dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 236 z 893
Pokaż wyniki od 4.701 do 4.720 z 17843
  1. #4701
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    @Nayri popieram to co piszesz, jest to rozsądne i logiczne ! Nie poddawaj się , Kaizen w większości tematów pisze głupoty a d7d jest zgodny z tzw mainstreamem , a ten jak wiadomo wychwala szczepionki ponad wszystko .
    Najgorsze jest to, że nawet naukowców, którzy odważą się choć troche skrytykować zasadność szczpień, ich skutecznosć wrzuca się ich do worka "płaskoziemców".... ale cóż lobbing istnieje a człowiek to chciwa bestia...

    aaa jeszcze zapomniałem o fotohobbym o którym już pisano, ze pokłoci się z Tobą dla zasady .... tak więc trzymaj sie, podoba mi się to co piszesz, jest w miare wyważone po prostu rozsądne ,
    pozdrowienia
    Ostatnio edytowane przez jacentyy ; 09-12-2020 o 14:47

  2. #4702
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    zejdź ze mnie, człowieku...
    Czy ja tu się "kłócę dla zasady" ? Po prostu prostuję głupoty, jak te słynne już "wielomilionowe demonstracje" przeciwników obostrzeń w DE.
    Co do szczepionki to m.in. ja cytowałem, że Astra-Zeneca ustaliła z UE zwolnienie z ewentualnych roszczeń po ew, NOP

  3. #4703
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Kurka a tu dalej starcie inteligencja vs ograniczeni.
    Takim bez szczepienia zakaz łażenia bez maseczki zezwolić tylko na zakupy od 5-6 nad ranem i tyle złamanie zasad 100k i po problemie
    Albo podnieść podatki o 50%
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  4. #4704
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    ^^
    Ty to ten ograniczony ?

  5. #4705
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacentyy Zobacz post
    ^^
    Ty to ten ograniczony ?
    Antymaseczkowcy, antyszczepionkowcy i podobny element
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  6. #4706
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Kurka a tu dalej starcie inteligencja vs ograniczeni.
    Takim bez szczepienia zakaz łażenia bez maseczki zezwolić tylko na zakupy od 5-6 nad ranem i tyle złamanie zasad 100k i po problemie
    Albo podnieść podatki o 50%
    Jestem za tym tylko pytanie czy za rok lub dwa ktokolwiek będzie jeszcze chodził na zakupy poza tymi w maseczkach , Szwajcarzy swoje zdanie wyrazili dosyć dobitnie .

  7. #4707
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Jestem za tym tylko pytanie czy za rok lub dwa ktokolwiek będzie jeszcze chodził na zakupy poza tymi w maseczkach , Szwajcarzy swoje zdanie wyrazili dosyć dobitnie .
    Tak, rezerwując 13 mln szczepionek dla 9mln mieszkańców

  8. #4708
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Antymaseczkowcy, antyszczepionkowcy i podobny element
    Czyli właściwie siebie określiłeś, ograniczeni ludzie dziela świat na czarno-biały, a w rzeczywistości są różne odcienie szarości, ba nawet sa inne kolory ....

  9. #4709
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacentyy Zobacz post
    Czyli właściwie siebie określiłeś, ograniczeni ludzie dziela świat na czarno-biały, a w rzeczywistości są różne odcienie szarości, ba nawet sa inne kolory ....
    Cóż jesli ktoś stanowi zagrożenie i to realne to trzeba go...
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #4710
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Cóż jesli ktoś stanowi zagrożenie i to realne to trzeba go...
    widzisz po Twoich wypowiedziach w tym temacie widać, że przyganiał kocioł garnkowi ....


    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    zejdź ze mnie, człowieku...
    Czy ja tu się "kłócę dla zasady" ? Po prostu prostuję głupoty, jak te słynne już "wielomilionowe demonstracje" przeciwników obostrzeń w DE.
    Co do szczepionki to m.in. ja cytowałem, że Astra-Zeneca ustaliła z UE zwolnienie z ewentualnych roszczeń po ew, NOP
    To jest moje subiektywne odczucie, chyba 2 raz je wyraziłem , tak więc specjalnie na Ciebie nie czyham....
    Ostatnio edytowane przez jacentyy ; 10-12-2020 o 07:28

  11. #4711
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Tak, rezerwując 13 mln szczepionek dla 9mln mieszkańców
    Te szczepionki wymagają dwóch dawek, więc 13 mln dawek = 6,5 mln zaszczepionych ludzi.
    Zależnie od tego, jaki % zaszczepionych będzie miał na tyle silne NOPy, że nie przyjmie drugiej dawki, liczba w pełni zaszczepionych z 13 mln dawek będzie odrobinę mniejsza niż okrągłe 6,5 mln.

  12. #4712
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Tak, rezerwując 13 mln szczepionek dla 9mln mieszkańców
    Sprawdź to jeszcze raz , oni zakazali szczepić tym ludzi bo widocznie mają niepoprawnych lekarzy .

  13. #4713
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Te szczepionki wymagają dwóch dawek, więc 13 mln dawek = 6,5 mln zaszczepionych ludzi.
    Zależnie od tego, jaki % zaszczepionych będzie miał na tyle silne NOPy, że nie przyjmie drugiej dawki, liczba w pełni zaszczepionych z 13 mln dawek będzie odrobinę mniejsza niż okrągłe 6,5 mln.
    Zważywszy, że są przeciwwskazania i szczepionka jest dla 16+ to oznacza, że mają zamówione szczepionki dla każdego, kto tylko MOŻE zostać zaszczepiony i pewnie jeszcze zapas.

  14. #4714
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Sprawdź to jeszcze raz , oni zakazali szczepić tym ludzi bo widocznie mają niepoprawnych lekarzy .
    Jak dotąd tylko dwa kraje zatwierdziły jakąkolwiek szczepionkę (nie licząc Rosji) więc to samo, co o Szwajcarii można napisać o całej reszcie państw.

    Szwajcaria nie zatwierdziła żadnej szczepionki na COVID-19. Nie znaczy to jednak, że Szwajcarzy nie będą się szczepić. Rząd zarezerwował 13 mln dawek szczepień od trzech dostawców za pośrednictwem WHO.
    [...]
    Europejska Agencja Leków (EMA) ma przedstawić swoje stanowisko 29 grudnia. Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) na razie nie wydała żadnych decyzji w tej sprawie. Nie jest więc tak, że to tylko Szwajcaria nie zatwierdziła (jeszcze) szczepionek na COVID-19. De facto nie zatwierdził ich jeszcze cały świat.

    Źródło
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 10-12-2020 o 08:13

  15. #4715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    https://fakehunter.pap.pl/raport/711...a-7e27b0ad77ba

    To w temacie modyfikacji genów człowieka.

  16. #4716
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Zważywszy, że są przeciwwskazania i szczepionka jest dla 16+ to oznacza, że mają zamówione szczepionki dla każdego, kto tylko MOŻE zostać zaszczepiony i pewnie jeszcze zapas.
    Tych szczepionek jest kilka (wyrosły jak grzyby po deszczu) - wszystkie są 16+?

  17. #4717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Tych szczepionek jest kilka (wyrosły jak grzyby po deszczu) - wszystkie są 16+?
    Jedyna dotąd zatwierdzona w UK jest 16+ - do innych szczepionek dokumentów nie widziałem. Ale to typowy zapis więc prawdopodobnie tak. Ta Pfeizera była testowana na 12 latkach i wg doniesień medialnych problemów nie było, ale zakres był zbyt mały, żeby zalecić młodszym. Być może z czasem uzupełnią badania i dostanie rekomendację dla młodszych. Ale to z powodu lekkiego przebiegu u dzieci nie jest priorytet. A zanim system da radę zaszczepić najpilniejsze grupy może się okaże, że epidemia wygaśnie.

  18. #4718
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jedyna dotąd zatwierdzona w UK jest 16+ - do innych szczepionek dokumentów nie widziałem. Ale to typowy zapis więc prawdopodobnie tak. Ta Pfeizera była testowana na 12 latkach i wg doniesień medialnych problemów nie było, ale zakres był zbyt mały, żeby zalecić młodszym. Być może z czasem uzupełnią badania i dostanie rekomendację dla młodszych. Ale to z powodu lekkiego przebiegu u dzieci nie jest priorytet. A zanim system da radę zaszczepić najpilniejsze grupy może się okaże, że epidemia wygaśnie.
    Jednego nie rozumiem - szczepionka nie jest na tyle pewna, by ją podać zdrowemu 15-latkowi, ale jest na tyle pewna, by ja podać obciążonemu juz wiekiem i chorobami 70-latkowi?

  19. #4719
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Ciekawi mnie czy za kilka lat dziewczyny będą zachodzić w ciążę a chłopy wiatr nosić w worku między nogami , to jest chore aby czymś niewiadomym szczepić skoro zawsze twierdzono że tego typu szczepionki badane muszą być od 7 do 20-tu lat a tu siup kilka miesięcy i gotowe , śmierdzi i cuchnie na kilometr lub co gorsze i prawdopodobne w tych czasach ktoś sobie hodując wirusa wyhodował od razu szczepionkę , ja tam nic nie mówię cienki jestem jak każdy z nas was ale pytania są nadal bez odpowiedzi a obserwując rządy wszystkich krajów wygląda to na jakąś zmowę ale to teorie spiskowe jak zwykle .

  20. #4720
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    tego typu szczepionki badane muszą być od 7 do 20-tu lat a tu siup kilka miesięcy i gotowe
    Skąd taka teoria?
    To jakim cudem co roku jest inna szczepionka na grypę?

Strona 236 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony