dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marquest

    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Skąd
    Nasielsk
    Kod pocztowy
    05-190
    Posty
    3

    Domyślnie Gazobeton z Białorusi

    Witam wszystkich, mam do kupienia coś podobnego ale się trochę obawiam jak z jakością tych bloczków z białorusi, ktoś mi może powiedzieć coś więcej, czy warto kupić a może omijać z daleka mimo dobrej ceny?

    lhttp://https://m.olx.pl/oferta/gazob...9-IDCDGYR.html
    Pozdrawiam i z góry dziękuję
    Ostatnio edytowane przez marquest ; 11-02-2020 o 16:32

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawdź to licznikiem Geigera przed zakupem.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marquest

    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Skąd
    Nasielsk
    Kod pocztowy
    05-190
    Posty
    3

    Domyślnie

    Nawet o tym myślałem
    Wjechałby do kraju ten gazobeton jak by nie spełniał norm? Niby w klasie 600 ma być i mają go do sprzedania na normalnym składzie budowlanym.
    H+H i solbet mi oferują dopiero na maj a to mają na stanie, dzisiaj przyjechał.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Ma stosowne papiery certyfikaty itp. ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marquest

    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Skąd
    Nasielsk
    Kod pocztowy
    05-190
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ma wszystko, nawet jest od znajomego ze szkoły i brałem już od niego materiał na fundament, i niby mówi że spokojnie można brać, ale jednak się trochę obawiam i chciałem tutaj zasięgnąć opini czy w ogóle ktoś się spotkał z takim czymś, oglądał go mój wykonawca i mówi że spoko tylko się śmiejemy żeby w nocy nie świecił dopóki nie zrobię elewacji

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał marquest Zobacz post
    Ma wszystko, nawet jest od znajomego ze szkoły i brałem już od niego materiał na fundament, i niby mówi że spokojnie można brać, ale jednak się trochę obawiam i chciałem tutaj zasięgnąć opini czy w ogóle ktoś się spotkał z takim czymś, oglądał go mój wykonawca i mówi że spoko tylko się śmiejemy żeby w nocy nie świecił dopóki nie zrobię elewacji
    To kup polski od innego dostawcy.
    Będzie świecił to zaoszczędzisz na oświetleniu
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #7

    Domyślnie

    Miałem dokładnie 10 szt takich białoruskich bloczków z palety z identyczną folią jak z linku. Nie miał on żadnych uchwytów po bokach, i nie miał on 24cm wysokości a 25cm. Ja dokupywałem tylko 10 na wykonanie docinek z nich aby wkleić wąskie plastry w oknach. Dopiero po przywiezieniu do domu kapnąłem się, że one mają 25cm wysokości. Ogólnie ja sam murowałem ściany nośne pierwszy raz w życiu i to byłaby masakra robić to z bloczków bez uchwytów, podnoszenie i manewrowanie takim bloczkiem to katorga, zaraz skórę na nadgarstkach sobie poharatałem. Jeśli chodzi o jakość to nie miałem żadnych większych zastrzeżeń, miały kilka wżerów, lekkich ubytków na powierzchni, cięły się ok. Na palecie nie było widać aby było dużo spękanych gdzie przy Solbecie pękniętych było koło 10szt na jedną paletę.

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pawwels

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Kod pocztowy
    39-103
    Posty
    19

    Domyślnie

    WITAM,
    PODBIJAM TEMAT
    kto murowal? czy jest ok? czy nic nie peka? jak trzymaja wymiary???

    ponoc jest ich 50 szt na palecie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony