dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Pomóc w zmianie aranżacji

    Witam. Chodzi o prawą wiekszą łazienkę. Mam problem z nią ponieważ chciałbym ją odrobinkę powiększyć bo jest ciasna. Chciałbym tez w niej zrobic kabine z odplywem liniowym. A najgorsze to kawałek ściany nośnej która nie jest na lico z ortą od strony łazienki. Szukam pomysłu jak to pozmieniac. Drzwi mogą być z innej strony. A ta mała (lewa)będzie przerobiona na garderobe do sypialni. Podsunie ktoś jakąś opcję?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b5 a.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	80,3 KB
ID:	442850  
    Ostatnio edytowane przez galik1987 ; 11-04-2020 o 18:03

  2. #2

    Domyślnie

    Serio żadnych pomysłów na to żeby nie było uskoku w łazience tam gdzie są drzwi. Jedna ściana ma 24 a druga 10. Od wewnątrz wychodzi jakiś głupi narożnik. Ja nie mogę nic wymyśleć żeby to wszystko poukładać w łazience.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    cofnij ściankę po drugiej stronie drzwi to nie będzie uskoku

  4. #4

    Domyślnie

    Łazienka wtedy się zmniejszy a uskok powstanie na korytarzu.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to pogrub ścianę działową.
    Co mamy doradzić? Wyburzenie sciany nosnej?

  6. #6

    Domyślnie

    Gdybym wiedział jak to rozwiązać to bym się nie pytał fachowców którzy na codzień się tym zajmują. Myślałem że takie osoby jak widzą problem to odrazu umieją sobie to przed oczyma wyobrazić co gdzie trzeba przesunąć nie szukam zaczepek tylko grzecznie poprosiłem o pomoc.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bo mam wrażenie, ze twój problem jest w stylu: "kupiłem malucha, co zrobić by wyglądał jak mercedes"

  8. #8

    Domyślnie

    To tylko Twoje wrażenie. Jak sie placi wiele tys za m2 to oczywiste jest ze nikt nie bedzie pogrubial scian zeby stracic metraz.Gdybym chciał pogubić ścianę albo zmniejszyć łazienkę to bym nie zadawał takiego pytania. Jesteś architektem? Projektujesz wnetrza? Wątpię dlatego takie rady i docinki zachowaj dla siebie. Post jest do osób mających o tym pojecie, jedna ścianka tu a druga tam żeby to miało ręce i nogi.

  9. #9

    Domyślnie

    A jest ktoś w stanie posunąć pomysł na inny układ scian?

  10. #10
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    W czym przeszkadza brak licowania ścian? Czy to jest problem estetyczny?
    Czy prysznic miałby zastąpić wannę? „Powiększenie” łazienki miało by się odbyć poprzez zamianę wanny na prysznic czy dopuszcza Pan zmianę układu ścian (i np. zmniejszenie kuchni?)?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony