dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 812 z 893
Pokaż wyniki od 16.221 do 16.240 z 17843
  1. #16221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Stawiam na kolejną blokadę logicznego myślenia
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #16222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.314
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Dopiero dwa tygodnie po drugiej dawce.
    https://bip.brpo.gov.pl/sites/defaul..._3.08.2021.pdf
    Ech... Jest gorzej, niż mi się zdawało. Przed kwarantanną jesteśmy chronieni od 15 dnia od drugiej dawki. Ale ważny moment kontaktu. A jak w momencie kontaktu nie minęło 14 dni od drugiej dawki - mamy 10 dni kwarantanny.
    Taki przykład...
    2 stycznia dostajemy 2 dawkę. 16 stycznia mamy kontakt . Dostajemy kwarantannę do 26 stycznia.
    Ale jak kontakt mamy 17 stycznia to kwarantanny zero.

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Wygląda na to, że wszyscy przystępujący do programu szczepień przeciw Cowid19 sami zrzekli się wszelkich roszczeń składając podpis pod oświadczeniem.
    https://centermed.pl/pdf/ankietapw.pdf
    A zacytujesz to zrzeczenie roszczeń? Bo w linku nic takiego nie ma.


    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Nie, nie, ja pytałem o Polskę, nie o Europę.
    Sprytna manipulacja. A ja zapytam o Pcim Dolny. Bo dopuszczenie w Polsce nie dopuszcza chyba w Pcimiu... Czy może dopuszczenie w zbiorze dopuszcza w podzbiorze.

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Jakie są konsekwencje prawne podpisania takiego oświadczenia?
    Niczego przecież się nie zrzekasz. Ryzyko kursowe znam - ale oszukańcze praktyki w sądach banki przegrywają.
    Podobne oświadczenie musisz (czy raczej żona) podpisać błagając 0 znieczulenie w czasie porodu.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 19-01-2022 o 00:02

  3. #16223
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Orientujecie się jak wygląda obecnie procedura uznania za ozdrowieńca? Jeśli dana osoba zrobi sobie dzisiaj test i wyjdzie on pozytywny to ile czasu (do kiedy) musi przebywać na izolacji? Czy po tym czasie jest uznawana za ozdrowieńca z automatu, czy potrzebny jest negatywny test?

  4. #16224
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Po zakończeniu leczenia a pobrać możesz to z ministerstwa zdrowia poprzez profil zaufany tyle wyczytałem , miałem to żonie załatwić ale mi sie zapomniało w sumie po co ?

  5. #16225
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Nie, nie, ja pytałem o Polskę, nie o Europę.
    URLP.

    Google jest u ciebie dostępne?

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Na końcu ankiety jest oświadczenie.

    I tu pojawia się kolejne pytanie.
    Jakie są konsekwencje prawne podpisania takiego oświadczenia?
    Trzeba naprawdę bardzo dużo złej woli, bo to nawet nie kwalifikuje się jako pokraczna interpretacja, aby uznać ten zapis za zrzeczenie.
    Ostatnio edytowane przez Emtebe ; 19-01-2022 o 10:55

  6. #16226

    Domyślnie

    To jest ciekawe zadałem trzy pytania, które są w zasadzie bez większego znaczenia. Co ciekawe próbowaliście odpowiedzieć tylko na jedno i to chyba nie do końca zdając sobie sprawę o co w tym chodzi.
    Do tego napisałem zdanie w którym coś przypuszczam. Użyłem w nim zwrotu, że coś mi się wydaje(być może miałem jakąś wizje) i tylko Kazein zwrócił uwagę, że to może być manipulacja.
    I w istocie tak było, to była manipulacja by pokazać wam jak łatwo pozostawiając jakieś niedopowiedzenia, stawiając jakieś pytania itp można nami manipulować.
    I być może takie technik stosują też media i co gorsze politycy. Dlatego czytając/słuchając cokolwiek zwracajcie uwagę właśnie na takie detale.

  7. #16227
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    To jest ciekawe zadałem trzy pytania, które są w zasadzie bez większego znaczenia. Co ciekawe próbowaliście odpowiedzieć tylko na jedno i to chyba nie do końca zdając sobie sprawę o co w tym chodzi.
    Do tego napisałem zdanie w którym coś przypuszczam. Użyłem w nim zwrotu, że coś mi się wydaje(być może miałem jakąś wizje) i tylko Kazein zwrócił uwagę, że to może być manipulacja.
    I w istocie tak było, to była manipulacja by pokazać wam jak łatwo pozostawiając jakieś niedopowiedzenia, stawiając jakieś pytania itp można nami manipulować.
    I być może takie technik stosują też media i co gorsze politycy. Dlatego czytając/słuchając cokolwiek zwracajcie uwagę właśnie na takie detale.
    Ciekawe jest to, że zadane przez ciebie pytania potraktowałem jako bez większego znaczenia i odpowiedziałem w sposób minimalistyczny. Po kolejnych pytaniach już nawet nie siliłem się na nazwę, tylko użyłem skrótu. Twoja analiza deklaracji w karcie szczepień wskazywała na to, że tobie się nie wydaje, tyko masz wizje i dlatego bez wdawania się w tłumaczenie podzieliłem się werdyktem. Musisz zwracać uwagę na takie detale, bo możesz błędnie wnioskować, że wzbudziłeś zainteresowanie.

  8. #16228
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Ciekawe dane, wynika z nich że z każdą kolejną falą nie obniża się średnia wieku ofiar, wbrew temu co sugerowano w mediach:
    https://pbs.twimg.com/media/FJTMnBjW...jpg&name=large

  9. #16229
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Po zakończeniu leczenia a pobrać możesz to z ministerstwa zdrowia poprzez profil zaufany tyle wyczytałem , miałem to żonie załatwić ale mi sie zapomniało w sumie po co ?
    No właśnie o szczegóły mi chodzi - ile dni izolacji, ile potem trzeba mieć negatywnych testów, a może żadnego. Ile u Twojej żony trwała izolacja dokładnie co do dnia i od kiedy liczone ? Czy na zakończenie musiała być testowana?
    Ostatnio edytowane przez kemot_p ; 19-01-2022 o 15:10

  10. #16230
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    W sumie 18 dni chorobowego miała z tym że sam covid trwał ok 5 dni ot taka lajtowa grypa jak by o zakończeniu decyduje lekarz oczywiście po poradzie telefonicznej no bo jakże by inaczej , wpisała że żona zdrowa i za dwie godziny przyszedł SMS że kwarantanna zakończona dla niej bo ja musiałem dalej kiblować mimo że nie chorowałem w tym SMS było coś o pobraniu statusu ozdrowieńca z strony ministerstwa zdrowia , dokładni ci aż tak tego nie powiem bo ja do takich rzeczy nie przykładam wagi .

  11. #16231

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Nie, nie śmieszy mnie niczyja śmierć.
    Śmieszą mnie Twoje konfabulacje jako przyczyna śmierci (zakrzepica poszczepienna).
    Czyżbyś zapomniał co napisałeś?
    Nic nie zapomniałem, tak było i to jest prawda. I ie mam zamiaru przez kolejne dwadzieścia lub pięćdziesiąt postów wyjaśniać bo już wszystko napisałem w tej sprawie.

  12. #16232
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    W sumie 18 dni chorobowego miała... .
    Sam zysk
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  13. #16233

  14. #16234
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Ciekawe dane, wynika z nich że z każdą kolejną falą nie obniża się średnia wieku ofiar, wbrew temu co sugerowano w mediach:
    https://pbs.twimg.com/media/FJTMnBjW...jpg&name=large
    Jesteś pewien, że coś takiego sugerowano? Wiesz może, w których mediach?

  15. #16235

    Domyślnie

    Ależ emocje w kowidiańskim sporcie Po szczepieniach, (po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować), doszedł nowy element taktyczny- kiedy się zarazić, żeby, jako ozdrowieńcy, móc skakać w najważniejszych zawodach. Jak się wydaje, jeszcze nie wszyscy skoczkowie to dopracowali:
    https://sport.interia.pl/raporty/rap...ka,nId,5777143

  16. #16236
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sito

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Pyrzowice
    Kod pocztowy
    42-625
    Posty
    890

    Domyślnie

    Cytat Napisał irqul Zobacz post
    Ależ emocje w kowidiańskim sporcie Po szczepieniach, (po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować), doszedł nowy element taktyczny- kiedy się zarazić, żeby, jako ozdrowieńcy, móc skakać w najważniejszych zawodach. Jak się wydaje, jeszcze nie wszyscy skoczkowie to dopracowali:
    https://sport.interia.pl/raporty/rap...ka,nId,5777143
    Aż dziwne że Novak Djokovic na to nie wpadł przed Australian Open

  17. #16237

    Domyślnie

    Cytat Napisał sito Zobacz post
    Aż dziwne że Novak Djokovic na to nie wpadł przed Australian Open
    Jak już mówimy o graniu w penisa, to oprócz wydymania Novaka, australijscy kowidianie są w czołówce kategorii C19,... a nasi forumowi Świadkowie Covida chcą żebyśmy szli w ich ślady

    https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&facet=none&pickerSort=desc&pickerMetric =new_cases_smoothed_per_million&Metric=Confirmed+c ases&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Co lor+by+test+positivity=false&country=AUS~ISR~POL

  18. #16238
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Sam zysk
    W sumie ciut straciła ok 200 zł ale za to przygotowania do świąt szły jak burza

  19. #16239
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Cytat Napisał sito Zobacz post
    Aż dziwne że Novak Djokovic na to nie wpadł przed Australian Open
    Djokowicz zagorzały antyszczepionkowiec wybulił sporo swojej kasy dla Duńskiego koncernu który opracowuje lek na covida więc ja go rozumię . latam ma być gotowy i testowany.

  20. #16240
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    A kto stracił już na tzw nowym ładzie ? mnie skubnięto dokładnie 73 zł .

Strona 812 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony