dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 486 z 893
Pokaż wyniki od 9.701 do 9.720 z 17843
  1. #9701

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Pytałem się normalnie.
    Nie pisałeś o zgonach w miejscu pracy i obowiązkowej sekcji.
    Kto zleca i na jakiej podstawie sekcję zwłok po śmierci w miejscu pracy?

    Jeżeli facet miał jakieś przeciwwskazania to chyba był chory a nie zdrowy.

    Czy sekcja wykazała związek między szczepieniami a zakrzepicą czy to Twoja autorski teza?
    Pytałeś normalnie i tak Ci odpowiedziałem, więc nie rozumiem kolejnych pytań, ale odpowiem bo nie lubię nie zakończonych dyskusji.
    Sekcję zwłok zleca prokurator który był na miejscu zdarzenia.
    Napisałem też wyraźnie że gościu nigdy na nic się nie uskarżał, nie robił żadnych badań (co było jak widać jego błędem) więc skąd mógł wiedzieć na co choruje a przed szczepionką robią jakieś badania laboratoryjne? Zapytałem się Ciebie więc grzecznie byłoby odpowiedzieć.
    Już też pisałem że po sekcji zwłok napisano w akcie zgonu że przyczyna zgonu była zakrzepica, wystarczy czytać a nie domniemywać że to moja autorska teza.

  2. #9702
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Więc spieszę z wyjaśnieniem bo jak widać najwyraźniej masz problem z odczytaniem ze zrozumieniem słów napisanych w języku polskim jak również i używaniem określeń o których nie masz pojęcia co oznaczają.
    Otóż to nie deklaracja tylko podsumowanie

    Pogrubiłem i powiększyłem abyś nie miał problemu z dojrzeniem że ta ostania to nie to ostatnia bo gdybym napisał że to ostatnia moja wypowiedź oznaczało by że więcej tu nie pisałbym. Jeżeli korzystasz z tłumacza to wilele tłumaczy że takie byki walisz.
    I tak na marginesie, to ostatnio Twoje wpisy na forum w różnych tematach są niczym innym jak czepieniem się i rozpoczynaniem kolejnych kłótni, wyrywasz moje zdanie z kontekstu rozmowy z kulibotem i robisz z tego zaczepkę do kolejnej jałowej dyskusji.
    Ogarnij się chłopie i daj se na wstrzymanie, wiem że to trudne bo co można na emeryturze robić w szczególności gdy nie ma się co robić.
    Nie możesz się powstrzymać od "wycieczek personalnych" w swych odpowiedziach ?
    Co w związku z mym postem ma moja "emerytura" lub "korzystanie z tłumacza co wiele tłumaczy" ?
    unde venis et quo tendis

  3. #9703

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Nie możesz się powstrzymać od "wycieczek personalnych" w swych odpowiedziach ?
    Co w związku z mym postem ma moja "emerytura" lub "korzystanie z tłumacza co wiele tłumaczy" ?
    Przestań pierwszy robić wycieczki pod moim adresem.
    Korzystanie z tłumacza wiele tłumaczy bo używasz określeń których nie znasz znaczenia to odnośnie tej deklaracji która nie była deklaracją.
    A tak poza tym nic więcej nie masz do powiedzenia w sprawie" ta ostatnia wypowiedź", czyżbyś dalej nie zrozumiał literek poskładanych w całość i napisanych w języku polskim?

  4. #9704
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Przestań pierwszy robić wycieczki pod moim adresem.
    Korzystanie z tłumacza wiele tłumaczy bo używasz określeń których nie znasz znaczenia to odnośnie tej deklaracji która nie była deklaracją.
    A tak poza tym nic więcej nie masz do powiedzenia w sprawie" ta ostatnia wypowiedź", czyżbyś dalej nie zrozumiał literek poskładanych w całość i napisanych w języku polskim?
    Przyjąłem do wiadomości Twoje pokrętne tłumaczenia bez tłumaczza
    ... "czuję miętę"
    unde venis et quo tendis

  5. #9705
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Pytałeś normalnie i tak Ci odpowiedziałem, więc nie rozumiem kolejnych pytań, ale odpowiem bo nie lubię nie zakończonych dyskusji.
    Sekcję zwłok zleca prokurator który był na miejscu zdarzenia.
    Napisałem też wyraźnie że gościu nigdy na nic się nie uskarżał, nie robił żadnych badań (co było jak widać jego błędem) więc skąd mógł wiedzieć na co choruje a przed szczepionką robią jakieś badania laboratoryjne? Zapytałem się Ciebie więc grzecznie byłoby odpowiedzieć.
    Już też pisałem że po sekcji zwłok napisano w akcie zgonu że przyczyna zgonu była zakrzepica, wystarczy czytać a nie domniemywać że to moja autorska teza.
    Kolejne pytania są jednak uzasadnione.
    Człowiek zmarł w miejscu pracy i dlatego był prokurator i była sekcja zwłok.
    W domyśle: gdyby zmarł w domu kilka godzin później to by nie było prokuratora i sekcji zwłok i pewnie nie było by domysłu "zakrzepica".

    Powtórzę podstawowe pytanie:
    Czy sekcja wykazała związek między szczepieniami a zakrzepicą czy to Twoja autorski teza?

    Proste pytanie:
    Zakrzepica może być spowodowana przyjętą szczepionką (taki jest Twój domysł) lub chorobą nie ujawnioną bo " gościu nigdy na nic się nie uskarżał, nie robił żadnych badań".
    Możesz odpowiedzieć?


    I nie traktuj tych pytań jako zaczepkę czy agresję.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 25-07-2021 o 22:12
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #9706
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    "Ludowe podejście do tematu" - jeśli ktoś nigdy nie bywał u lekarza to musowo był zdrowy jak koń. Bo niby brak wyników badań ma świadczyć o zdrowiu. Po co się badać jeśli nic nie boli. O profilaktyce, o związku ryzyka chorób z wiekiem w szkole się nie uczy, ważniejsze jest chodzenie po wodzie oraz inne cuda wianki. Ciekawe czy znajdzie się odważny rząd z cochones aby ustawowo powiązać profilaktykę z odpłatnością za zabiegi medyczne. Na razie ważniejsze jest tropienie błyskawic i napisów na trotuarach. Profilaktyka idzie sie ***** .

    Mam na myśli PASAĆ.

  7. #9707

    Domyślnie

    Tymczasem u braci rzymian jeszcze dwa tygodnie temu było 64% skuteczności szczypawy na deltę, a dzisiaj... https://www.msn.com/EN-US/news/medic...ess/ar-AAMu3IG , jak jeszcze do tego dołożyć tę smutną dla dziubniętych informację https://www.israelnationalnews.com/N...ws.aspx/309762, to jaka z tego mądrość ludowa płynie?
    150 m2 grzane, mur 40cm + 15cm grafitowego styro, strop 18cm grafitowego styro, białe styro 10cm w podłodze, podłogówka/grzejniki ~50/50, wentylacja mech.+reku, DZ Konceptus 12 x heli tzw. "połówki" (tyle, co 6 normalnych) PC on/off DIY + kominek z PW, PV 10kWp

  8. #9708
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    656

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbig_wwl Zobacz post
    Tymczasem u braci rzymian jeszcze dwa tygodnie temu było 64% skuteczności szczypawy na deltę, a dzisiaj... https://www.msn.com/EN-US/news/medic...ess/ar-AAMu3IG , jak jeszcze do tego dołożyć tę smutną dla dziubniętych informację https://www.israelnationalnews.com/N...ws.aspx/309762, to jaka z tego mądrość ludowa płynie?
    ale przecież mówili, że musimy się szczepić i tylko tym powstrzymamy strasznego covida. To muszą być antyszczepionkowcy z podrobionymi certyfikatami

  9. #9709
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbig_wwl Zobacz post
    Tymczasem u braci rzymian jeszcze dwa tygodnie temu było 64% skuteczności szczypawy na deltę, a dzisiaj... https://www.msn.com/EN-US/news/medic...ess/ar-AAMu3IG , jak jeszcze do tego dołożyć tę smutną dla dziubniętych informację https://www.israelnationalnews.com/N...ws.aspx/309762, to jaka z tego mądrość ludowa płynie?
    Najważniejsze info które pominełeś z CNBC

    "Według izraelskich danych szczepionka dwudawkowa nadal działa bardzo dobrze w zapobieganiu poważnym chorobom, wykazując 88% skuteczność przeciwko hospitalizacji i 91% skuteczność przeciwko ciężkim chorobom."

    Nawet jeśli te 39% jest wiarygoden :
    "Dane dotyczące skuteczności, które opierają się na nieokreślonej liczbie osób między 20 czerwca a 17 lipca, są niższe od wcześniejszych szacunków 64% sprzed dwóch tygodni i są sprzeczne z danymi z Wielkiej Brytanii, które wykazały, że szczepionka była w 88% skuteczna w leczeniu objawowym. choroba spowodowana przez wariant."

    Ochrona 39% plus zmniejszenie ryzyka poważnej jazdy to ciągle wiele.

    Za mordę i pod igłe

    Dodatkowo:
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Izr...h-8158991.html
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 26-07-2021 o 06:30
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #9710

  11. #9711
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    BitChute – brytyjska witryna internetowa umożliwiająca udostępnianie treści wideo, należąca do Bit Chute Limited.

    Witryna została uruchomiona w styczniu 2017. Jej twórcą jest Ray Vahey [1].

    Środowisko serwisu zostało opisane w mediach jako skupiające przedstawicieli skrajnej prawicy i propagatorów teorii spiskowych
    [3][4][5][6][7][8][9][10].
    Serwis jest także oskarżany o hostowanie materiałów mających charakter mowy nienawiści [11][8][12][13][14].

    źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/BitChute
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 26-07-2021 o 10:48
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #9712

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    "Dane dotyczące skuteczności, które opierają się na nieokreślonej liczbie osób między 20 czerwca a 17 lipca, są niższe od wcześniejszych szacunków 64% sprzed dwóch tygodni i są sprzeczne z danymi z Wielkiej Brytanii, które wykazały, że szczepionka była w 88% skuteczna w leczeniu objawowym. choroba spowodowana przez wariant."
    Heheh , no powiem Ci, że przywoływanie sprzeczności danych z dwóch "wyszczepionych" krajów jako argumentu uwiarygadniającego skuteczność szczepień to już zasługuje na nową kategorię - wklęsłoziemców

    Druga sprawa - czytasz chociaż to, co bezmyślnie wklejasz z translatora? czy wiesz coś więcej i szczepionka służy teraz do leczenia objawowego? W sumie, skoro w profilaktyce się nie sprawdza, to może jako lekarstwo ? Wtedy pomysł naszego ministra na "mieszanie preparatów" nawet nie wydaje się taki głupi, bo skoro nie leży ci nowoczesne mRNA, to może lepiej zareagujesz na szympansią bazę.

    Podsumowując - Ty, jako główny tutaj zwolennik SS, łap się za mordę i leć po boosterka
    150 m2 grzane, mur 40cm + 15cm grafitowego styro, strop 18cm grafitowego styro, białe styro 10cm w podłodze, podłogówka/grzejniki ~50/50, wentylacja mech.+reku, DZ Konceptus 12 x heli tzw. "połówki" (tyle, co 6 normalnych) PC on/off DIY + kominek z PW, PV 10kWp

  13. #9713

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    BitChute – brytyjska witryna internetowa umożliwiająca udostępnianie treści wideo, należąca do Bit Chute Limited.

    Witryna została uruchomiona w styczniu 2017. Jej twórcą jest Ray Vahey [1].

    Środowisko serwisu zostało opisane w mediach jako skupiające przedstawicieli skrajnej prawicy i propagatorów teorii spiskowych
    [3][4][5][6][7][8][9][10].
    Serwis jest także oskarżany o hostowanie materiałów mających charakter mowy nienawiści [11][8][12][13][14].

    źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/BitChute
    a przecież mogli to wkleić na YT, gdzie króluje wolność poglądów i wypowiedzi
    150 m2 grzane, mur 40cm + 15cm grafitowego styro, strop 18cm grafitowego styro, białe styro 10cm w podłodze, podłogówka/grzejniki ~50/50, wentylacja mech.+reku, DZ Konceptus 12 x heli tzw. "połówki" (tyle, co 6 normalnych) PC on/off DIY + kominek z PW, PV 10kWp

  14. #9714

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Przyjąłem do wiadomości Twoje pokrętne tłumaczenia bez tłumaczza
    ... "czuję miętę"
    Głęboko w to wątpię ale cóż poczekamy, zobaczymy czy przypomniałeś sobie co połączane literki napisane w języku polskim znaczą.

  15. #9715

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    BitChute – brytyjska witryna internetowa umożliwiająca udostępnianie treści wideo, należąca do Bit Chute Limited.

    Witryna została uruchomiona w styczniu 2017. Jej twórcą jest Ray Vahey [1].

    Środowisko serwisu zostało opisane w mediach jako skupiające przedstawicieli skrajnej prawicy i propagatorów teorii spiskowych
    [3][4][5][6][7][8][9][10].
    Serwis jest także oskarżany o hostowanie materiałów mających charakter mowy nienawiści [11][8][12][13][14].

    źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/BitChute
    Widzisz, dyskusja z Tobą jest jałowa dlaczego? Bo co bym nie napisał ja czy @stos zawsze podważysz ale pocieszę Cię, to co sam piszesz i wklejasz też idzie podważyć tylko jest jedna różnica między Nami, mi się nie chce szarpać bo szkoda mi czasu na jałowe tłumaczenie które i tak nie dotrze, dlaczego nie, bo NIE
    Co do ostatniej dyskusji, jak nie rozróżniasz śmierci w pracy a śmierci w domu to o czym tu mam z Tobą dyskutować?
    Zadałem Ci ostatnio pytanie i to już dwa razy i do tej pory nie odpowiedziałeś czyżby prawda nie chciała Ci przejść przez usta?

  16. #9716

  17. #9717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Widzisz, dyskusja z Tobą jest jałowa dlaczego? Bo co bym nie napisał ja czy @stos zawsze podważysz ale pocieszę Cię, to co sam piszesz i wklejasz też idzie podważyć tylko jest jedna różnica między Nami, mi się nie chce szarpać bo szkoda mi czasu na jałowe tłumaczenie które i tak nie dotrze, dlaczego nie, bo NIE
    Co do ostatniej dyskusji, jak nie rozróżniasz śmierci w pracy a śmierci w domu to o czym tu mam z Tobą dyskutować?
    Zadałem Ci ostatnio pytanie i to już dwa razy i do tej pory nie odpowiedziałeś czyżby prawda nie chciała Ci przejść przez usta?
    Śmierć w pracy czy śmierć w domu to nadal jest ta sama śmierć.
    Różni się pod względem ewentualnych przyczyn związanych z wykonywaniem pracy.
    Ponieważ twierdzisz, że śmierć nastąpiła w wyniku zakrzepicy jako NOP-u po szczepieniu to nie jest to śmierć związana z miejscem pracy.
    Nie odpowiedziałeś na pytanie czy śmierć w wyniku zakrzepicy była spowodowana NOP-em po szczepieniu i czy to właśnie jest w pisane jako przyczyna śmierci
    Wpisana zakrzepica jako przyczyna śmierci nie jest stwierdzeniem że zakrzepica powstała w wyniku szczepienia.
    .
    Takie to proste. Nie rozumiesz pytania czy nie znasz odpowiedzi lub odpowiedź nie pasuje do założonej tezy?

    Odpowiedź na pytanie:
    Robili Ci jakieś badania przed szczepieniem? Tylko wywiad ustny.
    Nie robili mi jakiś badań przed szczepieniem. Był tylko wywiad ustny i moje pisemne deklaracje.
    Sam i dobrowolnie zgodziłem się na szczepienie.

    Jeżeli twierdzisz że powinny być "jakieś" badanie przed szczepieniem to podaj jakie powinny być przeprowadzone badania.


    Ty, wspomniany przez Ciebie @stos i kilku innych Forumowiczów usilnie sugerujecie że:
    - covid to wymysł
    - covid to zwykła grypa
    - szczepienia spowodują śmierć setek milionów ludzi w ciągu trzech najbliższych lat
    - szczepienia powodują bezpłodność
    - i wiele innych NOP-ów
    - "sto" innych teorii nie mających żadnego pokrycia w badaniach naukowych i w faktycznych efektach szczepień.

    PS "idzie podważyć" - to podważ a nie wpisuj że nie chce się Tobie...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #9718

    Domyślnie

    Wiesz, naprawdę nudny się stajesz i bardziej dociekliwy niż dzieci w przedszkolu. Ile lat żyjesz na tej ziemi?
    Zawsze gdy jest wypadek śmiertelny w pracy musi być prokurator i to on podejmuje decyzje czy robić czy nie sekcje zwłok. Ile razy ma pisać a może młotkiem ci do głowy natłuc abyś zrozumiał że w akcie zgonu napisali powód -zakrzepica. Tyle wiem i takie informacje przekazałem. A fakt jest taki że w oby dwoch przypadka od II dawki szczepionki upłynęło kilka dni, ot taki nieznaczny zbieg okoliczności.
    Natomiast dziękuje za odpowiedź, w końcu się doczekałem. Więc jak sam widzisz żadnych badan nie robią przed szczepieniem a na początku gdy szczepionki miały wejść na rynek na którymś kanale w TV sam osobiście słyszałem że będą przeprowadzane badania i testy przed szczepieniami dla ludzi. Ilu ludzi ogólnie jest świadoma na jakie ukryte choroby choruje? Wg ciebie oczywiście wszyscy wiedzą
    Nie jestem przeciwnikiem szczepień to już nie raz tu pisałem, jestem wypośrodkowany w ocenie i uważam że po szczepionce mogą wystąpić jakieś skutki uboczne zresztą szczepiony podpisuje deklarację że jest tego świadom ale nie jest świadom że skutkiem ubocznym może być śmierć!
    Więc nie kłam po raz kolejny że ja coś sugeruje z tej listy która podałeś na końcu bo chyba z tych NOP-ów u ciebie już co najmniej jeden wystąpił, brak pamięci.

  19. #9719

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ty, wspomniany przez Ciebie @stos i kilku innych Forumowiczów usilnie sugerujecie że:
    - covid to wymysł
    - covid to zwykła grypa
    - szczepienia spowodują śmierć setek milionów ludzi w ciągu trzech najbliższych lat
    - szczepienia powodują bezpłodność
    - i wiele innych NOP-ów
    - "sto" innych teorii nie mających żadnego pokrycia w badaniach naukowych i w faktycznych efektach szczepień.
    Już ktoś linkował, ale Ci powtórzę: https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2...Testing_1.html - z końcem grudnia (sic!) w USA nie będą stosowanie testy PCR . Powód - potrzeba stosowania innych metod, które rozróżniają wirusy covid i grypy.
    150 m2 grzane, mur 40cm + 15cm grafitowego styro, strop 18cm grafitowego styro, białe styro 10cm w podłodze, podłogówka/grzejniki ~50/50, wentylacja mech.+reku, DZ Konceptus 12 x heli tzw. "połówki" (tyle, co 6 normalnych) PC on/off DIY + kominek z PW, PV 10kWp

  20. #9720
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Zabawni są ci forumowi "spirytus movies" wskazujący czyjeś literówki, którzy sami mozolnie "składają literki" pisząc z błędami językowymi i ortograficznymi
    Oczekuję dalszych tak błyskotliwych postów pisanych przez "pryzmat z miętą"
    Zabawo trwaj
    unde venis et quo tendis

Strona 486 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony