dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Pokój bliźniaczek

    Witam Was serdecznie,

    jestem pod ścianą, bo nie mam pojęcia jak urządzić pokój dla bliźniaczek. Czas mam do poniedziałku, więc PROSZĘ Was o pilną pomoc i porady.
    W pomieszczeniu na pewno muszą zmieścić się dwa łóżka o dł. około 180cm każde oraz szafa.

    Poniżej rzut:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut-1.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	29,9 KB
ID:	440138
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut-2.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	22,5 KB
ID:	440139

    Będę bardzo wdzięczny za pomoc!
    Ostatnio edytowane przez Rosso ; 30-01-2020 o 07:42

  2. #2

    Domyślnie

    Do zasugerowania czegoś potrzrbuję więcej informacji np:
    Jaki jest wiek dzieci? Czy zastanawialiście się nad łóżkami piętrowymi lub "antresolami" (to określenie trochę na wyrost, mam na myśli łóźko piętrowe a pod nim np szafki).
    Apropos łóżka to chyba lepiej od razu kupić (albo przewidzieć miejsce na) 2m - z czasem 1,8m może być za mało.
    Gdzie jest grzejnik w tym pokoju (czy można go ewentualnie przesunąć), jak otwierają sie drzwi tarasowe?

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź!

    1. Wiek dzieci to 3 latka, więc łóżka piętrowe lub antresole na chwilę obecną odpadają. Muszą być łóżka normalne, myślę że max 80x180cm, a za parę lat można będzie je właśnie zamienić na piętrowe lub antresole.

    2. Grzejnik specjalnie przeniosłem na ścianę obok okna żeby zaoszczędzić miejsca. Poniżej zaznaczyłem.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut-3.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	63,6 KB
ID:	440140

    3. Okna tarasowe otwierają się do środka.

  4. #4

    Domyślnie

    Może tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut-3.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	440145
    Z racji otwieranych okien/grzejnika - nie bardzo można ustawić łóżka "w rzędzie" (albo będą utrudniały dostęp do szafy albo będzie sie" wpadało na" łóżko przy wejściu)
    Szafa: obrócenie jej da lepszy dostęp.
    Blizej okna będzie miejse na zabawę/pólki z zabawkami jakieś stoliki itp.

    Z doświadczenia: 7 latek mieści się w łóżku o długości 160 cm, a roztrzepany 6 latek moze spać na łóżku piętrowym

  5. #5

    Domyślnie

    Osobiście to widziałbym łóżka na jednej ścianie, bo w Twoim projekcie to łóżka są tak na środku i mogłoby to zagracić pokój moim zdaniem.

  6. #6

    Domyślnie

    Łóżka na jednej ścianie to najfajniejsze rozwiązanie - zgadzam się z tym. Z drugiej strony nie chciałem blokować grzejnika/utrudniać otwierania okien.
    ale na "drugi rzut oka" to faktycznie łóżka zmieszczą sie na tej ścianie gdzie są drzwi
    Szafa może być tak jak ją narysowałem, w "pierwotnej konfiguracji" (szafa na"krótszej" ścianie) zostałoby mało miejsca pomiędzy szafą a łóżkiem.

  7. #7

    Domyślnie

    Czy mógłbyś to przedstawić na projekcie?

  8. #8

    Domyślnie

    Projekt to za duze słowo - to radosna twórczość w Paincie.
    Szafa: szerokość możesz dostosować do potrzeb (z doświadczenia: nigdy nie jest za duża )).
    Szafki/pólki pod ścianą - na zabawki do dopasowania do Twoich potrzeb - też nigdy nie będą za duże (mogą stać na podłodze/mogą wisieć).
    Stoliki + krzesła (brak na rysunku) - przydadzą się do rysowania/lepienia z plasteliny itp.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut-3.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	440161

  9. #9

    Domyślnie

    Śliczne dzięki za rady!

    Wydaje mi się, że to jest najlepsze rozwiązanie

    Może ktoś jeszcze chciałby podzielić się opinią? Będę wdzięczny!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony