dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 492 z 893
Pokaż wyniki od 9.821 do 9.840 z 17843
  1. #9821
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Może przekona jakiegoś niedowiarka lub głupka
    https://www.youtube.com/watch?v=c7rllDpogWo
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  2. #9822
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    O zgrozo taka mordercza epidemia i żadnego chorego nie było, tylko u kłutych Darpa i tlenkiem grafenu po 2 dni L4.
    Dwa dni to frajer bierze L4 to dji się ile wlezie chyba że ktoś szmata i 20% średniego wynagrodzenia to dużo.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  3. #9823

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Może przekona jakiegoś niedowiarka lub głupka
    https://www.youtube.com/watch?v=c7rllDpogWo
    Sądzisz, że warto było obejrzeć ?

  4. #9824
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał irqul Zobacz post
    Sądzisz, że warto było obejrzeć ?
    Mi nie warto było poco oglądać oczywistą oczywistość.
    Niezdecydowanemu może warto. A śliniącemu się młotkowi to już nic nie pomoże tylko komora szczepienna
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  5. #9825
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    W Austrii wstrzymują ale w Polsce nie ma powodu do niepokoju.
    https://portal.abczdrowie.pl/austria...w-do-niepokoju
    Wstrzymali, nie stwierdzili powodu do niepokoju, wznowili.


    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    "Nie znam takich doniesień. Natomiast są badania, które potwierdzają, że szczepienia chronią przed zakażeniem, ograniczają transmisję i obniżają ryzyko wystąpienia objawów."


    "NAUKOFA" postawa nie znam znaczy nie istnieje


    Tak masz rację wszyscy zgodnie pracują na korzyśc Ludzkości od ust sobie i swoim dzieciom odejmując https://www.youtube.com/watch?v=gS8dvrqPx7k

    Żyj dalej w świecie złudzeń
    No i to są źródła! Anonimowy materiał na youtube. Czym wobec tego są dadania, nauka, doświadczenia, technologia? Niczym.
    To jest przekleństwo mediów społecznościowych. Kiedyś aby coś wydać czy opublikować, trzeba było mieć jakiś background, przejść weryfikację merytoryczną. A teraz? Każdy może opublikować wszystko, może powiedzieć wszystko, każdą bzdurę, nic nie musi potwierdzać, badać, weryfikowaća zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo jest to informacja prawdziwa. Byle się ilość odtworzeń i kliknięć w reklamy zgadzała.

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chyba opisałem w miarę dokładnie i realnie (to nie były przypadki wyssane z palca) ale nie wiedziałem że trzeba tu pisać całą wykładnie wraz z linkami odnoszącymi do przepisów prawa medycyny i kodeksu pracy. To jest temat luźny na zasadzie pogaduchy do poduchy ale cóż jak widzę tu są tacy dręczyciele że drążą temat pytaniami gorzej jak w przedszkolu gdzie dzieci zadawają mnóstwo pytań oczywistych dla dorosłego ale to są dzieci które dopiero poznawają świat.
    Czy z palca, to nie wiem, ale wyssane z czegoś to nie ulega wątpliwości. NOPy są raportowane, raporty są dostępne. W raportach znajduje się przyczyna, płeć i czas po podaniu szczepienia. Wymyśliłeś, że była sekcja, sekcja potwierdziła przyczynę zgonu jako zakrzepicę poszczepienną, a czas zgonu to dzień szczepienia. Następnym razem sugeruję, abyś znalazł sobie jakiś prawdziwy przypadek i na nim budował legendę https://www.pzh.gov.pl/wp-content/up..._zmieniony.pdf
    To nie tylko chodzi o to, że twoje bajanie nie ma pokrycia w rzeczywistości, ale wystarczy zajrzeć na FB, twitter czy jakiekolwiek inne medium szurów i takich opowieści jak twoja są setki. Tam każdy zna osobiście, a nawet był świadkiem, jak zaszczepiony umierał na schodach przychodzi/w drzwiach punktu szczepień/w domu zaraz po przyjściu *. Liczni są i tacy jak ty, co znają dwa lub więcej przypadków. Jakby 10% tych opowieści była prawdziwa, to po ulicach i pod punktami szczepień, walałyby się zwłoki, bo nikt nie byłby wstanie ich przewieźć do prosektorium na sekcję.

    *niepotrzebne skreślić

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Widzę że krótko żyjesz na tym świecie że wierzysz w takie opracowania. kto pisze te opracowania i na czyje zlecenie? Dociekałeś może? Ano piszą te osoby które są sponsorowane w jakiś sposób przez firmy i gdy np firma X zleca opisanie naukowe to taki naukowiec będzie tak pisał aby przedstawić firmę X w jak najlepszym świetle.Nie ma obiektywizmu w takich pracach.
    No to jest bomba.A ty na czyje zlecenie piszesz? Kto ci płaci i jakie masz z tego frukty? Kto cię sponsoruje i jaki masz cel oczerniając instytuty i organizacje naukowe? Kto ci to zlecił i dlaczego nie ma w twoich wypowiedziach obiektywizmu? Dlaczego na potwierdzenie swoich tez nie dostarczasz żadnych badań, tylko posługujesz się insynuacjami, zasłyszanymi historiami i wątpliwymi opowieściami?

  6. #9826

    Domyślnie

    "Problem z tym jest taki, że tworzy to społeczeństwo, które ignorancko chce, aby ktoś inny myślał za nich, nawet jeśli nie chce lub nie może przyznać się do tego przed samym sobą. To nieuchronnie prowadzi do nadużywania władzy. A ponieważ władza ma tendencję do korumpowania, to ci, którym pozwalamy myśleć za nas, w końcu nadużyją tej władzy. Tak jest, chyba że jesteśmy gotowi odebrać sobie władzę i zacząć myśleć samodzielnie.

    Wiara kosztem rozumu tworzy czarną dziurę, otchłań, której nie chcemy zobaczyć. Świadoma ignorancja jest odmową. Ta otchłań jest wszędzie wokół nas."
    To cytat z : https://strefa44.pl/otchlan-ktorej-nie-chcemy-dostrzec/

    Emtebe@
    "No i to są źródła! Anonimowy materiał na youtube. Czym wobec tego są dadania, nauka, doświadczenia, technologia? Niczym.
    To jest przekleństwo mediów społecznościowych. Kiedyś aby coś wydać czy opublikować, trzeba było mieć jakiś background, przejść weryfikację merytoryczną. A teraz?"

    Słodyczy nieuwagi, duużo słów, a brak spostrzegawczości! czołówkę filmu żeś dostrzegł z autorami filmu ? Owszem sam filmik anonimowo umieszczony. Ale zapewniam cię że jak ciebie pilnuje asystent google w fonie ,tak i znane są dane osobowe umieszczającego filmik w tubie odpowiednim firmom i organom. Nawet za oceanem..
    Ale wcale mnie to nie dziwi drogie lemingi delegujace sztukę myślenia na władze zazwyczaj tak mają!! W końcu info o odrzuceniu testów PRC spotkało się z zrozumiałym zjawiskiem ignorowania, przemilczania tej informacji. Wizji świata przeszkadza. To umierać będziecie w cichości piwnicy mieszkania ignorowani przez sobie podobnych.

    To może jak w podanym linku parę stron wcześniej transfuzja krwi i ponowne wtłoczenie przez magnes filtrujący tlenek grafenu. , to może zwykłe leki leczące tą MORDERCZĄ ZARAZĘ. Takim lekiem jak zaleca prezydent Madagaskaru, zamach wyznawców SS się nie powiódł stąd wiemy że tam leczą zwykłym ekstraktem z Bylicy., Towarzysze z Kuby zalecają lek z niebieskiego skorpiona no i nasza amantadyna z Węgier z SARS2 sobie radzą bez problemu. Problem jest to co pozwoliliście sobie wkłuć
    Ostatnio edytowane przez gnago ; 28-07-2021 o 12:00

  7. #9827

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Mi nie warto było poco oglądać oczywistą oczywistość.
    Niezdecydowanemu może warto. A śliniącemu się młotkowi to już nic nie pomoże tylko komora szczepienna
    Aha, "Ci nie warto"
    Nie rezygnuj, jeżeli znajdziesz coś mądrego, to wklej. Niezdecydowanego niedowiarka przekonasz raczej argumentami, a nie przekazem skierowanym, jak to określiłeś- do głupków.
    Trudne wyzwanie podjąłeś, żaden z udzielających się tu Świadków Covida nawet tego nie próbuje

  8. #9828
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    A czytałeś może o badaniach naukowych, które nie mogły się ukazać bo nie potwierdzały oficjalnych informacji? Np nieupublicznianie wszystkich reakcji po podaniu jakiegoś leku? Lub nie podawanie przez rządy państw wszystkich faktów dotyczących danych operacji wojennych? Słyszałeś o tym jak firma Marlboro zapewniała, że papierosy nie przyczyniają się do przedwczesnej śmierci? A może słyszałeś jak kilka lat temu ekipa Donalda Tuska mówiła, że nie zamierza wprowadzać programów typu 500+ a dziś dowiadujemy się, że takowe były w planach. Kolego, na potrzeby chwili wszyscy kancą żeby na tym zarobić.

  9. #9829

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post

    No i to są źródła! Anonimowy materiał na youtube. Czym wobec tego są dadania, nauka, doświadczenia, technologia? Niczym.
    To jest przekleństwo mediów społecznościowych. Kiedyś aby coś wydać czy opublikować, trzeba było mieć jakiś background, przejść weryfikację merytoryczną. A teraz? Każdy może opublikować wszystko, może powiedzieć wszystko, każdą bzdurę, nic nie musi potwierdzać, badać, weryfikowaća zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo jest to informacja prawdziwa. Byle się ilość odtworzeń i kliknięć w reklamy zgadzała.
    Tutaj chyba to nie do końca tak wygląda. Nie raz słyszałem/czytałem, ze jakieś treści są usuwane np. z YT - bo nie spodobały się komuś. Wielki brat patrzy i czuwa...jak widać nie tylko ilość odtworzeń i kliknięć w reklamy jest najważniejsza, ale też tzw. "poprawność polityczna" jest bardzo istotna.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  10. #9830
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.627
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    O zgrozo taka mordercza epidemia i żadnego chorego nie było, tylko u kłutych Darpa i tlenkiem grafenu po 2 dni L4.

    To dowód że to faktycznie plandemia. Chyba że nasz Fotohobby w krainie szczęśliwości bywa
    Może przeczytaj mój tekst jeszcze raz, ale troszkę wolniej.
    Czy ja pisałem o chorych ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #9831
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Tutaj chyba to nie do końca tak wygląda. Nie raz słyszałem/czytałem, ze jakieś treści są usuwane np. z YT
    Sam raportuje foljjarski fake
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  12. #9832
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał irqul Zobacz post
    Aha, "Ci nie warto"
    :
    Co nie znaczy że nie obejrzałem. Materiał dla głupków ale jak nazwać inaczej takiego co się świadomie nie zaszczepił?
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  13. #9833

    Domyślnie

    ale jak nazwać inaczej takiego co się świadomie nie zaszczepił?
    Sądząc po tm co ty ,zaszczepiony, tu wypisujesz to miał rację że się nie zaszczepił.

  14. #9834

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ty chyba masz jakiś kompleks, że tak często piszesz o "ynteligencji"
    Widzisz to nie ja tu się chwaliłem że znam się na alegorii, aforyzmach i tym podobnych oraz literówek czy to nie świadczy o chwaleniu się wybitna ynteligencją? I nie wypominałem nikomu pierwszy literówek to jest wasza domena takie uczepianie się rozmówcy a w szczególności gdy ma inne zdanie. wasze upierdliwie pytania pomimo udzielenia normalnej odpowiedzi nawet umarłego by wskrzesiły. Niestety żałuję tylko że zniżyłem się do waszego poziomu i dałem się wciągnąć w to wasze bagno.

  15. #9835
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.627
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Widzisz to nie ja tu się chwaliłem że znam się na alegorii, aforyzmach i tym podobnych oraz literówek czy to nie świadczy o chwaleniu się wybitna ynteligencją?
    Ależ skąd, toż to pierwszy, lepszy maturzysta ogarnia
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #9836
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.627
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    @ stos, wczoraj napisałeś, że kłamię pisząc tu jakoby szczepionka AZ nie powodowała wzrostu ryzyka zakrzepicy.
    Poproszony o cytat dziwnie ucichłeś.
    Masz ten cytat, czy może wycofujesz się ze swoich słów ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #9837

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Czy z palca, to nie wiem, ale wyssane z czegoś to nie ulega wątpliwości. NOPy są raportowane, raporty są dostępne. W raportach znajduje się przyczyna, płeć i czas po podaniu szczepienia. Wymyśliłeś, że była sekcja, sekcja potwierdziła przyczynę zgonu jako zakrzepicę poszczepienną, a czas zgonu to dzień szczepienia. Następnym razem sugeruję, abyś znalazł sobie jakiś prawdziwy przypadek i na nim budował legendę https://www.pzh.gov.pl/wp-content/up..._zmieniony.pdf
    To nie tylko chodzi o to, że twoje bajanie nie ma pokrycia w rzeczywistości, ale wystarczy zajrzeć na FB, twitter czy jakiekolwiek inne medium szurów i takich opowieści jak twoja są setki. Tam każdy zna osobiście, a nawet był świadkiem, jak zaszczepiony umierał na schodach przychodzi/w drzwiach punktu szczepień/w domu zaraz po przyjściu *. Liczni są i tacy jak ty, co znają dwa lub więcej przypadków. Jakby 10% tych opowieści była prawdziwa, to po ulicach i pod punktami szczepień, walałyby się zwłoki, bo nikt nie byłby wstanie ich przewieźć do prosektorium na sekcję.

    *niepotrzebne skreślić



    No to jest bomba.A ty na czyje zlecenie piszesz? Kto ci płaci i jakie masz z tego frukty? Kto cię sponsoruje i jaki masz cel oczerniając instytuty i organizacje naukowe? Kto ci to zlecił i dlaczego nie ma w twoich wypowiedziach obiektywizmu? Dlaczego na potwierdzenie swoich tez nie dostarczasz żadnych badań, tylko posługujesz się insynuacjami, zasłyszanymi historiami i wątpliwymi opowieściami?
    Krotko, nie wciskaj mi słów których nie napisałem bo to chyba tobie płaca za oczernianie innych którzy piszą prawdę. Co do budowania legendy to nikt tego nie robi lepiej jak kilku tu nawiedzonych wraz z tobą. Ja pisałem to co wiem z własnego otoczenia, żadne fesbuki i tym podobne mnie nie interesują.
    walicie smutki że tyle ludzi zmarło na covida jakoś w moim otoczeniu nie zauważyłem zmożonych zgonów co prawda kilka było ale wszyscy jak piszą że setki ludzi zmarło to taki gość jak ty nawet nie beknie że to bzdury ale jak chodzi o szczepionki które zabijają to już obraza zaraz wypisywanie że kłamię, ze wyssałem, wiesz co mnie to najmniej obchodzi co myślisz.

  18. #9838
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Tutaj chyba to nie do końca tak wygląda. Nie raz słyszałem/czytałem, ze jakieś treści są usuwane np. z YT - bo nie spodobały się komuś. Wielki brat patrzy i czuwa...jak widać nie tylko ilość odtworzeń i kliknięć w reklamy jest najważniejsza, ale też tzw. "poprawność polityczna" jest bardzo istotna.
    Nadal są tysiące materiałów, o których piszę. Sprawdź sobie ile jest materiałów o płaskiej ziemi, o cudownej lewoskrętnej witaminie C, o szczepionkach wywołujących autyzm. Jest tego zatrzęsienie i nikt tego nie usuwa, są tacy co na naiwności i łatwowierności robią biznes. Więc tak, tak to wygląda i gdyby ważniejsza była jakakolwiek poprawność, a nie wyświetlanie reklam, to byłyby usuwane.

  19. #9839

    Domyślnie

    @Emtebe
    Sprawdź sobie ile jest materiałów o płaskiej ziemi, o cudownej szczepionce przeciwko covid, o szczepionkach niewywołujących żadnych NOP-ów. Jest tego zatrzęsienie i nikt tego nie usuwa, są tacy co na naiwności i łatwowierności robią biznes.

  20. #9840
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Krotko, nie wciskaj mi słów których nie napisałem bo to chyba tobie płaca za oczernianie innych którzy piszą prawdę. Co do budowania legendy to nikt tego nie robi lepiej jak kilku tu nawiedzonych wraz z tobą. Ja pisałem to co wiem z własnego otoczenia, żadne fesbuki i tym podobne mnie nie interesują.
    walicie smutki że tyle ludzi zmarło na covida jakoś w moim otoczeniu nie zauważyłem zmożonych zgonów co prawda kilka było ale wszyscy jak piszą że setki ludzi zmarło to taki gość jak ty nawet nie beknie że to bzdury ale jak chodzi o szczepionki które zabijają to już obraza zaraz wypisywanie że kłamię, ze wyssałem, wiesz co mnie to najmniej obchodzi co myślisz.
    Czego nie pisałeś? O sekcji nie pisałeś? O szczepieniu nie pisałeś? O przyczynie zgonu nie pisałeś? W Polsce są raportowane zgony wynikające z zakrzepicy, ale żaden z przypadków nie pasuje do twojej opowieści. Czyżby sposek polegał na tym, że raportuje się przypadki, ale tylko te, które niewystępują w otoczeniu henrykow? Tak, to by się zgadzało z ogólnoświatowym spiskiem, przekupionych przez bigfarmę instytutów, fundacji, centrów badawczych, instytucji rządowych i pozarządowych.

Strona 492 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony