dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Monika_R.

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-123
    Posty
    1

    Domyślnie Odpowiednie listwy przypodłogowe.

    Witam Państwa!
    Stoję przed wyborem odpowiednich listew przypodłogowych. Przeglądałam już wiele ofert w internecie i poważnie zastanawiam się nad zakupem liestew wykonanych z MDF. Czy jest to odpowiednie rozwiązanie? Czy listwy wykonane z MDF są trwałe i solidne? Inwestuję w podłogę na długie lata i nie chcę kupować tandety.
    Znalazłąm już nawet model, który mi się spodobał i zastanawiam się czy już złożyć zamówienie na towar.
    Czy macie Państwo doświadczenie z zakupem podobnego towaru przez internet? A może jakieś doświadczenia ze sklepem http://parkietyonline.pl/16-listwy-przypodlogowe ?
    Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    nie jestem ekspertem, ale z własnego doświadczenia napiszę jedynie że mam w domu kilka rodzai listw i do żadnych nie mam zastrzeżeń, problemem są natomiast łączniki, narożniki i zakończenia tych listw. wystarczy że lekko uderzysz np. przy odkurzaniu i np. narożnik spada i trzeba co chwilę zakładać, nawet osadzenie ich na kleju niewiele pomaga, tak więc zwróć uwagę właśnie przy wyborze listew na te elementy.
    http://www.tabletradar.pl - Testy i recenzje tabletów, żaden tablet nie ma przed nami tajemnic

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sston

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    13

    Domyślnie

    Monika.

    Od 8 lat w Uk jestem. Tutaj nie znaja ludzie czegos takiego jak polskie odpowiedniki listw przypodlogowych.....gotowych...w kolorze drewna/podlogi/plastikowych.
    Nie wazne czy remontowalismy dom za 15mln funtow... czy stawialismy od podstaw dom za 1mln funtow....czy tylko odswiezalismy mieszania za 300tys funtow......wszytko jest w listwach MDF....rozne ksztalby....wzory.....ze sklepu przybywa pomalowane tylko farba podkladowa......stolarze montuja.....na łączenia dają potem dekoratorzy/malarze cos na kształt polskiej szpachli do drewna...ktoa przesycha na kamien....papierem sciernym sie to łącznie wygładza.....w narożniki akryl.....na to 2-3 warstwy farb i po sprawie......
    Caloscfinalowo wyglada tak: http://i233.photobucket.com/albums/e...y/STA71919.jpg

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    paulina352

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-10-2013 o 14:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony