dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zakup szamba betonowego

    Witam. Planuje zakup szamba zwykłego betonowego ok.10 m3 i mam pytanie. W okolicy tak żeby podjechać zobaczyć nie ma nic.. Tylko zamówienie z neta wchodzi w gre z dostawą hds .jak tak dzwonie i się orientuje to ceny są od 2 do 4 tys. Każdy zazwyczaj beton b15 b20 pomalowane na czarno i z pokrywa i studzienką..na co zwrocic wg. Was uwagę szczególną przy zakupie? Co jeszcze może byc istotne? Pozdrawiam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Jeżeli wody gruntowe masz na głębokości przynajmniej 2 metry to bierz szamba z Radomia. Są najbardziej ekonomiczne. Wybierać będziesz raz na rok.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    oloksyk

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    78

    Domyślnie

    Zdecydowałeś się już na coś? Też szukam i ciężko wybrać, myślę nad betonex...

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Basia EXPERT
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Jastrzębia
    Kod pocztowy
    26-631
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam
    Zapraszam do nas na zakupy! Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa takie zamówienie. Jeśli potrzebujecie pomocy w wyborze optymalnego rozwiązania to zapraszam do kontaktu telefonicznego z ekspertem firmy IRPOL: +48 515 594 044.
    Jesteśmy producentem szamb i oferujemy świetne ceny zbiorników - proszę sprawdzić promocyjne ceny szamb na rok 2019.
    Jestem Basia. Masz pytanie o szambo - zapytaj mnie.
    Producent Betonowych Szamb IRPOL

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał oloksyk Zobacz post
    Zdecydowałeś się już na coś? Też szukam i ciężko wybrać, myślę nad betonex...
    Szczerze nie polecam tej firmy. W moim przypadku w momencie pojawienia się komplikacji z powodu nie kompetentnego personelu i braku udzielenia kompletnych informacji odnośnie przygotowania terenu. Zostałem sam z dodatkowymi kosztami-nasyp ziemi, ponowna niwelacja terenu, ponowny przyjazd transportu- koszt w dzień przyjazdu wzrósł o 100 %. Odniosłem wrażenie że dyspozycja na każdym kroku chce oszukac klienta na swoją korzyść, dlatego też szczerze odradzam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony