dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 114

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Obrzydliwa polska komercja

    Byłem w 24 państwach świata (głównie tych najlepiej rozwiniętych). Bardzo często bywam w Europie Północnej (która jest mentalną odwrotnością Polski) i nigdzie nie widziałem czegoś nawet zbliżonego do tego co w Polsce- masa idiotycznych reklam zawieszonych w każdym kącie.
    W Skandynawii czy w mega zadbanej Holandii reklam prawie w ogóle nie ma, oprócz tych na przystankach. Ewentualnie malutkie szyldy przy sklepach.
    Wystarczy zobaczyć jak wyglądają, oddalone od siebie o kilkadziesiąt km- polskie wybrzeże (Kołobrzeg) i duński Bornholm. To samo morze, kawałeczek drogi promem, a całkowicie inny świat.
    Kołobrzeg przy plaży to chiński targ, pełen plastikowej tandety i szmat przywożonych z Chin, z discopolo i sztucznym dymem wędzarniczym mającym imitować wędzoną rybę, do tego brudne plaże.
    Bornholm to totalna cisza, mega czyste plaże, piękna architektura, zero reklam, czysta przyroda, porządek i dosłownie widziałem jeden sklepik z pamiątkami.
    W ogóle Polska jest totalną odwrotnością Skandynawii jeśli chodzi o mentalność.
    To co dzieje się jednak w polskich górach przechodzi wszelkie pojęcie... To niekończące się pole reklam przy wjeździe do Zakopanego- coś tak idiotycznego, że ciężko to pojąć.

    Taki obrazek jak rodem z krajów 3 świata można spotkać w prawie każdym polskim mieście:

    Ostatnio edytowane przez nykulla ; 28-09-2019 o 08:42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony