieję, na oddział, spotkać się z Miszkinem i Rifem ? Napoleon też tam czeka na cewkę.
    Oby nadchodzący rok 2020 dostarczył Ci samych uzdrawiających sinusów i cosinusów a cudowne zwoje drutu hulały i nie powodowały uporczywego pieczenia okolic mózgu.
    Niech Cię towarzysz Czapajew ma w swojej opiece.
    Czego Ci szczerze życzę.

  19. #899
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Siedzisz na forum i mydlisz ludziom oczy, że takie małpy w rosji maja śmieszne normy a w polsce nie są potrzebne, bo bramki przecież bezpieczne i tylko małpom rosyjskim gotują mózgi, polakom nie, ciekawe dla czego? Czemu małpom amerykańskim piszą na mikrofalówkach, żeby się trzymali z daleka a polacy przecież nie muszą ciekawe dla czego. Czyżby doktór Jeży Jaśkowski ma rację gdy twierdzi, że wyżynają polaków szczepionkami i chemią. I że polskie produkty takie zdrowe, może w zatrutych niemcach i zdrowe w polsce raczej nie. Ciekawe z czego koszą ludzi nowotwory, tylko głupi i ślepy nie widzi że nowotworów więcej niż grypy. Idź na cmentarz może wtedy ci oczy się otworzą, ludzi więcej 50-ki nie dożywają. O taką wolną polskę wam chodziło?

    Że co? Najlepszy doradca na forum, Boże ludzie czy wyście powariowali kompletnie?
    Rozumiem, że w Stanach i Rosji ludzie na nowotwór je umierają .
    I tylko Polaków "wyżynają szczpionkami i chemia" ?
    Żal mi Ciebie, bo początki pisania na forum miałeś normalne, ale to, co uprawiasz teraz sugeruje pewne problemy z postrzegania świata
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  20. #900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    fotohobby
    Czytałeś, że w NASZYM żarciu znaleziono glifosat?
    Czytałeś , ze TAMTE opakowania, które wyglądają identycznie jak NASZE zawierają zwykle coś nieco innego?
    Może na Youtube widziałeś ile i czego zawiera mięso jakie jemy a które sprowadzane jest STAMTĄD, bo dba się aby NASZEGO było jak najmniej?
    Wkleić Ci linki?
    Dziwisz się, że ludziska mają różne fobie?
    To brak wiedzy rodzi strach.
    A kasa?
    - No jak dobrze postraszyć - oddadzą ostanią złotówkę!!!

    Trzeba by to dokładnie i wnikliwie prześledzić, bo na oko - nic niepokojącego nie widać...
    Tyle, że niestety, jest!
    https://stat.gov.pl/obszary-tematycz...zyczyn-zgonow/

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 31-12-2019 o 12:05
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 45 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony