dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zmiękczacz wody do mieszkania

    Dzien dobry
    Borykam się z bardzo twarda wodą. Filtry brita oryginalne wystarczają na 1-2 tygodnie. Tester przy montażu zmywarki na maksymalnej wartości.
    Oczywiście kamien na kranach, sól do zmywarki, odkamieniacz do pralki.
    Zastanawiam sie nad systemowym usunięciem kamienia. Co by Państwo polecili. Proszę pamiętac, że nie mieszkam w domu, więc nie mam za dużo miejsca na instalacje uzdatniania wody.
    Główny zawór wody mam w kuchni. Wodę podgrzewam sam przepływowym ogrzewaczem gazowym.
    Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez gaijin ; 27-01-2020 o 12:33

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    W takim wypadku sugerujemy instalację małego, kompaktowego zmiękczacza wody za głównym zaworem w kuchni. Urządzenie, które mieści się do szafki kuchennej to Ecoperla Slimline CS 14. Zmiękczacz należy zamontować na przyłączu zimnej wody - przed podgrzaniem.
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję.
    Oglądałem wcześniej to urządzenie. Martwi mnie jedno - jest to dla 2-3 osób a gdy w gospodarstwie są 4 osoby? W czym to przeszkadza?
    Jaki (dla 4 osób) może być koszt dosypywania soli do regeneracji?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony