dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 698 z 893
Pokaż wyniki od 13.941 do 13.960 z 17843
  1. #13941

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ja już Ci wyjaśniałem jak można oszacowac liczbę "definitywnych NOP" o które pytałeś.

    Ty zaś pokazujesz wykastrowaną z niewygodnych dla Ciebie danych tabelkę z podkreślonymi na czerwono liczbami, które nic nie mówią
    Ale walcz dalej, plik ma sporo zakładek
    Wykastrowana to jest kowidiańska umiejętność analizy i syntezy danych - niestety jak jesteś po preparacie, to tego nie zaobserwujesz, bo masz wykastrowane zdolności poznawcze. Takie błędne koło poszczepienne...

    Z uwagi na powyższe tabelkę zamieściłem tylko z istotnymi danymi, żebyś miał łatwiej, nawet podkolorowałem pola na czerwono, ale i tak się pogubiłeś, bo nie wiesz, co to NOP. A dane są przejrzyste i klarowne i bardzo niewygodne dla plemienia kowidiańskiego. Może kiedyś zrozumiesz...

    A póki co, mam dla Ciebie takie proste zadanko: w dniu "zero" 100 ochotników zostaje zaszczepionych nowym preparatem na C19. W przeciągu 14 dni po "zero" wszyscy umierają, Ile wynosi liczba NOP'ów? Dasz radę odpowiedzieć?

  2. #13942
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wynosi 100, tylko nie mowi nic ilu zmarlo w wyniku podania i dzialania szczepionki.
    Tak jak i Twoja wykastrowana tabelka

    Nawet lista brytyjskich "definitywnych NOP" nie pokrywa sie tą tabelką.
    Dlaczego mnie to nie dziwi ?

    Wygląda na to, że umiejetnosci analizy danych to Ty nigdy nie posiadłeś...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 01-12-2021 o 19:24
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #13943

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Byłeś w tym roku u lekarza? Ja wiele razy byłem z niezaszczepionymi dziećmi i kilka razy sam. Nigdy ani dzieci, ani ja przed zaszczepieniem nie miałem badania na covid przed udzieleniem usługi. Skąd Ty bierzesz takie bzdurne interpretacje? Nie ma testowania każdego pacjenta przed wejściem do ortopedy, okulisty, ginekologa czy pediatry.

    Jak, Twoim zdaniem różni się sformułowanie:
    udziela się świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych innych
    od
    udziela się innych świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
    ?

    Obrażenia wewnętrzne nie są "chorobą współistniejącą" - więc śmierć z tego powodu nie będzie zakwalifikowana jako zgon na covid niezależnie od zaszczepienia.
    Ty się zdecyduj, bo raz piszesz, że testują wszystkich, a teraz, że nikogo... straszne masz wahania poszczepienne

  4. #13944
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Ty się zdecyduj, bo raz piszesz, że testują wszystkich, a teraz, że nikogo... straszne masz wahania poszczepienne
    Gdzie niby pisałem, że testują wszystkich pacjentów?

  5. #13945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Gdzie niby pisałem, że testują wszystkich pacjentów?
    W Ciechocinku

  6. #13946
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    W Ciechocinku
    To, że Józek jest głupi nie znaczy, że Maciek jest mądry.

  7. #13947
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.864

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    A póki co, mam dla Ciebie takie proste zadanko: w dniu "zero" 100 ochotników zostaje zaszczepionych nowym preparatem na C19. W przeciągu 14 dni po "zero" wszyscy umierają, Ile wynosi liczba NOP'ów? Dasz radę odpowiedzieć?
    Co to jest NOP?

    Niepożądany Odczyn Poszczepienny (NOP) to każde zaburzenie stanu zdrowia związane ze szczepieniem,
    które wystąpiło w okresie 4 tygodni po podaniu szczepionki.


    Wyjątek stanowią NOP po szczepieniu przeciw gruźlicy, w których kryterium czasowe jest dłuższe.


    @firmer - uzupełnij swoje zapytanie o informację
    Ilu z tych 100 ochotników zmarło w związku z otrzymanym szczepieniem?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #13948

    Domyślnie

    Covid to ściema i tyle ! Będziecie się szczepić. Co roku a co id będzie ci roku coraz mocniejszy bo coraz bardziej zmutowany

  9. #13949

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Wynosi 100, tylko nie mowi nic ilu zmarlo w wyniku podania i dzialania szczepionki.
    Tak jak i Twoja wykastrowana tabelka

    Nawet lista brytyjskich "definitywnych NOP" nie pokrywa sie tą tabelką.
    Dlaczego mnie to nie dziwi ?

    Wygląda na to, że umiejetnosci analizy danych to Ty nigdy nie posiadłeś...
    Jest postęp, może niedługo utracę przywilej wytykania Ci NOP'a...

    To wróćmy do tabelki - niewykastrowanej, skoro tak wolisz:


    I zadanko analogiczne jak poprzednie: 27 484 osoby zmarły w przeciągu 21 dni od podania szczepionki. Ile wynosi (powinno się napisać: "ile minimalnie wynosi") liczba NOP'ów?

    ps. przy okazji powiedz, po co Ci do mojego pytania o NOP'y była potrzebna ta "wykastrowana" część tabeli?

  10. #13950

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Co to jest NOP?

    Niepożądany Odczyn Poszczepienny (NOP) to każde zaburzenie stanu zdrowia związane ze szczepieniem,
    które wystąpiło w okresie 4 tygodni po podaniu szczepionki.


    Wyjątek stanowią NOP po szczepieniu przeciw gruźlicy, w których kryterium czasowe jest dłuższe.


    @firmer - uzupełnij swoje zapytanie o informację
    Ilu z tych 100 ochotników zmarło w związku z otrzymanym szczepieniem?
    następny geniusz...ale niech Ci będzie - odpowiadam: żaden.

    I co teraz? Jaki to ma wpływ na ilość NOP?

  11. #13951

    Domyślnie

    Cytat Napisał creative_21 Zobacz post
    Covid to ściema i tyle ! Będziecie się szczepić. Co roku a co id będzie ci roku coraz mocniejszy bo coraz bardziej zmutowany
    Nie co roku tylko co pół roku, jak narazie a kto wie za rak może raz na kwartał.

  12. #13952
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Jest postęp, może niedługo utracę przywilej wytykania Ci NOP'a...

    To wróćmy do tabelki - niewykastrowanej, skoro tak wolisz:


    I zadanko analogiczne jak poprzednie: 27 484 osoby zmarły w przeciągu 21 dni od podania szczepionki. Ile wynosi (powinno się napisać: "ile minimalnie wynosi") liczba NOP'ów?

    ps. przy okazji powiedz, po co Ci do mojego pytania o NOP'y była potrzebna ta "wykastrowana" część tabeli?
    Dla pokazania skutecznosci szczepionki.
    A czerwone pola pokazują, ile osób zmarło w 3 tygodnie po otrzymaniu szczepionki, nie przedstawiają żadnych informacji na temat tego, ile osób zmarło na skutek działania szczepionki.
    Pewnie bez szczepienia ta liczba byłaby niewiele mniejsza.
    Oczywiście foliarz bezrozumnie stosujący się do definicji powie, że szczepienia w GB wysłały na tamten świat ponad 27tys ludzi, ale cóz, nie takie bzdury tu czytałem...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 01-12-2021 o 20:41

  13. #13953
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał creative_21 Zobacz post
    A my właśnie w domu zdrowi ale żonie wyszło że ma covida xD no cóż niech państwo płaci na nas jak jest głupie xD a ja sobie poremontuje hehehe
    Żebyś wiedział - bogate, rozrzutne, a może głupie państwo które płaci zasiłki, odszkodowania, kwarantanny zdrowym ludziom, żeby "chronić" społeczeństwo przed 2% wirusem. Dobrze że przynajmniej nie ma ostrzeń i jak się nie siedzi na kwarantannie to można normalnie żyć.

  14. #13954
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał creative_21 Zobacz post
    Covid to ściema i tyle ! Będziecie się szczepić. Co roku a co id będzie ci roku coraz mocniejszy bo coraz bardziej zmutowany
    No i w czym widzisz tutaj problem ?
    Myślisz, że chcą z nas zrobić roboto-czipy ?


    Ja niedługo idę po 3 czipa, dwa już mam

    Cytat Napisał creative_21 Zobacz post
    A my właśnie w domu zdrowi ale żonie wyszło że ma covida xD no cóż niech państwo płaci na nas jak jest głupie xD a ja sobie poremontuje hehehe
    Państwem rządzą nieudacznicy z PIS.
    Już dawno powininna być wprowadzona płatność dla tych, którzy się nie zaszczepili a leżą umierający w szpitalach i zabierający łóżka innym chorym.
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 01-12-2021 o 20:49

  15. #13955

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Już dawno powininna być wprowadzona płatność dla tych, którzy się nie zaszczepili a leżą umierający w szpitalach i zabierający łóżka innym chorym.
    Zabierają łóżka tym szczepionym oczywiście.

  16. #13956
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Zabierają łóżka tym szczepionym oczywiście.
    Nie, tym chorym na serce, tym chorym na raka, tym chorym na układ krążenia a nawet chorym na oko,bo to też może doprowadzić do śmierci.
    Niestety, foliarze, durnie od czipów zajmują ich miejsca...

  17. #13957
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    A z dzisiaj taka sytuacja, przychodzę po chwili wolnego do pracy a tam panika, w firmie COVID, we wtorek gość się źle poczuł,miał duszności i Kierownik zdecydował się zrobić testy załodze.
    Dwa wyszły pozytywne, czyli tego gościa i dziewczyny w biurze,na 8 osób w firmie, które miały tego dnia testy, 5 było zaszczepionych a jeden małolat już miał COVIDA wcześniej.
    Ten, który miał duszności leży obecnie w szpitalu,dziewczyna w domu,narazie z gorączką...
    Oba covidowe lemingi bez szczepień...

  18. #13958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Nie, tym chorym na serce, tym chorym na raka, tym chorym na układ krążenia a nawet chorym na oko,bo to też może doprowadzić do śmierci.
    Niestety, foliarze, durnie od czipów zajmują ich miejsca...
    Dobrze że chorym na głowę nie zabierają.
    Nie będziesz miał kłopotu z dostaniem się.

  19. #13959
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Dobrze że chorym na głowę nie zabierają.
    Nie będziesz miał kłopotu z dostaniem się.
    Spoko, ja mam już dwa czipy w sobie to w pierwszej kolejnisci mnie przyjmą.
    Ale po chwili bytności na TVPis widzę, że przyjąłeś ichnia strategie czyli negowania swojego wizerunku w lustrze

    Z całym (tfu)szacunkiem do Ciebie ale inteligencją nie grzeszysz także nie jesteś partnerem do dyskusji dla mnie
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 01-12-2021 o 22:24

  20. #13960
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 698 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony