dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar marek1400
    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Kowary
    Kod pocztowy
    58-530
    Posty
    2

    Domyślnie Proszę o pomoc.

    Witam, czy ktoś się zna i może mi pomóc, wytłumaczyć, czy istnieje możliwość montażu drzwi wraz z regulowaną ościeżnicą w pomieszczeniu na poddaszu jeśli w miejscu obecnych drzwi strychowych, w miejscu nadproża przebiega belka konstrukcyjna od dachu ? obecna wysokość otworu drzwiowego to 164 cm, Firma z Leroj Merlin przybywszy na montaż stwierdzili iż otworu nie powiększą z obawy przecięcia owej belki o ile ona istnieje bo sprawdzić tego nie mogą bo nie wiedzą jak to mieli by zrobić, a drzwi nie skrócą bo w tych wymiarach się nie da ich skrócić i jestem w kropce, bo pan który robił wcześniej pomiar nie brał tej poprawki że taka sytuacja może mieć miejsce, tylko że jak by co na miejscu dotną drzwi na wymiar i zamontują, bać się nie mam co, więc tylko pozamawiać towar. To zamówiłem drzwi z ościeżnicą 70 cm na wymiar grubości muru, 24-26 cm i miało być wszystko oki, ale wyszło ale, i teraz nie wiem co dalej. Pytanie czy istnieje wyjście z tej patowej sytuacji ?.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Pozostaje Ci zaprosić Pana od pomiaru, niech wstawia jak taki z niego fachman. Popieram ekipę monterską, też bym odmówił.

  3. #3

    Domyślnie

    Trzeba zamówić drzwi praktycznie na wymiar bo może być trudno kupić drzwi które można tak nisko przyciąć (z uwagi na ich budowę papierową oraz na zawiasy).
    Drzwi z Leroya do zwrotu -tam nie ma problemu z tym.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony