dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 893
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 17843
  1. #881
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Wiersz z dedykacją dla Ciebie.

    Kiedy przyszli...

    Martin Niemöller, 1892-1984
    (niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w 1942 r.)

    Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
    Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
    Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
    Nie byłem przecież socjaldemokratą.

    Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
    Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.


    Co do umierania.
    Ciekawe kiedy się pojawią statystyki śmierci ludzi którzy chorowali na inne choroby przewlekłe, a z powodu zamknięcia przychodni i gabinetów specjalistycznych nie mogli się dostać do swojego lekarza.

    Moja żona straciła już kilka wizyt u specjalistów bo miała je w szpitalu zamienionym teraz na jednoimienny.
    Moją teściową lekarz "badał" przez telefon podczas rok wcześniej umówionej wizyty u kardiologa. Jedyne pytanie jakie zadał to "jak się pani czuje?"
    Zapewne jak ktoś taki, z powodu braku opieki, umrze to jego śmierć zaliczą do ofiar COVID.
    Co ciekawe będą mieli rację bo z powodu paniki COVID-owej wielu ludzi nie ma opieki lekarza albo się boi pójść do lekarza.
    Dziękuję za dedykacje.
    Odpowiedź jesli umrę jako ostatni tzn że wygrałem swoje życie.
    A gdybym zaprotestował przy żydach dawno by mnie nie było a tak . wygrałem

    Co d dalszej cześci Twojej wypoweidzi
    To odbiega od tematu.
    Ja mówię ze ludzie maja racjonalnie korzystać z usług, robić zakupy jak potrzeba ,mieć maski naryju, omijać innego człowieka z daleka Nie spotykać się ludzkimi z poza rodziny.
    Cyrk sie zacznie zimą ponieważ teraz ludzie nie mają wpojonych zasad BHP.

    Osobiście uważam że specjaliś powinni być otwarci za to biorą pieniądze .Tylko nie dopuszczać to stłoczenia ludzi a lekarz po wizycie człowieka zmienia maske ma przyłbice na ryju i dezynfekuje łapy.

    Każdemu gnojowi co przyjmował prywatnie jak NFZ był zamknięty łapy uciać przy samej dupie
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  2. #882

    Domyślnie

    Ta epidemia cowidowa jest faktem a pandemia też pod warunkiem że po zmianie definicji Pandemii przez WHO w 2009. Zachęcam posiadaczy papierowych wydań encyklopedycznych do weryfikacji tego hasła. Natomiast wg niektórych medyków.naukowców jest formą prątka gruźlicy a nasz hołubiony koronawirus jedynie towarzysząca infekcją wg ostatniego Nexusa.
    A o zakulisowych matactwach świadczy kuszenie batki Białorusi wziątkami w zamian za: https://www.salon24.pl/u/niemcy/1066...s-przed-korona

  3. #883

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Pół procenta na łep upadłeś? To coś koło 0,002-0,003%
    Standardowej tej pandemicznej siega poziomu hiszpanki , a medycy twierdzą że co parę dekad staje się morderczą. Ale cieszy fakt że czepiłeś się tylko tego szczegułu , a nie negujesz prawdy reszty:
    " A ile w tej chwili pracuje respiratorów u chorych z komplikacją tego morderczego wirusa? Dobra napiszę 60 sztuk na całą Polskę. Jeden powie dużo drugi malutko, i tu pies pogrzebany ale pozbawianie praw do wykonywania zawodu za cytowanie branżowych niedostępnych dla gawiedzi pism medycznych to zwykły sqrwilizm stosowany. https://www.youtube.com/watch?v=tVV5ewsfofw"

  4. #884
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Dopiero co był tu opis dobrodziejstwa użycia respiratora. Cytuję co wstawił Chef Paul:
    RESPIRATOR-NIE jest to maska tlenowa nakładana na usta, gdy pacjent wygodnie leży i czyta czasopisma. Wentylacja dla Covid-19 to bolesna intubacja, która schodzi do gardła i pozostaje tam, dopóki nie przeżyjesz lub nie umrzesz.

    Odbywa się to w znieczuleniu przez 2–3 tygodnie bez ruchu, z rurką wkładaną od ust do tchawicy i pozwala oddychać w rytm pracy płuc.
    Pacjent nie może mówić, jeść, ani robić niczego w naturalny sposób - maszyna utrzymuje cię przy życiu.

    Dyskomfort i odczuwany przez nich ból sprawiają, że lekarze muszą podawać pacjentom środki uspokajające i przeciwbólowe, aby zapewnić tolerancję rurki tak długo, muszą pozostawać pod sztuczną wentylacją, a nierzadko wprowadza się ich w śpiączkę farmakologiczną.

    Po 20 dniach od tego zabiegu młody pacjent traci 40% masy mięśniowej i, o ile mu się nie założy tracheostomii (jeszcze jedna rurka wprowadzana przez nacięcie na szyi), może doznać urazu jamy ustnej lub strun głosowych, a także możliwych powikłań ze strony układu oddychania i krążenia.

    Dodajmy jeszcze dla porządku kolejną rurkę do żołądka, przez nos lub skórę, aby doprowadzić płynny pokarm, lepką torbę wokół tyłka, aby zebrać biegunkę, cewnik do zbierania moczu, rurkę do płynów i leków, cewnik do tętnicy do monitorowania ciśnienia krwi, które jest całkowicie zależne od precyzyjnie obliczonych dawek podanych leków.

    No i te zespoły pielęgniarek które muszą zmieniać pozycję kończyn co dwie godziny i kłaść cię na macie z lodowatym płynem, aby pomóc obniżyć temperaturę ciała.
    Ktoś chce to wszystko wypróbować? Zostań w domu,noś maskę gdy wychodzisz z domu! Bądź bezpieczny i odpowiedzialny!

    Warto wspomnieć, że pacjent słyszy wszystko, co się wokół niego mówi, więc jeśli personel mówi o śmierci, pacjent wpada w panikę. Jeśli środki uspokajające zostaną zmniejszone, pacjent wpada w panikę ponieważ nie może oddychać, mówić ani,poruszać się. Kiedy zaczynają obniżać dawki leków przeciwbólowych, pacjent niemo krzyczy w swojej głowie, ale nie może wydać żadnego dźwięku. Kiedy wyjmą już te rurki do oddychania, dalej nie jest przyjemnie. Jest wciąż duszno i boli gardło i trzeba się uczyć jeść od początku.

    Twoje dziecko, małżonek,partner,rodzic cierpi na samotność w szpitalu...Ofiary nie ograniczają się wyłącznie do obcych. Kiedy zdecydujesz tłoczyć się bez maski przy wejściach do nowo otwieranych sklepów w celu dokonania jakiegoś nieistotnego zakupu lub uczestniczyć w innym zgromadzeniu ludzi, zadaj sobie pytanie, czy warto do końca życia żyć ze świadomością,że Twoje dziecko,partner,mąż,matka czy ojciec cierpiał a może i zmarł samotnie w szpitalu.
    Nie bądź ku*** egoistą!

    Wszystkim „uczonym” przypominam,że pandemia to nie jest kwestia „wiary” tylko faktów.Zaklinanie rzeczywistości nic nie zmieni.

    Konsultacja medyczna
    Dr Anestezjolog
    Marcin Rawicz

    Kuniec cytata.
    Chciałbyś dostąpic tej łaski jak jeden z tych sześćdziesięciu? Chyba nigdy nie miałeś żadnych rurek podpiętych do krtani, anusa, cewki moczowej lub żył. Napisałem w kolejności od najmniej przyjemnego, oczywiście o ile można tu mówić o "przyjemności".

    Zaprawdę powiadam: Nie wiesz o czym piszesz. Jeśli nie poważasz medyków, to w razie łaski choroby nie zawracaj im gitary swoimi wyimaginowanymi przypadłościami. Lecz się sam. Najlepiej klepanym słowem i biciem głową o ziemię i dymem.

  5. #885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Zaprawdę powiadam: Nie wiesz o czym piszesz. Jeśli nie poważasz medyków, to w razie łaski choroby nie zawracaj im gitary swoimi wyimaginowanymi przypadłościami. Lecz się sam. Najlepiej klepanym słowem i biciem głową o ziemię i dymem.
    Prawdę powiadasz.
    Nastąpił kolejny wysyp fachowców od wiedzy zasłyszanej na YT od tzw. fachowców, celebrytów i innych znawców tematu.
    Oczywiście prawie żaden z nich nie ma wykształcenia zbliżonego do poruszanych tematów.

    Tzw. "znawcy" nie potrafią nawet podać prawdziwych statystyk przypadków zachorowań i śmiercie z powodu grypy i covida.
    Powielają te głupoty które zasłyszeli od innych. A ci inni od innych innych.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 08-08-2020 o 17:45
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #886

    Domyślnie

    Oooo, ale temacik się rozwiną. Witam Towarzystwo.

    Tutaj filmik po angielsku. Coś dla kumatych.

    Dalej.
    Pani profesorze, to czym się różni wirus, koronawirus od zwykłego przeziębienia lub grypy?

    Nazwą.
    innym razem
    Jako wirus jest to wirus w miarę łagodny. Gdyby to był inny wirus sytuacja była by jeszcze gorsza, a może lepsza. To zależy. ....
    to Włodzimierz Gut, doradca Głównego Inspektora Sanitarnego.
    źródło rmf

    Lekarze: Respiratory mogą zaszkodzić niektórym pacjentom

    Wśród lekarzy zajmujących się przypadkami zakażenia koronawirusem pojawiły się wątpliwości, w jakich sytuacjach pacjenci potrzebujący wsparcia przy oddychaniu powinni być wspomagani przez respiratory. Część uważa, że intubacja może wyrządzić niektórym ludziom więcej szkody niż pożytku.
    ...
    W ostatnich tygodniach amerykańskie szpitale zaczęły robić wszystko, co w ich mocy, aby opóźnić konieczność korzystania z aparatów oddechowych.
    ...

    Coraz częściej lekarz zamiast respiratorów decydują się na podawanie tlenu do nosa, zakładanie masek oddechowych lub nawet przekręcanie pacjentów na brzuch, co ma pomagać płucom.
    Źródło. Rzeczpospolita. rp.pl


    Eksperci Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zalecają noszenie maseczek (i zgłaszanie się do lekarza) wszystkim osobom mającym gorączkę, trudności z oddychaniem, kichającym i kaszlącym. Takie działanie profilaktyczne praktykowane jest od wielu lat na przykład w Japonii. Zdrowe osoby potrzebują maseczek tylko wówczas, gdy opiekują się przebywającą w tym samym pomieszczeniu osobą z podejrzeniem infekcji.

    Kiedy maseczki chronią przed koronawirusem

    "Maseczki służą przede wszystkim do ochrony osób zakażonych, aby nie stanowili zagrożenia dla otoczenia" - wyjaśnił płk prof. dr hab. n. med. Krzysztof Korzeniewski, kierownik Zakładu Epidemiologii i Medycyny Tropikalnej Wojskowego Instytutu Medycznego. "Noszone przez osoby niezakażone bardziej działają na dobre samopoczucie noszących, niż mają znaczenie epidemiologiczne. Maseczki powszechnie stosowane, np. w służbie zdrowia, mają tak duże pory, że ich skuteczność pod względem blokowania drobnoustrojów wydostających się z wydychanym powietrzem jest znikoma" - dodał.
    ....

    Przed założeniem maski należy oczyścić ręce preparatem zawierającym alkohol lub umyć wodą i mydłem. W przypadku maseczki chirurgicznej trzeba zlokalizować umieszczoną w jej górnej części blaszkę, która po odpowiednim dogięciu powinna przylegać do górnej części nosa. Jeśli maska wyposażona została w gumki, trzeba je zaczepić o uszy, a jeśli ma tasiemki - zawiązać z tyłu głowy. Maska powinna zakrywać usta, nos i podbródek, przy czym nie powinno być luki pomiędzy twarzą a maską.

    Należy unikać dotykania maski podczas jej używania. Jeśli jednak do tego dojdzie, trzeba oczyścić ręce preparatem alkoholowym lub wodą i mydłem. Gdy tylko maska stanie się wilgotna, trzeba ją wymienić na nową. Jednorazowych masek nie należy używać ponownie.

    Maskę należy zdejmować chwytając za część tylną, bez dotykania potencjalnie zakażonej części przedniej, i natychmiast wyrzucić do zamkniętego pojemnika. Po wykonaniu tej czynności należy oczyścić ręce preparatem alkoholowym lub umyć wodą i mydłem.
    Źródło: Puls Medycyny
    https://pulsmedycyny.pl/who-same-mas...wirusem-984624

    Ja nie widziałem, żeby ktoś tak postępował ze szmatką. Z tego co widziałem to cyk z ryjka, zwijmy i siup do kieszeni. Tak używacie pewnie tej szmatki przez kilka dni lub więcej. Przecież to co nosicie na czterech literach pewnie częściej zmieniacie.

    Co do statystyk. Zmarła niedawno starsza osoba w domu. Ponad 80 lat. Podobno miała objawy jak przy "covidzie", tak twierdziła rodzina. Była na weselu u wnuczka. No i lekarz walną w kartę zgonu kod U07 i po sprawie.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  7. #887
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Tak, bo zasadą jest że umarlakom testów się nie robi. Przynajmniej tak jest w PL. Co do maseczki, to wejście do sklepu czy urzędu BEZ jest skur.....em. Względem pracowników i mijanych z bliska osób. Tak uważam ja, stary pierdziel, który za czasów ospy we Wrocku w 1963 rozumiał co się dzieje.
    Miałem medyków w rodzinie.

  8. #888
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    To jest wirus wmiare łagodny tak. To nie ebola ale tez nie grypka
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  9. #889
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  10. #890
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    No co Polska

    Ja się nie dziwię że to czerwona strefa jak Foto chodzi do kawiarenek i na stadiony a jest z tych uważających na siebie to co dopiero reszta.
    Za chwile Rybnik tak będzie zakażony że spalą go w ogniu atomowym
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  11. #891
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Ludziska wy te berety macie przepocone ? wygaście te gadziny Telewizyjne aby na tydzień .

  12. #892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Dziękuję za dedykacje.
    Odpowiedź jesli umrę jako ostatni tzn że wygrałem swoje życie.
    A gdybym zaprotestował przy żydach dawno by mnie nie było a tak . wygrałem

    Co d dalszej cześci Twojej wypoweidzi
    To odbiega od tematu.
    Ja mówię ze ludzie maja racjonalnie korzystać z usług, robić zakupy jak potrzeba ,mieć maski naryju, omijać innego człowieka z daleka Nie spotykać się ludzkimi z poza rodziny.
    Cyrk sie zacznie zimą ponieważ teraz ludzie nie mają wpojonych zasad BHP.

    Osobiście uważam że specjaliś powinni być otwarci za to biorą pieniądze .Tylko nie dopuszczać to stłoczenia ludzi a lekarz po wizycie człowieka zmienia maske ma przyłbice na ryju i dezynfekuje łapy.

    Każdemu gnojowi co przyjmował prywatnie jak NFZ był zamknięty łapy uciać przy samej dupie
    kulibob
    Gamoniu!!!
    To przecież już było!!!!!
    Znamy efekty...
    Przeczytaj to:
    http://www.dws-xip.pl/Dane/programnsdap.html

    Zwłaszcza żądania.

    Z Twoich wypowiedzi jasno wynika, że w zależności od sytuacji, siedziałbyś w SS lub Judenracie.

    Bo?
    "Ja mówię ze ludzie maja racjonalnie korzystać z usług, robić zakupy jak potrzeba ,mieć maski naryju, omijać innego człowieka z daleka Nie spotykać się ludzkimi z poza rodziny.
    Cyrk sie zacznie zimą ponieważ teraz ludzie nie mają wpojonych zasad BHP.

    Osobiście uważam że specjaliś powinni być otwarci za to biorą pieniądze .Tylko nie dopuszczać to stłoczenia ludzi a lekarz po wizycie człowieka zmienia maske ma przyłbice na ryju i dezynfekuje łapy.

    Każdemu gnojowi co przyjmował prywatnie jak NFZ był zamknięty łapy uciać przy samej dupie "

    Idziemy w stronę realizacji tego co już było.
    ZERO REFLEKSJI!!!
    Państwo da, państwo wie komu, ile, na co...
    W państwie są Ci dobrzy i te zdradzieckie mordy godne wytępienia...

    Obudź się, chłopie, bo skończy się tym, że odwiedzi Cię ktoś z jakiegoś KEDYWU i jakiś wyrok odczyta...
    Obozy koncentracyjne już też były. Takie, w których gromadzono elementy niebezpieczne, niepożądane...
    Czym jest profilatyczna kwarantanna miasta czy obszaru jak nie stosowaniem znanych metod?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  13. #893
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Ja i bardzo wielu innych - nie zawsze jestem racjonalny, jeżeli chodzi o to co lubię, o hobby, zainteresowania.
    Często robię rzeczy "nieopłacalne" bo daje mi to radaość i satysfakcję.

    Ubieranie ludzi w szare mundurki i zapędzanie do jedynie słusznych działań w interesie społecznym też już było.
    Czasy MAO, POLPOTA...
    Tego chcesz?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  14. #894
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    kulibob
    Gamoniu!!!
    To przecież już było!!!!!
    Znamy efekty...
    Przeczytaj to:
    http://www.dws-xip.pl/Dane/programnsdap.html

    Zwłaszcza żądania.

    Z Twoich wypowiedzi jasno wynika, że w zależności od sytuacji, siedziałbyś w SS lub Judenracie.

    Bo?
    "Ja mówię ze ludzie maja racjonalnie korzystać z usług, robić zakupy jak potrzeba ,mieć maski naryju, omijać innego człowieka z daleka Nie spotykać się ludzkimi z poza rodziny.
    Cyrk sie zacznie zimą ponieważ teraz ludzie nie mają wpojonych zasad BHP.

    Osobiście uważam że specjaliś powinni być otwarci za to biorą pieniądze .Tylko nie dopuszczać to stłoczenia ludzi a lekarz po wizycie człowieka zmienia maske ma przyłbice na ryju i dezynfekuje łapy.

    Każdemu gnojowi co przyjmował prywatnie jak NFZ był zamknięty łapy uciać przy samej dupie "

    Idziemy w stronę realizacji tego co już było.
    ZERO REFLEKSJI!!!
    Państwo da, państwo wie komu, ile, na co...
    W państwie są Ci dobrzy i te zdradzieckie mordy godne wytępienia...

    Obudź się, chłopie, bo skończy się tym, że odwiedzi Cię ktoś z jakiegoś KEDYWU i jakiś wyrok odczyta...
    Obozy koncentracyjne już też były. Takie, w których gromadzono elementy niebezpieczne, niepożądane...
    Czym jest profilatyczna kwarantanna miasta czy obszaru jak nie stosowaniem znanych metod?

    Adam M.
    Ja ma poglądy dość skrajnie prawicowe.
    Generalnie jednosta jest zbyt głupia aby w takich sytuacjach jak mamy teraz samo stanowiła o sobie. Jeśli trzeba odciąć miasto to trzeba to zrobić i tyle.
    JEdnak nie popieram rozdawnictwa dlatego jestem przciwnikiem obecnej władzy. Jednak popieram ich politykę zagraniczną i częściowo wewnętrzna.
    Z rozdawnictwa w to tylko powinna być emerytura socjalna dla każde gówniana al e równa. Każdy ma całe życie aby zarobić na starość.

    Zresztą ten watek powinien rozwiązać wszystkie problemy na świecie
    https://forum.muratordom.pl/showthre...trzeni-Tjurina
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 09-08-2020 o 10:12
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  15. #895
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    No co Polska

    Ja się nie dziwię że to czerwona strefa jak Foto chodzi do kawiarenek i na stadiony a jest z tych uważających na siebie to co dopiero reszta.
    Za chwile Rybnik tak będzie zakażony że spalą go w ogniu atomowym
    Przeciez widzisz, że zawyżaja statystyki, żebys siadzial tam w głuszy i szczał ze strachu przed każdą wyprawą do Biedronki.
    Jest czerwona strefa, bo przebadali tysiące górników i ich rodzin, a że górnicy zarażali się jeden, od drugiego, to liczba przypadków robi wrażenie.
    Tylko sprawdź sobie teraz loczbę zacnorowań i zgonów w województwie śląskim i porównaj z mazowieckim.
    Przemyśl to i wróć z wnioskami.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 09-08-2020 o 10:34

  16. #896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Ktoś w imię swoich celów "gotuje świat jak tę żabę"
    Powolutku, skutecznie.

    Jasno okazuje się, że mądrych jest niewielu a większość to idioci.
    Dodać do tego kilku pożytecznych idiotów i tych podatnych na sugestie, manipulacje - i cel osiągnie.
    Ciekawe - do czego zmierza?
    Odbiera nam wolność po okruszku, stale, ciągle, od lat, a teraz przyspiesza swe działania.


    kulibob umie liczyć własne złotówki.
    To wiemy.
    Czekamy na relację kuliboba z wizyty na stacji obsługi po wymianie oleju w samochodzie.
    Wiecie, że to NAJTAŃSZA OPCJA TERAZ BĘDZIE, aby nadal autkiem jeździć?


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  17. #897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ja ma poglądy dość skrajnie prawicowe.
    Generalnie jednosta jest zbyt głupia aby w takich sytuacjach jak mamy teraz samo stanowiła o sobie. Jeśli trzeba odciąć miasto to trzeba to zrobić i tyle.
    JEdnak nie popieram rozdawnictwa dlatego jestem przciwnikiem obecnej władzy. Jednak popieram ich politykę zagraniczną i częściowo wewnętrzna.
    Z rozdawnictwa w to tylko powinna być emerytura socjalna dla każde gówniana al e równa. Każdy ma całe życie aby zarobić na starość.

    Zresztą ten watek powinien rozwiązać wszystkie problemy na świecie
    https://forum.muratordom.pl/showthre...trzeni-Tjurina
    Pokiełbasiło Ci się wszystko...
    Te poglądy są faszystowskie!
    Zajrzyj do encyklopedii i przypomnij sobie co to jest faszyzm.
    I nie utożsamiaj faszyzmu jako idei z Niemcami.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  18. #898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    "Generalnie jednosta jest zbyt głupia aby w takich sytuacjach jak mamy teraz samo stanowiła o sobie. Jeśli trzeba odciąć miasto to trzeba to zrobić i tyle."

    To już było!
    Propagowanie takich poczynań budzi we mnie lęk...
    Kto sprawdzi czy trzeba?
    Kto skontroluje tych, co kontrolują?
    Świat jest stary....
    Tak samo TAKIE idee.

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 09-08-2020 o 10:39
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  19. #899
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Pierwsza data - 1038.
    Druga data - 1846.

    Czyli lud się budzi co około 800 lat. No to dłuuuugo poczekamy.
    Łeb w dół i mamrotaj: "Dobry wodzu a nasz panie ..."

  20. #900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Przemyślałem to, co bardzo mnie zaniepokoiło.
    Dokonałem analizy stwierdzenia:

    „Generalnie jednostka jest zbyt głupia aby w takich sytuacjach jak mamy teraz samo stanowiła o sobie. Jeśli trzeba odciąć miasto to trzeba to zrobić i tyle.”

    Wnioski są dość ponure.
    W czyim interesie TRZEBA podejmować takie działania?
    - No, w interesie WŁAŚCICIELA tego głupiego bydełka!
    Bo jak mu wymrze, to nie zapracuje na niego, powinno się dbać o inwentarz!
    MĄDRY posiadacz hodowli czasem musi podejmować trudne wybory. - Leczyć chore sztuki czy wybić część stada?
    Analizuje – co jest tańsze – i podejmuje jedynie słuszną decyzję.
    Czytaliście o ASF, ptasiej grypie i o podobnych plagach?
    Najtaniej pokonywano problem wybijając stada malutkim bez badania sensowności i zasadności. Najczęściej w interesie „mocniejszego”. Często przebywającego „gdzieś tam daleko”, kompletnie niewidocznego, działającego zza kulis.
    Do prowadzenia dużej hodowli właściciel NIGDY nie zabiera się „tytmi ręcami”!
    Dobiera sobie jakichś koniuchów, pastuchów, parobków, którym nieco płaci.
    ALE !!!
    Nie pozwala też na nadmierny rozrost tej hodowli!
    Mogłaby mu się „rozlecieć” gdyby stracił nad nią kontrolę, władzę z powodu nadmiernej liczebności stada.
    Najbardziej jednak opłacalne jest, aby pastuchy, nadzorcy, pracowali DLA IDEI !
    Bo… jakby tak WYTŁUMACZYĆ IM, że działania nadzorcze są W ICH INTERESIE, to.. nawet płacić by im nie trzeba!!!
    SAMI dopilnują aby hodowla szła! Pokonają wszystkie trudności i spacyfikują oponentów.
    Ze strachu, dla kasy, dla iluzji swej „wolności” w tej sytuacji…

    Hodują nas…
    Pożyteczni idioci nas pilnują…
    No i tak to trwa.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 45 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony