dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Tynk silikonowy kreisel położony w zimie

    Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc. W ostatnim czasie ekipa fachowców położyła mi tynk silikonowy na elewacji, w dzień temp 3-6 stopni Celsjusza, w nocy był mróz -3, a nawet w jeden dzień -7. Czy ma to jakiś wpływ na tynk ? Czy coś może się z tym po czasie dziać ? Ekipa twierdzi że wszystko jest ok i że w pierwszej fazie tynk związał więc nawet nocny mróz mu nie zaszkodzi . Bardzo proszę o podpowiedź osób które się na tym znają.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adiq1 Zobacz post
    Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc. W ostatnim czasie ekipa fachowców położyła mi tynk silikonowy na elewacji, w dzień temp 3-6 stopni Celsjusza, w nocy był mróz -3, a nawet w jeden dzień -7. Czy ma to jakiś wpływ na tynk ? Czy coś może się z tym po czasie dziać ? Ekipa twierdzi że wszystko jest ok i że w pierwszej fazie tynk związał więc nawet nocny mróz mu nie zaszkodzi . Bardzo proszę o podpowiedź osób które się na tym znają.
    skoro ekipa tak twierdzi i masz pisemną umowę to spoko, chyba 5 lat gwarancji (ale nie jestem pewien czy elewacja też), na pewno 2 lata. A poczytałeś kartę techniczną tynku ?, bo pewnie tam jest napisane, że można kłaść w temp. od +5 do 25 a schnie on pewnie z 48 h przy temperaturze 20stopni !.
    Osobiście nigdy bym nie pozwolił na takie prace w takich temperaturach, de facto w mróz....
    Ostatnio edytowane przez MiroMirek ; 05-03-2022 o 17:45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony