dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1

    Domyślnie Prawda o wirusie z Wuhan

    Apropos ciężarówek z ciałami we Włoszech i innych bzdur:
    DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI PROF. MATTEO BASSETTI :

    „Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.
    Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych..
    to jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę… ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa. Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie.. Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś kto umarł w domu – robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa – ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka- nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać – i oczywiście, znajdować.

    Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza – ale nic niebezpiecznego!
    Również te osób które zmarły w Chinach – to była też normalna grypa.
    – Jak się ma ze środkami ostrożności?

    Co mamy robić?

    – Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media..to jest śmieszne… niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego. Znaleziono tyle przypadków , bo dokładnie tego szukano (za pomocą niezweryfikowanych testów, mój przypisek), Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało..nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł.
    – Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją… Czy mają normalnie pracować?
    – Ludzie są tak zaprogramowani.. ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.. nie blokujcie życia w waszym mieście .. bo wy sami się wykończycie! Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie..problem nie istnieje. Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciagle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia…To jest grypa. Jeżeli ciagle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa.

    – Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala?
    – Wszyscy się boją, lekarze boją się mediów. Ja tego sobie nie wymyśliłem- to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4% ! To jest o wiele poważniejsze niż wirus.

    Cały system społeczny się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala.. zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił. Dziękuję.”
    www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=AFUEF6PRHRY&feature=emb_l ogo

  2. #2

    Domyślnie

    1. Jesli to prawda, to kto i jaki ma cel straszyc malym wirusem
    2. Podaj jeszcze date tej wypowiedzi

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Apropos ciężarówek z ciałami we Włoszech i innych bzdur:
    DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI PROF. MATTEO BASSETTI :

    „Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.
    Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych..
    ...
    Podaj pierwotne źródło a nie globalna.pl , wolna-polska.pl , globalna.info itp .
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #4

    Domyślnie

    Macie linka do filmy YouTube na końcu.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    link do YT - ok, ale kto się wypowiada na tym filmie ?
    Film publikuje Giovanni Alaimo
    https://www.youtube.com/channel/UCWv...E7gQx9KWLtrA7Q
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #6

    Domyślnie

    Wypowiada się Caryca Katarzyna, która znarychwywstała.

    Znalazłem ten filmik, zacząłem szukać przez 5 minut, jak na polskojęzycznych portalach zaczęli pokazywać zdjęcia ciężarówek co wiozą ciała rzekomo przez środek miasta.

    To wiadomo, że to ściema, i zacząłem się śmiać, co jeszcze wymyślą. Rano też był hit, 27 latka zaatakowana przez sepsę zmarła na koronowirus. Brakuje jeszcze, jak w komunie- pacjent postrzelony dwukrotnie w głowę zmarł na koronowisa.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Rano też był hit, 27 latka zaatakowana przez sepsę zmarła na koronowirus. Brakuje jeszcze, jak w komunie- pacjent postrzelony dwukrotnie w głowę zmarł na koronowisa.
    Piszesz o Łańcucie?

  8. #8

    Domyślnie

    Przed chwilą zmienili, że jednak nie był to koronowirus. Wpadli zatem na to po mnie

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Dokładnie! Inna sprawa, że chcą nas wykończyć szczepionkami i mordercza siecią 5g! Masoni, Żydzi, sztuczna mgła, strzały, trotyl na pokładzie.
    Już po nas!

  10. #10

    Domyślnie

    hehe niezła szajba
    dom w indygowcach
    W przygotowaniu: dom 159m2 pow. ogrzewanej 220m2 podłóg, w całości ogrzew. podłogowe
    Pompa Viessmann Vitocal 343 G 10,4 kW , dolne źródło (kolektor gruntowy poziomy 12x100m), Reku Viessmann Vitovent 300 f, dom w standarcie energooszczędnym.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał waka Zobacz post
    Już po nas!
    kop sobie dołek, póki jeszcze masz czas i siły a, nie już po tobie
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 20-03-2020 o 16:37
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    kop sobie dołek, póki jeszcze masz czas i siły a, nie już po tobie
    Jestem gotowy od dłuższego czasu, wszystko zostało przepowiedziane!

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    tkaczor123

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1.253

    Domyślnie

    Tak to jest z przekazem wiadomości każdy coś dopowie . Jeżeli masz 20 -40 lat to jesteś w niskiej grupie ryzyka. Najgorzej mają emeryci czyli ci powyżej 60+.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Są też emeryci 40+ to są w niskiej grupie ryzyka czy już wyższej ?

    Z powyższych można wyciągnąć wniosek że cała ta "szajba" z korona wirusem dotyczy tylko tych 60+ i jeszcze więcej.
    Trochę ZUS odetchnie a problem może być najwyżej z opieką nad wnukami (bo nie będzie dziadków).

    Może słusznie nie należy przekładać terminu wyborów prezydenckich bo zmieniejszy się grupa wyborców 60+
    Młodym i zdrowym nic nie grozi.
    żart
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #15
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Zdechnę to zdechnę nie to nie ale jedno wiem że jak by się okazało że ten wirus jest pochodzenia syntetycznego to każdy który przy tym grzebał lub wiedział powinien być skrócony o łeb jak również ich rodziny a nawet wnuki i to publicznie a kraj w którym to wyprodukowali pozbawić wszelkich laboratoriów do końca świata i jeden dzień .

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Zdechnę to zdechnę nie to nie ale jedno wiem że jak by się okazało że ten wirus jest pochodzenia syntetycznego to każdy który przy tym grzebał lub wiedział powinien być skrócony o łeb jak również ich rodziny a nawet wnuki i to publicznie a kraj w którym to wyprodukowali pozbawić wszelkich laboratoriów do końca świata i jeden dzień .
    https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,...ki-pisarz.html
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Antyspam

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    134

    Domyślnie

    Cytat Napisał tkaczor123 Zobacz post
    Tak to jest z przekazem wiadomości każdy coś dopowie . Jeżeli masz 20 -40 lat to jesteś w niskiej grupie ryzyka. Najgorzej mają emeryci czyli ci powyżej 60+.
    Ale ludzie 60+ to nie emeryci. To jest fałsz.
    Prawdą jest tylko to, że wśród emerytów jest sporo ludzi 60+ a to jest całkiem co innego.

    Wielu jest 60+ dyrektorów, prezesów, właścicieli firm, wykładowców, prawników, lekarzy. Ludzi w wieku produkcyjnym, płacących podatki i składki.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jasiek71

    Zarejestrowany
    May 2011
    Kod pocztowy
    23-407
    Posty
    12.461

    Domyślnie

    Ta cała pandemia to jest jakiś przekręt na światową skalę...
    Ten " problem" jest tylko wirtualnym wymysłem ...
    W samej tylko Polsce dało by się "wmanewrować" w tego wirusa kilka tysięcy ludzi chorych i kilkaset zgonów na DOBĘ a co mówić o całym świecie...
    To wszystko jest jakieś grubymi nićmi szyte...
    Wystarczy tylko odpowiednio dobrany"test" i media...

    "Strach ma wielkie oczy"...
    Chałupa 154m2 z klocków styropianowych U-0,28, podłoga 15cm, dach ok 30cm wełny, bez izolacji fundamentów, okna zwykłe dwu szybowe, ogrzewanie kable Elektra 10,6kw, GWC rurowe,reku, fotowoltaika w ciągłej rozbudowie obecnie ok 5kWp off gird , magazyn li-ion 23kWh...

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Ciekawe kto na tym skorzysta.
    Już im pieniądz tak śmierdzi, że tylko karty płatnicze by widzieli.
    Zbliżeniowe z podwyższonym limitem.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  20. #20
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Bankiery i finansjera toć to oczywiste , jest kilku wszarzy którym to się baaardzo opłaci a że mają $$$ maja prasę i tv w większości ich rękach to wszystko się klei .

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony