dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cześć. I jak tam te vertex lum up? Bo dostałem wycenę w vertex i się zastanawiam czy wybrać ten nowszy system czy jednak V82. Ewentualnie konkurencja daje Salamander bluEvolution82 MD.

    No i skoro ten lum up to odpowiednik Prismatic oknoplast to szyba jest wklejania na stałe i w razie uszkodzenia szyby trzeba rwać całe okno - takie info od handlowca oknoplast.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzięcielina Zobacz post
    Cześć. I jak tam te vertex lum up? Bo dostałem wycenę w vertex i się zastanawiam czy wybrać ten nowszy system czy jednak V82. Ewentualnie konkurencja daje Salamander bluEvolution82 MD.

    No i skoro ten lum up to odpowiednik Prismatic oknoplast to szyba jest wklejania na stałe i w razie uszkodzenia szyby trzeba rwać całe okno - takie info od handlowca oknoplast.
    Veka 82 i Salamander 82 to chyba dwa najpopularniejsze profile. Okna o obniżonej wysokości skrzydła mają / promują nieliczni.

    Jeśli skrzydło ma wklejaną szybę to co najwyżej trzeba wymienić skrzydło. No chyba że to fix.
    Nie wymieniałem szyb z całkowicie wklejaną szybą w ramę plastikową - jedynie punktowo. Bez problemu się wycina klej, nawet łatwiej niż w oknie drewnianym gdzie szyba jest wklejona na całym obwodzie. Ale to taki off top bo argument sprzedawcy wydaje się naciągany.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #23

    Domyślnie

    Nie kazde skrzydlo w lumupie ma wklejana szybe, tylko powyżej jakiegoś gabarytu. Dodatkowo to wklejanie jest punktowe, nie po obwodzie. Wymiana szyby nie sprawia trudności. Ja polecam Lumup.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony