dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zbyt niska ościeżnica

    Witam,
    Mam problem z ościeżnicą w łazience. Mam wykończone pokoje i zostało mi zamontować ościeżnice regulowane. Niestety wcześniej nie zauważyłem, że otwór w łazience jest o prawie 4cm wyższy niż pozostałe. Kupiłem standardowe ościeżnice które kryją do 208cm, a otwór w łazience ma 211 z groszami, niestety do tej wyskokości mam też położone płytki (gres 60x60). Jestem już przygotowany na to, że będę musiał kuć stare i położyć nowe ale może ktoś ma jakieś pomysły jak zamaskować 3cm szparę bez kucia płytek, a żeby wyglądało to estetycznie?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Nie rozumiem co chcesz kuć skoro masz za duży otwór? Szersza opaska. Podkleić kilka warstw płyty g-k otynkować a w łazience dokleić 3 cm płytki

  3. #3

    Domyślnie

    Muszę skuć stare płytki bo są te nad drzwiami obcięte na 28cm, a powinny być na co najmniej 31. Doklejenie takiego paska bedzie słąbo wyglądać. Producent drzwi chyba nie ma szerszej opaski (Voster) spróbuję jeszcze ewentualnie jutro zadzwonić i zapytam.

    Edit: mają jeszcze o 2cm szersze opaski, a więc wciąż o 1cm za mało
    Ostatnio edytowane przez Rezor ; 12-09-2019 o 15:17

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    brazylia29

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    93

    Domyślnie

    Sprawa jest prosta.Trzeba skuć płytki i przykleić właściwie docięte ,inaczej będzie to wyglądać fatalnie. Swoją drogą kto kładł te płytki ,że nie wiedział jaki powinien być otwór pod drzwi?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony