dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 134
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800)
    fachman19

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    3.192

    Domyślnie

    Doskonały jest Daikin z inweterem

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał karster Zobacz post
    Polskie pompy ciepła są dobre i tanie bo są tanie i dobre ale strzelam, pewnie żadna (nie znalazłem takiej do tej pory) nie może być dofinansowana z czystego powietrza. Gdybym nie miał otrzymać dotacji, polska pompa ciepła już by u mnie stała a dz było by poziomo zakopane w ziemi.

    Do tego oczywiście polskie PC są on-off. Dla jednego to zaleta, dla innego wada.

    Pozdrawiam
    Karol
    Silesia Term wchodzi !

  3. #43

    Domyślnie

    Mam daikina, gruntowną. Także żadne silesia już nie są mi potrzebne ale dzięki.

    Pozdrawiam
    Karol

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał karster Zobacz post
    Mam daikina, gruntowną. Także żadne silesia już nie są mi potrzebne ale dzięki.

    Pozdrawiam
    Karol
    Jakie to szczęście, że rynek jest na tyle bogaty, że każdy może znaleźć coś dla siebie
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800)
    fachman19

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    3.192

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konsultant Viessmann Zobacz post
    Jakie to szczęście, że rynek jest na tyle bogaty, że każdy może znaleźć coś dla siebie

    Np. Daikina

  6. #46
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    czeslaw65

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-207
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał karster Zobacz post
    Mam daikina, gruntowną. Także żadne silesia już nie są mi potrzebne ale dzięki.

    Pozdrawiam
    Karol
    Jak możesz to proszę o namiary na firmę co montowała oraz opinie ,spostrzeżenia uwagi do działania PC

  7. #47
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oberwatorPC

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszwa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    887

    Domyślnie

    Alpha innotec lub Nibe jak chcesz trwałą i porządną pompę.

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Z Konceptusa też gorsze nie są...

    Wiem co piszę, bo sam je robię!


    A wybierzecie i tak tą "najładniejszą".
    No i - DOBRZE!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Z Konceptusa też gorsze nie są...

    Wiem co piszę, bo sam je robię!


    A wybierzecie i tak tą "najładniejszą".
    No i - DOBRZE!

    Adam M.
    Robić to możesz pod siebie. Pisz poprawnie że składasz pompy, jak w ogóle masz z tym coś wspólnego.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Robić to możesz pod siebie. Pisz poprawnie że składasz pompy, jak w ogóle masz z tym coś wspólnego.
    Calkiem możliwe że też je robi przynajmnoej tak wyglądają jakby dostawał karton części od producenta i sam docinał i nitował blachę
    Sam producent na swojej stronie nie umieszcza zdjec tych pomp byc moze nie wie jak wygląda efekt finalny.
    Próżno też szukac jakiś certyfikatów z badań potwierdzajacych sprawność czy moc deklarowaną a papier wszystko przyjmie.
    Producenci tych szajsowatych splitów takowe maja

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gruntowa-pompa-ciepla-6-kw-kompletna-instalacja-529828941_resize_98.jpg
Wyświetleń:	263
Rozmiar:	82,6 KB
ID:	449928

    Ps.Za taki montaż podlicznika powinni do kryminału wsadzać.

    Do adam_mk .Skoro to skladasz to zamiesc tu kilka realnych zdjec zarówno z zewnątrz jak i szczególnie mnie interesujace z wewnątrz pompy a także zdjecie elektroniki(nie wyswietlacza) skoro sa takie fajne to chyba nie ma sie czego wstydzić ?
    Jak ludzie zobaczą tą jakość to nie ttzeba bedzie ich namawiać sloganami :
    Cytat ze strony producenta:
    Tabela jest aktualna dla następujących założeń:

    przeciętny grunt, umożliwiający uzyskanie mocy 1200W z jednej sondy Heliko
    cena prądu 40gr/kWh (wymaga podpisania umowy z taryfą G12 lub G12w)
    rzeczywiste sezonowe zapotrzebowanie cieplne budynku nie przekracza wartości podanej w tabeli
    zestaw zapewnia utrzymanie temperatury +20⁰C w budynku, dla temperatury zewnętrznej do -20⁰C
    budynek jest wyposażony wyłącznie w ogrzewanie podłogowe

    Czy to znaczy ze na grzejniki sie nie nadają? Mozesz wyjasnic dlaczego?
    Pierwsze slyszę żeby umowę zawieralo sie z g12 raczej z zakladem energetycznym
    Szeregówka(w środku),99m2, 233m3,ściany u=0,2/okna u=0,8 cieply montaż/drzwi u=1,1/podloga u=0,23/skosy u=0,15/strop u=0,19/dòł OP/gòra kalafiory c33/brak bufora/PC sdc 7kw seria H(przewymiarowana)/200l sunex fish s15/reku Thesslagreen AirPack4 300h
    /dół 22,8-23,4 góra 21,8-22,6/obciazenie przy -20 2,5kw/HeishaMon
    2019/2020-1500kwh(100%tania w g13)

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał codix Zobacz post
    Calkiem możliwe że też je robi przynajmnoej tak wyglądają jakby dostawał karton części od producenta i sam docinał i nitował blachę
    Sam producent na swojej stronie nie umieszcza zdjec tych pomp byc moze nie wie jak wygląda efekt finalny.
    Próżno też szukac jakiś certyfikatów z badań potwierdzajacych sprawność czy moc deklarowaną a papier wszystko przyjmie.
    Producenci tych szajsowatych splitów takowe maja

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gruntowa-pompa-ciepla-6-kw-kompletna-instalacja-529828941_resize_98.jpg
Wyświetleń:	263
Rozmiar:	82,6 KB
ID:	449928

    Ps.Za taki montaż podlicznika powinni do kryminału wsadzać.

    Do adam_mk .Skoro to skladasz to zamiesc tu kilka realnych zdjec zarówno z zewnątrz jak i szczególnie mnie interesujace z wewnątrz pompy a także zdjecie elektroniki(nie wyswietlacza) skoro sa takie fajne to chyba nie ma sie czego wstydzić ?
    Jak ludzie zobaczą tą jakość to nie ttzeba bedzie ich namawiać sloganami :
    Cytat ze strony producenta:
    Tabela jest aktualna dla następujących założeń:

    przeciętny grunt, umożliwiający uzyskanie mocy 1200W z jednej sondy Heliko
    cena prądu 40gr/kWh (wymaga podpisania umowy z taryfą G12 lub G12w)
    rzeczywiste sezonowe zapotrzebowanie cieplne budynku nie przekracza wartości podanej w tabeli
    zestaw zapewnia utrzymanie temperatury +20⁰C w budynku, dla temperatury zewnętrznej do -20⁰C
    budynek jest wyposażony wyłącznie w ogrzewanie podłogowe

    Czy to znaczy ze na grzejniki sie nie nadają? Mozesz wyjasnic dlaczego?
    Pierwsze slyszę żeby umowę zawieralo sie z g12 raczej z zakladem energetycznym
    Naprawdę wygląda ten montaż niechlujnie. Tak mało rur i tak paskudnie położone. No ale pewnie tanio było w promocji.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał codix Zobacz post
    (wymaga podpisania umowy z taryfą G12 lub G12w)

    Pierwsze slyszę żeby umowę zawieralo sie z g12 raczej z zakladem energetycznym
    "z taryfą G12" w tym przypadku nie oznacza drugiej strony umowy (którą oczywiście jest zakład energetyczny) tylko stanowi dopełnienie słowa UMOWA: umowa z taryfą G12 = Umowa, w której Strony zgodziły się na rozliczanie na podstawie taryfy G12.

    To tak jakby ktoś widząc zdanie "zawrzeć umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia" myślał, że "miesięczny okres wypowiedzenia" to druga strona umowy

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Naprawdę wygląda ten montaż niechlujnie. Tak mało rur i tak paskudnie położone. No ale pewnie tanio było w promocji.
    To jest kotłownia, nie salon ma działać i ma działać dobrze, a nie ładnie wyglądać

    EDIT:

    A co jest nie tak z tym, że ktoś bierze markowe podzespoły i składa pompę? Technicznie rzecz biorąc to jest robienie pompy. Myślicie, że w zakładach produkcyjnych, w których SKŁADA się gotowe produkty robione są też wszystkie podzespoły? Tak samo te podzespoły są dostarczane z zewnątrz. Mam zamówioną pompę w konceptusie i mam do Pana Adama pełne zaufanie, że efekt jego pracy będzie nie gorszy niż z przypadku seryjnych pomp wielkich firm.
    Ostatnio edytowane przez Nanofox1 ; 05-11-2020 o 18:28

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nanofox1 Zobacz post
    "z taryfą G12" w tym przypadku nie oznacza drugiej strony umowy (którą oczywiście jest zakład energetyczny) tylko stanowi dopełnienie słowa UMOWA: umowa z taryfą G12 = Umowa, w której Strony zgodziły się na rozliczanie na podstawie taryfy G12.

    To tak jakby ktoś widząc zdanie "zawrzeć umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia" myślał, że "miesięczny okres wypowiedzenia" to druga strona umowy



    To jest kotłownia, nie salon ma działać i ma działać dobrze, a nie ładnie wyglądać

    EDIT:

    A co jest nie tak z tym, że ktoś bierze markowe podzespoły i składa pompę? Technicznie rzecz biorąc to jest robienie pompy. Myślicie, że w zakładach produkcyjnych, w których SKŁADA się gotowe produkty robione są też wszystkie podzespoły? Tak samo te podzespoły są dostarczane z zewnątrz. Mam zamówioną pompę w konceptusie i mam do Pana Adama pełne zaufanie, że efekt jego pracy będzie nie gorszy niż z przypadku seryjnych pomp wielkich firm.
    O jaki szybki odzew obrońcy Pana Adama czyzby to drugie konto?
    Nic zlego jeśli pompa ta będzie jakościowo wykonana tak samo jak te zagraniczne.
    A po wygladzie zewnetrznym mam watpliwosci dlatego czekam na zdjęcia pana Adama a nie zdania o zaufaniu od rzekomych przyszłych wlascicieli którzy jeszcze na oczy danej pompy nie widzieli a co dopiero ich komponentów wewnętrznych i ich jakosci montażu,jakosci elementów sterowania i zaawansowania tego sterowania itp.
    Oraz dokument na podstawie którego mogę potem dochodzić roszczeń gdy np.pompa nie osiaga danej mocy w danych temperaturach lub ma inną sprawność
    Szeregówka(w środku),99m2, 233m3,ściany u=0,2/okna u=0,8 cieply montaż/drzwi u=1,1/podloga u=0,23/skosy u=0,15/strop u=0,19/dòł OP/gòra kalafiory c33/brak bufora/PC sdc 7kw seria H(przewymiarowana)/200l sunex fish s15/reku Thesslagreen AirPack4 300h
    /dół 22,8-23,4 góra 21,8-22,6/obciazenie przy -20 2,5kw/HeishaMon
    2019/2020-1500kwh(100%tania w g13)

  14. #54

    Domyślnie

    Jak Ci się chce, to rzuć okiem na moje byle jakie posty- wypowiedzi i prośby o rady i oceń, czy poziom wiedzy technicznej prezentowany w tych postach odpowiada Panu Adamowi założę się, że nawet jakby chciał się podszywać pod jakiegoś innego użytkownika, to nie wpadłby na napisanie moich tekstów
    Końcem września wykonałem liniowe kolektory poziome DZ, 1000mb (5 sekcji po 200m fi40) dla domu o pow. ogrzewanej 280m2, jak będę miał czas to wrzucę relację. A do końca listopada będę posiadaczem gruntówki konceptusa. Szczęśliwym mam nadzieję Nie omieszkam zdać też relację jak się sprawdza
    A póki co nie zobaczyłem, ani nie przeczytałem nic, co źle by rzutowało na jakość i sprawność/wydajność tej pompy.

    Umowę mam już podpisaną, gwarancja na piśmie na 10 lat prawidłowego działania całego układu - mi to wystarczy. A deklarowana moc? U mnie będzie pompa 15/16kW + bufor 500l (będę miał mix klimakonwektorów, podłogówki i kilku grzejników panelowych - bo to 10 letni dom), więc z tego co wiem nawet jakby mi dali słabszą pompę to też dałaby radę dzięki buforowi. A jakoś wątpię w deklarowanie fałszywych parametrów sprawności - dziś można dostać niemałą karę za coś takiego, tak jak ostatnio producent styropianu.

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nanofox1 Zobacz post
    Jak Ci się chce, to rzuć okiem na moje byle jakie posty- wypowiedzi i prośby o rady i oceń, czy poziom wiedzy technicznej prezentowany w tych postach odpowiada Panu Adamowi założę się, że nawet jakby chciał się podszywać pod jakiegoś innego użytkownika, to nie wpadłby na napisanie moich tekstów
    Końcem września wykonałem liniowe kolektory poziome DZ, 1000mb (5 sekcji po 200m fi40) dla domu o pow. ogrzewanej 280m2, jak będę miał czas to wrzucę relację. A do końca listopada będę posiadaczem gruntówki konceptusa. Szczęśliwym mam nadzieję Nie omieszkam zdać też relację jak się sprawdza
    A póki co nie zobaczyłem, ani nie przeczytałem nic, co źle by rzutowało na jakość i sprawność/wydajność tej pompy.

    Umowę mam już podpisaną, gwarancja na piśmie na 10 lat prawidłowego działania całego układu - mi to wystarczy. A deklarowana moc? U mnie będzie pompa 15/16kW + bufor 500l (będę miał mix klimakonwektorów, podłogówki i kilku grzejników panelowych - bo to 10 letni dom), więc z tego co wiem nawet jakby mi dali słabszą pompę to też dałaby radę dzięki buforowi. A jakoś wątpię w deklarowanie fałszywych parametrów sprawności - dziś można dostać niemałą karę za coś takiego, tak jak ostatnio producent styropianu.
    Musisz jedno wiedzieć : Kotłownia to pomieszczenie gdzie jest piec na paliwo stałe.
    Tam gdzie jest PC to MASZYNOWNIA ewentualnie Sterownia. Co do wyglądu- to wybacz lecz płacąc naście tys. ma to WYGLĄDAĆ niezależnie jakie to pomieszczenie.
    Co do słów jakie napisał codix to też mam swoje podejrzenia że ÓW gość ma parę kont. Nie znaczy to że jestem przeciwnikiem co do wyboru marki PC. Nawet tej co ten naciągacz poleca. Nie przeczę że jest zła. kieruję się własnymi zasadami co do wyboru. Powiedz ilu użytkowników jest na forum którzy posiadają ową pompę.
    Co do DZ pod pompę czy to jest dobrze zrobione pokażą ci lata eksploatacji ( przynajmniej 3-4 lata)
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Musisz jedno wiedzieć : Kotłownia to pomieszczenie gdzie jest piec na paliwo stałe.
    Tam gdzie jest PC to MASZYNOWNIA ewentualnie Sterownia. Co do wyglądu- to wybacz lecz płacąc naście tys. ma to WYGLĄDAĆ niezależnie jakie to pomieszczenie.
    Ja będę miał pompę akurat w kotłowni z której wychodzą 2 kominy spalinowe podobnie jak u wielu innych, którzy modernizują stare domy. Pompy ciepła nie trafiają tylko do nowych domów - nie zapominajcie o nas Kotłownia czy maszynownia, zwał jak zwał, pomieszczenie, w którym stoi źródło ciepła w każdym razie nie salon. Oferta konceptusa, to najlepsza na jaką natrafiłem. Jak dotąd ścierają się tu optymistyczne oczekiwania vs. pesymistyczne przeczucia - żadnych konkretnych agrumentów przeciw nie usłyszałem.
    Dla mnie i pewnie wielu innych przeważy cena i oferowane warunki nad brokatowymi obudowami czy równomiernym rozłożeniem rurek w kotłowni czy nie wiem czego sie tam dopatrzyliście na tym zdjęciu - mnie jako zwykłego konsumenta nic nie zniechęciło

  17. #57

    Domyślnie

    Ty dalej nie kumasz w czym rzecz ,chodzi o to ze na obudowie czy w katalogu czy na fakturze mozna sobie napisać ze jest to pompa np.10kw i nikt takiego producenta nie ukarze bo w jakims tam zakresie pracy np.gdy dolne zrodlo bedzie mialo niewiem plus 15 ta pompa osiagnie 10kw a jak bedzie mialo temperature 10st to rownie dobrze ta pompa moze przestac grzac albo dawac 1kw i zaden sąd nic mu nie zrobi
    Ale jak masz od producenta pismo z deklarowanymi parametrami dla różnych sytuacji(nie mylic tu z jakas ulotka lub katalogiem)to sytuacja sie zmienia.
    Jak możesz miec gwarancje na wszystko i prawidlowe dzialanie jak sam wykonujesz dolne zródło w razie czego cala wina zostanie zrzucona na Ciebie.
    Jak masz takie podejscie do tematu że nawet jakby Ci zalożyli słabszą pompę to też by Ci starczyła to ja juz wiem że napewno bedziesz zadowolonym klijentem.
    Sprawnosci też nie bedziesz miał jak sprawdzic wiec jak bedzie grzala z copem 3 zamiast 5 to tez bedziesz zadowolony aby bylo cieplo i nie zadrogo
    Szeregówka(w środku),99m2, 233m3,ściany u=0,2/okna u=0,8 cieply montaż/drzwi u=1,1/podloga u=0,23/skosy u=0,15/strop u=0,19/dòł OP/gòra kalafiory c33/brak bufora/PC sdc 7kw seria H(przewymiarowana)/200l sunex fish s15/reku Thesslagreen AirPack4 300h
    /dół 22,8-23,4 góra 21,8-22,6/obciazenie przy -20 2,5kw/HeishaMon
    2019/2020-1500kwh(100%tania w g13)

  18. #58
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar LukaszP66
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Tuliszków
    Kod pocztowy
    62-740
    Posty
    329

    Domyślnie

    Również zdecydowałem się na konceptusa z racji tego że mam do Adama pełne zaufanie ,co złego w tym że promuję firmę dla której pracuje?

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał LukaszP66 Zobacz post
    Również zdecydowałem się na konceptusa z racji tego że mam do Adama pełne zaufanie ,co złego w tym że promuję firmę dla której pracuje?
    A kupujcie sobie co chcecie wasze pieniądze,ale jak tu na forum reklamujecie to poprzyjcie ta znakomitosc tej pompy jakimis dowodami a nie zaufaniem.
    Do mnie przemawiaja tylko fakty a fakty sa jakie sa.
    Zero dokumentacji na stronie producenta.
    Zero zdjęć pompy
    To tak jakbym chciał sobie kupic nowe auto ale nie widział jak wygląda ile pali jak szybko jeżdzi jaki ma silnik itp.
    Tylko powiedział a kupuję bo mam zaufanie do producenta i mam nadzieje ze jakos bedzie jezdzic bo przecierz inne samochody jeżdżą to to ten też będzie.

    Zbedna ta dyskusja jakosc sama sie obroni i noe potrzebuje reklamy.
    Czekamy na dokumentacje z parametrami oraz zdjecia
    Szeregówka(w środku),99m2, 233m3,ściany u=0,2/okna u=0,8 cieply montaż/drzwi u=1,1/podloga u=0,23/skosy u=0,15/strop u=0,19/dòł OP/gòra kalafiory c33/brak bufora/PC sdc 7kw seria H(przewymiarowana)/200l sunex fish s15/reku Thesslagreen AirPack4 300h
    /dół 22,8-23,4 góra 21,8-22,6/obciazenie przy -20 2,5kw/HeishaMon
    2019/2020-1500kwh(100%tania w g13)

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    O!
    Jaka śliczna gówno burza...!

    Nawet ze zdjęciem!

    Pompę, oczywiście -znam.
    Pomieszczenia, lokalizacji - nie.
    Posiadacz napisał - że to nie działa?
    (powstało chyba jak jeszcze nie działałem dla Koneptusa - to nie kojarzę)
    Sprawdzę, rozpoznam i coś napiszę na temat.

    codix
    UDOWODNIJ NAM TU - ŻE NIE JESTEŚ JELENIEM, (no, fe!), ZMIENIAM - KROKODYLEM!!!

    Umiesz?

    Masz stosowny certyfikat?!!!

    A co do reszty...
    Zapytacie w firmie - dostaniecie odpowiedź.
    Na wszelkie pytania.
    Jak ja tu się mocniej uzewnętrznię to bana dostanę! Za kryptoreklamę.
    Zawsze znajdzie się taki co zamiast polemizować - oskarży, bo tak najłatwiej i stanie na JEGO!
    (cóż za satysfakcja!!!)
    ALE...

    Jak mamy popolemizować to się zorientuję co i jak i napiszę.
    Nawet fotki jakieś wstawię - DLA ILUSTRACJI POGLĄDÓW !!!

    Na forum jestem od naprawdę dawna.
    Pomagałem w rozwiązywaniu napotykanych problemów wielokrotnie.
    Nadal to robię w ramach wolnego czasu i nie tylko "w pompach ciepła".
    Ktoś się "przejechał" na moich poradach?

    Podnoszono tu, że jestem "składaczem" tych pomp....
    To nie prawda.
    Ja je naprawdę ROBIĘ!
    W sensie - tworzę, pomagam udoskonalać, optymalizować, dopasowywać do konkretnego miejsca, integrować to co tam jest z tym, co ma być.
    Który z instalatorów jest też integratorem systemów?
    A ja - jestem.
    Lubię trudne wyzwania.
    Nawet jak jest to instalacja kotłowni w... sporej szafie czy.... SZUFLADZIE od szafy!
    (było!)

    Nie macie pojęcia jakie inwestorzy mają pomysły!


    Jest ktoś ciekawy?
    Dajcie znak i trochę czasu to wyjaśnię wątpliwości.
    Zrozumiecie albo nie.
    Wasza sprawa.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony