dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 181 z 893
Pokaż wyniki od 3.601 do 3.620 z 17843
  1. #3601
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jak zauważyłeś wielu tu wypowiadających podaje różne statystyki . Respiratorów jest dużo ale tych przewidzianych dla covida mało. Chciałem zaspokoić ciekawość i znać ilość ,która była przed pandemią. Również zdrowia życzę.
    508 jest zajętych.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EkWtJfrXYAIJyuQ.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	449168
    Wczoraj zajętych było 467

    MZ informowało, że w szpitalach na terenie Polski jest 11k i kilka tysięcy w magazynach. Pewnie dlatego krytyczny był zakup od handlarza bronią droższych niż najdroższe z dostępnych na rynku i koniecznie z przedpłatą.

  2. #3602
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    508 jest zajętych.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EkWtJfrXYAIJyuQ.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	449168
    Wczoraj zajętych było 467

    MZ informowało, że w szpitalach na terenie Polski jest 11k i kilka tysięcy w magazynach. Pewnie dlatego krytyczny był zakup od handlarza bronią droższych niż najdroższe z dostępnych na rynku i koniecznie z przedpłatą.
    Nie liczba respiratorów jest krytyczna, ale lekarzy, którzy potrafią podpiąć do nich pacjenta.
    Dobrze podpiąć i doglądać.
    A tymczasem:
    W związku z brakiem anestezjologów w polskich szpitalach Ministerstwo Zdrowia wprowadziło zmiany. Zgodnie z nowym rozporządzeniem lekarze po czwartym roku specjalizacji i z półrocznym doświadczeniem w pracy z pacjentami w stanie ciężkim będą mogli samodzielnie sprawować opiekę anestezjologiczną nad pacjentami

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/malopolskie...ampaign=chrome
    https://wydarzenia.interia.pl/malopo...ie,nId,4794706

    Przy czym należy pamiętać, że jest to oczywista wina Tuska
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 15-10-2020 o 16:18

  3. #3603

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Ciężko jest komentować, jak sam sobie udowadniałeś, chociaż pewnie nie taki był cel, że pleciesz bzdury. No bo jak możesz sam sobie udowodnić, że 0,3% to tyle samo co 0,09%? Tego mogą nawet najzagorzalsi wolnościowcy maseczkowi nie przełknąć, a niejeden bełkot łykają niczym gąsior kluskę. Zawsze możesz rozpocząć krucjatę przeciwko sobie i zacząć udowadniać, że dane, które przedstawiłeś, a które miały udowodnić, że masz rację, są nieprawdziwe i ... tu nie wiem, którą ścieżką pójdziesz, ale może być ciekawie.
    To już nie jest dno, to jest dno+cztery metry mułu.

  4. #3604
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Ciężko jest komentować, jak sam sobie udowadniałeś, chociaż pewnie nie taki był cel, że pleciesz bzdury. No bo jak możesz sam sobie udowodnić, że 0,3% to tyle samo co 0,09%? Tego mogą nawet najzagorzalsi wolnościowcy maseczkowi nie przełknąć, a niejeden bełkot łykają niczym gąsior kluskę. Zawsze możesz rozpocząć krucjatę przeciwko sobie i zacząć udowadniać, że dane, które przedstawiłeś, a które miały udowodnić, że masz rację, są nieprawdziwe i ... tu nie wiem, którą ścieżką pójdziesz, ale może być ciekawie.
    Masz rację. Grisza już wkleja wykresy słupkowe z danymi dotyczącymi Belgii i Holandii. Później podał, że dane nie były prawdziwe bo te prawdziwe były podawane z opóźnieniem a On o tym nie wiedział.
    Intencje miał dobre - znaczy chciał aby pasowały do jego wizji.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #3605
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    508 jest zajętych.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EkWtJfrXYAIJyuQ.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	449168
    Wczoraj zajętych było 467

    MZ informowało, że w szpitalach na terenie Polski jest 11k i kilka tysięcy w magazynach. Pewnie dlatego krytyczny był zakup od handlarza bronią droższych niż najdroższe z dostępnych na rynku i koniecznie z przedpłatą.
    Liczby wiele tłumaczą . Te obecne ok ale te z przed pandemii już miałyby inny wydźwięk .

  6. #3606
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Ile było respiratorów przed pandemią a ile przybyło w czasie?
    Ale tych atestowanych, kompletnych, z instrukcją i z częściami zapasowymi?
    Czy nie te od handlarza bronią.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #3607

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Masz rację. Grisza już wkleja wykresy słupkowe z danymi dotyczącymi Belgii i Holandii. Później podał, że dane nie były prawdziwe bo te prawdziwe były podawane z opóźnieniem a On o tym nie wiedział.
    Intencje miał dobre - znaczy chciał aby pasowały do jego wizji.
    Przestań bezczelnie kłamać !!!

    Źródło danych było przez mnie podawane wielokrotnie.
    Ty nie potrafiłeś nawet znaleźć tego co trzeba, tylko przeklejałeś jakie instrukcje maseczkowe dla upośledzonych ze strony https://www.ecdc.europa.eu/en

    Nie mam chęci ani czasu udowadniać, że nie jestem wielbłądem.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 15-10-2020 o 16:47

  8. #3608
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Przestań bezczelnie kłamać !!!

    Źródło danych było przez mnie podawane wielokrotnie.
    Ty nie potrafiłeś nawet znaleźć tego co trzeba, tylko przeklejałeś jakie instrukcje maseczkowe dla upośledzonych ze strony https://www.ecdc.europa.eu/en

    Nie mam chęci ani czasu udowadniać, że nie jestem wielbłądem.
    Nic nie napisałem o źródle.
    Przecież sam napisałeś że dane które przedstawiałeś w wykresach słupkowych były podawane z opóźnieniem
    Nie napisałeś tego?
    To kto kłamał lub kłamie?
    Okazało, się że w momencie przedstawiania tych danych wykresy słupkowe nie były rzetelne.

    O co chodzi w tym twoim dziwnym wpisie:
    przeklejałeś jakie instrukcje maseczkowe dla upośledzonych
    upośledzonych?
    Wiesz co piszesz?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #3609
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Wszyscy przestępcy w Polsce wyłapani. Zostali tylko Ci co przechadzają się bez masek i potencjalnie szerzą tą śmiercionośną zarazę.
    To zaczyna brzydko wyglądać i raczej dobrze się nie skończy.
    Może nie skończyć się dobrze jeżeli Pan był po czterech ablacjach, po dwóch zawałach serca i (wg policji) był pod wpływem alkoholu (jeden promil).
    Może żona powinna być postarać się (mając tak poważnie chorego męża) uspokoić i męża i policję?

    PS COVID-19 jest śmiercionośną zarazą.
    Nie potencjalnie a faktycznie.
    Nie masz co się z tego nabijać.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #3610

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nic nie napisałem o źródle.
    Przecież sam napisałeś że dane które przedstawiałeś w wykresach słupkowych były podawane z opóźnieniem
    Nie napisałeś tego?
    To kto kłamał lub kłamie?
    Okazało, się że w momencie przedstawiania tych danych wykresy słupkowe nie były rzetelne.
    Pierwsze zestawienie Belgii i Holandii w formie wykresu słupkowego jakie zamieściłem dotyczyło miesiąca sierpnia i września i to byłby pełne dane z tych miesięcy dla tych dwóch krajów - pierwszy wykres poniżej.
    Ty wówczas przyczepiłeś się, że nie dałem października. Odpowiedziałem CI wtedy, że z wiadomych względów nie dałem i podałem źródło, z którego wynikało że Belgia podaje dane z opóźnieniem i na raty (są duże dysproporcję w poszczególnych dniach ).
    Ty wtedy zrobiłeś porównanie na bazie jednego dnia (wziąłeś prawdopodobnie 5 albo 4 październik - zobacz poniżej na wykres co się wtedy zadziało) i dałeś wniosek - ostatnio napisałeś że to była ironia (podobnie jak z tą śmiertelnością też chciałeś obrócić to w żart)

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Podaję dane dla dnia dzisiejszego:
    Belgia - 1.968 / 11,602989 = 169 przypadki na 1 milion mieszkańców.
    Holandia - 4.428 / 17,144953 = 264 przypadki na 1 milion mieszkańców.
    169 < 264 - wniosek oczywisty:
    w Belgii noszą maseczki i jest mniej zakażonych niż w Holandii w której nie noszą maseczek.
    Wykres dla października (drugi poniżej), które wrzuciłem ostatnio tylko potwierdza to co się działo w sierpniu i wrześniu - czyli w okresie kiedy zdjęto już obowiązek namordników w Holandii.

    Obowiązkowe namordniki w Belgii nie powodują ograniczenia nowych zakaż, przyrosty są analogiczne jak w Holandii gdzie ludzie chodzą bez kagańców.

    Teraz po raz kolejny nieudolnie próbujesz mnie ośmieszyć spoufalając się z jakimś analfabetą - nie masz wstydu !!!



    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 15-10-2020 o 18:26

  11. #3611
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Prosiłem abyś dodał Polskę do tych wykresów
    Wiem, pisałeś, że to nie jest koncert życzeń.
    Ale dla porównania mógłbyś dodać. W końcu żyjemy i mieszkamy w Polsce.
    I to w Polsce ludzie stosują się do zasad DDM lub nie stosują się bo czytają że ta cała "pandemia" to ściema.

    Nie ma czegoś takiego jak:"namordniki" .
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #3612

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Prosiłem abyś dodał Polskę do tych wykresów
    Wiem, pisałeś, że to nie jest koncert życzeń.
    Ale dla porównania mógłbyś dodać. W końcu żyjemy i mieszkamy w Polsce.
    I to w Polsce ludzie stosują się do zasad DDM lub nie stosują się bo czytają że ta cała "pandemia" to ściema.

    Nie ma czegoś takiego jak:"namordniki" .
    Zestawianie Belgii i Holandii z Polską nie ma sensu - to tak jakby zestawiać Włochy i Belgię z wiosny do Polski z wiosny.
    Inny region, nacja, kultura i przyzwyczajenia itp. itd..
    Zestawienie ze sobą Belgii i Holandii w kontekście kagańców wydaj się być najbardziej właściwe.

    I przestań bezczelnie kłamać i manipulować jak zrobiłeś w poniższym poście.

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Masz rację. Grisza już wkleja wykresy słupkowe z danymi dotyczącymi Belgii i Holandii. Później podał, że dane nie były prawdziwe bo te prawdziwe były podawane z opóźnieniem a On o tym nie wiedział.
    Intencje miał dobre - znaczy chciał aby pasowały do jego wizji.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 15-10-2020 o 18:42

  13. #3613
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Nie ma sensu bo można by wyciągnąć odmienne wnioski?
    To po co dajesz nam Polakom przykład z
    innego regionu, innej nacji, innej kultury i innych przyzwyczajeń ?
    Dodaj jeszcze inny klimat i pięć innych powodów.

    "kaganiec", "namordniki", "zniewolenie", "nadpisanie wolności", "niewolnicy" itp. - bardzo poważne" argumenty

    PS Grisza, przecież napisałeś że dane okazały się niepełne (nieprawdziwe) nie nie zawierały kompletu wyników.

    PS2 Dlaczego w wykresie słupkowy dotyczącym października nie ma podanych wartości liczbowych nowych zakażeń?
    Zapomniałeś dodać?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 15-10-2020 o 19:05
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #3614

    Domyślnie

    ciach bajera - po raz kolejny udowadniasz, że kontynuowanie tego wątku z tobą jest kompletnie bez sensu.

  15. #3615
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    ciach bajera - po raz kolejny udowadniasz, że kontynuowanie tego wątku z tobą jest kompletnie bez sensu.
    Już się chyba wszyscy przyzwyczaili, że "Grisza" gdy brak mu argumentów tak właśnie odpowiada

    ps - jeszcze tylko, "włącz myślenie", "znajdź sobie w necie", itp
    unde venis et quo tendis

  16. #3616
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.321
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Ale tu ładnie i obrazowo zebrane wszystko o maskach:


  17. #3617

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    ...Nie ma czegoś takiego jak:"namordniki" .


    Jest coś takiego. Namordniki, kagańce, maskarada. To określenia potoczne, współczesne i powszechnie używane przez ludzi.
    Jeżeli zaprzeczasz ich istnieniu to żyjesz w równoległej rzeczywistości, albo jesteś wyalienowany.

  18. #3618

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Ale tu ładnie i obrazowo zebrane wszystko o maskach:
    Trochę nie na czasie. Warto się rozejrzeć i zauważyć mini przyłbice, tj kawałek folii 5x7. Da się w nich oddychać i chronią przed zagrożeniem. Mam na myśli mandat i fanatyków. Maseczkowi fanatycy też je zresztą noszą, zaspokaja to ich poczucie poparcia dla DDM.

    Czasem mam wrażenie, że niektórzy forumowicze nie dostrzegają tego co się dzieje wokół. Zdalne życie? Dystans mocno daleki

  19. #3619

    Domyślnie

    Profesjonalizowanie o zakrywaniu ust i nosa, czyli o noszeniu namordki lub kagańca. Do tego humorystycznie i sarkastycznie. Bardzo.
    Oczywiście jest też odniesienie do tej słynnej infografiki gdzie leją po sobie i w gacie.

    https://www.facebook.com/WJKarwowski...&fref=mentions

    PS. Trochę trwa, ale warto można np. słuchawki i obiadek lub kolacje przygotować.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  20. #3620

    Domyślnie

    "Nie ma dowodów naukowych na to, że noszenie masek przez populację na masową skalę przynosi jakiekolwiek korzyści. Wręcz przeciwnie - są dowody, że nieprawidłowe użycie masek wyrządza szkody" - oceniał epidemiolog WHO Mike Ryan.
    Szumowski: - Maseczki nie pomagają, one nie zabezpieczają przed wirusem, one nie zabezpieczają przed zachorowaniem.

    Mazurek: - Naprawdę nie pomagają?

    Szumowski: - Naprawdę nie pomagają.

    Mazurek: - To po co ludzie je noszą?

    Szumowski: - Nie wiem. Kiedyś w Chinach i w całym świecie azjatyckim noszono je głównie z powodu smogu i z powodu pewnej kultury, która tam jest. Natomiast WHO nie zaleca, eksperci nie zalecają.
    Wiadomo, nagle się wszystko zmieniło.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

Strona 181 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony