dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 7
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 134
  1. #81

    Domyślnie

    Opinie znalezione w Internecie
    https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,...XesGBT0jLU4PFO

    I to jest właśnie poziom jaki prezentują właściciel i wyżej podpisany jego wspólnik.
    Jak tylko ktoś się nie zgadza z ich tokiem myślenia to od razu chory psychicznie albo autystyczny, radził bym najpierw spojrzeć na siebie i swoje relacje rodzinne.
    Z tym sabotażem to mocne słowa ale trzeba to udowodnić, chyba że chodzi o tych pijaków, którzy pracowali na czarno.

    TakNie•
    Wojtek
    04.03.2020 19:39
    Właściciel firmy Konceptusjak i jego wspólnik, to ludzie oderwani od rzeczywistości. Tyle naobiecywać co oni, to mało kto potrtafi, gorzej z wywiązaniem się.
    Miałem nieprzyjemność pracować w tej tak zwanej "firmie" przy pracach ziemnych do instalacji pomp ciepła.
    Dosłownie wszystko było robione na odp* i po kosztach. Wiecznie czegoś brakowało albo rodziły się w głowie właściciela nowe pomysły i trzeba było w terenie zmieniać, a większość na zasadzie a może się uda. Nawet łopaty porządnej nie było a maszyna do wiercenia to garażowy pomysł obu panów.
    Wszystko wygląda ładnie i wszystko jest innowacyjne, a w praktyce wszystko jest robione na szybko i byle jak i oczywiście najtaniej jak się da.
    Współczuje klientom, którzy dali się nabić w butelkę z tymi pompami i radzę unikać tej "innowacyjnej" wielkiej dwuosobowej firmy.

    Ps. Opinia jest zamieszczana trzeci raz, poprzednie dwa została usunięta bez podania przyczyny.
    Ostatnio edytowane przez NOMIS ; 07-11-2020 o 22:23 Powód: Wstawiłem adres strony z opiniami
    Dom z pracowni ARCHON "W tamaryszkach 4", 138 m2 powierzchni użytkowej. Ściany porotherm 25cm oraz 15 cm styropianu, garaż od wschodu i północy 25 cm. Ocieplenie, fundamenty - 10 cm, posadzka parter 13 cm, piętro 3 cm. Skosy wełna 30 cm, sufit 35 cm.
    Ogrzewanie, pompa ciepła Vaillant 5,8 kW gruntowa z wbudowanym zbiornikiem, po całości ogrzewanie podłogowe. SolarEdge o mocy 4,96 kW na dachu od strony południowej 16 paneli.

  2. #82

    Domyślnie

    Na tej stronie można zobaczyć kilka zdjęć z instalacji oraz zdjęcie samej pompy.


    https://sprzedajemy.pl/gruntowa-pomp...299-nr61822279
    Dom z pracowni ARCHON "W tamaryszkach 4", 138 m2 powierzchni użytkowej. Ściany porotherm 25cm oraz 15 cm styropianu, garaż od wschodu i północy 25 cm. Ocieplenie, fundamenty - 10 cm, posadzka parter 13 cm, piętro 3 cm. Skosy wełna 30 cm, sufit 35 cm.
    Ogrzewanie, pompa ciepła Vaillant 5,8 kW gruntowa z wbudowanym zbiornikiem, po całości ogrzewanie podłogowe. SolarEdge o mocy 4,96 kW na dachu od strony południowej 16 paneli.

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał NOMIS Zobacz post
    Opinie znalezione w Internecie


    I to jest właśnie poziom jaki prezentują właściciel i wyżej podpisany jego wspólnik.

    To jest poziom który prezentuje "wojtek" Grzegorz Żupa, były pracownik, który nie potrafił wykonać pracy zgodnie z technologią i niszczył nowiutki sprzęt.

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał NJerzy Zobacz post
    To jest poziom który prezentuje "wojtek" Grzegorz Żupa, były pracownik, który nie potrafił wykonać pracy zgodnie z technologią i niszczył nowiutki sprzęt.
    A gdzie się podziewa obecny współpracownik? Ten co tak wyzywa na forum? Czy takie zachowanie jest akceptowalne?
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    A gdzie się podziewa obecny współpracownik? Ten co tak wyzywa na forum? Czy takie zachowanie jest akceptowalne?
    To pytanie powinno chyba być skierowane do Światowej Komisji ds. Naruszeń Zasad Etyki w Internetach a nie do Pana Jerzego

    Ten wątek służy do omówienia plusów czy minusów wyboru takiej czy innej pompy, chcieliście odpowiedzi na pytania dotyczące danych technicznych pompy, to macie pełną uwagę Pana Jerzego, właściciela marki konceptus. Wypowiedzi Pana Adama są z jego prywatnego profilu w prywatnym czasie - utrzymujące się w tym samym tonie na długo zanim wstąpił w szeregi konceptusa - dlaczego jego prywatne wypowiedzi miałyby się zmienić? Rozumiem jakby w ten sposób obsługiwał klientów konceptusa w oficjalnej korespondencji, ale co ma wspólnego jakość obsługi, produktów i usług oferowanych przez konceptusa do prywatnych wypowiedzi Pana Adama?

    Obsługą klienta zajmuje się bardzo miła pani - obsługę oceniam na 5.

    Proponuje wrócić do meritum tego wątku - nikt już nie ma żadnych pytań dotyczących aspektów technicznych pomp konceptusa?
    Ostatnio edytowane przez Nanofox1 ; 08-11-2020 o 20:25

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nanofox1 Zobacz post
    To pytanie powinno chyba być skierowane do Światowej Komisji ds. Naruszeń Zasad Etyki w Internetach a nie do Pana Jerzego

    Ten wątek służy do omówienia plusów czy minusów wyboru takiej czy innej pompy, chcieliście odpowiedzi na pytania dotyczące danych technicznych pompy, to macie pełną uwagę Pana Jerzego, właściciela marki konceptus. Wypowiedzi Pana Adama są z jego prywatnego profilu w prywatnym czasie - utrzymujące się w tym samym tonie na długo zanim wstąpił w szeregi konceptusa - dlaczego jego prywatne wypowiedzi miałyby się zmienić? Rozumiem jakby w ten sposób obsługiwał klientów konceptusa w oficjalnej korespondencji, ale co ma wspólnego jakość obsługi, produktów i usług oferowanych przez konceptusa do prywatnych wypowiedzi Pana Adama?

    Obsługą klienta zajmuje się bardzo miła pani - obsługę oceniam na 5.

    Proponuje wrócić do meritum tego wątku - nikt już nie ma żadnych pytań dotyczących aspektów technicznych pomp konceptusa?
    Skoro promuje się dany produkt to raczej powinno się zachować kulturę wypowiedzi.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  7. #87

    Domyślnie

    Ale czy to robi czy nie to jest jego osobista sprawa, bo robi to prywatnie. Jego prywatne wypowiedzi w żaden sposób nie wpływają na jakość jaką daje konceptus. Wiem co mówię, bo miałem przyjemność rozmawiać 2x z Panem Adamem kanałem oficjalnym (przez konceptusa) i również byłem bardzo zadowolony. Szukanie dziury w całym. No i zrobiliśmy offtop

  8. #88

    Domyślnie

    Prywatne czy oficjalne wypowiedzi moim zdaniem nie powinny się od siebie różnić. Chyba że jest się hipokrytą i wypowiada się różnie na ten sam temat. Wulgaryzmów nie powinno się używać w obu. Na miejscu szefa firmy nie miałbym moralnych oporów aby Panu adam_mk podziękować za współprace. Tak po prostu dla zachowania dobrego wizerunku firmy, nie wnikam w to czy merytorycznie jest dobrym pracownikiem.
    Dom z pracowni ARCHON "W tamaryszkach 4", 138 m2 powierzchni użytkowej. Ściany porotherm 25cm oraz 15 cm styropianu, garaż od wschodu i północy 25 cm. Ocieplenie, fundamenty - 10 cm, posadzka parter 13 cm, piętro 3 cm. Skosy wełna 30 cm, sufit 35 cm.
    Ogrzewanie, pompa ciepła Vaillant 5,8 kW gruntowa z wbudowanym zbiornikiem, po całości ogrzewanie podłogowe. SolarEdge o mocy 4,96 kW na dachu od strony południowej 16 paneli.

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nanofox1 Zobacz post
    Ale czy to robi czy nie to jest jego osobista sprawa, bo robi to prywatnie. Jego prywatne wypowiedzi w żaden sposób nie wpływają na jakość jaką daje konceptus. Wiem co mówię, bo miałem przyjemność rozmawiać 2x z Panem Adamem kanałem oficjalnym (przez konceptusa) i również byłem bardzo zadowolony. Szukanie dziury w całym. No i zrobiliśmy offtop
    Czysto komunistyczne podejście. Jak dawniej w sklepach. Klient to intruz który przeszkadza.
    Osobiście nie mam nic co do firmy niech działa byle klienci BYLI i BYLI ZADOWOLENI. Na dziś to powinni bardziej dokładnie wykonać połączenia rur i bardziej przyłożyć się co do wykonania samej pompy ( estetyka) --nie za tą cenę lub znacząco zejść z ceny. Oczywiście to moje zdanie. Wiem że stoi tam gdzie stoi lecz za ponad naście tyś. to ma wyglądać. Weź piec na pelet lub jakiś inny spełniający obecne normy kosztuje krocie mniej i jak wygląda. Nawet te z marketów.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał nomis Zobacz post
    prywatne czy oficjalne wypowiedzi moim zdaniem nie powinny się od siebie różnić. Chyba że jest się hipokrytą i wypowiada się różnie na ten sam temat. Wulgaryzmów nie powinno się używać w obu. Na miejscu szefa firmy nie miałbym moralnych oporów aby panu adam_mk podziękować za współprace. Tak po prostu dla zachowania dobrego wizerunku firmy, nie wnikam w to czy merytorycznie jest dobrym pracownikiem.
    popieram w 100%
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    Eeee.....? A to
    A co w tym piecu można UPIEC?

  12. #92

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nanofox1 Zobacz post
    Ale czy to robi czy nie to jest jego osobista sprawa, bo robi to prywatnie. Jego prywatne wypowiedzi w żaden sposób nie wpływają na jakość jaką daje konceptus. Wiem co mówię, bo miałem przyjemność rozmawiać 2x z Panem Adamem kanałem oficjalnym (przez konceptusa) i również byłem bardzo zadowolony. Szukanie dziury w całym. No i zrobiliśmy offtop
    Jak nierozumiesz to zrób ankietę wśród 100u przypadkowo spptkanych osób .Zadaj pytanie:
    Witam.Mam pracownika który prywatnie po godzinach pracy napier...swoją żonę i j
    eszcze syna jak stanie w obronie ale robi to tylko w domu tak że nawet sąsiedzi niewidzą i jest najlepszym fachowcem jakiego znam.Czy przez to wybrał/ła by Pan/Pani produkt konkurencyjnej firmy?Czy nie ma to znaczenia?

    Ps.Jak sloma wychodzi prywatnie to predzej czy póżniej wyjdzie służbowo
    Szeregówka(w środku),99m2, 233m3,ściany u=0,2/okna u=0,8 cieply montaż/drzwi u=1,1/podloga u=0,23/skosy u=0,15/strop u=0,19/dòł OP/gòra kalafiory c33/brak bufora/PC sdc 7kw seria H(przewymiarowana)/200l sunex fish s15/reku Thesslagreen AirPack4 300h
    /dół 22,8-23,4 góra 21,8-22,6/obciazenie przy -20 2,5kw/HeishaMon
    2019/2020-1500kwh(100%tania w g13)

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Coraz fajniejsza ta dyskusja.
    I coraz bardziej "techniczna".
    Ale jak się nie ma nic do powiedzenia o pompie ciepła, to o czymś pisać trzeba.


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał _John Zobacz post
    A co w tym piecu można UPIEC?
    Powietrze.

    Daj sobie spokój, jak to forum długie i szerokie ludzie będą mylić kw i kWh oraz piece z kotłami. .
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    Powietrze.

    Daj sobie spokój, jak to forum długie i szerokie ludzie będą mylić kw i kWh oraz piece z kotłami. .
    Pytanie kiedy piec stał się kotłem i kto sobie tak go nazwał ?
    Wg slownika:




    Toggle navigation
    SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO

    piec


    piec
    Wielki słownik ortograficzny PWN
    Piec (gwiazdozbiór) -ca
    piec -ca; -ce, -ców
    piec piekę, pieką; piecz•cie; piekł, piek•li; pieczony
    Słownik języka polskiego PWN

    piec I
    1. «urządzenie, w którym odbywa się spalanie paliwa, magazynowanie ciepła i wydzielanie tego ciepła do ogrzewanego pomieszczenia»
    2. «urządzenie do przeprowadzania procesów technologicznych, które zachodzą w wysokich temperaturach»
    3. «w okresie II wojny światowej: krematorium w hitlerowskim obozie koncentracyjnym»

    A kocioł:
    1. «duże, głębokie naczynie metalowe, zamykane pokrywą, służące do gotowania; też: zawartość tego naczynia»
    2. «urządzenie, w którym ogrzewana ciecz zmienia się w parę o wysokim ciśnieniu, wykorzystywaną do napędu maszyn lub ogrzewania pomieszczeń»

    Ni jedno ni drugie nie pasuje do pieca z plaszczem wodnym
    Szeregówka(w środku),99m2, 233m3,ściany u=0,2/okna u=0,8 cieply montaż/drzwi u=1,1/podloga u=0,23/skosy u=0,15/strop u=0,19/dòł OP/gòra kalafiory c33/brak bufora/PC sdc 7kw seria H(przewymiarowana)/200l sunex fish s15/reku Thesslagreen AirPack4 300h
    /dół 22,8-23,4 góra 21,8-22,6/obciazenie przy -20 2,5kw/HeishaMon
    2019/2020-1500kwh(100%tania w g13)

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Coraz fajniejsza ta dyskusja.
    I coraz bardziej "techniczna".
    Ale jak się nie ma nic do powiedzenia o pompie ciepła, to o czymś pisać trzeba.


    Adam M.
    Właśnie to co napisałeś tyczy się twojej osoby.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  17. #97

    Domyślnie

    Ludzie, błagam
    Gruntowa pompa ciepła - jakiej firmy

  18. #98

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Coraz fajniejsza ta dyskusja.
    I coraz bardziej "techniczna".
    Ale jak się nie ma nic do powiedzenia o pompie ciepła, to o czymś pisać trzeba.


    Adam M.
    No to Adam w czym problem jak mało technicznie. Załóż wątek "Pompa ciepła tymi ręcami by adam_mk". Pokaż jak składasz te pompy. Jak lutujesz w osłonie gazu obojętnego , czy i jak robisz kielichy od lutowania, jaki wymiennik, jaka sprężarka jak sprawdzasz szczelność układu, jak kontrolujesz ciśnienia i temperatury itp itd. Oczywiście nie pokazuj sterownika i płytki jak to macie wykonane oraz tych pozostałych waszych patentów, bo to wasze i tajemnica. Tylko taki praktyczny wątek, nie opis teoretyczny tylko pokaż jak to robisz. Będzie wielu chętnych w tym ja, a mam DZ w tamtym roku zrobione. Myślę, że masz okazję się przysłużyć wielu osobom, bo tak cały czas piszesz, że nikt nic nie robi tylko kupuje gotowe.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No to Adam w czym problem jak mało technicznie. Załóż wątek "Pompa ciepła tymi ręcami by adam_mk". Pokaż jak składasz te pompy. Jak lutujesz w osłonie gazu obojętnego , czy i jak robisz kielichy od lutowania, jaki wymiennik, jaka sprężarka jak sprawdzasz szczelność układu, jak kontrolujesz ciśnienia i temperatury itp itd. Oczywiście nie pokazuj sterownika i płytki jak to macie wykonane oraz tych pozostałych waszych patentów, bo to wasze i tajemnica. Tylko taki praktyczny wątek, nie opis teoretyczny tylko pokaż jak to robisz. Będzie wielu chętnych w tym ja, a mam DZ w tamtym roku zrobione. Myślę, że masz okazję się przysłużyć wielu osobom, bo tak cały czas piszesz, że nikt nic nie robi tylko kupuje gotowe.
    Ale ten wątek właśnie jest dla takich jak ja - dla ludzi, u których wchodzi w grę tylko zakup gotowej pompy (jak nazwa wskazuje "jakiej firmy") - tu powinny być porównywane pompy a nie to co robicie . Jak chcecie, to załóżcie inne wątki o budowie pomp ciepła lub o badaniach socjologicznych nad skłonnościami konsumentów do wyboru pomp od firm w których pracownicy nie przeklinają chłopy dajcie już spokój
    Ostatnio edytowane przez Nanofox1 ; 09-11-2020 o 21:34

  20. #100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nanofox1 Zobacz post
    Jak chcecie, to załóżcie inne wątki o budowie pomp ciepła
    No to napisałem. Ja już pytałem Adam w innym wątku jaka i jak podałem Daikin Altherma 3 GEO to oczywiście, że on robi lepsze, bo zrobi taką że CWU mi do 80C zagrzeje. Niech napisze do jakiej temp. grzeją te co on robi, bo wiem do jakiej inni grzeją CWU z takimi pompami, bo sami tutaj pisali.
    Cytat Napisał Nanofox1 Zobacz post
    Ale ten wątek właśnie jest dla takich jak ja - dla ludzi, u których wchodzi w grę tylko zakup gotowej pompy (jak nazwa wskazuje "jakiej firmy") - tu powinny być porównywane pompy a nie to co robicie
    Przecież dostałeś odpowiedzi.
    Cytat Napisał fachman19 Zobacz post
    Doskonały jest Daikin z inweterem
    Cytat Napisał oberwatorPC Zobacz post
    Alpha innotec lub Nibe jak chcesz trwałą i porządną pompę.
    Na te na pewno dostaniesz dotację, bo mają papiery. Dla mnie to ważne, bo będę wymieniał źródło ciepła.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

Strona 5 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony