dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 856 z 893
Pokaż wyniki od 17.101 do 17.120 z 17843
  1. #17101
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    To ja miałem takie doświadczenia przed szczepieniami, zresztą pisałem tutaj o tym.
    Bliski kumpel umarł po 3 dniach od momentu wykrycia u niego COVID-a.
    52 lata, na początku epidemii jak nie było jeszcze szczepionki.

    Nie zdążył zamienić się w małpę....
    Każdy widzi to co chce zobaczyć byle w zdrowiu

  2. #17102
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    no nie wiem, ja tam widzę wysyp zgonów w miarę młodych ludzi. Ostatnio zmarł mój serdeczny sprzedawca, niby chłop jak dąb,rozmawiałem z nim w czwartek a w poniedziałek się nie obudził. Rozmawiałem z jego żoną,niby wyniki miał wzorowe a zmarł na zator. Kolejny znajomy też wykryli raka płuc a nigdy nie palił i już piach gryzie. Ciekawe czy to wina szczepień czy po prostu było Im to pisane
    Widzisz "wysyp" bo chcesz widzieć.
    Na zator ludzie umierali ludzie przed covidem-19.
    Na raka płuc niepalący papierosów też chorowali i umierali przed covid-19 i przed szczepionkami.
    Aby to sobie uzmysłowić potrzeba tylko trochę dobrej woli i pomyślunku.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #17103
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Widzisz "wysyp" bo chcesz widzieć.
    Na zator ludzie umierali ludzie przed covidem-19.
    Na raka płuc niepalący papierosów też chorowali i umierali przed covid-19 i przed szczepionkami.
    Aby to sobie uzmysłowić potrzeba tylko trochę dobrej woli i pomyślunku.
    tak samo jak przed c 19 ludzie mieli problemy z płucami,leżeli na ,,oiomach" i też umierali . Nikt nas nie informował ile jest chorych , ilu zmarło. Teraz jakby zaczął liczyć ilu jest chorych na raka, ilu umiera dziennie na niego to byśmy mieli kręcące się kółko do końca Naszych dni
    A czy nie jest dziwne ,że c19 skończył się w jeden dzień ? nie ma chorych , nie ma trupów, testów wszyscy żyją jakby normalnie. Wirus jakby był to by nie zginął w 1 dzień. No chyba,że trują z powietrza lub ....i wiedzą gdzie i o której godzinie co się wydarzy
    Ostatnio edytowane przez woan ; 15-04-2022 o 22:31

  4. #17104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    tak samo jak przed c 19 ludzie mieli problemy z płucami,leżeli na ,,oiomach" i też umierali .
    No faktycznie. Umierali
    https://demografia.stat.gov.pl/BazaD...ia/Tables.aspx

    ICD J12-j18
    2020 - 19770 zmarłych
    2019 - 18240 zmarłych

    O, tak samo umierali? Niby wzrost "tylko" 8%. Trzeba mieć sporo tendencyjnego myślenia, żeby twierdzić, że umierali tak samo przy takiej różnicy. Ale trzeba być kompletnie ślepy, żeby zapominieć o U07.

    2020 - 41451 zmarłych
    2019 - 0 zmarłych

    Czyli w 2020 r na choroby płuc zmarło ponad 3x więcej osób, niż w 2019.

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Nikt nas nie informował ile jest chorych , ilu zmarło.
    Jak nie? GUS.

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    A czy nie jest dziwne ,że c19 skończył się w jeden dzień ?
    Jak to się skończył?
    Ministerstwo Zdrowia
    @MZ_GOV_PL
    ·
    Apr 13
    Z powodu #COVID19 zmarło 10 osób, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 30 osób.


    Rezygnacja z powszechnego testowania owszem, może ukryć liczbę faktycznych przypadków jeszcze lepiej, niż niechęć chodzenia do lekarza ze strachu przed posłaniem na kwarantannę bliskich, przyjaciół i współpracowników. Ale nawet pomimo utrudnień w testowaniu ciągle kilkadziesiąt osób dziennie umiera z pozytywnym wynikiem testu. Ile wyląduje w statystykach z ICD J12-j18 zamiast U07, bo nie zostali przetestowani, będziemy pewnie mogli oszacować za jakieś dwa lata, jak GUS opublikuje te liczby.

  5. #17105

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    No faktycznie. Umierali
    https://demografia.stat.gov.pl/BazaD...ia/Tables.aspx

    ICD J12-j18
    2020 - 19770 zmarłych
    2019 - 18240 zmarłych

    O, tak samo umierali? Niby wzrost "tylko" 8%. Trzeba mieć sporo tendencyjnego myślenia, żeby twierdzić, że umierali tak samo przy takiej różnicy. Ale trzeba być kompletnie ślepy, żeby zapominieć o U07.

    2020 - 41451 zmarłych
    2019 - 0 zmarłych

    Czyli w 2020 r na choroby płuc zmarło ponad 3x więcej osób, niż w 2019.
    Strasznie manipulujesz.
    Zgony na U07 (C19) to nie tylko zgony na choroby płuc.
    Zgony na U07 to wszystkie te które "lekarze" uznali że osoba zmarła na C19. Nie należy zapominać że za takie zgony szpitale otrzymywały dodatkowe pieniądze a więc mieli finansowe powody aby zgonów na C19 było jak najwięcej dlatego pacjęci którzy zmarli na choroby współistniejące byli/są odnotowywani jako zgony na C19. Wystarczyło że mieli pozytywny test.
    Ta pozycja U07 to czyta manipulacja.

  6. #17106
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ta pozycja U07 to czyta manipulacja.
    Zgony U07 nie pomniejszyły innych zgonów. Więc żadna manipulacja. A skoro pomimo DDM, lockdownów liczba zgonów na J12-J18 wzrosła aż o 8% to dowodzi, że tam też "ukryła się" część zgonów na covid. Nie, w 2020r to nie lekarz uznawał, że zgon nastąpił na Covid. Choćby objawy były pełne dla covida, nawet, jak był pozytywny test przeciwciałowy - to zgon nie był zaliczany na COVID. Dopiero pozytywny test PCR pozwalał zaliczyć do U07. Było o tym nie raz - mamy zaniżone statystyki zgonów na covid i to znacznie.

  7. #17107

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Zgony U07 nie pomniejszyły innych zgonów. Więc żadna manipulacja. A skoro pomimo DDM, lockdownów liczba zgonów na J12-J18 wzrosła aż o 8% to dowodzi, że tam też "ukryła się" część zgonów na covid. Nie, w 2020r to nie lekarz uznawał, że zgon nastąpił na Covid. Choćby objawy były pełne dla covida, nawet, jak był pozytywny test przeciwciałowy - to zgon nie był zaliczany na COVID. Dopiero pozytywny test PCR pozwalał zaliczyć do U07. Było o tym nie raz - mamy zaniżone statystyki zgonów na covid i to znacznie.
    Ile było zgonów na grypę?
    Służba zdrowia rozwalona "pandemią" spowodowała dziesiątki tysięcy tysięcy nadmiarowych zgonów i nie da się porównać 2019 i 2020 tak jak Ty to robisz i dlatego to jest manipulacja.
    Pozytywny test RT-PCR o niczym nie świadczy bo może być pozytywny do kilku miesięcy po przechorowaniu.
    Ostatnio edytowane przez stos ; 16-04-2022 o 10:04

  8. #17108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ile było zgonów na grypę?
    Nie sprawdziłeś? Dawałem linka.
    Stara zasada brzmi "Nie zadawaj pytania odpowiedź na które może Cię pogrążyć."

    Zresztą o tym też już w tym wątku było - obostrzenia były skuteczne również przeciw grypie.

    ICD J09-j11
    2020 - 143 zmarłych
    2019 - 225 zmarłych

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Pozytywny test RT-PCR o niczym nie świadczy bo może być pozytywny do kilku miesięcy po przechorowaniu.
    A ileż to ludzi było kilka miesięcy po przechorowaniu w 2020r? I ilu z nich zmarło w tymże roku z powodu U07.1? Znasz jakiś przypadek, że ktoś wracający od lekarza ze skromnymi objawami Covid ale pozytywnym testem zginął w wypadku komunikacyjnym a został zaliczony do ofiar covida?
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 16-04-2022 o 10:19

  9. #17109
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.774

    Domyślnie

    Przecież od czasów wojny covid odszedł chyba bo nigdzie o nim nie mówią , mój młody zaszczepił się tą nową szczepionką na bazie białka i narazie wszystko gra .

    ps , a co z kolibobem on miał mieć trzecią dawkę w lutym a nic nie pisze od jakiegoś czasu , chyba wszystko ok co ?
    Ostatnio edytowane przez goguś ; 16-04-2022 o 19:45

  10. #17110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Zbierają z @gnago banany
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #17111
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Zbierają z @gnago banany
    E to dobrze bo już myślałem że coś gorszego ,

  12. #17112

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    E to dobrze bo już myślałem że coś gorszego ,
    Ciźby efekt szczepieni zaczyna obnażać swoje oblicze?
    Dramatyczna sytuacja w Chinach. Trwa wielki lockdown w Szanghaju, COVID-19, problemy z jedzeniem. https://www.youtube.com/watch?v=gx-GEE_utZg

  13. #17113
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Ciźby efekt szczepieni zaczyna obnażać swoje oblicze?
    Trwa wielki lockdown w Szanghaju, COVID-19, problemy z jedzeniem.
    zidiocenia ciąg dalszy. niestety zamordyści byli zawsze i wszędzie. sadystyczne gnębienie innych sprawia im satysfakcję.
    na takich jest tylko jedna niestety rada.

  14. #17114

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    zidiocenia ciąg dalszy. niestety zamordyści byli zawsze i wszędzie. sadystyczne gnębienie innych sprawia im satysfakcję.
    na takich jest tylko jedna niestety rada.
    Rzec by można sprawa prosta ale proza życia pokazuje, że jak z tego wynika w tym nie chodzi o to – tylko o co w takim razie tu chodzić może. Z uwagi na dzień dzisiejszy tzw. teorie spiskowe wykluczyć raczej trzeba i można.
    Wszyscy szukają rozwiązania problemu tego i to tak wygląda jak by szukali nie tu gdzie trzeba – tylko gdzie i w czym szukać rozwiązania problemu tego.
    Z tych też względów wychodzi mi na to, że do póki rzecz z tym związana w taki sposób będzie dale zwalczana, to nigdy kres temu położony nie zostanie i w raz z nadejściem jesieni wszystko od nowa się zacznie.

  15. #17115
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    zidiocenia ciąg dalszy. niestety zamordyści byli zawsze i wszędzie. sadystyczne gnębienie innych sprawia im satysfakcję.
    na takich jest tylko jedna niestety rada.
    Ktoś ciebie sadystycznie gnębił?
    Łączę się w bólu...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #17116

    Domyślnie

    "Na początku zaczęliśmy te szczepionki przekazywać lub sprzedawać tym krajom, które nie miały dostępu w pierwszej kolejności. Udało nam się oddać bądź sprzedać blisko 30 milionów tych preparatów"

    https://nczas.com/2022/04/19/wydajem...my-sobie-rece/

    ta i kilka innych "złotych myśli" kowidiańskiego guru... czego więc tu się podziewać po szeregowych wyznawcach...

  17. #17117
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ktoś ciebie sadystycznie gnębił?
    Łączę się w bólu...
    poszukaj w sieci jak ludzie w chinach popełniają samobójstwa, jak coś to zamieszczę tu parę filmików. gnębiony naród już nie wytrzymuje. a takie twoje ironizowanie z czyjegoś nieszczęścia nadaje się do zgłoszenia. w sumie to sam powinieneś na siebie donieść do moderacji, wszak pieklisz się do takich czynności.

  18. #17118

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ktoś ciebie sadystycznie gnębił? Łączę się w bólu...
    Siema – tęskniłeś – jak że to się stało i w jakich okolicznościach do tego doszło oraz jaki to przebieg miało jak i czego to dotyczyło.
    Ja w bólu łączyć się z Tobą nie zamierzam, bo takich doświadczeń nie mam ale przez wzgląd na to : https://pl.wikipedia.org/wiki/Empatia i dobre zasady tego Forum jak i zażyłość naszą – śpieszę Ci z pomocą lub jak wolisz z odsieczą : "KTO ZAROBIŁ NA KORONAWIRUSIE?" (2022) - FILM DOKUMENTALNY - LEKTOR PL [DDK KINO DOKUMENTALNE pl.] https://www.youtube.com/watch?v=FmGzZKkf0Wg
    Polacy wyparowali https://www.youtube.com/watch?v=_l8HWyfjK3M&t=305s
    Świat, Jaki Znasz, Wkrótce Się Zmieni! - RAY DALIO https://www.youtube.com/watch?v=Tc-OhSYU_24&t=316s. Pozdro.

  19. #17119
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    poszukaj w sieci jak ludzie w chinach popełniają samobójstwa, jak coś to zamieszczę tu parę filmików. gnębiony naród już nie wytrzymuje. a takie twoje ironizowanie z czyjegoś nieszczęścia nadaje się do zgłoszenia. w sumie to sam powinieneś na siebie donieść do moderacji, wszak pieklisz się do takich czynności.
    Ja pytałem o ciebie, bo piszesz, że "zamordyści byli zawsze i wszędzie"
    No więc pytam kto ciebie tak ciemiężył.

    Co do Chin - ich władcy mają dziwną koronafobię szczególnie biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie atakuje ich teraz mało groźny omikron. Ale to znak szczególny dyktatur - społeczeństwo jest niczym, tak w Chinach, jak np w Rosji
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  20. #17120
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ja pytałem o ciebie, bo piszesz, że "zamordyści byli zawsze i wszędzie"
    No więc pytam kto ciebie tak ciemiężył.
    pisałem to w kontekście chin, nawet dziecko by to wyczuło. ale nie przejmuj się, ty też nabędziesz tę umiejętność..

Strona 856 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony