dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 53 z 53
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    Czyli jakie brać?

  2. #42

    Domyślnie

    Ogólnie Winkhaus mógłby czyścić buty Roto (jeśli by mu ono pozwoliło), dotyczy to też porównania krytych czyli Select vs Designo.

  3. #43
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    Sugerujesz, że Oknoplast to zły wybór?

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał boorys Zobacz post
    Sugerujesz, że Oknoplast to zły wybór?
    Dlaczego wszyscy ciagle mają fazę na Oknoplast ? Bo zimowa promocja (jedna wielka sciema)? Bo jakieś inne argumenty - jakie ?

  5. #45
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    Mają punkt bardzo blisko mojej budowy. W razie W raczej szybciej doproszę się o serwis niż Vertex z Krakowa, gdzie pewnie są bardziej zajęci. Poza tym dostałem lepszą finansowo ofertę. A co wg Ciebie z nimi jest nie tak? W moim regionie ich chwałą.

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Chwalą za całokształt.
    Na Winkhausie robią chyba od całkiem niedawna. Z resztą - swego czasu tak piali z zachwytu nad Maco.. i czemu zmienili? Oknoplast jest dobrą firmą, ale rozmawiamy o tym co jest lepsze. A każdy, kto zajmuje się serwisem szczerze przyzna, że nawet po kilku sezonach kultura pracy tych dwóch wspomnianych (W vs R) różni się diametralnie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #47
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    Ale faktycznie mam się tak bać że jak kupię drzwi balkonowe na jednak zwykłych zawiasach to po kilku sezonach będę klnął? To tylko jede drzwi. Reszta fixy. W domu w którym mieszkam, 10 lat temu założyłem wynalazki (chyba się to zwało oknosystem.pl), bo uznałem, że Oknoplast jest za drogi. Do dzisiaj wszystko się otwiera i zamyka. Problem miałem jedynie z klamkami, bo pękały plastikowe zębatki w środku, ale tylko w drzwiach balkonowych, gdzie był większy opór. Zmiana klamki na metalową (z oknoplastu ) załatwiła sprawę. Na serwis też muszę patrzeć. Nie wierzę w szybką odpowiedź z Krakowa, choćby przez wzgląd na znacznie większą liczbę klientów. Nie moja wina, że Vetrex nie wszędzie jest tak popularny. Punkt który jest bliżej, wywołał u mnie tylko śmiech. Głównie dlatego, że po Oknoplaście jechali, a sami byli mi w stanie pokazać jedynie 20 cm profila
    Ostatnio edytowane przez boorys ; 01-11-2019 o 17:53

  8. #48
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Cool

    Dodam jeszcze, że oferta Vertexu to bodajże 21800, a Oknoplastu 22300. Tyle, że Oknoplast wyliczył ciepły montaż. Vetrex nie. Zatem trzeba doliczyć pewnie ze dwa tysiące. Netto.
    Cena nie obejmuje żadnej zimowej promocji.

  9. #49

    Domyślnie

    Za 2 tygodnie powinna wejść zimowa promocja Vetrexu (tak było w ubiegłych latach)... Ja czekam (poprzednio były ukryte zawiasy gratis lub 5%).

  10. #50
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    Skoro ukryte zawiasy są kiepskie, to i promocja do D...

  11. #51

    Domyślnie

    O ukrytych zawiasach od Roto raczej słyszałem same dobre opinie (poza tym że regulacja podobno trudniejsza co wydaje się logiczne)
    Ostatnio edytowane przez Krzsiek85 ; 02-11-2019 o 00:14

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał boorys Zobacz post
    Skoro ukryte zawiasy są kiepskie, to i promocja do D...
    Nie mam zastrzeżeń do ukrytych okuć Roto i w wypowiedziach powyżej też nic takiego się nie pojawiło.
    Mam za to "parę" realizacji na Winkhausie z różnego okresu, w tym ukrytym. I na podstawie tych doświadczeń twierdzę, że jedne do drugich się nie umywają.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #53
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    A pomijając ukryte zawiasy, bo już ustaliłem z Jareko, że lepiej się w to nie pchać, to co jest nie tak z tymi oknami, które zamierzałem zamówić?
    Bo nadal mam kocioł w głowie, a czas ucieka. Za kilka tygodni będę w Polsce i chcę wreszcie zamknąć budowę, by spokojnie zająć się kolejnymi etapami.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony