dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Jedynie ten brak papierów może być problemem.
    jedynie jeśli rzeczyeiscie nie ma do nich deklaracji to je dyskwalifikuje i żaden ZE ich nie podłączy do swojej sieci..

    Ze sprzedażą będzie problem .
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.175

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Ze sprzedażą będzie problem .
    Za grosze - pójdzie, Jeśli ktoś posiada już"zarejestrowany" falownik jednofazowy w celu np. zwiększenia mocy paneli może sobie taki podmienić.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Za grosze - pójdzie, Jeśli ktoś posiada już"zarejestrowany" falownik jednofazowy w celu np. zwiększenia mocy paneli może sobie taki podmienić.
    W przypadku zwiększenia mocy instalacji trzeba złożyć ponownie dokumenty jak przy pierwszym zgłoszeniu. Problem w tym, że wszystkie inwerter muszą mieć aktualne certyfikaty. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu inwertera bez aktualnych certyfikatów, to wniosek zostanie odrzucony.

    Takie inwertery obecnie to niestety złom. Sprzedać jak się da, ale pewnie będzie z tym duży problem. No chyba, że ktoś lubi zbierać złom.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubek86 Zobacz post
    W przypadku zwiększenia mocy instalacji trzeba złożyć ponownie dokumenty jak przy pierwszym zgłoszeniu. Problem w tym, że wszystkie inwerter muszą mieć aktualne certyfikaty. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu inwertera bez aktualnych certyfikatów, to wniosek zostanie odrzucony.

    Takie inwertery obecnie to niestety złom. Sprzedać jak się da, ale pewnie będzie z tym duży problem. No chyba, że ktoś lubi zbierać złom.
    Też tak slyszalem
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.175

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Też tak slyszalem
    Ale ja tego nie kwestionuję, też zmieniałem z 3,6 na 7,2 i składałem dokumenty.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony