dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 55
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 1091
  1. #81
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    O ja p.....lę!
    Z gniazdka na ścianie masz 50Hz, to jakim cudem wzbudzisz cewkę na 300 kHz? 6000. harmoniczne??? Słyszałeś co to rezonans? Straty energii są zawsze.
    Rzuciłem okiem na tekst który wstawiłeś na elektrodzie, toż to resztki siwych włosów mi dęba stają i to nie od "działania" c.M.
    Ostatnio tak mi włos dęba stawał na hałdzie koło Bolesławca. Słoneczny letni dzień, nagle szarpnięcie za włosy, krótka komenda "Sp........ do auta!" , błysnęło kilka piorunów jak widac nie w nas i nagle z błękitnego nieba ulewa. Ze 20 lat minęło a jeszcze mnie trzepie na samo wspomnienie.
    Przerzuć się na coś pożytecznego, może ule postaw a pszczółki miodu ci nazbierają , z tego będziesz miał zdrowie.
    "Wynalazkami" Mishina możesz zrobić krzywdę sobie i innym.

  2. #82
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    No nareszcie jakieś mile słowa. Czyli jednak NIE PLACEBO?! tak. Niby wszystko ładnie napisałeś, nawet nie wyśmiałeś ale nie wiem czemu czytam pomiędzy wierszami: że wracaj do nas weź aspiryn(kę) wszytko się ułoży
    Powiec to moim żebrom, nareszcie normalnie wstałem. Od tygodnia przebudzenie było katorgą, bo trzeba było złapać oddech i pogodzić się z tym, że te cholerne żebra trzeba przecierpieć bo niema na to leków.
    Wczoraj na dobranoc położyłem TOR na głowę, na 10 minut, więcej nie dało się wytrzymać bo zaczęło parzyć w tym miejscu. Teraz siedzę przed komputerem i dalej czuję to miejsce gdzie przełożyłem cewkę. Dla tych co nie widzą w reiki głowa to kanał którym energia kosmosu wstępuje w człowieka (jakoś tak). Ja miałem te kanały otwarte przez mojego mistrza ale nigdy nimi nic nie czułem, Było to dla mnie jako jeszcze jedna ciekawostka tego świata.

    "Z gniazdka na ścianie masz 50Hz, to jakim cudem wzbudzisz cewkę na 300 kHz? 6000. harmoniczne??? Słyszałeś co to rezonans? Straty energii są zawsze."
    A skąd ja mogę to wiedzieć, nie jestem profesorem, jestem zwykłym elektrykiem bez matury. 50HZ to chyba więcej niż 300kHz? ale to bez znaczenia. Miąłem pod ręką tylko jedno źródło generowanego sygnału więc z niego skorzystałem. Jest to druga moja cewka, ta pierwsza zrobiona 3 tygodnie temu ani drgnęła.

  3. #83

    Domyślnie

    Dziecko w pierwszych latach życia ciekawi wszystko i to wszystko próbuje organoleptycznie. Języka i zebów nie wyłączając. Potem dorastamy i zawężamy się do autorytetów. I nastepuje stagnacja osobista czy społeczeństwa. Potrafimy "Mikroskopem" zobaczyć układ atomów, a ruchu elektronów po przewodniku nikt nie widział . Zatem to ruch jedynie ładunków najnowsza opcja. Nie wiemy czym jest faktycznie prąd , autorytety wszystkim wklepały tezę.
    Wiemy że toto wzbudza pole magnetyczne w tym przypadku zwane elektromagnetycznym. Wiemy że sterowanie ciałem ludzkim jest elektryczne, że mitochondria błony komórkowe posługują się "elektryką". Zatem wylewanie pomyj na ludzi którzy rozszerzają ludzką wiedzę jest zwyczajnie głupie. Jeszcze wiek/ dwa temu zaszczuto człowieka co ważył się twierdzić że czystość jest priorytetem przy połogach i opiece nad przypadkami patoligii ciąży. https://www.granicenauki.pl/historia...septyki-151490 weźcie sobie pod rozwagę

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Chyba problemem niektórych ludzi jest to ze oczekują prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. Jest też taki błąd poznawczy polegający na tym że im mniej wiesz na dany temat (np. medycyna) tym prostszy się on wydaje. No i mamy potem ze raka to leczy witamina C / cewka / śpiewające misy. A kto nie skacze z nami ten szpieg big pharmy. Nawet nie chce mi się komentować bredni na temat cewki.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    50HZ to chyba więcej niż 300kHz?
    Poziom polskiego elektoratu wymiata.

    No to ci pa! Bez odbioru.

  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Zatem wylewanie pomyj na ludzi którzy rozszerzają ludzką wiedzę jest zwyczajnie głupie.
    Jestem za badaniami na każdy, nawet najgłupszy pozornie temat. Im bardziej wiarygodne badania - tym lepiej. Im więcej ośrodków naukowych powtórzy i zweryfikuje wyniki - tym lepiej.
    Jestem przeciw wciskaniu ludziom że coś działa w jakiś sposób bez badań i dowodów na dwie rzeczy - że działa w określony sposób i że nie szkodzi (albo jak szkodzi).

    Jeżeli wciskający wie, że to co wciska nie działa (dla mnie wzorcowy przykład to homeopatia) i robienie na tym kasy jest po prostu oszustwem.

    Jestem też przeciw używaniu pseudonaukowego bełkot w celu skołowania ludzi (wow, jak to mądrze powiedziane, widać, że się zna, chociaż nic z tego nie rozumiem) - jako kabaret, proszę bardzo.

    Tak na rozluźnienie.



    Jak ktoś nie rozumie dlaczego to jest śmieszne, to tu wytłumaczenie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    50HZ to chyba więcej niż 300kHz?
    No, w tym drugim filmiku jest wytłumaczenie, że większa liczba (po sprowadzeniu do tych samych jednostek) oznacza mniej. Ale to tylko w homeopatii
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 31-08-2019 o 10:36

  7. #87
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    a ruchu elektronów po przewodniku nikt nie widział . Zatem to ruch jedynie ładunków najnowsza opcja. Nie wiemy czym jest faktycznie prąd , autorytety wszystkim wklepały tezę.
    Wiemy że toto wzbudza pole magnetyczne w tym przypadku zwane elektromagnetycznym. Wiemy że sterowanie ciałem ludzkim jest elektryczne, że mitochondria błony komórkowe posługują się "elektryką". Zatem wylewanie pomyj na ludzi którzy rozszerzają ludzką wiedzę jest zwyczajnie głupie
    Jest gość który wszystko wytłumaczył. Czy ma rację, nie wiem: https://www.youtube.com/channel/UCm2...0nMgwr8cQiLuiw
    Bez jego teorii zrozumienie jak pracuje cewka nie byłoby możliwe. Mam na przykład jeden akumulator który (zarejestrowałem to trzy razy) oddaje prąd i z plusa i z minusa jednocześnie, jak to jest możliwe nie wiem. Miernik mam sprawny, pół roku eksperymentów, przy żadnym akumulatorze tak nie było. Akumulator sprawny i na codzień pracuje w baterii

  8. #88
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Co znaczy że oddaje prąd z plusa i z minusa?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  9. #89
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Co znaczy że oddaje prąd z plusa i z minusa?
    Gdy go podłączam równolegle do akumulatora w pracującej baterii to rejestruję odpływ prądu z oby dwu kontaktów . Jest to akumulator którym balansuję baterii. Podłączam go do akumulatorów co mają po 10-11V. Gdy przepływ prądu maleje to go podłączam do najbardziej naładowanych by go doładować. Podczas jego ładowania nie zarejestrowałem dziwnych zachowań. Dziwnych bo nie mogą pracować w jednej baterii podłączone równolegle akumulatory kiedy jeden jest ok a drugi nie.

    Dałem synu na głowę cewkę i kazałem udawać robota, poleciał do lustra zadowolony, za chwilę przychodzi i mówi żebym mu to zabrał bo mu grzeje pod cewką. Nic mu nie mówiłem by się nie sugerował moimi doświadczeniami. Na razie nie znalazłem relacji o podobnym działaniu cewki.

  10. #90
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    żona mówi, że czuje mrowienie nic nie grzeje. Chciałem zabrać mówi nie zostaw

  11. #91
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    A jak ten "odpływ" rejestrujesz?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  12. #92
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    A jak ten "odpływ" rejestrujesz?
    miernikiem prądu stałego czy napięcia jakoś tak, pokazuje kierunek prądu

  13. #93
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    To ja chyba rezygnuję z dalszych pytań. Matko.....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  14. #94
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Super, nie było to na temat a po drugie kupiłem w sklepie miernik który mierzy kierunek prądu stałego. Poco mam wiedzieć co to za model czy jakieś techniczne szczegóły, nie jest to mnie do niczego potrzebne.

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    To ja chyba rezygnuję z dalszych pytań. Matko.....
    jestem zwykłym elektrykiem
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #96
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Skoro nie potrzebuję generatora, to poodcinałem wystające kable. Myślałem, że cewka będzie mniej "wydajna" okazało się wręcz odwrotnie, teraz ją czuję wszędzie. Gdzie nie przyłożę idzie ciepło, jeżeli robić cewką ruchy okrągłe to czuć na policzkach jak cewka głaska swoim polem po policzkach. Nie wiem czemu serce ją nie toleruje, po przełożeniu cewki do serca, serce zaczyna boleć. Gdy przykładam cewkę do czubku głowy to czuć pieczenie.
    Każdy może zrobić TOR, wystarczy kawałek peszla zwinąć tak jak na zdjęciu i nawinąć kabel do środka 18,5m jedną parę pochodzącą z kabla sieciowego (skrętki). Na zdjęciu widzieliście właśnie TOR z peszlem. Dziś peszel usunąłem i zabezpieczyłem przewody taśmą izolacyjną.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tor1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	434139

  17. #97
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Zabrałem dziś cewkę do Kaplicy Św. Kingi, położona jest 101 metrów pod ziemią w Wieliczce. Cewka działa w najlepsze. Co potwierdza, moje przepuszczenia, że cewka nie reaguje na fale elektromagnetyczne pochodzące z urządzeń, fal radiowych.

  18. #98
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    No żesz ..... .... ... ! Czy to jest forum fantazy

  19. #99
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Tu tak, kto z nas fantazjuje ja trzymając na głowie pęczek drutów czy ty co nic nie zrobił tylko dywagujesz, że to nie może być bo kolega w to nie wierzy. Weź to zrób i potem mów że to nie działa będziesz bardzie wiarygodny. Bowiem wiara domaga się cudów a prawdzie wystarczą fakty. Cewka u mnie na głowie to fakt. A twoje komentarze to tylko bicie piany, jedynie czego nie rozumiem to w jakim celu?

  20. #100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Wszedł do autobusu człowiek z cewką na głowie.... Nikt mu nie wyjaśni jak to działa, nikt mu nic nie powie...
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Strona 5 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony