dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 224 z 893
Pokaż wyniki od 4.461 do 4.480 z 17843
  1. #4461
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Nareszcie branża funeralna odbije się od dna!
    Bo dotąd bankructwo zaglądało im w oczy.
    Nareszcie wysyp oczekiwanych rakowców, zawałowców, cukrzyków i innych, bo ten... covid - to NIEWYPAŁ był!

    Na podatki będzie!

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 13-11-2020 o 08:56
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #4462
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Mój kolega umarł. Moja szwagierka to przeszła .Słuchałem Barcisia jak kłamał. Poje..................was .
    Współczuję...
    W dziwnych kręgach się obracasz i w dziwnym miejscu mieszkasz.
    Co i raz Ci ktoś z otoczenia umiera...
    Jakaś "niezdrowa okolica" czy może... Jesteś w takim wieku, gdy co chwilą traci się kogoś z równolatków?
    Mało kto dożywa teraz 100 lat
    Choć i tak wszystkim życzymy sto lat - sto lat!!!...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #4463
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Wzrost zgonów w październiku to ponad 15 tyś. względem średniej z lat 2016-2019, (wzrost o 44%)
    Ok. 3 tys. (20%) to zgony Covid, pozostałem 12 tys. (80%) to zgodny oficjalnie nie związane z Covid.

    Ponad pół roczne ograniczenie dostępu do służby zdrowia już ma swoje odzwierciedlenie w liczbie zgonów, a będzie dużo gorzej.
    Nie ograniczenia dostępu do służby zdrowia, tylko przekroczenia wydolności służby zdrowia przez niekontrolowany przyrost hospitalizowanych i ograniczenie kadr przetrzebionych Covid. O tym zagrożeniu informowano od lutego, ale nadal do wielu nie dociera, że tak przeciążony system opieki zdrowotnej jak w Polsce nie jest wstanie wytrzymać dodatkowego obciążenia i trzeba maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie wirusa. Ten wpis to jest kolejny przykład jak bardzo jesteś nieudolny w interpretacji zdarzeń i wyciągania z nich wniosków. Ale jak ktoś żyje w świecie zmyślonych kolegów chirurgów, którzy nie mają co robić, to brnie w fantazje i życzeniowość oderwane od rzeczywistości.

    A już kompletną abstrakcją jest przypisanie 3 tys zgonów Covid. Zrozumienie tematu na poziomie przedszkolaka jest znacznie szersze i głębsze niż w tym przypadku.

  4. #4464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Dla tWOJEJ informacji - nie posiadam konta na Pejsbuku.
    Nie mierz mnie swoją miarą.
    Nie musisz posiadać konta na FB aby posługiwać się "wiedzą" z FB i z YT.
    Napisz jeszcze, że nie oglądasz filmów na YT a wiedzę na temat covid zdobywasz z naukowych źródeł.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #4465

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Nie ograniczenia dostępu do służby zdrowia, tylko przekroczenia wydolności służby zdrowia przez niekontrolowany przyrost hospitalizowanych i ograniczenie kadr przetrzebionych Covid. O tym zagrożeniu informowano od lutego, ale nadal do wielu nie dociera, że tak przeciążony system opieki zdrowotnej jak w Polsce nie jest wstanie wytrzymać dodatkowego obciążenia i trzeba maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie wirusa. Ten wpis to jest kolejny przykład jak bardzo jesteś nieudolny w interpretacji zdarzeń i wyciągania z nich wniosków. Ale jak ktoś żyje w świecie zmyślonych kolegów chirurgów, którzy nie mają co robić, to brnie w fantazje i życzeniowość oderwane od rzeczywistości.

    A już kompletną abstrakcją jest przypisanie 3 tys zgonów Covid. Zrozumienie tematu na poziomie przedszkolaka jest znacznie szersze i głębsze niż w tym przypadku.
    Ten wpis jak większość przez ciebie popełnionych obraża inteligencję ludzi rozumnych - szkoda to komentować.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 13-11-2020 o 11:25

  6. #4466

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie musisz posiadać konta na FB aby posługiwać się "wiedzą" z FB i z YT.
    Napisz jeszcze, że nie oglądasz filmów na YT a wiedzę na temat covid zdobywasz z naukowych źródeł.
    O czym tY w ogóle do mnie rozmawiasz?

  7. #4467
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Ten wpis jak większość przez ciebie popełnionych obraża inteligencję ludzi rozumnych - szkoda to komentować.
    Skąd ty możesz to wiedzieć?

  8. #4468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    O czym tY w ogóle do mnie rozmawiasz?
    Nie rozmawiam bo nie można rozmawiać na poważne tematy z kimś nieposiadającym wiedzy.
    Publikujesz liczne wykresy słupkowe, może wstawiane dane są poprawne ale twoje wnioski "wysnuwane" z tych wykresów są na poziomie szkoły podstawowej.
    Zero myślenia.
    Wszystkie wnioski mają potwierdzać jedynie słuszną tezę lansowaną przez _Grisza_ .
    Lansuje różne tezy, nawet wzajemnie sprzeczne i nie widzisz tego (nie rozumiesz) tego.
    Posiadasz powierzchowną wiedzę.
    Wiedzę na poziomie Edyty G.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #4469
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Daj spokój. Dla gościa jak się nie będzie zauważało przypadków Covid, to Covid nie będzie istniał, w październiku umierają tylko osoby zdiagnozowane w październiku, a mieszkańcy opolskiego są testowani tylko na terenie opolskiego. Chłopina ogarnia świat zero jedynkowo, dla niego świat jest z gumy i rozciąga się zgodnie z potrzebami, związki przyczynowo skutkowe nie istnieją, a ty byś chciał aby pokusił się o jakąś refleksję.

  10. #4470

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie rozmawiam bo nie można rozmawiać na poważne tematy z kimś nieposiadającym wiedzy.
    Publikujesz liczne wykresy słupkowe, może wstawiane dane są poprawne ale twoje wnioski "wysnuwane" z tych wykresów są na poziomie szkoły podstawowej.
    Zero myślenia.
    Wszystkie wnioski mają potwierdzać jedynie słuszną tezę lansowaną przez _Grisza_ .
    Lansuje różne tezy, nawet wzajemnie sprzeczne i nie widzisz tego (nie rozumiesz) tego.
    Posiadasz powierzchowną wiedzę.
    Wiedzę na poziomie Edyty G.
    Widzę, że tY czerpiesz wiedzą z pudelko-pomponika.

  11. #4471

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Daj spokój. Dla gościa jak się nie będzie zauważało przypadków Covid, to Covid nie będzie istniał, w październiku umierają tylko osoby zdiagnozowane w październiku, a mieszkańcy opolskiego są testowani tylko na terenie opolskiego. Chłopina ogarnia świat zero jedynkowo, dla niego świat jest z gumy i rozciąga się zgodnie z potrzebami, związki przyczynowo skutkowe nie istnieją, a ty byś chciał aby pokusił się o jakąś refleksję.
    i tak sobie to tłumaczcie, pozwoli wam osiągnąć spokój ducha, ale z rzeczywistością to nie ma to nic wspólnego.
    ... adios

  12. #4472
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Wy się sami dobijacie tymi bzdurami , wyłączcie TV na amen , jutub tylko o wędkarstwie czy grzybobraniu no może ciut o budownictwie oczywiście a wasze zdrowie psychiczne się odbuduje bo widać po tych wpisach tabelkach wykresach że dobrze nie jest z psycho .

  13. #4473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Widzę, że tY czerpiesz wiedzą z pudelko-pomponika.
    Poczytaj
    W „spektaklu" Covid-19 są nie tylko „statyści", ale wręcz „aktorzy" odgrywający sceny ataków duszności, śmierci i pakowania do worków – tak zmagający się z koronawirusem Jerzy Polaczek, poseł PiS, odniósł się do kontrowersyjnej wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii.

    Edyta Górniak na swoich mediach społecznościowych zabrała ostatnio głos w sprawie pandemii. Piosenkarka wyraziła pogląd, iż w szpitalach „nie leżą chorzy na Covid-19, ale statyści".

    Stwierdziła także, że Bill Gates poprzez szczepionki chce doprowadzić do depopulacji świata. Krytycznie oceniła nakaz noszenia maseczek, bo stwierdziła, że dla niej to jedynie kawałek plastiku, który skłócił ludzi.
    Górniak podkreśliła również nigdy nie da zaszczepić siebie ani swojego syna, a jeśli przyjdzie taka konieczność, to opuści kraj lub woli umrzeć.
    https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-C...y-smierci.html
    Może to właśnie z poziomu Edyty G. czerpiesz swoje wzorce.
    "Namordnik" to twoje osobiste i wzorcowe określenie.
    Sam to określenie wymyśliłeś i durnotę powieszasz.
    Przecież nie czytasz pomponika / pudelka, nie ma FB i nie oglądasz "filmów" na YT.
    Wielu na FM ma poglądy zbliżone do Edyty G.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #4474

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Ponad pół roczne ograniczenie dostępu do służby zdrowia już ma swoje odzwierciedlenie w liczbie zgonów, a będzie dużo gorzej.
    Umiera starsza osoba w domu, parę dni później objawy covid ma rodzinka. Zagadka dla Ciebie - czy mogła umrzeć z powodu covid? Tak, kolego. Większa część tej nadwyżki zgonów jest właśnie z powodu niezdiagnozowanego covid.

    Mam znajomego lekarza i wszystkie info mam z 1. ręki, nie z google. Zakażenia idą po rodzinie, a objawy są tak różne, że prawie nikt nie przypuszcza, że śmierć dziadka, który się słabo zaczął czuć, jest z powodu covid...

    Widzę, że wszystkie kraje na świecie uwierzyły, że wirus jest groźniejszy od grypy, tylko _Grisza_ i grono wzajemnej adoracji wie lepiej...
    Ostatnio edytowane przez budowlany_laik ; 13-11-2020 o 15:37

  15. #4475

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Poczytaj
    https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-C...y-smierci.html
    Może to właśnie z poziomu Edyty G. czerpiesz swoje wzorce.
    "Namordnik" to twoje osobiste i wzorcowe określenie.
    Sam to określenie wymyśliłeś i durnotę powieszasz.
    Przecież nie czytasz pomponika / pudelka, nie ma FB i nie oglądasz "filmów" na YT.
    Wielu na FM ma poglądy zbliżone do Edyty G.
    Mało interesuje mnie celebrycki półświatek, ale z ciekawości przeczytałem jej oświadczenie na ulubionym przez ciebie Pejsbuku.
    Nic złego raczej nie napisała.

    Rok absurdów, manipulacji i rozpadu wszystkiego co znaliśmy. Rok utraty zdrowia i rok utraty Duszy. Gdzie się zatrzymamy, jeśli człowiek zaledwie nabiera rozpędu w agresji ...?
    Świat nie powinien być jednolity. Ale nie powinien także być poróżniony w takim sensie, jak się to na Naszych oczach objawia.
    Jestem zaskoczona medialną manipulacją moich wypowiedzi. Poruszyłam wiele wątków i zagadnień, także tych globalnie trudnych wcale nie mniej, niż sam covid. Poruszyłam je nie w telewizji ogólnopolskiej, lecz na prywatnym, zamkniętym kanale.
    Czy opinie muszą być jednolite ? Nie.
    Czy kiedykolwiek były ? Nie.
    Niezależnie jednak - absurdalnym i brutalnym przekłamaniem jest mielona wulgarnie informacja, jako bym powiedziała, że ludzie Nie chorują, a w szpitalach jedynie udają ich manekiny.
    Fałsz bez litości. A może nawet kretynizm, żeby chcieć wmówić komukolwiek! takie poglądy. 
    Nie wypowiedziałam słów, że ludzie nie chorują lub że wirusy nie istnieją. Istnieją. Lecz nie zgadzam się z obrazem - „Epidemii i Zagłady Świata” jaki agresywnie jest kreowany dla Naszych oczu. To nie mniej niż sam virus odbiera ludziom wiarę w ich zdrowie i wiarę w przetrwanie w tym fatalnym! roku.
    Nie porusza się tematów uzdrowień, a jest ich ogrom. Dlaczego ?? Dlaczego nikt głośno z przekonaniem i troskà nie nawołuje do chorych - Kochani, pokonamy to wspólnie! Nie poddajemy się! Zamiast tego w sieci jest masa filmów z różnych krajów, ukazujących, jak powstają na zlecenia „sceny grozy”, które mają uwiarygodnić dla Naszych oczu ZAGŁADĘ dla wszystkich. Nagrywają to sami aktorzy, pokazują kontrakty z opisem postać w roli pt. „pacjent covid” i pokazują proces charakteryzacji. Ja także nie dowierzałam! kiedy w sieci to zobaczyłam. Po co ?? Mało tragedii Nas dzisiaj otacza ?
    Uważam, że ludzie masowo chorują także dlatego, że oglądając takie sceny boją się żyć! Bo nie mają warunków uwierzyć, że pokonają chorobę. Miliony ludzi pokonywało nawet nowotwory. Udało im się bo uwierzyli, że się uda. Medycyna to jedno, ale również siła Ducha czyni cuda. O tym mówią od lat sami lekarze medycyny, ale także filozofia, psychologia i wszystkie religie Świata. To właśnie tę wiarę ludziom się dziś brutalnie odbiera, co jest dokładnym przeciwieństwem Troski o Zdrowie. 
    I o TEJ manipulacji człowiekiem i jego bezpieczeństwie mówiłam - wy barany bezmyślne jeden z drugim, „koledzy” z branży szukający widoczności i poklasku dla odwagi za chamstwo. 
    Nagradzam Was więc owacjami na stojąco.
    Ale nazwisk tu nie wspomnę, bo sobie na promocję na mojej platformie nie zasłużyliście. Oddałam je za to w ręce Pełnomocników Prawnych. 
    Rozumiem potrzebę „kolegów” wypuszczenia ciśnienia, które nagromadziło się po wielu trudnych wydarzeniach w tym roku. Ale w takich trudnych czasach mówić językiem nienawiści ??
    Naprawdę ...?
    Poza wszystkim, pomijając wszelkie zagadnienia - Jeśli ktoś mówi do mnie, pozostawiam sobie wybór, jak chce jego słowa odebrać. Nie uważam, że ktoś Zmusza mnie do przyjęcia ich za uniwersalną prawdę. Tak jak i ja nikogo zmusić do tego nie mogę. Prawdę odsłoni tylko historia, czyli czas.
    Do tego momentu możemy wszyscy jedynie zgadywać, jaka ta prawda w istocie jest.
    Choć żałosne te debaty „kolegów”, to i tak Nie o stan faktyczny wątków się oparły.
    Puste w próżne
    I jak ten Miłościwy Bóg ma ratować Człowieka, jeśli ten pokazuje, że nie jest wart ocalenia, bo się odczłowieczył.
    Z ukłonem dla
    Przebudzonych i Prawdziwych
    Edyta Górniak
    Podobna mi się określenie "namordnik" - mam dystans do siebie i świata, nie urodziłem się w kijem w tyłku jak co poniektórzy.

  16. #4476

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Umiera starsza osoba w domu, parę dni później objawy covid ma rodzinka. Zagadka dla Ciebie - czy mogła umrzeć z powodu covid? Tak, kolego. Większa część tej nadwyżki zgonów jest właśnie z powodu niezdiagnozowanego covid.
    Mam znajomego lekarza i wszystkie info mam z 1. ręki, nie z google. Zakażenia idą po rodzinie, a objawy są tak różne, że prawie nikt nie przypuszcza, że śmierć dziadka, który się słabo zaczął czuć, jest z powodu covid...
    Być może jest tak jak znajomy lekarz mówi, być może nie - to żaden wyznacznik.

    Fakty są takie, że w chwili obecnej to najbezpieczniej chorować na sam covid, bo tylko jego obecnie się leczy, cała reszta chorób została zepchnięta na drugi plan jakby nagle przestała istnieć, a to przecież w połączeniu z tymi chorobami SarsCov2 jest najgroźniejszy.

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Widzę, że wszystkie kraje na świecie uwierzyły, że wirus jest groźniejszy od grypy, tylko _Grisza_ i grono wzajemnej adoracji wie lepiej...
    Posłuchaj co mówi dr Kuna.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 13-11-2020 o 16:15

  17. #4477
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Widzę, że ogłupiania szarych ludzi trwa w najlepsze

  18. #4478

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Umiera starsza osoba w domu, parę dni później objawy covid ma rodzinka. Zagadka dla Ciebie - czy mogła umrzeć z powodu covid? Tak, kolego. Większa część tej nadwyżki zgonów jest właśnie z powodu niezdiagnozowanego covid.

    Mam znajomego lekarza i wszystkie info mam z 1. ręki, nie z google. Zakażenia idą po rodzinie, a objawy są tak różne, że prawie nikt nie przypuszcza, że śmierć dziadka, który się słabo zaczął czuć, jest z powodu covid...

    Widzę, że wszystkie kraje na świecie uwierzyły, że wirus jest groźniejszy od grypy, tylko _Grisza_ i grono wzajemnej adoracji wie lepiej...
    Nie wiem ile w tym prawdy ale mój sąsiad który był z całą rodziną na weselu gdzie zachorowało prawo 100 osób na covid dowiedział sie po czterech dniach. Zostały zrobione u niego w rodzinie testy i okazało sie że jego zona i jedno dziecko mają covida a pozostała dwójka dzieci i on oraz ojciec i matka jego (obydwoje są w podeszłym wieku około 80 lat) wirusa nie mają, normalnie żyli i spożywali razem posiłki przez te cztery dni nie będąc świadomi o zakażeniu. Więc ile w tym prawdy? Jakie są wiarygodne testy?
    Podobnie było ze znajomy z pracy, testy u niego wyszły pozytywne a zona i dwójka dzieci oraz rodzice zdrowi.
    W obu przypadkach nikt nie zmarł, wszyscy dostali miano ozdrowieńców.

  19. #4479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Mało interesuje mnie celebrycki półświatek, ale z ciekawości przeczytałem jej oświadczenie na ulubionym przez ciebie Pejsbuku.
    Nic złego raczej nie napisała.
    ...
    Manipulujesz.
    Cytuj oryginalną wypowiedź Edyty G. a nie jej tłumaczenie się ( "oświadczenie" ) po kolejnej głupiej wypowiedzi.
    Przeczytałeś "oświadczenie" które zacytowałeś i teraz twierdzisz że to jest wypowiedź o ktróej była wcześniej mowa.
    Brak logiki lub kolejne zakłamywanie faktów.

    Grisza Znowu kłamiesz. Nigdzie nie pisałem o "Pejsbuku".
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 13-11-2020 o 19:00 Powód: edycja - ("oświadczenie") + PS
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #4480

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Manipulujesz.
    Cytuj oryginalną wypowiedź Edyty G. a nie jej tłumaczenie "oświadczenie" się po kolejnej głupiej wypowiedzi.
    Przeczytałeś "oświadczenie" które zacytowałeś i teraz twierdzisz że to jest wypowiedź o któej była wcześniej mowa.
    Brak logiki lub kolejne zakłamywanie faktów.
    Jakie zakłamanie faktów? Ogarnij się człowiecze.
    To jej słowa na oficjalnym Prejsbuku - co mam śledzić jej każdą wypowiedź w szmatławcach?
    Tak jak napisałem - nie interesuje mnie celebrycki świat.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 13-11-2020 o 19:08

Strona 224 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony