dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie Wielonikowość na forum

    EDIT: Post pochodzi z tematu https://forum.muratordom.pl/showthre...cej-CO2/page30, w którym w pewnym momencie dyskusja skręciła na boczne tory i rozwinęła się całkiem mocno w kierunku wielonikowości.
    Od razu napiszę swoje stanowisko: posiadanie więcej niż jednego nicka jest niezgodne z regulaminem forum. Ale - przynajmniej ja - "przymykam" na to oko, o ile użytkownik wygasił stary nick a na nowym normalnie udziela się na forum. Moja opinia nie jest pochwałą, ale wyrazem jakiegoś stopania tolerancji.

    Aha, także tu nadal aktualna jest stara treść mojego postu:

    Proponuję jednak skupić się na temacie wątku, a nie docinkach personalnych. Nie macie nic więcej do dodanie, to może zamkniemy wątek? Bo zaczyna być w nim więcej w postów podpadających pod usunięcie wg zasad regulaminu, gdyż:
    "naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne), są wulgarne, atakują osobę, a nie poglądy

    Jeśli nie potrafimy siebie szanować, to jak można to robić wobec świata?
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 29-01-2020 o 16:40
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony