dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mariuszkwlk

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Pasłęk
    Kod pocztowy
    14-400
    Posty
    3

    Domyślnie Budowa domu dom w zielistkach A

    Witam wszystki jestem nowy.Z góry przepraszam za wszystkie błędy i za to jeśli temat umieściłem w złym dziale.Przechodząc do konkretów czy budowa tego domu za 220tys tak mi wyliczył wykonawca jest ceną dobrą?.Stan surowy otwarty to znaczy on załatwia wszystkie materiały i roboty typu koparka,geodeta,rozładunek towarów w cenie. Jednym słowem nic mnie nie interesuje.W tym jest również wliczony dach z pokryciem dachówką ceramiczną i orynnowaniem plus trzy okna dachowe.Myślicie czy to dobry dill?Region warmińsko-mazurskie.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariuszkwlk Zobacz post
    Witam wszystki jestem nowy.Z góry przepraszam za wszystkie błędy i za to jeśli temat umieściłem w złym dziale.Przechodząc do konkretów czy budowa tego domu za 220tys tak mi wyliczył wykonawca jest ceną dobrą?.Stan surowy otwarty to znaczy on załatwia wszystkie materiały i roboty typu koparka,geodeta,rozładunek towarów w cenie. Jednym słowem nic mnie nie interesuje.W tym jest również wliczony dach z pokryciem dachówką ceramiczną i orynnowaniem plus trzy okna dachowe.Myślicie czy to dobry dill?Region warmińsko-mazurskie.
    jezeli chcesz miec siwety spokoj to tak, dobra cena, ale nie wiesz jakich materiałów uzyje.
    Mam podobny dom ale metodą gospodarczą budowany w 2019 roku. SSO wyszedł kolo 130 tysiecy, SSZ 155 000. Tylko sam sie zajmowałem materiałami i wszystkim innym

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mariuszkwlk

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Pasłęk
    Kod pocztowy
    14-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    Myślę że materiały będą dobrej jakości.Ogólnie znam go (może za dużo powiedziane) cokolwiek zamówi to będzie musiał skonsultować to ze mną.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariuszkwlk Zobacz post
    Myślę że materiały będą dobrej jakości.Ogólnie znam go (może za dużo powiedziane) cokolwiek zamówi to będzie musiał skonsultować to ze mną.
    jeżeli Tobie odpowieda cena i materiały oraz wykonanie to bierz. pamietaj ze d te kwoty SSZ musisz dodac koszt przyłączy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony