dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Jaka kosiarka na konkretne warunki? 25ar, nierówny teren, z napędem.

    Witam, poszukuję nowej kosiarki na działkę obok domu. Chciałbym żeby spełniła kilka warunków i szukanie na własną rękę raczej się nie uda.
    Teren do koszenia to ok 25 ar, jest to teren nierówny, żaden tam trawniczek, biegając w kilku miejscach można by uszkodzić kostkę.
    Chciałbym aby kosiarka miała napęd z racji dużej powierzchni działki.

    Czy jest szansa na kupno dobrej kosiarki w cenie do 1300 zł? Proszę o propozycje i z góry dzięki

  2. #2

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Zasadniczo kosiarka bardzo fajna jak wynika z opisu ale to wszystko z pozytywów,ogólnie tandetny chiński wyrób,tak żeby nie pisać w nieskończoność to w tej kosiarce jakieś 70% opisu jest niezgodne ze stanem faktycznym lub to co ma być jakąś funkcją nie będzie działało zgodnie z opisem,można używać bardziej radykalnych słów na temat opisu tej maszynki ale za nie pewnie by mnie wyrzucili z forum,myślę jesteś osobą inteligentną i na takie wynalazki lepiej mieć alergię,chcesz o coś jeszcze zapytać dawaj śmiało
    Ostatnio edytowane przez zagorski-tomasz ; 18-04-2020 o 16:05

  4. #4

    Domyślnie

    No tak przede wszystkim o to czy polecisz mi coś lepszego?

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Hm........ jak widzę potrzebny raczej sprzęt z tych tańszych,określ może jakieś twoje szersze kryteria,waga,szerokość,funkcje,no coś więcej

  6. #6

    Domyślnie

    No najważniejsze żeby to był DOBRY sprzęt a tak więcej to:

    -Szerokość koszenia ok. 50 cm (masz może większą wyobraźnię w tym temacie ale chodzi o koszenie 25 ar więc nie może być zbyt wąskie)
    -Waga bez znaczenia bo szukam z napędem
    -Funkcje regulacja wysokości koszenia i mulczer lub kosz

    Propozycje sprzętów nie spełniających tych funkcji ale godne uwagi też chętnie sprawdzę, pomagam tacie wynurzyć się z szukania kosiarki w hipermarketach więc już sama rozmowa z wami skazuje mnie na mniejszy lub większy sukces mam nadzieję

  7. #7

    Domyślnie

    No najważniejsze żeby to był DOBRY sprzęt a tak więcej to:

    -Szerokość koszenia ok. 50 cm (masz może większą wyobraźnię w tym temacie ale chodzi o koszenie 25 ar więc nie może być zbyt wąskie)
    -Waga bez znaczenia bo szukam z napędem
    -Funkcje regulacja wysokości koszenia i mulczer lub kosz

    Propozycje sprzętów nie spełniających tych funkcji ale godne uwagi też chętnie sprawdzę, pomagam tacie wynurzyć się z szukania kosiarki w hipermarketach więc już sama rozmowa z wami skazuje mnie na mniejszy lub większy sukces mam nadzieję

    PS te 25 ar to główna działka obok domu, która będzie koszona regularnie, nie ma zbyt wielu wzniesień na zasadzie, że kosiarka musiałaby jeździć pod górkę, są po prostu małe dołki na niemalże całej powierzchni czyli taka skakanka dla kół.

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    W porządku teraz już wiem mniej więcej czego szukasz,kosiarka powinna być z tych tzw.kosiarek które są proste,trwałe bez żadnych bajerów,strzelę od razu w cel i zobacz kosiarkę World GRL530S,to taka "pancerna"maszyna,w tej cenie trwalszej nie znajdziesz

  9. #9

    Domyślnie

    Hmm no faktycznie opinie jednoznaczne, a i opis pasujący do potrzeb. Miałeś może możliwość testować ją na własnej skórze czy tam trawie ?

    https://kosiarka.pl/pl/538-kosiarka-...000460678.html

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    A i owszem miałem okazję kosić modelem ale z silnikiem B&S,faktycznie kosiarka bardzo masywna i sztywna,wiekszość kosiarek jest takich bardziej "rozbieganych" a w tej masz solidny nóż,piastę noża stalową a nie aluminium,grubą obudowę i ogólnie czuć jakość wykonania,zobacz w tym sklepie bo mają możliwość negocjacji cen ale nie wiem czy akurat z tego modelu ci coś opuszczą


    http://marex-sklep.pl/index.php/prod...grl530s-loncin

  11. #11

    Domyślnie

    Na multimaszyny.eu mam tą kosiarkę w tej samej cenie z koszem ale gratis kanister 5l i olej 5l więc chyba tam zamówię. Ktoś zna ten sklep?

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Wszystkie są z koszem ale dają jeszcze 5L oleju i karnister to bierz,tylko zastanowiłbym się nad tym karnisterem bo jak to będzie jakiś chiński szmelc to paliwo ci go rozpuści i tylko kosiarka na tym ucierpi,dowiedz się jaki on jest

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Zgadza się te chińskie niektóre karnistry to taka tykająca bomba,jak mają inny kolor niż biały to potrafią na taki zabarwić paliwo

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony