dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 96

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie masz za bardzo miejsca by przesuwać się z wyspą w głąb kuchni - już teraz jest bardziej wąsko niż zalecane wymiary. Wyspa w twoim przypadku powinna być jedynie blatem roboczym.

    Moim zdaniem pom. gospodarcze powinniście mieć w gabinecie a gabinet w pom. gospodarczym. Wówczas gospodarczy pełniłby też rolę spiżarki.
    Bo twoja spiżarka nie jest zbyt ustawna, gdy ma wejście od szczytu.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    nie masz za bardzo miejsca by przesuwać się z wyspą w głąb kuchni - już teraz jest bardziej wąsko niż zalecane wymiary. Wyspa w twoim przypadku powinna być jedynie blatem roboczym.

    Moim zdaniem pom. gospodarcze powinniście mieć w gabinecie a gabinet w pom. gospodarczym. Wówczas gospodarczy pełniłby też rolę spiżarki.
    Bo twoja spiżarka nie jest zbyt ustawna, gdy ma wejście od szczytu.
    Zgadzam się, co do spizarki, dlatego myślę cicho o jednym cargo... Na jednej ścianie będzie max 30cm półki w głębi 60cm i tyle....
    Gabinet musi tu być, bo lubimy sobie z męzem pogadać jak ja coś robię w kuchni a on pracuje w gabinecie
    A pralnio-pomieszczenie gospodarcze jakoś mi tam pasuje, bo blisko do wc, jak będziemy na dworze. No i z pomieszczenia gospodarczego będę miała blizzej do garazu, który na wiosnę budujemy, obok wiatrołapu.
    I jeszcze jest jeden powód, ze tu akurat mam to pg, bo sąsiaduje z drewnianym 9m2 domkiem gospodarczym, który zasłaniałby widok z gabinetu a tak maz ma teraz widok na brzozowy las

    Czyli wyspa musi trochę wystawać? szkoda, ale i tak będzie przed nią przestrzeń.
    W kuchni robię tylko i wyłącznie ja sama...mąz lewus, nie wie nawet gdzie sól jest w kuchni
    to moze tylko na mnie te 80-90cm przestrzeni wystarczy miedzy szafkami??//
    Ostatnio edytowane przez ciężkiprzypadek ; 23-01-2020 o 14:48
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony