dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anubis76

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    43

    Domyślnie Szafka pod umywalkę 100cm z dużym blatem.

    Dzień dobry
    Poszukuję ładnej szafki z zintegrowanym zlewem i syfonem szerokości ok 100 cm i blatem do wykorzystania ( po bokach kosztem zlewu). Bardzo podoba mi się ROCA GAP-N zestaw UNIK 100 (A855999806) ale z tego co czytam, szafka jest pokryta laminatem wiec obawiam się czy za kilka lat nie będzie się odrywać jak okleina na różnych meblach które posiadam ??
    Sporo szafek które widziałem są już lakierowane.
    Podobają mi się też:
    IDEAL STANDARD TESI T0052VI
    ETHOS UM 100
    Może coś polecicie do max 1700 ? Chciałbym kupić też szafke wisząca "słupek" pasujący wyglądem do całości.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Każda szafka jesli bedzie intensywnie moczona (raczej nieuchronne przy umywalce), to po kilku latach będzie wyglądać ....... . Teraz taka moda, lecz ty masz 18 lat, wiesz co robisz, wybór należy do ciebie.
    Lakier czy okleina, dla wody to bez różnicy.
    Da radę

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anubis76

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    43

    Domyślnie

    Dziekuję za komplement, można mieć dwa razy więcej i mieć młode serce wracajac do tematu Roca mi się bardzo podoba ale wydaje mi się że lakier był by trwalszy, musiał by się wypowiedzieć ktoś kto "robi w meblach" . Znalazłem jeszcze 2 propozycje i nie wiem czy wybrać sercem czy kierować się rozsądkiem.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    W kuchni, pod zlewem i przy zmywarce mamy meble z białej płyty (fabryczna okleina) i dół drzwi gdzie niekiedy chlapnie się wodą (wydaje mi sie że bardzo sporadycznie) wygląda nieciekawie. Wiek - chyba ze 12 lat. W łazience obok umywalki stoi biały słupek w połysku (robiony na zamówienie bo za nim ukryty jest pion ks110) i na dolnych drzwiczkach (na szczęście od wnętrza szafki) widac skutki działania wody rozchlapanej z umywalki czyli pojedyncze krople niekiedy wiszące na dolnej krawędzi dolnych drzwiczek. Szafka ma pięć lat, po roku używania zacząłem zwracać uwagę czy na dolnej krawędzi nie ma kropel wody. Gdy wychodzę ostatni wieczorem, to sprawdzam czy jest sucho, takie drobne natręctwo gdy pamiętam fakturę za szafkę. Nie żebym żałował, lecz takiej destrukcji nie podejrzewałem przy ekstra lakierowanych elementach.

    Bez licytacji na pesele...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anubis76 Zobacz post
    Dzień dobry
    (...) szafka jest pokryta laminatem wiec obawiam się czy za kilka lat nie będzie się odrywać jak okleina na różnych meblach które posiadam ??
    Sporo szafek które widziałem są już lakierowane (...)
    Wybierając między laminatem a lakierem wybierz lakier. I koniecznie sprawdź czy wszystkie brzegi są starannie polakierowane.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mam ikeowskie Godmorgon od 5 lat i zero śladów. A zalane i to całe, z szufladami włącznie, były kilka razy
    Ikea ma też słupki.

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anubis76

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    43

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi. Zamówiłem Szafkę z umywalką SE 100×39 – frez z firmy MN Color, zlew będzie robić za blat bo szafka ma 100 cm no i mogę zamówić szafkę słupek z tej serii na wymiar jak skończą nam łazienkę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony