dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Izolacja sufitu garaż/kotłownia

    Witam , chce ocieplić sufit w garażu i kotłowni izolacja 5cm . Mam problem ze znalezieniem materiału izolacyjnego w okolicy , dlatego zaryzykuje i dam styropian eps100 w garażu zazbrojony siatka , ale w kotłowni nie wiem czy to dobry pomysł . Widziałem coś takiego jak wełna lamelowa na strop , ale ciężko z tym materiałem . Czy twarda wełnę Elewacyjna można kleić na sufit na sam klej ? Czy dać styropian tez w kotłowni ?
    Pozdrawiam .

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Program93 Zobacz post
    Witam , chce ocieplić sufit w garażu i kotłowni izolacja 5cm . Mam problem ze znalezieniem materiału izolacyjnego w okolicy , dlatego zaryzykuje i dam styropian eps100 w garażu zazbrojony siatka , ale w kotłowni nie wiem czy to dobry pomysł . Widziałem coś takiego jak wełna lamelowa na strop , ale ciężko z tym materiałem . Czy twarda wełnę Elewacyjna można kleić na sufit na sam klej ? Czy dać styropian tez w kotłowni ?
    Pozdrawiam .
    W garażu na suficie mam 10 cm EPS 100, daje radę.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek W
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Cigacice
    Kod pocztowy
    66-131
    Posty
    1.742
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19
    Klub SUPER WYKONAWCA Chciałbym jednocześnie zaprosić do odwiedzenia grupy Izolacja Rockwool na Facebooku gdzie odnajdziecie sporo informacji na temat izolacji z wełny skalnej Rockwool www.facebook.com/groups/izolacjerockwool

    Domyślnie

    Cytat Napisał Program93 Zobacz post
    Witam , chce ocieplić sufit w garażu i kotłowni izolacja 5cm . Mam problem ze znalezieniem materiału izolacyjnego w okolicy , dlatego zaryzykuje i dam styropian eps100 w garażu zazbrojony siatka , ale w kotłowni nie wiem czy to dobry pomysł . Widziałem coś takiego jak wełna lamelowa na strop , ale ciężko z tym materiałem . Czy twarda wełnę Elewacyjna można kleić na sufit na sam klej ? Czy dać styropian tez w kotłowni ?
    Pozdrawiam .
    Witam
    Do izolacji sufitu z produktów elewacyjnych mocowanych wyłącznie za pomocą kleju poleciłbym bym wełnę lamelową FRONTROCK L . Wełny elewacyjne o większym wymiarze płyt najlepiej gdyby były mocowane dodatkowo łącznikami.

    www.rockwool.pl/produkty/frontrock-l
    Tomek W.

    e-konsultant Rockwool

  4. #4

    Domyślnie

    Ciężko w okolicy o taki materiał tylko styropian i taki tez poszedł na garaż . Panowie mam jeszcze pytanie o pomieszczenia ogrzewane w piwnicy kotłowni (od pieca ) oraz pralnia tam grzejnik . Co do innych pomieszczeń to wiadomo izoluje strop , a w przypadku kotłowni czy pralni mogę tez dać izolacje na sufit ?
    Pytam bo nad kotłownia mam łazienkę i kuchnie w łazience w podłodze styropian i pex do podłogówki , ale wyłączony bo temp pomieszczenia i podłogi to 24 stopnie i ciepło , a w kuchni brak izolacji płytki 20 stopni w pomieszczeniu 21 i zimno .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony