dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 21
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 412
  1. #341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Masz zapis prawny...
    Mam Ci napisać z kim mam do czynienia?!!!
    Wiesz...
    Mamusia prosiła abym sie TAK nie wyrażał....
    Nalegasz?
    Moderator sie wkórwi!
    Zwróć na to uwagę!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.864

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wodorem w różnej postaci i palnikiem wodorowym posługuję się ponad 20 lat.
    Co mam kiełznać?
    Mylisz wodór z gazem Browna.
    Tym gazem też zajmuję się około dekadę.
    Uzyskuję go w potrzebnej (dość dowolnej) ilości.
    Widziałes elektrolizer 6,5kW?
    GDZIE?
    A ja taki zrobiłem...
    Elon Musk ma rację!
    Wodór to trudny NOŚNIK energii.
    Ale bateryjka do samochodu to też nieporozumienie.
    No, taka bateryjka jakie są teraz.
    Lepszych potrzeba.
    ...
    Adam M.
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Jest jakiś przepis prawny nakazujący abym się TOBIE tłumaczył?
    Zwłaszcza jak prostych kilku zdań nie zrozumiałeś?
    Trudne zrozumiesz?
    Pozbieraj te opadniete rece i rób swoje.
    I mozesz nie wierzyć, ze nie jestem wielbłądem.


    Adam M.
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie.
    20 kW pędzone TAKIM elektrolizerem.
    Taka mała lokalna elektrownia...3F

    Biedny niespecjalny nikt... miota sie...
    Przykro mi.
    Tak. Bedzie też odzysk ciepła.
    Na razie nie wiem z czego, ale cos dla Ciebie zrobię.
    Dla siebie myslałem o zyskach ciepła/energii.
    Solary, PV czy kogenerator na gaz Browna.

    Adam M.
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    WIEM!!!
    Zrobię odzysk ciepła Z KOMPOSTU!!!
    Niespecjalny nikt
    Moze być?


    Adam M.
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Masz zapis prawny...
    Mam Ci napisać z kim mam do czynienia?!!!
    Wiesz...
    Mamusia prosiła abym sie TAK nie wyrażał....
    Nalegasz?
    Moderator sie wkórwi!
    Zwróć na to uwagę!

    Adam M.
    Co Ktoś może Coś Zrobić ??
    Temat to "Budować się czy kupić mieszkanie".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #343
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Adam, Ty to dopiero potrafisz rozbawić publiczność
    ... Twoje posty w tym temacie, uczyniły go jednym z najbardziej poczytnym na tym forum
    Właściciele "murator dom", zacierają łapki ze szczęścia

    ps - pisz dalej o tych Twoich wynalazkach "w szufladzie", a być może czekają Cię jakieś profity, pozwalające dołożyć trochę grosza na Twą "wyśnioną" budowę
    unde venis et quo tendis

  4. #344
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Masz zapis prawny...
    Mam Ci napisać z kim mam do czynienia?!!!
    Wiesz...
    Mamusia prosiła abym sie TAK nie wyrażał....
    Nalegasz?
    Moderator sie wkórwi!
    Zwróć na to uwagę!

    Adam M.
    Mamusia uczyła kłamać ? Co Ty tu insynuujesz. Odpowiedz na pytania ,które Ci postawiłem a potem idź w banana. Twoje złote myśli którymi karmisz opinie publiczną nie mają nic z budowaniem domu jednorodzinnego. By go wybudować po swojemu czyli wolnoamerykanka , spotkają się z niewydaniem znaczących pozwoleń. My mamy do czynienia z kłamczuszkiem ,który bez uwarunkowań prawnych stawia swój szałas. Myślę ,że nie odpowiadasz bo masz wiedzę szczątkowa czyli żadną. Ta wiedza nie pozwala niczego wykorzystać bo jest niekonkretna i fałszywa. Czytający je forumowicz - inwestor powinien omijać Twoje wywody głębokim łukiem ponieważ chwalenie ,że zrobiłeś , wynalazłeś w niczym mu tu na FM nie pomoże.Ot i wsio.. Masz dowody na powstanie chałupy za 50 000zł 125 m2 to to napisz i nie ściemniaj.

  5. #345
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    No był tu jeden taki podobny który na poważnie pytał jak przenieść lub wywiercić dziurkę w ścianie o 1 cm w bok bo twierdził i cytuję z pamięci , wywiercił mi koles dziurkę w ścianie o 1 cm za bardzo w bok i wywaliłem partacza , qurwa cuż za bohaterstwo że go wywalił , ale ciul sam nie potrafił tej dziurki wywiercić , sory że się wcinam ale samo mi sie wspomniało jak poczytałem że wszystko musi być z atestem ble ble projektem ble ble .
    Widzę ze kazdy twierdzi ze atesty sresty nie potrzebne, że jezeli ktos sie zajmuje czyms 20 lat to on juz wszystko wie i moze robic co chce . Jestem za wolnoscia i niech sobie adam tworzy swoje wyrzutnie rakiet, ale obyrobił to zdala od ludzkosci i najlepiej jak juz wszystko wysadzi w powietrze niech leczy tez sie na wlasny koszt.

    Jeżeli Pan Janek Mechanik z zamiłowania z 15 letnim dościwadczniem w skłądania swojego starego opla do kupy zaproponuje żebyś nie był frajer i nie kupował nowego wahacza do samochodu tylko pospawamy stary i bedzie git, to jak urwie ci się zlepek Pana Janka i zabijaesz pare osób to mozę zrozumiecie że nie zawsze własny wynalazek nie ma wpływu na innych.

  6. #346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Mamusia uczyła kłamać ? Co Ty tu insynuujesz. Odpowiedz na pytania ,które Ci postawiłem a potem idź w banana. Twoje złote myśli którymi karmisz opinie publiczną nie mają nic z budowaniem domu jednorodzinnego. By go wybudować po swojemu czyli wolnoamerykanka , spotkają się z niewydaniem znaczących pozwoleń. My mamy do czynienia z kłamczuszkiem ,który bez uwarunkowań prawnych stawia swój szałas. Myślę ,że nie odpowiadasz bo masz wiedzę szczątkowa czyli żadną. Ta wiedza nie pozwala niczego wykorzystać bo jest niekonkretna i fałszywa. Czytający je forumowicz - inwestor powinien omijać Twoje wywody głębokim łukiem ponieważ chwalenie ,że zrobiłeś , wynalazłeś w niczym mu tu na FM nie pomoże.Ot i wsio.. Masz dowody na powstanie chałupy za 50 000zł 125 m2 to to napisz i nie ściemniaj.
    Znowu nic nie zrozumiałeś?
    Trudno...
    Musimy z tym żyć!
    Jednak mam nadzieję, ze kiedyś zaczniesz rozumieć.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  7. #347
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał redbox Zobacz post
    Widzę ze kazdy twierdzi ze atesty sresty nie potrzebne, że jezeli ktos sie zajmuje czyms 20 lat to on juz wszystko wie i moze robic co chce . Jestem za wolnoscia i niech sobie adam tworzy swoje wyrzutnie rakiet, ale obyrobił to zdala od ludzkosci i najlepiej jak juz wszystko wysadzi w powietrze niech leczy tez sie na wlasny koszt.

    Jeżeli Pan Janek Mechanik z zamiłowania z 15 letnim dościwadczniem w skłądania swojego starego opla do kupy zaproponuje żebyś nie był frajer i nie kupował nowego wahacza do samochodu tylko pospawamy stary i bedzie git, to jak urwie ci się zlepek Pana Janka i zabijaesz pare osób to mozę zrozumiecie że nie zawsze własny wynalazek nie ma wpływu na innych.
    PRLowskiego wojska Ci brakuje...
    Tam nawet w sraczu była instrukcja użytkowania a na wszystko - przepisy i regulaminy.
    Nie wyobrażasz sobie wykonania czegokolwiek bez przepisu, zgody, aprobaty, atestu...
    Zamordyzm Ci się marzy...
    A ja jestem wolnościowcem. Mnie zamordyzm się nie podoba.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #348
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Adam, Ty to dopiero potrafisz rozbawić publiczność
    ... Twoje posty w tym temacie, uczyniły go jednym z najbardziej poczytnym na tym forum
    Właściciele "murator dom", zacierają łapki ze szczęścia

    ps - pisz dalej o tych Twoich wynalazkach "w szufladzie", a być może czekają Cię jakieś profity, pozwalające dołożyć trochę grosza na Twą "wyśnioną" budowę
    Widzisz co tu się dzieje?
    Co wypisują?
    Telimena miała w biurku to ja mogę mieć w szufladzie!
    Trzeba czasem trochę poezji wnieść w tę nudną prozę.

    W sieci mi napisali, że ostatnio marzniesz...
    Kanadę zasypało a Stany zamroziło aż po Florydę.
    Prawda to?
    Zwyciężtwo walczących z klimatem?

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 24-01-2020 o 08:12
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  9. #349
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    PRLowskiego wojska Ci brakuje...
    Tam nawet w sraczu była instrukcja użytkowania a na wszystko - przepisy i regulaminy.
    Nie wyobrażasz sobie wykonania czegokolwiek bez przepisu, zgody, aprobaty, atestu...
    Zamordyzm Ci się marzy...
    A ja jestem wolnościowcem. Mnie zamordyzm się nie podoba.

    Adam M.
    Czyli jak za płotem(obok twoeje chałupy) postawie wysypisko smieci to powiesz że super sprawa, wolnośc przedewszystkim?
    Ostatnio edytowane przez redbox ; 24-01-2020 o 08:26

  10. #350
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał redbox Zobacz post
    Czyli jak za płotem(obok twoeje chałupy) postawie wysypisko smieci to powiesz że super sprawa, wolnośc przedewszystkim?
    Czemu wszystko Ci się myli?
    Są pewne zasady!
    Nie wszystkie nawet spisane, ale są!
    Czemu zakładasz, ze wszyscy są nieodpowiedzialni, niedorosli?
    Pewnie też jesteś przeciwnikiem dostępu do broni, "bo by się ludzie pozabijali! "
    No, ja wiem, ze są tacy, którym status niewolnika się podoba...
    Byle robił co każą to o niczym myśleć nie musi.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  11. #351
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Czemu wszystko Ci się myli?
    Są pewne zasady!
    Nie wszystkie nawet spisane, ale są!
    Czemu zakładasz, ze wszyscy są nieodpowiedzialni, niedorosli?
    Pewnie też jesteś przeciwnikiem dostępu do broni, "bo by się ludzie pozabijali! "
    No, ja wiem, ze są tacy, którym status niewolnika się podoba...
    Byle robił co każą to o niczym myśleć nie musi.

    Adam M.
    ZA dostępem do broni jestem, nawet sie staram o pozwolenie teraz.
    Poprostu sam wybierasz ktore zasady sa ok ktore nie sa. Twierdzisz ze pedzenie samemu bez zgody pozowlenia i atestów wodoru u sasiada jest ok, ale jak Sasiad stwierdzi że skoro adam pędzi wodór to ja sobie walne wysypisko. Nagle adam wolnościowiec zacznie szukać przepisów jak zlikwidowac nielegalne wysypisko. Wolność Tomku w swoim domku konczy sie tam gdzie zaczynasz naruszac wolnosc innych, tak ja uważam, Ty uważasz że Twoja wolność Wazzniejsza niz innych, dlatego robisz co chcesz, ale sąsiad juz nie moze. Taki Twój obraz wolnościowca i budowniczego za 50 000 domu luksusowego.


    Co do Twoich niespisanych zasad. Jeżeli naprawdę twiedzisz że Twój wodór jest w 100 bezpieczny to dlaczego nie postarsz sie o patent, pozwolenia czyy co tam trzeba, przecież jezeli jest ok to dostaniesz.
    Ostatnio edytowane przez redbox ; 24-01-2020 o 09:18

  12. #352
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    No, ja wiem, ze są tacy, którym status niewolnika się podoba...
    Byle robił co każą to o niczym myśleć nie musi.
    Adam, jeden z ekspertów lotnictwa powiedział, że każde obostrzenie w przepisach lotniczych zostało okupione czyjąś wcześniejszą śmiercią.
    Przepisów ograniczających Twoją fantazję nie wymyślono dla łatwiejszej hodowli niewolników, tylko, żeby chronić życie i zdrowie ludzkie. Przytoczyłem przykład wybuchu kotła - jak myślisz, skąd się wzięła Twoja wiedza, żeby nie instalować ich w obiegu zamkniętym? Przecież jest wiele instalacji ZAMKNIĘTYCH pracujących pod dużo większymi ciśnieniami i działają. A instalacja CO wybucha i przepisy zakazują zamykania obiegu! A rozumiem, przepisy są dla idiotów, niewolników i lemingów, co to zwykłej rakiety V2 na wodór nie potrafią podłączyć do instalacji grzewczej, ale przecież nie dla Ciebie. Ty błędów nie popełniasz, 20 lat maczasz elektrody w wodzie, więc wiesz co i jak. Konstruowanie urządzenia to swoją drogą inżynieria, a nie nauka! Dom pasywny też na kartce wyglądał genialnie, dopóki okazało się, że w Polsce niemal niemożliwe jest jego wybudowanie. Adam, jakie to szczęście, że mamy Cię po swojej stronie
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  13. #353
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    W Wejherowie był przypadek wybuchu zamkniętej instalacji CO z kotłem na węgiel. Jak jebło, to rozsunęło ściany i cały budynek był do wyburzenia. Żaden projektant takiej bzdury by nie zrobił, ale jakiś domorosły hydraulik wiedział wszystko i wszystko przewidział. O takiej skali nieszczęścia mówimy, a nie o dziurce w ścianie.
    Przedwczoraj u mnie w Kędzierzynie na rondzie walły się z soba 3 samochody , też nie powinny a walły , wypadki się zdażają ale nie dajmy sie zwariować bo zbankrutujemy jak nam nowomowa za bardzo sie zagości , staniemy sie takimi samymi ćwokami jak na zachodzi i takimi jak ten od tej wywierconej dziurki wtóry bohatersko wypierdolił partacza a sam w stanie nie był niczego zrobić .nie chciałbym aby nam takie samo społeczeństwo kalek wyrosło.

  14. #354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ktoś chce urlop od forum na kilka dni?

  15. #355
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    Fajny wątek.
    Opowieści z mchu i paproci

  16. #356
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ktoś chce urlop od forum na kilka dni?
    Usunęłaś tylko mój post i to ostatni w którym wytłumaczyłem ,że trzeba mieć argumenty i jak to on pisze pewne zasady by coś zgodnie ze sztuką budowlaną i niestety przepisami postawić dla siebie i całej swojej rodziny. Jeśli powiem ,że nie wieżę ,że masz w domu tak jak masz i robisz tam jakaś samowolkę ,która to w szerszym wymiarze może szkodzić innym - środowisku , to także go usuniesz by nikt się o tym nie dowiedział , a usilnie będziesz wpierała wszystkim ,że nie mają pojęcia o niekonwencjonalnym budownictwie i niekonwencjonalnych instalacjach? Adam jest 15 lat na FM i ma wszystkich, dosłownie wszystkich w dalekim poważaniu bo nie wiedzą jak tanio można wybudować swoje gniazdko przy bardzo małym nakładzie finansowym. Te 15 lat jest tylko dla niego kuriozalne ,przecież nie liczy się z czyimś zdaniem. Obiektywnie rzecz biorąc ma zawsze rację mimo ,że to tylko wielki scenariusz bez praktycznego podparcia. Wybudować dom czy kupić mieszkanie. Zapytaj naszego znawcy od zjawisk wszelakich jakie dowody ,praktyczne ma , by przyszły inwestor mógł skorzystać z tej jego tajemnej wiedzy i ponieść małe koszty , a być w pełni usatysfakcjonowanym ,że on i jego rodzina będą w takim domu marzeń Adama mieszkali szczęśliwie i dostatnio. Bo o to w tym powinno chodzić. Co przyszły inwestor wykorzysta z jego zaszufladkowanej pseudo praktyki którą w każdym wątku gdzie się pojawi dość sprytnie sprzedaje ku niezrozumieniu wielu forumowiczów z praktyka ,którzy mają swoje domostwa i w nich zamieszkują. Chcesz dać urlop za prawdę ,którą mówimy o złych jak dla mnie bez poparcia ,udokumentowania ,ślepych ,niekonkretnych , niezrozumiałych zapędach budowlanych ? Dlaczego nam przeciwnikom jego samowolki budowlanej , a nie jemu ? Zadałem mu kilka pytań na które nie odpowiedział. Skoro chcesz sprzedać swój towar musisz go jakoś zareklamować -przedstawić w ładnym świetle by był jakoś chwytliwy i przydatny ,w pełni wykorzystany po jego zakupie - zastosowaniu.Chce tylko przedstawić państwu ,że Adam mija się z rzeczywistością ,którą pokrętnie zakłamuje bo tylko linkuje tuningowane zapisy internetowe , bo swoich dowodów nie ma i jak sam twierdzi dlatego ,że jak je pokaże to mu ceny na materiały wzrosną. To nie jest argument dla przyszłych inwestorów ,którzy na 100 % chcieliby jeśli już wybudować się tanio ,szybko i bez żadnych komplikacji. Nie mieć na karku IB jak co nie daj Bóg któryś z pomysłów z szuflady Adama wykorzystają.

    https://forum.muratordom.pl/showthre...cej-CO2/page25

  17. #357
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    To z tym urlopem to chyba o mnie chodziło bo troszkę łaciny przemyciłem , będę się pilnował .

  18. #358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Ciekawy eksperyment socjologiczny nam wyszedł...
    Ja stwierdziłem, ze odkryłem dla siebie sposób pozyskania pełnosprawnych materiałów do budowy domu za symboliczną kwotę i że nie opiszę tego sposobu zanim z niego nie skorzystam.
    Dowiedziałem się, że wbrew prawu i wszelkim zasadom chcę wysadzić wodorem całą okolicę!

    Takze, ze planuję budowę lepianki i że twierdzę, że luksusowej...

    Od lat zajmuję się systemami grzewczymi, wentylayjnymi i różnymi instalacjami w domach. W glinobitych, w strowbalach, w balu, w murowanym i we wszelkiej innej technologii budowanych.
    Napisałem, że sam sobie je u siebie wykonam.
    Dowiedziałem się, ze to trzeba mieć atesty, pozwolenia, zgody, uprawnienia...
    (Uprawnienia mam. Duzo różnych)
    Gromy tu na mnie padły za moje chęci.

    No i są zarzuty! - CO MY Z TEGO BĘDZIEMY MIELI?!!!
    A musicie mieć?
    To ja znalazłem sposób pozyskania materiałów tak, ze planowany dom zamknę w jakich 50 000zł.
    A z wyposażeniem w luksusy - w 100 000 zł.
    Jak ktoś też tak umie - niech tak zrobi.

    Dowodzono tu - ze się nie da.
    No, ja wiem, ze zwykle się nie da.
    Ale ja dla siebie znalazłem sposób, aby się dało!
    A jak to napisałem - jazda się zaczęła!


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  19. #359
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe jest spostrzeżenie, ze wmontowanie w dom akumulatora ciepła, solarów, fotowoltaiki czy kogeneratora pędzonego w dużym procencie gazem Browna zagraża środowisku!
    Dla mnie - dowodzi totalnej ignorancji tak twierdzącego.
    Opowiadanie, że w ten sposób wysadzę okolicę jest już tylko zabawne.
    Ciekawe, ile to ludziska potrafią wyczytać, jak nie czytają ze zrozumieniam tekstów...


    Dopisuję.
    Dowiedziałem się też, że za wsparcie domu siłami Natury akcyzę mi dowalą i zakażą tego paskudnego procederu!


    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 25-01-2020 o 10:27
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  20. #360
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    adam - póki nie zbudujesz funkcjonalnego domu i nie pokażesz na forum z zestawieniem rzeczywistych kosztów, będziesz traktowany jak bajkopisarz.
    Natomiast odpuść sobie zwracanie się z pogardą do tych, co wybudowali zgodnie z prawem i udokumentowali uczciwie swoje wydatki.

    Rozumiem, ze chcesz się pochwalić swoimi pomysłami jednocześnie nie zdradzając ich, ale załóż sobie własny temat do chwalenia się, szukania poklasku, bo tu po prostu spamujesz. 99,9% społeczeństwa nie zbuduje domu o którym ty myślisz, ani nawet nie jest specjalnie zainteresowanych.

Strona 18 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony